Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Dyżury administratorów Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4872 komentarze

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

TYGODNIK "NIE" ZAMIEŚCIŁ ARTYKUŁ O HADACZU

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Jak nie Krzyżem to pałką" - taki tytuł ma artykuł w Tygodniku "Nie" Jerzego Urbana. Otwarto nowy rozdział w polskiej informacyjnej wojnie obronnej (PIWO). Ciekawe, czy tym razem się Polacy dadzą nabrać jak w 1926-tym, 1939-tym, 1981-szym, 1989-tym?

Właśnie dzwonił do mnie Hadacz i mi to powiedział. Sugerował, żebym kupił "NIE". Koresponduje to wszystko z historycznym spotkaniem pod pałacem z Prezydentem Komorowskim i wymianą uscisków. W artykule są ostre treści anty-PiS-owskie. Chytra manipulacja, hehehe...
Ano cóż, takie czasy. Kolejny rozdział w polskiej informacyjnej wojnie obronnej (PIWO).

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • @rerak 15:46:58 - PROSZĘ PANA, NIECH PAN SIĘ SKUPI NA TEMACIE
  Z jakiegoś powodu Tygodnik "NIE" zainwestował w Hadacza kilka szpalt.
  A uwaga o narzeczonym zupełnie głupia. Jeżeli jeszcze raz coś tak głupiego napiszecie pod tą notką - zabanuję Pana. Mam dość brudnego antypolonizmu. Imputować uczciwym ludziom homoseksualizm to jest naprawdę podłość.
 • @night rat 17:38:33 - MI HADACZ MÓWI, ŻE ZA NIC NIE DOSTAJE PIENIEDZY
  Owszem, obiecując wysoką wygraną w procesie sądowym z Platformą Obywatelską zaciągnął go na gej paradę... Kalisz. Ten Rysiek. Ten gruby. O wszystkim na bieżąco informował Kaczyńskiego, czym (jak się domyślam) doprowadzał go regularnie do szewskiej pasji.
 • ANDRZEJ HADACZ JUTRO OKOŁO POŁUDNIA WYBIERA SIĘ DO MIASTECZKA ROLNIKÓW
  I się wypowie na temat.
  I bardzo dobrze. Niech się ludzie dowiadują prawdy.
 • @Eugeniusz Sendecki 16:52:06
  "Imputować uczciwym ludziom homoseksualizm..."

  Przecież w homoseksualizmie nie ma nic nieuczciwego. Tacy ludzie też są.

  Pozdrawiam.
 • @Eugeniusz Sendecki 16:52:06
  "Z jakiegoś powodu Tygodnik "NIE" zainwestował w Hadacza kilka szpalt. A uwaga o narzeczonym zupełnie głupia. Jeżeli jeszcze raz coś tak głupiego napiszecie pod tą notką - zabanuję Pana. Mam dość brudnego antypolonizmu. Imputować uczciwym ludziom homoseksualizm to jest naprawdę podłość."

  - Ależ Panie Eugeniuszu, rerak nie miał na myśli "tradycyjnej" narzeczonej. To była przenośnia, mówiąca, że Hadacz, ... i niestety Pan promując całe wydarzenie po prostu "wchodzicie Komorowskiemu do d*py". Nie rozumiem tylko jak to się stało, że Pan "puścił farbę", że pretorianie prezydenta nakazali Panu usunąć "Krzyż z Giewontu" na Marszu 11 Listopada >>> http://nichcik.neon24.pl/post/114657,sendecki-komentuje-trwa-wojna-zydowskiej-menory-z-krzyzem

  - To musiał być "wypadek prz pracy"

  TO PRAWDA. SŁUŻBY CHCĄ ABY USUNĄĆ KRZYŻ SPOD POMNIKA DMOWSKIEGO

  .
  .
  Na czas marszu prezydenckiego replika Krzyża z Giewontu ma być usunięta z Placu na Rozdrożu. Po przejściu marszu prezydenckiego owszem, może być tam postawiona. W Biurze Bezpieczeństwa i

  Zarządzania Kryzysowego Miasta Stołecznego Warszawy (BBiZK) urzednik miejski przekazał mi życzenie BOR-u - że wielki Krzyż, który co roku stawiamy z narodowcami przy pomniku Dmowskiego ma zostać stamtąd usunięty wieczorem 10-go listopada 2014, że owszem - może stać po drugiej stronie Alei Szucha aż do chwili kiedy marsz prezydencki oddali się spod pomnika Dmowskiego.

  Tak się składa, że jestem w tym roku kandydatem do sejmiku województwa mazowieckiego i mam nieco większe narzędzia prawne, aby się temu aktowi antypolonizmu przeciwstawić. Podobnie BOR-owcy i urzędnicy Kancelarii Prezydenta postępowali w roku 2012-tym i 2013-tym. Ten sprzeciw wobec Krzyża jest naprawdę znamienny.

  A przecież postawienie Krzyża na Giewoncie w lipcu roku 1901-go właśnie otworzyło Polakom serca i umysły, zjednoczyło nas wokół Wielkiej Idei, było TYM impulsem duchowym, dzięki któremu Polska powstała.
  Masoneria WASP-owska, służby rosyjskie, niemieckie i austriackie bardzo poważnie oszacowały zaistniałe właśnie wtedy przebudzenie świadomości narodowej i politycznej Polaków.

  Święto Niepodległości ustanowione 11-go listopada jest pod wieloma względami świętem fałszywym, bo propagandowo odwraca naszą uwagę od Boga, od Krzyża, od prawdy o nas samych - Polakach.

  Pojawienie się Krzyża z Giewontu nadaje całemu świętowaniu właściwy wymiar. Ktoś-Bardzo-Zły, kto rządzi BOR-em i Kancelarią Prezydenta RP chce ten Znak wyeliminować. To jest wielki problem doradców prezydenckich. Jestem głęboko przekonany - że wszystkich powinno się rozgonić na cztery wiatry, pozbawiając uposażeń i kazawszy zwrócić uposażenia dotychczas pobrane.

  Czego Panu Prezydentowi i Polsce życzę.
  +
  Amen!

  Eugeniusz Sendecki 01.11.2014 20:56:14
 • @rerak 17:09:20
  "Wie pan. W tej sytuacji to mogę tylko jako chrześcijanin życzyć aby Bóg wyrwał pana z tego w co się pan uwikłał i pomógł wrócić do normalności. Jest mi pana tak po ludzku żal . Nie wiem co się stało ale to nie jest ten sam pan Eugeniusz którego wydawało mi się że lubię."

  - Aj .. waj. / Pan Eugeniusz pokazuje "prawdziwą twarz"?
 • @Autor
  Panie Eugeniuszu, kim jest ten Hadacz? Pracuje, ma żonę i dzieci? Co on sobą reprezentuje takiego, że postanowił Pan zrobić z niego Neonowego celebrytę?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej