Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

HADACZ W "NIE" MÓWI TO, O CZYM PISZĄ CIERPISZ I BIAŁAS!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

To nie katastrofa (laskowa wersja brzozy) ani zamach (macierewiczowska wersja wybuchu), to był wyrok (wersja blogerów NEon24.pl)! Andrzej Hadacz nagłaśnia temat wykorzystując prasę brukową. Posiłkuje się... Mieczysławem Wachowskim. Tym Wachowskim.

Zapoznałem się dokładnie z wywiadem w "Tygodniku Nie", udzielonym przez slynnego polskiego celebrytę Andrzeja Hadacza. Są tam trzy rzeczy, które mają bombową wartość dla polityki polskiej i dla nas, uczciwych ludzi grupujacych się wokół opiniotwórczego portalu NEon24.pl (wcześniej NowyEkran.pl). Możemy mieć satysfakcję, że trwając przy prawdzie, dociekliwie analizując sprawy polityczne, nie ulegając wpływm WASP-owskim, sowieckim, ani bertonowskim - się właśnie dobiliśmy do głównego nurtu infosfery. Skoro urbanowskie "Nie" przestało cenzurować i wpuściło istotne informacje na forum publiczne, informacje dotąd przekazywane tylko przez nasz portal - to jest wielkie zwycięstwo i satysfakcja da nas wszystkich. Polska informacyjna wojna obronna (PIWO) toczy się cały czas, a nasza dotychczasowa kampania w tej wojnie - jest sluszna i zwycięska. Pomimo licznych kampani anty-nowoekranowych i anty-neonowych zwyciężyliśmy w sprawie smoleńskiej. Mam nadzieję, że podobnie zwyciężymy w sprawie ukraińskiej, kolskiej, ołówkowej, JKM-owej, strzeleckiej i innych.

Andrzej Hadacz wykorzystując chyba nieuwagę redaktorów "Tygodnika Nie" informuje o tym, że;
(1) widział Służby Niemieckie jak zainicjowały zgromadzenie i zamieszki pod pałacem prezydenckim w dniu 10-tym kwietnia 2010 (w niecałą godzinę po ogloszeniu dezinformacji medialnej o rzekomej katastrofie).
(2) Hadacz mówi na łamach brukowca Jerzego Urbana również o tym, że Mieczyslaw Wachowski prominentny funkcjonariusz Służb Polskich, były szef służb prezydenckich za prezydentury Wałęsy - nie tylko przyznał, że to nie była katastrofa, ale wręcz publicznie ogłosił i pochwalił - że to był wyrok wykonany przez Służby Polskie jako sprawiedliwa odpłata za zagrabienie pieniędzy WSI i przekazanie ich Służbom WASP-owskim (satanistom, wrogom Krzyża). Bo postawienie w miejscu zabójstwa Krzyża (kłamstwo o Krzyżu harcerzy to propagandowa przykrywka Janusza Zielińskiego, bo on nie był harcerzy, lecz należał do Mieczysława Wachowskiego według Hadacza) przez dobrze poinformowanego funkcjonariusza Służb jest publicznym wskazaniem na miejsce i zasadność dokonanego wyroku. Jest również wskazaniem na kontekst - okradzenie Służb katolickiego narodu i państwa przez wrogów Krzyża, Mossad, masońskie struktury CIA. A pieniądze wyprowadzone do banków zachodnich przez Służby PRL i RP via Pewex szacowane są na dwa budżety roczne państwa polskiego.
(3) z artykułu wynika, że Jarosław Kaczyński był zainteresowany, żeby ludziom wmawiać bajkę o zamachu w Smoleńsku, aby zataić prawdę - że to był wyrok śmieci za gigantyczną malwersację finansową i zdradę na rzecz obcego mocarstwa wykonany w Pałacu Prezydenckim na Jego Bracie przez Polskie Służby.

No to teraz będzie jatka. Propagandyści Dudy raczej tego tak nie zostawią. Jeden celebryta polski zadaje im potężny cios, i to w dodatku wykorzystując w dobrej wierze, naiwnie i przejrzyście, być może trochę bezczelnie - urbanowski "Tygodnik Nie".
No i sypie się Rzeczpospolita kolesi z Okrągłego Stołu. Sypie się coraz szybciej. Aż miło popatrzeć. Gniło i śmierdziało. A teraz zaczyna pękać i zaczynają robale wyłazić.

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • to oznacza
  ...kolego Sendecki, że jesteście (z Hadaczem) blisko dna...zostało wam jeszcze kilka metrów mułu...
  ...a kiedy Urban zacznie blogować na neonie ???
 • @Autor
  Witam!
  Przeczytałem tekst uważnie. Podałem też link inż. Krzysztofowi Cierpiszowi. No i jestem co nieco zaskoczony.
  Ze względu na obowiązki zawodowe, będę mógł odnieść się do Pańskiego tekstu dopiero po godzinie 21:00.
  Zapewne inż K.Cierpisz, autor hipotezy o inscenizacji na Siewiernym, odniesie się również do Pańskiego artykułu.

  Pozdrawiam.
 • Q
  Smoleńsk był przykrywką do przewrotu pałacowego. Oszustwem katastrofy, której tam nie było.

  http://zamach.eu/100728%20Katastrofa,%20ktorej%20nie%20bylo/Katastrofa.htm
 • @ewinia 12:28:31 - DOKŁADNIE, ZGADZAM SIĘ Z TĄ TEZĄ.
  Myślę, że motywem do takiego a nie innego działania Służb było pozbawienie ich skarbu, czyli aktywów wyprowadzonych z Kraju. O tym, że te aktywa są wyprowadzone wiemy z publicystyki Stanisława Michalkiewicza. Sprawa tych gigantycznych pieniędzy wypłynęła w roku 20015-tym, podczas detronizacji Św. Pam. Oleksego, jako element politycznego szantażu zastosowanego wobec post-solidarnościowców przez post-komuchów. Jedni mieli siedzieć cicho i nie mówić o tym, że drudzy biorą kasę z Moskwy, a drudzy mieli siedzieć cicho i nie mówić o tym, że ci pierwsi są sponsorowani przez Służby Polskie z kasy wyprowadzonej z Polski do banków na Zachodzie. No i taki stan równowagi trwał do roku 2006-go, w którym wzmocniła się w Kraju największa prawicowa partia pro-WASP-owska, która korzystając z poparcia Przystawek zagarnęła kasę Służb Polskich i przekazała ją Mossadowi. Niby że będzie tam, pod opieką Pejsatych bezpieczniejsza. W ten sposób zakręciła kurek z finansowaniem wielu funkcjonariuszom Służb Polskich w Kraju. Potem pozbyła się Przystawek i na pewien czas oddała władzę Stronnictwu Ruskiemu i Pruskiemu, szykując się w roku 2010-tym do reelekcji prezydenta i samodzielnych rządów w roku 2011-tym nad nieszczęsnym narodem polskim i katolickim. Władzę w roku 2007-mym oddała wraz z kluczami do sejfów w bankach na Zachodzie, ale sejfy były już opróżnione. Jak się Służby Polskie dowiedziały o tym, że ukradziono im dwa roczne budżety odłożone na czarną godzinę - wydały wyrok na Winnych i wszystko co ich otaczało. Wyrok wykonano. Resztę znamy z "Gazety Polskiej".
  Jakimś cudem Jarosław Kaczyński i Antoni Macierewicz od wyroku się wywinęli, tego jeszcze nie wiemy - jakim...
 • @Netwalker 12:22:07 - PROSZĘ Z SZACUNKIEM
  Nasz Hadacz to nie "celebryta", lecz "słynny celebryta polski". Bo są różni celebryci; polscy, nie-polscy, dys-polscy i anty-polscy. Andrzej Hadacz wyróżnia się w tle innych niepospolicie mocnym głosem, werwą i właśnie - szczęściem. Bo Andrzej miał to szczęście, że widział jak Niemcy zwracają uwagę Polaków na pałac prezydencki - jako na miejsce wykonania wyroku. A to oznacza, że jest wybrańcem. Dlatego jego sława nie jest udawana, nadęta sztucznie. Jego sława ma historyczne, logiczne i emocjonalne podstawy.
  Dlatego o więcej szacunku dla tego pana poproszę. Pańskie niesłuszne powątpiewanie w jego sławę daje mi do myślenia, oj daje.
 • @Eugeniusz Sendecki 13:01:28
  masz Pan stuprocentową rację. Tylko głupek się w tym nie połapie. Jakby było tak, jak podaje oficjalna wersja to Niemcy złożyliby wieńce na Siewiernym. Przecież to proste jak drut.
 • @zygmuntbialas 12:14:00
  A ten cały inż. Cierpisz to jest jakaś postać mityczna, czy jak?
  Teksty rzekomo Jego autorstwa wrzuca tutaj Pan, powiadamia Go Pan również o tekstach innych autorów. Może to Pańskie alter ego ?
 • @prawi co wiec 13:23:21 - JAK TO? NIE ZNACIE INŻYNIERA CIERPISZA?
  Toż to nasz narodowy ekspert do spraw lotniczych, zasłużony badacz mistyfikacji smoleńskiej, osoba rozpoznana i zaimplementowana pod względem dorobku wywiadowczego na NEonie24 przez Pana Białasa. Oj, coś mi się widzi, że za mało w Was entuzjazmu, Panie Kolego. Powątpiewacie w Inżyniera Cierpisza, usiłujecie ośmieszyć Pana Hadacza, nie podoba się Wam strzelectwo polskie - to już trzy zarzuty macie w sumie. My tutaj mamy taką listę i nanosimy różne Wasze sprawki. Uważajcie. Blogowanie robi się niebezpieczne, Panie Kolego.
 • @zygmuntbialas 12:14:00
  Witam :-)

  A słyszał co Zbig powiedział? (tak, ten Zbig B. )

  http://wirtualnapolonia.com/2015/03/04/zbigniew-brzezinski-zabojstwo-niemcowa-zorganizowal-sbu-pod-kierownictwem-usa/#comment-148127

  Wygląda, na to że buldogi pod dywanem nie tylko u nas się gryzą...

  Ukłony
 • @ Autor
  Dzięki za ważny wpis - daję 5*

  Szczęść Boże!
 • @Netwalker 12:22:07
  "To już jest celebrytą?"

  Oj tam, oj tam ;-))))

  Ukłony
 • @Jasiek 14:46:29 - DBAJMY O SWOICH CELEBRYTÓW
  Czy słyszał ktoś kiedyś, żeby jakiś antypolski lewak, WASP, mason, chazar - publicznie dezawuował cycami wymachujące celebrytki z grupy Femen? Albo Kubę Wojewódzkiego wkładającego flagę w psie kupy? A może słyszeliście, żeby ONI kręcili nosem nad swoim (znaczy - ICHNIM) Owsiakiem?
  No to my też przestańmy kręcić nosem nad NASZYM celebrytą i się weźmy do roboty.
  LINKOWAĆ KOLEDZY i KOLEŻANKI!
  Andrzej Hadacz NASZYM celebrytą jest!
  [Oklaski! Kurtyna! Korki od szampana!]
  [Piski celebrytek podnieconych!]
 • Tragifarsa
  Nie dość, że Hadacz zabił prezydenta, to jeszcze śpiewał gdzie jest Krzyż.
  A potem chciał wszystko zwalić na Niemców w urbanowskim NIE, albowiem w ten sposób chcieli żydów z MOSSAD powiadomić, że wiedzą gdzie jest kasa z dwóch budżetów Polski jaka była własnością polskich służb. A każdy wie, że kradzione nie tuczy. Najdziwniejsze jest to, iż zdaniem doc. Kosseckiego "Urban jest ukrytym jezuitą" a więc w egzekucji mogła Hadaczowi dopomóc gwardia szwajcarska, która przerzucała na teren ZSRR ukrytych duchownych za zgodą i wiedzą "zimnego czekisty Putina". Najgorszą jednak w tym wszystkim jest tylko ta wiadomość, że służby tak wielką kasę - dwóch budżetów PRLu BIS - trzymały w dziurawych skarpetach łatwych do przerzucenia do żydowskich banków zachodnich. To błąd. Być może Jarkacza i Antka Maciorę uchroniły jakieś zaskórniaki z podkolanówek, które zwrócili gdy zaczęło im doskwierać sumienie i groźba braku rozgrzeszenia, albowiem - jak nauczał św. Augustyn, to "grzech nie będzie odpuszczony póki wziątek niezwrócony".

  Czekam na dalsze rewelacje Hadacza ;) I komentarze do nich Pana Pułkownika Drużyn Strzeleckich Zacnego Kolegę Redaktora Eugeniusza;)
 • @Netwalker 16:22:22 - PROSZĘ BARDZO. POPRAWKA. PRZEPOWIEDNIA BYŁA WYPOWIEDZIANA DWA RAZY.
  Bartłomiej Kurzeja wypowiedział swoją przepowiednię dwa razy - stojąc gdzie? A stojąc właśnie tam - przed pałacem prezydenckim. Pierwszy raz 14-go kwietnia 2008, drugi raz - 10-go października 2009.
  Są filmy na YouTube.
 • @Janusz Górzyński 16:24:22 - JANUSZ, MOŻESZ SIĘ ŚMIAĆ, ALE...
  ...to, że Hadacz się przedarł z informacjami do main-streamu to jest dużo dobrego dla Polski. Być może Duda przegra właśnie przez prawdę odważnie mówioną przez tego nieznośnego narwańca. Bo Hadacz jest narwany. I czasem trudny do zniesienia. Ale to w porządku facet. No i - Polak. A to jest rzadkość wśród celebrytów. Tam panuje ścisła hermetyczna zasada - żeby Polaków nie dopuszczać do celebryctwa. Dominują anty-Polacy, a-Polacy i dys-Polacy.
 • Q
  Profesor Mirosław Dakowski - Smoleńsk wypadek, czy zamach? Mielec 19.10.2013

  https://www.youtube.com/watch?v=OA--KSwhhFYhttps://www.youtube.com/watch?v=OA--KSwhhFY
 • @Eugeniusz Sendecki 16:31:34
  Ja się nie śmieję. Po prostu sadziłem, poznawszy specjalistów od księgowości wojskowej, że są to spece wysokiej klasy od rachunkowości zarządczej i zarządzania finansami, których nie mają żadne firmy cywilne. Może nawet takich nie mają nawet klasztory w osobach ekonomów i sieciowe koncerny. A teraz się rypło, że doszło do dziwnych fluktuacji w cotrolingu i jakiś betoniarz, ciemniak, nakazał cash pakować w skarpetki ;)
 • @quickhatch 19:03:34 - ALE ANDRZEJ HADACZ JEST INNY
  On wszystko robi z serca, z sercem na dłoni. Szczerze. Dlatego jest taki ważny. No i miał szczęście - że akurat spostrzegł, był świadkiem ingerencji Służb Niemieckich w sytuację wewnętrzną Polski.
  To tak jakby Pan w sierpniu 1939 był świadkiem napadu na Radiostację Gliwicką i zdążył powiadomić media ówczesne. Zmienił by Pan bieg historii.
 • @Janusz Górzyński 16:44:34 - JANUSZU, MASZ RACJĘ...
  To są najlepsi spece od księgowości, ci którzy księgują i pilnują forsy naszych kochanych Służb Wojskowych. A teraz - pomyśl - kiedy owi spece przeleją gigantyczną kwotę z polskiego tajnego konta w banku szwajcarskim na konto zaprzyjaźnionego Mossadu? Tylko wtedy kiedy dostaną rozkaz od swojego zwierzchnika. A kto był zwierzchnikiem polskich sił zbrojnych w roku 2005-2010? No kto?
 • @Autor
  Podałem przed południem inż. K.Cierpiszowi link i poprosiłem o parę słów wypowiedzi. Inżynier wysłał mi treść swego artykułu, odnoszącego się do opisanych przez Pana problemów, link:

  http://zygumntbialas.neon24.pl/post/119876,inz-k-cierpisz-smolensk-dzisiaj-o-co-toczy-sie-gra

  Myślę, że jest w tym tekście pełna odpowiedź na pytania o Smoleńsk na tle występujących dziś problemów.
 • @prawi co wiec 13:23:21
  Wystarczy zerknąć do portalu zamach.eu (prowadzonego przez inż. K.Cierpisza i porównać z moim blogiem, by się przekonać.
 • @Jasiek 14:37:16
  Znam wypowiedź Brzezińskiego i przyznam, że jestem zaskoczony.

  Pozdrawiam.
 • Makbet naszych czasów .
  http://m.neon24.pl/5ebb3deb9443d4d9df9e08503ef2b6cc,14,0.jpg
 • Mistrzowska zagrywka pokerowa ale karty lubią się odwrócić .
  http://m.neon24.pl/db778a188190f438cdc7bfe58545dd91,14,0.jpg
 • @Witkacy 01:39:44
  Faktycznie, Makbet

  http://www.dailymotion.com/video/x12yurp_macbeth-2012-01-07-11-smolenski_creation#from=embediframe
 • Towarzysze bawicie się
  Eugeniuszu Hadaczu siedzicie na sraczu. Armia radziecka z wami od dziecka .Pozdro dla Bronka i Szoguna
  https://www.youtube.com/watch?v=acM7KxnfWP8

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej