Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
663 posty 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

CZECZETKOWICZ CZEKA NA WYROK 5-GO MARCA 2015

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Adam jest współczesnym Żołnierzem Wyklętym niszczonym za polskość. Rządząca Polską grupa pro-WASP-owska usiłuje spacyfikować naród dokonując publicznej egzekucji naszego bohatera. W białostockim sądzie okręgowym w najbliższy czwartek się to dokona.

Dzwonił właśnie Adam i powiedział, że jest po rozprawie. Była to wojna nerwów.
A zatem rozprawa się skończyła. Było to pełne nerwów spotkanie funkcjonariuszy reżymu antypolskiego, ekonomicznie i podsępnie zmuszającego prawdziwych Polaków do emigracji, antykoncepcji i aborcji, rozwalającego polską rodzinę, szkołę, przemysł, rolnictwo i transport - z osobą mocną, naszej krwi, naszego sposobu myślenia...
Sąd nie pozwolił filmować na sali rozpraw. A było co filmować, bo przedstawiane były trzy apelacje Adama i warto było popatrzeć, jak się sędzia wije pod słowami obrony, brzmiacymi jak jedno wielkie oskarżenie antypolskich posunięć Władzy. Prokuratura twardo zastraszała podczas rozprawy niezalezne media polskie, ostentacyjnie skarżąc się na Czeczetkowicza, że robił fotografie prokuratorce, która go oskarża. A zatem idą w zaparte. Żądają dla siebie bezkarności i uznania dla tajności antypolskich działań. Adam, uczciwy człowiek z Białegostoku przesladowany za plskość zawsze występował z otwartą przyłbica i służył prawdzie. W odróżnieniu od swoich wrogów, wnuków ubeków, spadkobierców masonów i gestapowców - ukrywających swoją tożsamóść, wspieranych w ukrywaniu się przed gniewem Polaków przez Państwo Polskie zatajajace dane ich przodków ludobójców i polakożerców w "zbiorze akt zastrzeżonych"..
Adam jak ze mną rozmawiał glos miał spokojny, nie denerwował się. Obiecalismy sobie, że się spotkamy w czwartek w Białymstoku - w Sądzie Okręgowym przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie - sala nr 1.
No to czekamy na wyrok.

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • @fan-wolności 11:39:24 - CHWILECZKĘ? WYBIEGA, CZY POPEŁNIA WYBRYK CHULIGAŃSKI?
  Pan się myli. Czy mógłby Pan podać - kto i jakie szczegóły Panu podał? Kto Pan w błąd wprowadza?
  Adam Czeczetkowicz skomentował negatywnie upokarzającą białych chrześcijańskich mężczyzn polskich kampanię propagandową Gazety Wyborczej et consortes na rzecz multi-kulti. Sfingowano proces jako argument podając rzekome podpalenie drzwi do mieszkania modeli pracujących na rzecz tej kampanii. Wrogowie wprowadzili polską opinię publiczną w błąd. Sprawę na forum elity narodowej omówiłem podczas pobytu na Teneryfie u Jana Kobylańskiego i podczas publicznych zeznań w sądzie. Pan się z tymi informacjami nie zapoznał i to jest... proszę Pana... bardzo nie w porządku.
  Oczekuję od Pana - że się o sprawie uczciwie dowie i zostanie obrońcą Adama.
  ==========
  Ja na takich bohaterów // nie liczyłbym.A dr wybiega przed orkiestrę.. // Są u nas ludzie znszczeni przez ten system, a nie dali do tego podstaw czymś co wyglada na wybryk chuligański. Jak pamiętam z podanych detali. // nadużycie link skomentuj usuń // fan-wolności 27.02.2015 11:39:24
 • @Eugeniusz Sendecki 12:21:33
  Adam jest Wielki... :P
 • @fan-wolności 11:39:24
  Jest Pan/Pani fanem wolności ? o co tu chodzi? jakiej wolności ? czyjej ?
  Tu człowiek czynu walczy o prawdę, o Polskę dla Polaków również dla "fan-wolności" i za to takie słowa ! że to "wybryk chuligański" ? Proszę przeprosić obłudny człowieku.
 • @chabor 13:23:14 - TERAZ FEJGINIĘTA I BERMANIĘTA, POTOMKOWIE DUCHOWI BAUMANA...
  ...tak właśnie niszczą autentycznych Polaków. Dzielny nasz Adam słusznie poczuł się okradziony z hasła "moje miasto to Białystok", które rozsławiło jego imię na całym świecie wśród Polaków, kiedy zobaczył latem roku 2013 to swoje hasło użyte do wstrętnej akcji multi-kulti. Oburzył się na żydowską gazetę dla Polaków, że tak po świńsku postępuje i dał temu wyraz w sposób cywilizowany i nowoczesny - nagrywając fajny film i umieszczając go w internecie. Dotarł w ten sposób do młodzieży polskiej i przeraził WASP-owskich parobków, że się im rząd dusz w Kraju nad Wisłą z rąk wymknie. WASP-owskie parobki uruchomiły swoje psy gończe i Adam wylądował w więzieniu, jest lżony, opluwany, po całym internecie durne chamy skołowane przez prowokatorów michnikoidalnych powielają antypolskie oszczerstwa przeciwko naszemu Żołnierzowi Wyklętemu...
  Ech, szkoda gadać! Złe czasy na Polskę ZNOWU idą.
 • Tak na szybko, resztę dam później w notce
  https://www.youtube.com/watch?v=dyAxz3BtD1A
 • @fan-wolności 14:59:01 - TAK, PROSZĘ PANA. WŁAŚNIE SIĘ PAN PRZYZNAŁ, ŻE...
  Konstrukcja Pańskiego wywodu jest logiczna. Właśnie się Pan przyznał, że ma nieprawdziwe dane. Adam nigdy nie groził nikomu, ani nikogo nigdy nie pobił. Wrogowie rozpuszczają takie plotki, ale to są plotki fałszywe, oszczerstwa. Uprzejmie proszę o precyzyjne określenie - kiedy, przez kogo i gdzie został Pan okłamany, że Adam kogoś pobił, albo komuś groził? W przypadku, gdyby się okazało, że jednak Pan kłamie świadomie - to mam nadzieję chrześcijańską - że ze skruchą się Pan przyzna do kłamstwa, przeprosi Adama i Polskę, i dalej będzie żył jak człowiek. Bez świństw.
  Podłe enuncjacje o kobietach "lecących na Pana" pominę milczeniem. Biedne kobiety...
  ===========
  @fan-wolności 14:37:07 // Mam taki niefart, że jeśli już,,lecą na mnie '' kobiety, to cudzoziemskie. A nawet takie które okazują się Polkami, ale z cudzoziemskim pochodzeniem. Gdyby mi taki Cz groził mojej kobiecie (np wpadłem kiedyś w oko oliwkowej pięknosci z Indii rodem) to by sam prosił policję o zbadanie jego sprawy.. // Czy ta konstrukcja logiczna jest czytelna? // nadużycie link skomentuj usuń // fan-wolności 27.02.2015 14:59:01

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej