Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

TYGODNIK "NIE" ZAMIEŚCIŁ ARTYKUŁ O HADACZU

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Jak nie Krzyżem to pałką" - taki tytuł ma artykuł w Tygodniku "Nie" Jerzego Urbana. Otwarto nowy rozdział w polskiej informacyjnej wojnie obronnej (PIWO). Ciekawe, czy tym razem się Polacy dadzą nabrać jak w 1926-tym, 1939-tym, 1981-szym, 1989-tym?

Właśnie dzwonił do mnie Hadacz i mi to powiedział. Sugerował, żebym kupił "NIE". Koresponduje to wszystko z historycznym spotkaniem pod pałacem z Prezydentem Komorowskim i wymianą uscisków. W artykule są ostre treści anty-PiS-owskie. Chytra manipulacja, hehehe...
Ano cóż, takie czasy. Kolejny rozdział w polskiej informacyjnej wojnie obronnej (PIWO).

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • @rerak 15:46:58 - PROSZĘ PANA, NIECH PAN SIĘ SKUPI NA TEMACIE
  Z jakiegoś powodu Tygodnik "NIE" zainwestował w Hadacza kilka szpalt.
  A uwaga o narzeczonym zupełnie głupia. Jeżeli jeszcze raz coś tak głupiego napiszecie pod tą notką - zabanuję Pana. Mam dość brudnego antypolonizmu. Imputować uczciwym ludziom homoseksualizm to jest naprawdę podłość.
 • @night rat 17:38:33 - MI HADACZ MÓWI, ŻE ZA NIC NIE DOSTAJE PIENIEDZY
  Owszem, obiecując wysoką wygraną w procesie sądowym z Platformą Obywatelską zaciągnął go na gej paradę... Kalisz. Ten Rysiek. Ten gruby. O wszystkim na bieżąco informował Kaczyńskiego, czym (jak się domyślam) doprowadzał go regularnie do szewskiej pasji.
 • ANDRZEJ HADACZ JUTRO OKOŁO POŁUDNIA WYBIERA SIĘ DO MIASTECZKA ROLNIKÓW
  I się wypowie na temat.
  I bardzo dobrze. Niech się ludzie dowiadują prawdy.
 • @Eugeniusz Sendecki 16:52:06
  "Imputować uczciwym ludziom homoseksualizm..."

  Przecież w homoseksualizmie nie ma nic nieuczciwego. Tacy ludzie też są.

  Pozdrawiam.
 • @Eugeniusz Sendecki 16:52:06
  "Z jakiegoś powodu Tygodnik "NIE" zainwestował w Hadacza kilka szpalt. A uwaga o narzeczonym zupełnie głupia. Jeżeli jeszcze raz coś tak głupiego napiszecie pod tą notką - zabanuję Pana. Mam dość brudnego antypolonizmu. Imputować uczciwym ludziom homoseksualizm to jest naprawdę podłość."

  - Ależ Panie Eugeniuszu, rerak nie miał na myśli "tradycyjnej" narzeczonej. To była przenośnia, mówiąca, że Hadacz, ... i niestety Pan promując całe wydarzenie po prostu "wchodzicie Komorowskiemu do d*py". Nie rozumiem tylko jak to się stało, że Pan "puścił farbę", że pretorianie prezydenta nakazali Panu usunąć "Krzyż z Giewontu" na Marszu 11 Listopada >>> http://nichcik.neon24.pl/post/114657,sendecki-komentuje-trwa-wojna-zydowskiej-menory-z-krzyzem

  - To musiał być "wypadek prz pracy"

  TO PRAWDA. SŁUŻBY CHCĄ ABY USUNĄĆ KRZYŻ SPOD POMNIKA DMOWSKIEGO

  .
  .
  Na czas marszu prezydenckiego replika Krzyża z Giewontu ma być usunięta z Placu na Rozdrożu. Po przejściu marszu prezydenckiego owszem, może być tam postawiona. W Biurze Bezpieczeństwa i

  Zarządzania Kryzysowego Miasta Stołecznego Warszawy (BBiZK) urzednik miejski przekazał mi życzenie BOR-u - że wielki Krzyż, który co roku stawiamy z narodowcami przy pomniku Dmowskiego ma zostać stamtąd usunięty wieczorem 10-go listopada 2014, że owszem - może stać po drugiej stronie Alei Szucha aż do chwili kiedy marsz prezydencki oddali się spod pomnika Dmowskiego.

  Tak się składa, że jestem w tym roku kandydatem do sejmiku województwa mazowieckiego i mam nieco większe narzędzia prawne, aby się temu aktowi antypolonizmu przeciwstawić. Podobnie BOR-owcy i urzędnicy Kancelarii Prezydenta postępowali w roku 2012-tym i 2013-tym. Ten sprzeciw wobec Krzyża jest naprawdę znamienny.

  A przecież postawienie Krzyża na Giewoncie w lipcu roku 1901-go właśnie otworzyło Polakom serca i umysły, zjednoczyło nas wokół Wielkiej Idei, było TYM impulsem duchowym, dzięki któremu Polska powstała.
  Masoneria WASP-owska, służby rosyjskie, niemieckie i austriackie bardzo poważnie oszacowały zaistniałe właśnie wtedy przebudzenie świadomości narodowej i politycznej Polaków.

  Święto Niepodległości ustanowione 11-go listopada jest pod wieloma względami świętem fałszywym, bo propagandowo odwraca naszą uwagę od Boga, od Krzyża, od prawdy o nas samych - Polakach.

  Pojawienie się Krzyża z Giewontu nadaje całemu świętowaniu właściwy wymiar. Ktoś-Bardzo-Zły, kto rządzi BOR-em i Kancelarią Prezydenta RP chce ten Znak wyeliminować. To jest wielki problem doradców prezydenckich. Jestem głęboko przekonany - że wszystkich powinno się rozgonić na cztery wiatry, pozbawiając uposażeń i kazawszy zwrócić uposażenia dotychczas pobrane.

  Czego Panu Prezydentowi i Polsce życzę.
  +
  Amen!

  Eugeniusz Sendecki 01.11.2014 20:56:14
 • @rerak 17:09:20
  "Wie pan. W tej sytuacji to mogę tylko jako chrześcijanin życzyć aby Bóg wyrwał pana z tego w co się pan uwikłał i pomógł wrócić do normalności. Jest mi pana tak po ludzku żal . Nie wiem co się stało ale to nie jest ten sam pan Eugeniusz którego wydawało mi się że lubię."

  - Aj .. waj. / Pan Eugeniusz pokazuje "prawdziwą twarz"?
 • @Autor
  Panie Eugeniuszu, kim jest ten Hadacz? Pracuje, ma żonę i dzieci? Co on sobą reprezentuje takiego, że postanowił Pan zrobić z niego Neonowego celebrytę?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej