Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Dyżury administratorów Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4872 komentarze

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

ZAKRZEWSKI NIE DOPUSZCZA ZAWISZY DO GŁOSU PRZY DMOWSKIM

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Najlepszy lingwistycznie z żyjących narodowców, którym dane było posłować w Sejmie po-okrągłostołowym zniecierpliwiony przedłużającą się przemową najlepszego trybuna ulicznego współczesnej Warszawy oddalił się, nie ryzykując przemoknięcia na deszczu.

Najlepszy lingwistycznie z żyjących narodowców, którym dane było posłować w Sejmie po-okrągłostołowym zniecierpliwiony przedłużającą się przemową najlepszego trybuna ulicznego współczesnej Warszawy oddalił się, nie ryzykując przemoknięcia na deszczu.
Historyczne starcie krasomówcze w niezwykłej scenerii. Dwóch najlepszych mówców współczesnego ruchu narodowego starło się nad grobem Romana Dmowskiego w 75-tą rocznicę śmierci. Pierwszy pokonał drugiego krasomówstwem, ale i został pokonany milczeniem.
Artur Zawisza, wybitny polonista, wychowanek katolickoch kapłanów z Lublina Mieczysława Krąpca i Józefa Krasa, polityczny asystent Marszałka Jurka (Marka Jurka), endek mogacy się pochwalić, że ujarzmia resortowe stokrotki w studiach telewizyjnych nie został dopuszczony do głosu przez Sławomira Zakrzewskiego, też wybitnego trubuna ludowego, który opanował coroczne zgromadzenie swoim glosem dźwięcznym, nad groby się unoszącym, wymownym. Lud słuchał z zapartym tchem...
Zawisza nie odezwał się słowem, lecz widząc że nie ma co czekać, aż Zakrzewskiemu przejdzie ochota sama z siebie, nie chcąc zmoknąć na deszczu, który akurat zaczął wzbierać na sile - oddalił się nie zabrawszy głosu. W ten sposób najlepiej dał do zrozumienia i wyraził przyganę dla namiaru wielosłowia, tej plagi prawdziwej polityki od zawsze.
Rzecz została zarejstrowana i wejdzie do kanonu TELEWIZJI NARODOWEJ.

/-/ Eugeniusz Sendecki
 

KOMENTARZE

 • --------- JA ZWALNIAM Pana !!
  ---- Pana kapłanów -KANALIĘ Marka Jurka i ich ucznia Zawiszę !!!

  Ps. Wam już Naród dziękuje !! ZCHN żydoska partia ! PC żydoska partia ! AWS żydoska partia ! UW żydoska partia ! PiS żydoska partia !

  i krzyż pod PAŁACEM PREZYDENCKIM -rozbijający NARÓD !!

  WSZYSTKIE PARTIE PRAWICOWE z /// autorytetami /// po 1989r były założone przez ŻYDÓW !!
  Pana Lublin z żydoskim KULem i desantem DUCHOWYCH ŻYDÓW!! tzn.Panem na W-wę -- NIE UDAŁ się !!! i z tego cieszę się !!!!

  -----------------------PRZEKIEROWANIE INTENCJI Narodu
  Do tego !! Pana oddelegowano Panie Sendecki !! za wszelką cenę NIE DOPUŚCIĆ do porozumienia się Polaków ---MIESZAĆ jak zwykle i od zawsze -religią ---------------- matka boska w klapie -sprawdzona metoda
  NIEPRAWDAŻ ????
 • @ninanonimowa 17:05:20
  Nich Pani nie przesadza z tym żydowaniem Gienka Sendeckiego; sam widziałem jak prosiaka konsumował.
  Znaczy - prawy Polak.

  PS. Chyba zaczynam lubić Zakrzewskiego.
 • @Krzysztof J. Wojtas 17:16:14
  WSZYSCY żydzi jakich znam !! ZAŻERAJĄ się udzcami z pieca ! oczywiście wieprzowina !. / wszyscy są katolikami !!. /.

  Trzeba ich wyciągnąć na środek i OŚWIETLIĆ !!!

  --------MROK jest ulubionym klimatem --robactwa
 • @Netwalker 17:16:29
  "Kto i kiedy wybierał przywódców Ruchu Narodowego, w jakich wyborach?"

  To kluczowy element. Jako że pamiętam 1 Solidarność, to wiem jak było. Było szybko (tak że służby nie zdążyły zadziałać) i ludzie w rozlicznych zakładach pracy i instytucjach wybrali swoich, tych co ich dobrze znali osobiście. Niektórzy może nie byli bardzo mądrzy, ale w masie to była poważna siła organizacyjna Polaków. Nie dziwota że dokładnie wszystkim wokoło przeszkadzali. Już na pierwszy rzut oka widać że co obecni przywódcy tzw. ruchu narodowego zostali wybrani przy zielonym stoliku grupy oficerów prowadzących. To widać z daleka, naprawdę, pełna ustawka i mistyfikacja.
 • @
  Co ciekawe Zakrzewski był na niedawnej lewicowej manifestacji w obronie kina Femina w Warszawie. Widać go na którymś filmiku. A wyjście Zawiszy bardzo zastanawiające.
 • @ninanonimowa 17:05:20
  Jak pani jeszcze nie wyzdrowiała to może dr Sendecki przepisze pani jakieś tabletki na główkę??Aspirynka na początek wystarczy czy coś mocniejszego pani anonimowanino??Pani się tak we łbie przewróciło że nawet lekarz psychiatra pani nie pomoże Skąd u pani tyle śliny do opluwania inaczej myślących i wierzących niż pani??Na miejscu dr Sendeckiego poprosił bym o oplucie rzadkim gównem Zapewne znajdzie pani jakieś szambo w pobliżu miejsca swojego nadawania??
 • @Sendecki
  Panie Sendecki obejrzy Pan sobie całość filmu z grobu R.Dmowskiego, ze szczególnym naciskiem na zrozumienie iz Slawomir Zakrzewski wielokrotnie prosil obecnych o zabieranie glosu. Bylem filmowalem , slyszalem.
  Link do moich filmow: YT konto jan jankow lub lawina.neon24.pl
  https://www.youtube.com/watch?v=eWG6wu5zLio&index=1&list=PLQ6s8VeG6W658aKCZVfUhhi_1ULoRnoz2&spfreload=10
  Jest to playlista YT z 17 filmów ktore nakrecilem nie tylko na grobie.
  ---
  Wniosek 1: każdy kto chciał mógł przemawiać.
  Wniosek 2: trzeba tylko i aż tylko chcieć by przemawiać i można było przemawiać.

  ---kto ma rozum niechaj mysli---
 • @
  7 stycznia 1939 pogrzeb Romana Dmowskiego, 100 000 tys. ludzi pożegnało Wielkiego Polaka, pieszo z Katedry przez most Kierbedzia na cmentarz...mowy pogrzebowej nie było, 1000 sztandarów się pochyliło...
  Podsumujmy rok upamiętnienia Romana Dmowskiego marszem milczenia tą trasą , mostu Kierbedzia nie ma ale czy to przeszkoda ?
 • @Pan Lawina Herbu Jastrzebce 11:26:46 - KOLEGO LAWINA, POZNAJCIE FAKTY I WEŹCIE POPRAWKĘ
  Ja się spóźniłem, ponieważ przywiozłem Kolegów z Łodzi z pociągu i nie usłyszłem tych wspomnianych przez Kolegę Lawinę słów naszego trybuna. Wchodząc w zgromadzenie zauważyłem Zawiszę, który mi przyjaźnie skinął (patrz film) i dopchałem się z kamerą do Zakrzewskiego. Niestety, nie miałem ze sobą monopoda i ręka mi scierpła, tak długo trwała ta przemowa i było mi dyskomfortowo, więc widząc, że Pan Lawina filmuje i Artur Kowalski filmuje - wyłączyłem kamerę z powodów oszczędnosci zdrowia. Zregenerowawszy siły potem sfilmowałem efektowne wejście Prezesa Wasiaka ze Sztandarem i Mieczami (patrz film).
  Niestety, naprawdę odniosłem wrażenie, że Kolega Zakrzewski mowił nieco za długo i to było powodem usprawiedliwionego zmęczenia Zawiszy i jego oddalenia się.
  Po zapoznaniu się dzisiaj z filmem Kolegi Lawiny zweryfikowałem własnie w rozmowie telefonicznej z Zawiszą sprawę i owszem, ten przyznał, że co prawda ciekawa przemowa Zakrzewskiego była nieco przydługa, ale nie jej przydługość była powodem oddalenia się, lecz ostre teksty polityczne Sławomira Zakrzewskiego nadinterpretujące dorobek Dmowskiego. Na przykład Zawisza twierdzi, że wyprowadzanie z dorobku Dmowskiego sprzeciwu wobec trasy Marszu Niepodległości przez most Poniatowskiego to nad-interpretacja ewidentna, i że dyskutowanie nad grobem Dmowskiego o tym - to rzecz niedopuszczalna. I dlatego sie oddalił. A zatem niniejszym całą sprawę wyjaśniłem. Oddalił się nie dlatego, że się zmęczł, ale dlatego, że nie chciał się kłócić. A w ogóle to bardzo dobrze zrobił, że przyszedł. Tak sie składa, że ne chwaląc się - sam go ostatnio bardzo prosiłem, żeby był o dwunastej przy grobie Pana Romana. Miałem nawet żal do Zakrzewskiego, że męczy znaczących gości przydlugimi przemowami.
  Natomiast owszem, dzisiaj Artur Zawisza wyraził gotowośc do odbycia debaty ze Sławomirem Zakrzewskim i ja ten temat podchwyciłem. Jestem własnie po rozmowie telefonicznej z obydwoma Kolegami (Arturem i Sławomirem) i czynię przygotowania do takiej publicznej rozmowy, gdzie panowie sobie i nam wiele spraw wyjaśnią.
  A zatem wkrótce w studio TELEWIZJI NARODOWEJ zorganizujemy ważne spotkanie, debatę polityczną, w której wypowiedziane zostaną zdanie istotne.
  + Amen
 • @ninanonimowa 17:05:20
  Panie Sendecki-niech Pan skoncentruje się na pracy zawodowej i znajdzie jakieś hobby, np. wędkowanie . Jesteśmy Panem kompletnie zmęczeni a Pańska Telewizja Narodowa to kabaret ukazujący Polaków jako grupę ludzi upośledzonych . Od 6 lat robi Pan dość skutecznie swoją krecią robotę , ale już naprawdę wystarczy !
 • @night rat 03:45:58
  A jaką dynastię chce restaurować w Polsce? Rozumiem że Rothschildów.
 • @herbu Grabie 17:35:19
  Polska bez ruchawki warszawskiej 44' miała by więcej zdrowych na umyśle ludzi , a jeśli według Pana Dmowski był białorosyjskim agentem to widzę już że Pańska wizja Polski to standardowo : Kongresówka i stepy akermańskie, do tego polskie wojsko u boku Deutsche Wehrmacht pod Moskwą.
 • @Eugeniusz Sendecki 14:20:32
  Już widzę jak dochodzi do tej konfrontacji-WASP-owska masoneria i służby Bertone wrzucą do studia Telewizji Narodowej gaz pieprzowy i ustalicie inny , bliżej nieokreślony termin. A już na poważnie-jakie będą argumenty syjonistycznego agenta? Miłość do Polski czy upamiętnienie trasy Pilsudasa z 1926r.?
 • @herbu Grabie 05:37:39
  Cała wasza Pilsudczyzna to nic innego jak euroazjatyckie mutanty.
 • @Marienburg 10:02:08 - SZANOWNY PANIE, TĄ DROGĄ NIC PAN NIE ZYSKA DLA POLSKI
  WASP-owska masoneria i Inne Służby tylko na to czeka, żeby Pan wdawał się w publiczną kopaninę z cieniem Piłsudskiego. Wtedy zawsze będzie miał Pan przeciwko sobie emojonalnych niedouczonych Polaków. I przegra Pan.
  Ja Panu doradzę, jak ma Pan pisać, mówić i myśleć (najwazniejsze!) i zobaczy Pan, że zacznie Pan odnosić sukcesy. Otóż niech Pan mówi, że Polska utraciła suwerenność w roku 1926-tym, że wtedy zostalismy zniewoleni tak jak dzisiaj, w dobie po-okrąłostołowej. Że tak jak w roku 1989-tym WSI i Inne Służby wystawiły nieszczęsnego Wałęsę z Matką Boską w klapie, tak i w roku 1926-tym masoni wystawili nieszczęsnego Piłsudskiego - żeby się za ich postaciami ukryć, zamaskować.
  Niech Pan zawsze używa tego słowa - że Piłsudski "nieszczęsny". Niech się Pan odwołuje do podświadomości Polaków, bo Polacy to są dzieci wodzone za nos przez masonów i Piłsudskiego kochają, ale również Polskę kochają i czują - że ta Polska Międzywojenna też była "nieszczęsna". I jak ludzie się spostrzegą, że Pan mądrze i współczująco pisze o ich ukochanym Piłsudasie, to Pana pokochają i zaczną nieco spokojniej mysleć i właściwiej odczuwać. I o to chodzi - żeby ludzie zaczęli myśleć, że Piłsudas "nieszczęsny" był. A my im później powiemy, że Piłsudski "nieszczęsny był", ponieważ "jak Wałesa nieszczęsny on był", ponieważ "nieszczęśliwie w masonerię uwikłany on był", ponieważ "za jego plecy nieszczęśliwie masoni, różne Geremki i Michniki ówczesne powłazili i knuli byli". Czy Pan rozumie naukę? Tutaj trzeba być psychologiem. Sprytu trzeba uzyć, tak jkby się z dziećmi czlowiek zabawiał.
  A widzi Pan. No i niech się Pan nie kłóci z AOFI-m "herbu Grabie", bo to jest doktor humanista historyk. Takich ludzi trzeba kochać i bardzo uważać, żeby nie zranić, nie sponiewierać. No bo jak to wygląda - że polskiego doktora humanistę się publicznie poniewiera? Wcaleto dobrze nie wygląda.
  Należy się pochylić nad miłością Doktora herbu Grabie do nieszczesnego Piłsudskiego. Nalezy tej wielkiej miłości do Piłsudskiego nieszczesnego przyklasnąć, przyhołubić tę miłość cynicznie, żeby potem tę miłość nieszczesną zaprząc do naszego rydwanu. Znaczy - kasztankę nieszczesnego Piłsudskiego do rydwanu politki endeckiej zaprząc, żeby nas szczęśliwie do rządu dusz naszego nieszczęsnego narodu zaciągnęła.
  POTEM się ją wyprzęgnie i na kabanosy przerobi. Narodowe.
  + Amen!
 • @Eugeniusz Sendecki 11:57:12
  podpis co prawda Sendecki ale !!! to nie jego pióro :))) . W sukurs nie po raz pierwszy przychodzą opiekunowie Pana dr S . Coś jakby mała wiara w inteligencję rzeczonego a nieobecnego i na tę okoliczność podmienionego :)).
 • @Eugeniusz Sendecki 11:57:12
  ,, Sit autem sermo vester,est,est:non,non:quod autem his abundantius est, a malo est.'' (Math.V,XXXVII)
 • ale mamy wybor.
  SZ oddający część sowietom na Ochocie lub AZ gorliwie przyznający rację stronie Izraelskiej..
  totalne dno
  A co z Polską?
 • @night rat 12:55:13
  Ruch Narodowy w Polsce jest jak nieuregulowana rzeka ( i to jest piękne ! niech tak zostanie !), ale Pan Roman Dmowski był tylko jeden, niepowtarzalny i wszyscy mamy go za swojego "ojca".
  Nie ma wielu okazji by się spotkać, pomysł marszu dał pewien młody człowiek po Mszy Świętej 2 stycznia jako początek bycia razem różnych środowisk.
  Bardzo mnie ta rozmowa z nim poruszyła, szukajmy porozumienia !

  Pozdrawiam serdecznie
 • ------------ z pamięci mojej
  http://zaprasza.net/a_y.php?article_id=8329
 • @herbu Grabie 14:06:28
  Miłośnicy Pilsudasa są jak młode kobitki które dostają orgazmu na widok uzbrojonego żołnierzyka na koniu. Wszelkie logiczne argumenty są im obce , tym bardziej suche fakty historyczne jak salwowanie się 12 sierpnia 1920 roku z chazarską kochanicą do Bobowej czy tajny (przez pewien czas) plan odstąpienia Niemcom Hitlera Wielkopolski, Śląska i Pomorza i wspólna wojenka ze Stalinem-nie wspominając o roli masonerii w życiu Ziutka ,socjalistycznym terrorze przed wybuchem wojny ( słynne zdanie ,, Grzybów zawsze trzymam ciepło w pamięci'')-nie , piłsudczyk w swojej psychicznej nostalgii i romantyzmie nigdy nie powie złego słowa o litwackim terroryście bo jest to wbrew jego nielogicznej naturze-on ma świat swoich własnych urojeń i na wieki wieków pozostanie euroazjatyckim mutantem pędzącym przez stepy akermańskie-a więc razem z 6. armią nad Wołgę!!!!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej