Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
660 postów 4861 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

AFERA OŁÓWKOWA, ZNIEWOLENIE LEKARZY I TAJEMNICA ESBECJI

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

O aferze ołówkowej, numerowaniu dokumentacji medycznej ołówkiem, czemu tak jest, patologia zarządzania medycyna. Kto tworzy chore przepisy dla lekarzy w Polsce? Patologiczna struktura zarządzania służbą zdrowia. Esbekizacja. "Lekarze są zastraszani".

KOMENTARZE

  • całe państwo tak działa
    jak tylko jest gdzieś kasa do wyrwania, jak jakaś firma, dajmy na to kopalnia, zarabia ostro, to mafia ustanawia "prawo", które nakazuje na ten przykład powstanie spółki węglowej, tak, że kopalnia nie może bezpośrednio handlować, tylko przez pośrednika, który przejmuje gro zysków.
    No i widzę że z medycyną to się robi: tylko kto to jest, gdzie ci bandyci sobie żyją. Ja myślę że ta sk. banda siedzi w ministerstwie finansów i ogólnie w ministerstwach, to musi być jakiś silny lobbing - może połączony z obecną psiarnią i wydziałami sądów.... tam by się ostra lustracja przydała.... muszą mieć wielki wpływ na stanowienie prawa, skoro bez przerwy tak robią i udaje im się. To metoda - ktoś zarabia, to okraść go dodatkowo, ponad przepisy. Zrobić specustawę i okraść. Kogoś z rodziny mi tak obrobili xD.... Warto by wyłapać zamieszanych w tworzenie tych przepisów, przycisnąć ich albo przekupić, niech wydadzą źródło - kto tam faktycznie tymi marionetkami w sejmie steruje... po nazwiskach.
  • Zawsze popierajmy!
    Dobre słuszne i chwała ludziom dobrej woli.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej