Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

ZASTRASZAJĄ RADOSŁAWA SIEDLECKIEGO!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Atak na Siedleckiego jest zastraszaniem całej TELEWIZJI NARODOWEJ i dlatego ja również zgłaszam sprawę do prokuratury. Podejrzewam, że ktoś komu nie podoba się Krzyż w Auschwitz liczy, że uderzył w najczulszy punkt i nas złamie. Niedoczekanie.

Radzio, słynny statysta filmowy i telewizyjny z Miasta Tłuszcz, celebryta budzący serdeczne odruchy publiczności - jest osobą zdobywającą serca polskiej młodzieży, przekazuje ważne treści narodowe młodemu pokoleniu, psuje robotę masonerii WASP-owskiej trującej młodych genderyzmem, antypolonizmem i szkołą frankfurtcką. Dlatego ostatni atak na niego nie może być bagatelizowany.

Radosław Siedlecki, kiedy postawiliśmy Krzyż na Żwirowisku wypowiedział bardzo ważną modlitwę - (jest to w archiwum filmowym Mirosława Chandrały). Tutaj - istotne informacje o obecności Krzyża z Giewontu w odzyskaniu Polskiej Niepodleglości:

7 lutego 2015 - jesteśmy przed komisariatem policji w Tłuszczu, rodzinnej miejscowości Radosława Siedleckiego. Za chwilę wejdziemy do budynku aby złożyć zawiadomienie o groźbach przeciwko nam skierowanych przez nieznanych sprawców. W dniu 29-tym stycznia 2015, kiedy wracaliśmy z KL Auschwitz - niemieckiego obozu w Oświęcimiu, ktoś otruł psa należącego do Siedleckich. W dniu 31 stycznia 2015 nieznani sprawcy przyjechali autem z przyciemnionymi szybami i zaczepiali rodzinę Radosława Siedleckiego i sąsiadów dopytując się po włosku, niemiecku i rosyjsku (ukraińsku?) o niego.

Tego samego dnia Mama Radosława dostała sms'a z pogróżkami. Następne sms'y z pogróżkami dostał Radosław Siedlecki w dniu 06 lutego 2015 - z numeru 693 617 804.
Atak na Siedleckiego to jest atak i zastraszanie całej TELEWIZJI NARODOWEJ i w tej sytuacji ja również zgłaszam sprawę do prokuratury.
Proszę wszystkich o pomoc w ustaleniu sprawców (sprawcy?).

 
Tutaj - sprawozdanie z pobytu w Tłuszczu, za chwilę wchodzimy na posterunek policji:

 

/-/
Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • @herbu Grabie 16:57:57
  Jezeli 'herbu Grabie' jest neutralny w sytuacji niesprawiedliwosci, to staje po stronie przesladowcy, na przyklad jezeli slon postawi swoja stope na ogonie myszy, a "Grabie" mowi, ze jest neutralny, to myszka nie doceni jego neutralnosci.
 • Panie Doktorze Sendecki,
  To skandal, trzeba się upomnieć o Radzia bo to nie jest "najczulszy punkt".
  To jest facet z Jajami, który potrafił wędrować po Warszawie z taczką a taczce była czerwona świnia.
  Kto jeszcze by się odważył? Pytam się...
 • @herbu Grabie 18:17:11
  Niech sie herbu Grabie spyta Eugeniusza czy temu czlowiekowi dali papier np. "niezdolny do zadnej pracy". Eugeniusz wie o co chodzi.
 • @herbu Grabie 18:18:05
  Tak sądzisz?....
 • -------- a czy Pan Sendecki !
  --miał kiedykolwiek kłopoty z tyt. / opozycji / czy tylko robi za koncesjonowanego świadka ???
 • @
  Radzio to dzielny gość, więcej takich potrzeba. Mam nadzieję, że straszący poniosą tego konsekwencje. Pięknie wyglądał ten krzyż na Żwirowisku, najlepiej go widać na filmie Pana Mirka, szczególnie w nocy.

  https://www.youtube.com/watch?v=uM0hKXUA2wc

  Serdeczne pozdrowienia.
 • Masońsko-katowskie pachołki lucyfera
  To smutne że atakuje się tego chłopaka-nie podoba mi się wiele rzeczy w telewizji doktora Sendeckiego, niemniej można tam wyłowić autentczne perełki i dlatego na bierząco śledzę jego pracę . Ostrzegam tych którzy straszą Radosława , że choćbyście zrobili jemu lub któremukolwiek z ludzi p.Sendeckiego krzywdę , sprawiedliwość i tak was dopadnie-historia magistra vitae-żaden z zabójców Cezara nie umarł śmiercią naturalną.
 • że słi Radosław
  mam taki sam model telefonu

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej