Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

LUDWIK WASIAK NA PREZYDENTA!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Miał rację w roku 2010, kiedy zaoponował przeciwko linii politycznej Profesora Macieja Giertycha, twierdzącego, że na pewno wygra Jarosław Kaczyński i dlatego nie warto wystawiać narodowego kandydata. Teraz lud polski powinien się zwrócić ku niemu.

KOMENTARZE

 • Ale turańszczyznę uprawiasz euGENIUSZU ;)
  Kult wodzów Bonaparstków nie jest żadnym antidotum w zmaganiach z ukrytą władzą mamonistów-kabalistów o czym powinien wiedzieć szydzący z problemów Narodu Polskiego euGENIUSZ sENDECKI.

  Głownym postulatem w obecnych czasach musi być właśnie totalne zwalczanie turańszczyzny z mitami niezawodnych i bohaterskich oraz oświeconych wodzów, którzy powiodą masy na bój zwycięski. Podobnie trzeba zwalczać zasady bizantyznizmu, a także cywilizację żydowską, która przynosi największe szkody na polu demoralizacji i korupcji obyczajów.

  Trzeba powiedzieć jasno, że obecna wojna cywilizacji jest wojną o zasady organizacji społeczeństw oraz wojną w pełnym tego słowa znaczenia RELIGIJNĄ.

  Jedynymi dopuszczalnymi kultami w tych czasach są kulty Trójcy Przenajświętszej, Jezusa Króla, NMP Królowej Polski, Świętych Pańskich, Archaniołów i Aniołów Bożych.

  Wszelkie człokochwalstwo - w tym kulty wodzów - zostawmy satanistom i poganom.

  Dlaczego więc Eugeniuszu szydzisz sobie z polityki i z ludzi zamiast koncentrować się na postulatach, celach i wychowaniu narodu do mądrości politycznej?
 • @Janusz Górzyński 14:03:45 - JAKĄ TURAŃSZCZYZNĘ? JANUSZU, ZAPOZNAJ SIĘ Z TEMATEM. PROSZĘ.
  W roku 2015 mamy wybory prezydenckie, do sejmu i do senatu. To będzie trudna przeprawa polityczna. Jeśli masz jakiegoś kandydata, to opowiedz o nim. Prosta sprawa.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej