Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
658 postów 4860 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

LUDWIK WASIAK NA PREZYDENTA!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Miał rację w roku 2010, kiedy zaoponował przeciwko linii politycznej Profesora Macieja Giertycha, twierdzącego, że na pewno wygra Jarosław Kaczyński i dlatego nie warto wystawiać narodowego kandydata. Teraz lud polski powinien się zwrócić ku niemu.

KOMENTARZE

 • Ale turańszczyznę uprawiasz euGENIUSZU ;)
  Kult wodzów Bonaparstków nie jest żadnym antidotum w zmaganiach z ukrytą władzą mamonistów-kabalistów o czym powinien wiedzieć szydzący z problemów Narodu Polskiego euGENIUSZ sENDECKI.

  Głownym postulatem w obecnych czasach musi być właśnie totalne zwalczanie turańszczyzny z mitami niezawodnych i bohaterskich oraz oświeconych wodzów, którzy powiodą masy na bój zwycięski. Podobnie trzeba zwalczać zasady bizantyznizmu, a także cywilizację żydowską, która przynosi największe szkody na polu demoralizacji i korupcji obyczajów.

  Trzeba powiedzieć jasno, że obecna wojna cywilizacji jest wojną o zasady organizacji społeczeństw oraz wojną w pełnym tego słowa znaczenia RELIGIJNĄ.

  Jedynymi dopuszczalnymi kultami w tych czasach są kulty Trójcy Przenajświętszej, Jezusa Króla, NMP Królowej Polski, Świętych Pańskich, Archaniołów i Aniołów Bożych.

  Wszelkie człokochwalstwo - w tym kulty wodzów - zostawmy satanistom i poganom.

  Dlaczego więc Eugeniuszu szydzisz sobie z polityki i z ludzi zamiast koncentrować się na postulatach, celach i wychowaniu narodu do mądrości politycznej?
 • @Janusz Górzyński 14:03:45 - JAKĄ TURAŃSZCZYZNĘ? JANUSZU, ZAPOZNAJ SIĘ Z TEMATEM. PROSZĘ.
  W roku 2015 mamy wybory prezydenckie, do sejmu i do senatu. To będzie trudna przeprawa polityczna. Jeśli masz jakiegoś kandydata, to opowiedz o nim. Prosta sprawa.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej