Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Dyżury administratorów Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4872 komentarze

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

NĘKAJĄ ZAKRZEWSKIEGO I CZECZETKOWICZA W DUCHU ESTERY

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W święto Purim sąd wyrokuje w duchu Estery - niszcząc elitę narodową w Białymstoku i Warszawie. Prześladują za obronę handlu polskiego w centrum Warszawy i za komentarze w internecie. Zakrzewski i Czeczetkowicz uznani winnymi i skazani...

Się okazjue, że nie bez kozery sądy w polsce mają żydowskie gwiazdki wbite w Orła Białego. Sataniści masońscy, o których mówił Kazimierz Świtoń i którzy dręczą nasz naród od roku 1926-go zachowują się rytualnie, używając biblijnych odniesień starotestamentalnych - wychodząc z założenia, że są wybrani i upoważnienia przez Boga do zarządzania, krzywdzenia i eksterminacji ludzi, a szczególnie Słowian - Polaków katolików i Rosjan prawosławnych. Owi Źli Ludzie specjalnie ukrywają się za retoryką żydowską, bo ogłupiają polską opinię publiczną rzekomym antysemityzmem. Wmawiają, że jeśli kto tych satanistów krytykuje - ten antysemitą jest. Na szczęście, coraz mniej ludzi wierzy w tę "antysemicką" propagandę.
Oto jak rytualnie dobierając datę rozpraw - zachowali się sędziowie w ostatnich dniach w Warszawie i w Białymstoku. To zdarzenie unaocznia nam, że w Polsce należy zreformować sądy, wprowadzić ławy przysięgłych i sędziów wybieralnych w wyborach bezpośrednich. Obecnych sedziów - powyrzucać, odesłać na studia, zlustrować, zweryfikować!

Na fotografii - Zakrzewski poszturchiwany przez nieznanych sprawców podczas pogrzebu Premiera Mazowieckiego. Przyszedł z bannerem "ŁĄCZYMY SIĘ Z NASZYMI STARSZYMI BRAĆMI W BULU". Rozwścieczył tym liczne rzesze warszawskich ubeków, którzy mają bzika na punkcie re-elekcji Komorowskiego, robiącego błąd ortograficzny w słowie "ból". Zakrzewski rozwścieczył i sprowokował do fizycznego ataku, tym samym ujawnił ichnią wrogą, antypolską obrzydliwą obecność w życiu publicznym. Byłem wtedy obecny i filmowałem. Ten łysy stojący centralnie i szturchający Sławomira zaatakował również moją kamerę.

Niech ludzie widzą co się dzieje. Tego samego dnia sąd w Białymstoku zainicjował nękanie Adama Czeczetkowiczaprzymusową pracą przez półtora roku - czterdzieści godzin miesięcznie. Mszczą się za to, że się przeciwstawił ekonomicznemu zmuszaniu polskich białych i chrzescijańskich mężczyzn do antykoncepcji, aborcji i emigracji.

A tutaj - materiał filmowy wykonany przez Prezesa Lawinę w sądzie. Slawomir Zakrzewski cytuje Księdza Czesława Bartnika:

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • A sól egzorcyzmowaną i wodę święconą na demony wziął...???
  Czy wziął ze sobą Zakrzewski Sławomir ???

  sakramentalia!!!!

  NA DEMONY W TOGACH...

  CO MYŚLĄ JAK DIABŁY, GADAJĄ JAK DIABŁY I WYROKUJĄ JAK DIABŁY!!!

  Apage stana vade retor satana!!!!
 • SŁUSZNIE ŻEŚ POWIEDZIAŁ, SZATANA POGONIĆ - MOCĄ JEZUSA CHRYSTUSA!
  O toto!
  Ważne jest, żeby wszystkim ludziom uświadomić - że sataniści są wśród ludzi władzy. Że opętani żądzą władzy uważają siebie za kogoś lepszego, że szukają kontaktu z demonami, aby usidlić zwykłych i normalnych biednych ludzi. Trudno jest rozgraniczyć - kiedy się kończy zwykła ambicja, kiedy zaczyna chorobliwa ambicja, kiedy dochodzi do spotkania z ludźmi Diabła (masonami), a kiedy - do spotkania z samym Diabłem. Warto te sprawy analizować, badać (z łaciny - inquisitio). Jeśli zaniedbamy działalności inkwizycyjnej - demokracja w Polsce zacznie być piekłem. Oprócz samego badania konieczna jest walka z Diabłem, Ojcem wszelkich polskich nieszczęść. Konieczne jest zwracanie się podczas tej walki duchowej do Boga, Maryi i Aniołów, a do samego Diabła zwracamy się tylko w Ich kontekście, za Ich pomocą i przyczyną. Najlepiej w przykrym dla Diabła i Sług Diabelskich świętym języku łacińskim. No i konieczne jest używanie Znaku Krzyża Świętego. Krzyż źle na nich działa, zaczynają popełniać błędy, jak Krzyż widzą. Ja na miasteczko rolników ostatnio Krzyż przyniosłem i pod kancelarią premiera stoi. Żeby na satanistów oddziaływał.
  Na przykład:
  Apage Satan!
  Matre Sanctissima, salva nos.
  + In nomine Patris et Filii et Spiritus Sancti!
  Amen!
 • Rugi pruskie, ruskie, a teraz masońskie!!!
  Prawo sprzeczne z prawem jest bezprawiem!!!

  Prawo do własności jest podstawowym prawem człowieka!!! TYLKO ZWYRODNIAŁY TYRAN MOŻE ZAPRZECZAĆ TEMU PRAWU!!!

  Nie popełnia przestępstwa ten, który w obronie własnej lub dobra chronionego prawem podejmuje działania w obronie tych wartości.

  PRAWO DO OBRONY KONIECZNEJ JEST PRAWEM PODSTAWOWYM I NIE MOŻE BYĆ PRAWEM PAPIEROWYM!!!!
 • Daliście ciała Eugeniuszu ze Sławkiem i inni.
  BOWIEM W URZĘDZIE STOŁECZNYM BYŁO MNÓSTWO DOWODÓW NA USTAWIANIE PRZETARGÓW POD ZUBRZYCKIEGO!!!

  Trzeba było ten wątek ciągnąć!!!
 • PRAWO SPRZECZNE Z DEKALOGIEM
  jest BEZPRAWIEM (św. Jan Paweł II)

  ***

  Bez Dekalogu jako PODSTAWOWEJ normy prawa nie ma sądów, lecz są synagogi Zła!!!
 • @Janusz Górzyński 13:18:20 - DOBRZEŚCIE POWIEDZIELI, ALE...
  Trzeba było przyjechać i walczyć, a nie siedzieć w pod-poznańskiej głuszy, pyry na słodko jedząc, piwem lech popijając. Teraz dajecie mundre rady, jakbyście byli ze samej Warszawy. A tutaj ludzie dobrze wiedzą jak żyć. Że lepiej pewnych sprawa nie widzieć, nie słyszeć, nie czuć...
 • SSatanistom na POhybel...
  niemniej jednak zgodnie z Katolickim Przykazaniem, współczujmy tym ohydnym opętańcom przyszłych mąk piekielnych... i radujmy się - jeśli Bóg z nami, to MY JUŻ WYGRALIŚMY i nawet nie musimy się z nikim bić :)))
 • @sosenkowski 14:24:03
  Hańbą dla synów swiatłości jest to, że panują nad nimi synowie ciemności Św. Pius X
 • @quickhatch 15:53:09 - NIECH PAN NIE MYDLI OCZU POLAKOM, A POZA TYM, PROSZĘ O KULTURĘ...
  (1)
  Dobra, dobra. Niech Pan nie wtrynia mi tutaj słodkich tekstów o burmistrzu Jerozolimy składającym życzenia świąteczne z okazji Święta Purim. Oczu nam Pan nie zamydli. My wiemy jak działa zbrodnicza WASP-owska masoneria, która się za maską żydowską ukrywa. Owi zbrodniarze zmuszają ekonomicznie Polaków do emigracji, antykoncepcji i aborcji. Prześladują Adama Czeczetkowicza za to, że głośno powiedział "NIE!".
  (2)
  A poza tym to niekulturalnie - zamieszczać wpisy w WASP-owskim języku na polskim forum. Może Pan skorzystać z elektronicznego tłumacza. Proszę się zdobyć na trochę wysiłku intelektualnego. Proszę się zachowywać taktownie.
 • @Eugeniusz Sendecki
  Panie doktorze, Czeczet nie idzie siedzieć. Dostał prace społeczne, które przy odrobinie szczęścia spędzi opiekując się niepełnosprawnymi, fakt, że po zakończeniu tych prac będzie jeszcze kilka lat w rejestrze skazanych, co mu utrudni trochę życie, ale ... niech grubasek popracuje i zobaczy co znaczy pracować, bo pohańbiony pracą to raczej nie jest ... Będzie miał zajęte weekendy przez półtora roku - wielkie mi halo.
 • @Big Ben 17:02:47
  Panie Doktorze...skorumpowanych sedziow nei mozna edukowac ani rehabilitowac. Skorumpowani sedziowie to najbardziej swiadomy i zdecydowany i zdemoralizowany element przestepczy bez mozliwosci jakiejkolwiek rehabilitacji. TO sa przestepcy z wina udowodniona poza wszelka watpliwosc...i nalezy ich wszystkich powiesic! Im szybciej tym lepiej po stwierdzeniu faktum, ze jest sadzia.
 • @RomanK 17:20:14
  To na pewno do mnie ? :)
 • @Eugeniusz Sendecki 16:23:14
  Sprawa Jerozolimy nie jest wyłączną - wewnętrzną kwestią - państwa Izrael (św. Jan Paweł II)

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej