Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
663 posty 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

NĘKAJĄ ZAKRZEWSKIEGO I CZECZETKOWICZA W DUCHU ESTERY

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W święto Purim sąd wyrokuje w duchu Estery - niszcząc elitę narodową w Białymstoku i Warszawie. Prześladują za obronę handlu polskiego w centrum Warszawy i za komentarze w internecie. Zakrzewski i Czeczetkowicz uznani winnymi i skazani...

Się okazjue, że nie bez kozery sądy w polsce mają żydowskie gwiazdki wbite w Orła Białego. Sataniści masońscy, o których mówił Kazimierz Świtoń i którzy dręczą nasz naród od roku 1926-go zachowują się rytualnie, używając biblijnych odniesień starotestamentalnych - wychodząc z założenia, że są wybrani i upoważnienia przez Boga do zarządzania, krzywdzenia i eksterminacji ludzi, a szczególnie Słowian - Polaków katolików i Rosjan prawosławnych. Owi Źli Ludzie specjalnie ukrywają się za retoryką żydowską, bo ogłupiają polską opinię publiczną rzekomym antysemityzmem. Wmawiają, że jeśli kto tych satanistów krytykuje - ten antysemitą jest. Na szczęście, coraz mniej ludzi wierzy w tę "antysemicką" propagandę.
Oto jak rytualnie dobierając datę rozpraw - zachowali się sędziowie w ostatnich dniach w Warszawie i w Białymstoku. To zdarzenie unaocznia nam, że w Polsce należy zreformować sądy, wprowadzić ławy przysięgłych i sędziów wybieralnych w wyborach bezpośrednich. Obecnych sedziów - powyrzucać, odesłać na studia, zlustrować, zweryfikować!

Na fotografii - Zakrzewski poszturchiwany przez nieznanych sprawców podczas pogrzebu Premiera Mazowieckiego. Przyszedł z bannerem "ŁĄCZYMY SIĘ Z NASZYMI STARSZYMI BRAĆMI W BULU". Rozwścieczył tym liczne rzesze warszawskich ubeków, którzy mają bzika na punkcie re-elekcji Komorowskiego, robiącego błąd ortograficzny w słowie "ból". Zakrzewski rozwścieczył i sprowokował do fizycznego ataku, tym samym ujawnił ichnią wrogą, antypolską obrzydliwą obecność w życiu publicznym. Byłem wtedy obecny i filmowałem. Ten łysy stojący centralnie i szturchający Sławomira zaatakował również moją kamerę.

Niech ludzie widzą co się dzieje. Tego samego dnia sąd w Białymstoku zainicjował nękanie Adama Czeczetkowiczaprzymusową pracą przez półtora roku - czterdzieści godzin miesięcznie. Mszczą się za to, że się przeciwstawił ekonomicznemu zmuszaniu polskich białych i chrzescijańskich mężczyzn do antykoncepcji, aborcji i emigracji.

A tutaj - materiał filmowy wykonany przez Prezesa Lawinę w sądzie. Slawomir Zakrzewski cytuje Księdza Czesława Bartnika:

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • A sól egzorcyzmowaną i wodę święconą na demony wziął...???
  Czy wziął ze sobą Zakrzewski Sławomir ???

  sakramentalia!!!!

  NA DEMONY W TOGACH...

  CO MYŚLĄ JAK DIABŁY, GADAJĄ JAK DIABŁY I WYROKUJĄ JAK DIABŁY!!!

  Apage stana vade retor satana!!!!
 • SŁUSZNIE ŻEŚ POWIEDZIAŁ, SZATANA POGONIĆ - MOCĄ JEZUSA CHRYSTUSA!
  O toto!
  Ważne jest, żeby wszystkim ludziom uświadomić - że sataniści są wśród ludzi władzy. Że opętani żądzą władzy uważają siebie za kogoś lepszego, że szukają kontaktu z demonami, aby usidlić zwykłych i normalnych biednych ludzi. Trudno jest rozgraniczyć - kiedy się kończy zwykła ambicja, kiedy zaczyna chorobliwa ambicja, kiedy dochodzi do spotkania z ludźmi Diabła (masonami), a kiedy - do spotkania z samym Diabłem. Warto te sprawy analizować, badać (z łaciny - inquisitio). Jeśli zaniedbamy działalności inkwizycyjnej - demokracja w Polsce zacznie być piekłem. Oprócz samego badania konieczna jest walka z Diabłem, Ojcem wszelkich polskich nieszczęść. Konieczne jest zwracanie się podczas tej walki duchowej do Boga, Maryi i Aniołów, a do samego Diabła zwracamy się tylko w Ich kontekście, za Ich pomocą i przyczyną. Najlepiej w przykrym dla Diabła i Sług Diabelskich świętym języku łacińskim. No i konieczne jest używanie Znaku Krzyża Świętego. Krzyż źle na nich działa, zaczynają popełniać błędy, jak Krzyż widzą. Ja na miasteczko rolników ostatnio Krzyż przyniosłem i pod kancelarią premiera stoi. Żeby na satanistów oddziaływał.
  Na przykład:
  Apage Satan!
  Matre Sanctissima, salva nos.
  + In nomine Patris et Filii et Spiritus Sancti!
  Amen!
 • Rugi pruskie, ruskie, a teraz masońskie!!!
  Prawo sprzeczne z prawem jest bezprawiem!!!

  Prawo do własności jest podstawowym prawem człowieka!!! TYLKO ZWYRODNIAŁY TYRAN MOŻE ZAPRZECZAĆ TEMU PRAWU!!!

  Nie popełnia przestępstwa ten, który w obronie własnej lub dobra chronionego prawem podejmuje działania w obronie tych wartości.

  PRAWO DO OBRONY KONIECZNEJ JEST PRAWEM PODSTAWOWYM I NIE MOŻE BYĆ PRAWEM PAPIEROWYM!!!!
 • Daliście ciała Eugeniuszu ze Sławkiem i inni.
  BOWIEM W URZĘDZIE STOŁECZNYM BYŁO MNÓSTWO DOWODÓW NA USTAWIANIE PRZETARGÓW POD ZUBRZYCKIEGO!!!

  Trzeba było ten wątek ciągnąć!!!
 • PRAWO SPRZECZNE Z DEKALOGIEM
  jest BEZPRAWIEM (św. Jan Paweł II)

  ***

  Bez Dekalogu jako PODSTAWOWEJ normy prawa nie ma sądów, lecz są synagogi Zła!!!
 • @Janusz Górzyński 13:18:20 - DOBRZEŚCIE POWIEDZIELI, ALE...
  Trzeba było przyjechać i walczyć, a nie siedzieć w pod-poznańskiej głuszy, pyry na słodko jedząc, piwem lech popijając. Teraz dajecie mundre rady, jakbyście byli ze samej Warszawy. A tutaj ludzie dobrze wiedzą jak żyć. Że lepiej pewnych sprawa nie widzieć, nie słyszeć, nie czuć...
 • SSatanistom na POhybel...
  niemniej jednak zgodnie z Katolickim Przykazaniem, współczujmy tym ohydnym opętańcom przyszłych mąk piekielnych... i radujmy się - jeśli Bóg z nami, to MY JUŻ WYGRALIŚMY i nawet nie musimy się z nikim bić :)))
 • @sosenkowski 14:24:03
  Hańbą dla synów swiatłości jest to, że panują nad nimi synowie ciemności Św. Pius X
 • @quickhatch 15:53:09 - NIECH PAN NIE MYDLI OCZU POLAKOM, A POZA TYM, PROSZĘ O KULTURĘ...
  (1)
  Dobra, dobra. Niech Pan nie wtrynia mi tutaj słodkich tekstów o burmistrzu Jerozolimy składającym życzenia świąteczne z okazji Święta Purim. Oczu nam Pan nie zamydli. My wiemy jak działa zbrodnicza WASP-owska masoneria, która się za maską żydowską ukrywa. Owi zbrodniarze zmuszają ekonomicznie Polaków do emigracji, antykoncepcji i aborcji. Prześladują Adama Czeczetkowicza za to, że głośno powiedział "NIE!".
  (2)
  A poza tym to niekulturalnie - zamieszczać wpisy w WASP-owskim języku na polskim forum. Może Pan skorzystać z elektronicznego tłumacza. Proszę się zdobyć na trochę wysiłku intelektualnego. Proszę się zachowywać taktownie.
 • @Eugeniusz Sendecki
  Panie doktorze, Czeczet nie idzie siedzieć. Dostał prace społeczne, które przy odrobinie szczęścia spędzi opiekując się niepełnosprawnymi, fakt, że po zakończeniu tych prac będzie jeszcze kilka lat w rejestrze skazanych, co mu utrudni trochę życie, ale ... niech grubasek popracuje i zobaczy co znaczy pracować, bo pohańbiony pracą to raczej nie jest ... Będzie miał zajęte weekendy przez półtora roku - wielkie mi halo.
 • @Big Ben 17:02:47
  Panie Doktorze...skorumpowanych sedziow nei mozna edukowac ani rehabilitowac. Skorumpowani sedziowie to najbardziej swiadomy i zdecydowany i zdemoralizowany element przestepczy bez mozliwosci jakiejkolwiek rehabilitacji. TO sa przestepcy z wina udowodniona poza wszelka watpliwosc...i nalezy ich wszystkich powiesic! Im szybciej tym lepiej po stwierdzeniu faktum, ze jest sadzia.
 • @RomanK 17:20:14
  To na pewno do mnie ? :)
 • @Eugeniusz Sendecki 16:23:14
  Sprawa Jerozolimy nie jest wyłączną - wewnętrzną kwestią - państwa Izrael (św. Jan Paweł II)

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej