Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4879 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

ZASTRASZAJĄ RADOSŁAWA SIEDLECKIEGO!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Atak na Siedleckiego jest zastraszaniem całej TELEWIZJI NARODOWEJ i dlatego ja również zgłaszam sprawę do prokuratury. Podejrzewam, że ktoś komu nie podoba się Krzyż w Auschwitz liczy, że uderzył w najczulszy punkt i nas złamie. Niedoczekanie.

Radzio, słynny statysta filmowy i telewizyjny z Miasta Tłuszcz, celebryta budzący serdeczne odruchy publiczności - jest osobą zdobywającą serca polskiej młodzieży, przekazuje ważne treści narodowe młodemu pokoleniu, psuje robotę masonerii WASP-owskiej trującej młodych genderyzmem, antypolonizmem i szkołą frankfurtcką. Dlatego ostatni atak na niego nie może być bagatelizowany.

Radosław Siedlecki, kiedy postawiliśmy Krzyż na Żwirowisku wypowiedział bardzo ważną modlitwę - (jest to w archiwum filmowym Mirosława Chandrały). Tutaj - istotne informacje o obecności Krzyża z Giewontu w odzyskaniu Polskiej Niepodleglości:

7 lutego 2015 - jesteśmy przed komisariatem policji w Tłuszczu, rodzinnej miejscowości Radosława Siedleckiego. Za chwilę wejdziemy do budynku aby złożyć zawiadomienie o groźbach przeciwko nam skierowanych przez nieznanych sprawców. W dniu 29-tym stycznia 2015, kiedy wracaliśmy z KL Auschwitz - niemieckiego obozu w Oświęcimiu, ktoś otruł psa należącego do Siedleckich. W dniu 31 stycznia 2015 nieznani sprawcy przyjechali autem z przyciemnionymi szybami i zaczepiali rodzinę Radosława Siedleckiego i sąsiadów dopytując się po włosku, niemiecku i rosyjsku (ukraińsku?) o niego.

Tego samego dnia Mama Radosława dostała sms'a z pogróżkami. Następne sms'y z pogróżkami dostał Radosław Siedlecki w dniu 06 lutego 2015 - z numeru 693 617 804.
Atak na Siedleckiego to jest atak i zastraszanie całej TELEWIZJI NARODOWEJ i w tej sytuacji ja również zgłaszam sprawę do prokuratury.
Proszę wszystkich o pomoc w ustaleniu sprawców (sprawcy?).

 
Tutaj - sprawozdanie z pobytu w Tłuszczu, za chwilę wchodzimy na posterunek policji:

 

/-/
Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • @herbu Grabie 16:57:57
  Jezeli 'herbu Grabie' jest neutralny w sytuacji niesprawiedliwosci, to staje po stronie przesladowcy, na przyklad jezeli slon postawi swoja stope na ogonie myszy, a "Grabie" mowi, ze jest neutralny, to myszka nie doceni jego neutralnosci.
 • Panie Doktorze Sendecki,
  To skandal, trzeba się upomnieć o Radzia bo to nie jest "najczulszy punkt".
  To jest facet z Jajami, który potrafił wędrować po Warszawie z taczką a taczce była czerwona świnia.
  Kto jeszcze by się odważył? Pytam się...
 • @herbu Grabie 18:17:11
  Niech sie herbu Grabie spyta Eugeniusza czy temu czlowiekowi dali papier np. "niezdolny do zadnej pracy". Eugeniusz wie o co chodzi.
 • @herbu Grabie 18:18:05
  Tak sądzisz?....
 • -------- a czy Pan Sendecki !
  --miał kiedykolwiek kłopoty z tyt. / opozycji / czy tylko robi za koncesjonowanego świadka ???
 • @
  Radzio to dzielny gość, więcej takich potrzeba. Mam nadzieję, że straszący poniosą tego konsekwencje. Pięknie wyglądał ten krzyż na Żwirowisku, najlepiej go widać na filmie Pana Mirka, szczególnie w nocy.

  https://www.youtube.com/watch?v=uM0hKXUA2wc

  Serdeczne pozdrowienia.
 • Masońsko-katowskie pachołki lucyfera
  To smutne że atakuje się tego chłopaka-nie podoba mi się wiele rzeczy w telewizji doktora Sendeckiego, niemniej można tam wyłowić autentczne perełki i dlatego na bierząco śledzę jego pracę . Ostrzegam tych którzy straszą Radosława , że choćbyście zrobili jemu lub któremukolwiek z ludzi p.Sendeckiego krzywdę , sprawiedliwość i tak was dopadnie-historia magistra vitae-żaden z zabójców Cezara nie umarł śmiercią naturalną.
 • że słi Radosław
  mam taki sam model telefonu

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej