Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4879 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

KOMOROWSKI NIE WCHODZI DO DRUGIEJ RUNDY. TRYUMF JKM!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Specjaliści wojskowi prognozują, że w najbliższych dniach odbędzie się głośne ujawnianie sowieckich i rosyjskich korzeni Komorowskiego. Przez to obecny prezydent nie wejdzie do drugiej rundy. Wejdzie JKM i Duda. Zapowiada się gorący czas polityczny.

Ta prognoza jest sensacyjna, bo Komorowski, któremu niedawno prognozowano wygraną w pierwszej turze - odpadnie. Problematyczne jest, czy wejdzie Ogórek? Czy ładniutka prawa ręka lewicowego Millera przeskoczy Korwina? Zastanawia, że Urban odciął się już od jej kandydatury - popierając Komorowskiego, czym pogrążył i jego, i ją, w sytuacji, kiedy wielu lewicowców popiera trzecią lewacką kandydaturę - Annę Grodzką.
W słynnym już programie Polsatu, w którym Artur Zawisza brzydził się podać dloń Urbanowi, ten sam Zawisza mówi nie o Kowalskim, lecz o swoich "kandydatach". To by znaczyło, że młode wilki z eR-eN-u (vel Ruchu Narodowego) też coś muszą wiedzieć i kombinują - jak by tu się z JKM-em pogodzić. Wystawienie Kowalskiego nazajutrz po znaku pojednania z Korwinem pod PKW (uścisk dłoni Winnickiego i Janusza Korwin-Mikkego) było nietaktem i to grubym. Widać, że coś się w politycznym garnku pod przykrywką gotuje...

Do poparcia Korwina przekonała Jana Kobylańskiego, nieoficjalnego króla Polaków na Uchodźstwie grupa związana z Janem Grudniewskim, onegdaj szefem Stowarzyszenia Viritim, najbardziej patriotycznego środowiska w LWP i WP, będącego do dzisiaj solą w oku Wrogów Ojczyzny. Gdyby prezydentem RP został Korwin, a wśród jego doradców był Grudniewski - nie straszna była by nam zbliżająca się Wojna. Minister Obrony Narodowej Generał Grudniewski na pewno wiedział by jak się obronić, jak zorganizować pospolite ruszenie, jakie zawrzeć sojusze, a jakich nie zawierać. Obecni ministrowie - dali wyraz swojej niekompetencji, postawy zdradzieckiej, serwilizmu wobec masonerii WASP-owskiej, ośmieszyli się.

Jan Grudniewski, onegdaj urzędnik Ministerstwa Obrony Narodowej za Siwickiego i zastępca dowódcy dywizji WP za Szeremietiewa opracował koncepcję obrony terytorialnej RP - tzw. "totalnej obrony narodowej". Jest to genialna koncepcja zachowania integralności i niepodleglości narodowej, w kontekście naszego położenia miedzy dwoma mocarstwami (Niemcami i Rosją). Polega ona na dobrze zorganizowanym uzbrojeniu społeczeństwa. Podobną koncepcję jako ideę wysuwa od lat JKM. I ta idea ich zbliża do siebie.

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • @Autor
  "Czy prawa ręka lewicowego Millera przeskoczy Korwina?"
  Językowo - cymes! :)

  A Ruch Narodowy i tak dojdzie do władzy - to tylko kwestia czasu.

  Kto mądry i komu polskość droga, ten już teraz powinien iść z młodymi, szczególnie jeśli może ich wesprzeć doświadczeniem.

  Pozdrawiam Polaków!
 • @Naczelny 09:56:19 - MA PAN RACJĘ. POWINNO BYĆ CALKOWICIE ODWROTNIE.
  Młodzi i niedoświadczeni powinni iść za starszymi i mądrzejszymi. Nie pozwólmy na pajdokrację, bo skończy się kolejnym Powstaniem Warszawskim. A my, mądrzy i zapobiegliwi Polacy - chcemy nowego Powstania Wielkopolskiego.
  Młodym durniom mówimy stanowcze NIE!
  Co to za młodzież polska, która nie wie o Krzyżu z Giewontu i roli jaką odegrał w odzyskiwaniu Niepodlełości?
  Co to za młodzi durnie, którzy nie czytali o Ukladzie z Dorotheenstrase?
  Co to za młodzi i głupi, którzy nie wiedzą czemu szlachta polska przeniosła króla polskiego z Krakowa do Warszawy?
  Co to za młode asy, które nie znają prawdy o Martinie Gertichu, słudze Jana Amosa Komensky'ego i ich roli w katastrofie dziejowej Państwa Polskiego?
  Co to za młódź rzekomo polska, skoro nie zapisała się jeszcze do polskich drużyn strzeleckich?
  Co to za durnie młodzi, którzy podsrywają Pana JKM-a przed Prezesem Kobylańskim - że on niby albigens i katar? Że za nimi muszę łazić i prostować, bronić niewinnie atakowanego polskiego polityka ?!
 • @Eugeniusz Sendecki 11:25:16
  Szanowny Panie Eugeniuszu, jeśli Pan twierdzi o JKM to, co Pan napisał - to całe szczęście, że młodzi narodowcy trzymają się od tego towarzystwa z daleka.
  Enuncjacje o ich niewiedzy składam na karb silnych i wynikających z najlepszych intencji emocji. Inaczej wyglądałyby na, delikatnie rzecz ujmując, potwarz.
  Kłaniam się!
 • @Naczelny 11:45:03 - NIE WIEM, O KTÓRYCH "MŁODYCH NARODOWCACH" PAN PISZE, ALE...
  Pan pisze o zupełnie innych, niż ja miałem nieprzyjemność poznać. Fakty cenzury na w/w rzeczy są mi i mojemu środowisku bardzo dobrze znane. Byłem trzykrotnie wyrzucany z narodowych partii za mówienie prawdy. Obecnie ci, którzy mnie wyrzucają okazali się pro-WASP-owską agenturą i/lub się okazali związani ze Służbami Bertone. Tego Bertone.
  Aha, jest jeszcze zapis na dwie istotne sprawy: na aferę na Kolskiej i na informację - kto był szefem katedry leśnictwa w Kórniku na przełomie lat 40-tych i 50-tych w wieku XX-tym.
  Niech Pan popyta wśród sobie znanych "młodych narodowców". Hehehehe!
 • @Eugeniusz Sendecki 12:08:45
  Szanowny Panie Eugeniuszu, przecież był Pan na konferencji http://mufti.polacy.eu.org/5282/od-przelomu-do-przelomu-dwa-pokolenia-narodowcow/ i słuchał wystąpień, między innymi o stosunku do "młodego" Giertycha. Zatem albo Pan nie uważał, albo z premedytacją oskarża młodych z Ruchu Narodowego o kłamstwo. Jak to naprawdę z Panem w tej kwestii jest?
 • Komorowski ... kto to jest?
  Upublicznienia wymaga kilka spraw.
  Temat współpracy Bronisława K. ze służbami specjalnymi rezydujacymi w Pl jak i wywiadami obcych państw . Rola jaką odegrał w fundacji Procyvili . Powinien też odnieść się do tego co pan W.Sumlinski ma na jego temat.
 • Zbliżają się "Idy Marcowe"
  .

  "Specjaliści wojskowi prognozują, że w najbliższych dniach odbędzie się głośne ujawnianie sowieckich i rosyjskich korzeni Komorowskiego. Przez to obecny prezydent nie wejdzie do drugiej rundy. Wejdzie JKM i Duda. Zapowiada się gorący czas polityczny."

  Czy marszałek Sikorski zastąpi Komorowskiego i zdąży się zarejestrować w PKW jako nowy kandydat PO na prezydenta? >> http://nichcik.neon24.pl/post/119177,czy-sikorski-zostanie-nowym-kandydatem-po-na-prezydenta

  Idy marcowe (łac. Idus Martii) − w kalendarzu rzymskim święto środka miesiąca (piętnasty dzień) marca, święto poświęcone rzymskiemu bogowi wojny – Marsowi. Odbywał się wtedy przegląd wojsk. Idy marcowe są szczególnie znane, ponieważ podczas tego święta w 44 roku p.n.e. Juliusz Cezar został zamordowany, otrzymując 23 pchnięcia sztyletem, zadane przez grupę ok. 60 zamachowców, w tym jego przyjaciela, Brutusa.

  Może planuje się, że marszałek Sikorski nagle, w ostatnim momencie, zastąpi prezydenta Komorowskiego, jako P/O prezydenta, i jako nowy kandydat na prezydenta Polski? PO miało by młodego , intelektualnie sprawnego kandydata "na ciężkie czasy", .... a dr. Ewa Kopacz mocny powód do wzięcia wszystkich "za mordę".

  - CZYŻBY MOJE PRZEWIDYWANIA Z 16.02.15 MIAŁY SIĘ SPRAWDZIC?

  Kandydaci na prezydenta: Faworyt raczej jeden, Andrzej Duda (PiS)

  05.02.2015 / Wp.pl: Do tej pory chęć wzięcia udziału w wyborach ogłosiło ośmiu kandydatów i dwie kandydatki. W czwartkowe popołudnie swój start w wyborach prezydenckich ogłosił Bronisław Komorowski.- Zamierzam ubiegać się ponownie o urząd prezydenta. Zachęcają mnie do tego wysokie oceny mojej pracy i społeczna akceptacja, która ma ponadpartyjny charakter - powiedział sam zainteresowany.

  WYNIKI OCEN http://wiadomosci.wp.pl/gid,17233195,gpage,10,img,17234563,kat,1342,title,Kandydaci-na-prezydenta-Polski,galeria.html * Wyniki sprzed konwencji kandydata PiS Andrzeja Dydy

  Andrzej Duda PiS............ Na TAK 71% < > Na NIE 29%

  Grzegorz Braun............... Na TAK 50% Na NIE 50%

  Korwin-Mikke .................... NaTak 40% NaNIE 60%

  Marian Kowalski ................ NaTak 38% Na NIE 62%

  Magdalena Ogórek SLD .. Na TAK 32% Na NIE 68%

  Jacek Wilk (KNP) .............. Na TAK 16% Na NIE 84%

  Komorowski ........................ NaTAK 10% Na NIE 90%

  Janusz Palikot .................... Na TAK 6% Na NIE 94%

  Anna Grodzka .................... Na TAK 6% Na NIE 94%

  Jarubas (PSL)................... Na TAK 6% Na NIE 94%

  * Wyniki mogą ulec zmianom
  >> http://nichcik.neon24.pl/post/118838,andrzej-duda-to-sie-uda-85-25-za
  .
 • Bez krzesełka: Zdecydowałem się obrazić pana prezydenta (2)
  .
  "Czerwony Bronkobus po krzesłach i górach wspina się, .... jeszcze jeden uczciwy głos zdobyć chce" / Były podpisy 32 prezydentów miast (jeden z nich może iść do pierdla). Na Podhalu Bronek spotkał się z prezydentem Słowacji, ... a w Japonii z Cesarzem.

  - CESARZ i PREZYDENCI ZAGŁOSUJĄ NA BRONKA.* / A TY POLAKU?

  Na kogo oddasz swój bezcenny głos?

  >>> http://nichcik.neon24.pl/post/120060,bez-krzeselka-zdecydowalem-sie-obrazic-pana-prezydenta-2
  .
 • @Eugeniusz Sendecki 12:08:45
  "W słynnym już programie Polsatu, w którym Artur Zawisza brzydził się podać dloń Urbanowi, ten sam Zawisza mówi nie o Kowalskim, lecz o swoich "kandydatach". To by znaczyło, że młode wilki z eR-eN-u (vel Ruchu Narodowego) też coś muszą wiedzieć i kombinują - jak by tu się z JKM-em pogodzić."

  - MOŻE MAJĄ NA MYŚLI GRZEGORZA BRAUNA

  >> https://www.youtube.com/watch?v=ygAaIoOBL5U

  * Na Marszu Niepodległości Zawisza powiedział, że jego (Brauna) mają słuchać
 • @Eugeniusz Sendecki 11:25:16
  ja chyba jestem młodym durniem, bo nie wiem dlaczego przeniesiono stolicę do Warszawy :(((
 • @
  Póki co należy protestować przeciwko bezprawnemu zatrzymaniu Marka Mareckiego na wiecu Komorowskiego w Krakowie. Powodem zatrzymania , przeszukania mieszkania i absurdalnych zarzutów jest przyniesienie na wiec krzesła i podniesienie go do góry.

  https://www.youtube.com/watch?v=IPIouJf3tlU

  Dziś w Krakowie o 19-tej manifestacja poparcia dla p. Mareckiego.
 • Ku otrzeźwieniu proponuję ten wątek.
  Według ideologii Korwina chińska gospodarka trzymana żelazną ręką Komunistycznej Partii Chin ( bo ona wciąż tak jest trzymana) powinna nędznie zdychać, a taka dla przykładu gospodarka Somalii powinna rozkwitać. Jest jakby na odwrót. Oni pod tym dyktatem zreformowanych i myślących komuchów tworzą dzieła imponujące. Nawet jak ktoś nie zna angielskiego to niech popatrzy na filmy. Trzymany żelazną ręką chińskich patriotów biznes rozkwita, buduje sztuczne wyspy na oceanie. Rozmach imponujący. Tak naprawdę Chiny już przeskoczyły zachód jak chodzi o skalę, pomysłowość i rozmach biznesów. Jeszcze im trochę brakuje nowoczesnych technologii, ale tylko trochę, za 10 lat i to nadrobią, i prześcignął. Brednie Korwina są nie do kupienia w Chinach. To stara cywilizacja i takie kawałki kabaretowe traktuje z punktu jako prymitywną dywersję. I wygrywa.

  http://defence.pk/threads/china-building-dubai-style-fake-islands-in-south-china-sea.319212/
 • @vortex 18:56:07
  A ja myślę że to Chińczycy pod przywództwem Komunistycznej Partii Chin (po raz kolejny zreformowanej) pierwsi skolonizują planetoidy, co jest wyzwaniem ludzkości na najbliższe tysiąclecia. Czy wyobrażacie sobie tych żałosnych, tchórzliwych palantów w fartuszkach ( te ich fartuszki to żenada) co rządzą zachodem jak kolonizuję planetoidy? Zestali by się ze strachu.
 • @vortex 19:05:57
  Film jest chyba tylko jeden. Ale daje po łebie nędznego przysiółka na kraju świata jeszcze nieoficjalnie zwanego Polin. Nas już nie ma grze. Lepiej się nie nadymać i nie zajmować się ruskim, bo się skończy tym że nas też fizycznie nie będzie. Tylko tyle.

  https://www.youtube.com/watch?v=QLc8eE4Zrf4
 • @vortex 19:18:47
  A na koniec, to tylko pozostaje nam się pomodlić do Matki Boskiej o miłosierdzie z powodu naszych licznych grzechów (jak powszechny kult złotego cielca, powszechne kurestwo, powszechne kombinatorstwo, złodziejstwo i sprzedajność). Może Matka Boża załatwi nam przebaczenie? Jeszcze mamy szansę.
 • @vortex 19:31:20
  Powyższe nie dotyczy oczywiście wszystkich Polaków, ale przynajmniej 50%, mamy stan powszechnej umysłowej i moralnej katastrofy.
 • "Polityczna egzaltacja"
  JKM to nie Polak. Po co więc to całe zamieszanie? To wszystko jest nielegalne, poczynając od pierwszych wyborów po wojnie.
 • @Julian Ditrych 19:44:56
  Dobre spostrzeżenie. Jeżeli powołali w 87 roku coś takiego jak KKW Solidarność, to tylko po to, aby przedłużyć okupację Polski. Udało im się. Wyeliminowali z gry demokratycznie wybrane w 81 roku władze Solidarności, przedłużając dyktaturę w Polsce. Zapamiętajcie te nazwiska, zanim usunął, to nazwiska zdrajców. Jakie niektóre prominentne, ale to zdrajcy.

  http://www.encyklopedia-solidarnosci.pl/wiki/index.php?title=T02337_KKW_%E2%80%9ES%E2%80%9D
 • @Naczelny 12:28:07 - SZANOWNY PANIE, PROSZĘ O UŚCIŚLENIE, BO MI COŚ K***A NIE GRA!
  Owszem, byłem na tej konferencji. Co prawda nie byłem na całej, ponieważ miałem bardzo ważne sprawy na zewnątrz, ale ja i Pana Prezes Lawina sfilmowaliśmy całą tę konferencję. Było mi bardzo miło, jak spotkałem na niej Pana Szlęzaka i Bogusława Tofilskiego, wielce zasłużonych działaczy endeckich, sól polskiej ziemi, chlubę ruchu narodowego. Wiele tam było powiedziane z mównicy prawdziwych rzeczy, trochę kłamstw (jak to na konferencjach), ale ja nie znalazłem tam rzeczy, o której Pan pisze. Proszę mi powiedzieć - kiedy i gdzie na tej konferencji w NOT na Czackiego było mówione o "o Martinie Gertichu, słudze Jana Amosa Komensky'ego i ich roli w katastrofie dziejowej Państwa Polskiego"? Może się Pan podeprzeć filmami moimi i Prezesa Lawiny.
  Będę wdzięczny, jeśli Pan znajdzie. Ale coś mi się widzi, że Pan nie znajdzie, zatem oczekuję PRZEPROSIN.
  Bardzo mi przykro.
  Czekam.
 • @vortex 19:59:43
  A ciekawe. Są tam bracia Kaczyńscy (oni zawsze byli pierwsi do sprzedawania Polski), ale jednak nie ma Komorowskiego. Ciekawe???
 • @Eugeniusz Sendecki 11:25:16
  Szanowny Panie Eugeniuszu. Czy na pewno kandydatura JKM-a, liberała, wolnorynkowca (czyli piewcy NWO-wskiego globalizmu), antypaństwowca (i to nie tej sfery chorej państwa, ale przede wszystkim tej zasadniczej, wyrażajacej się w misjach rozwoju i wszelakiej obrony narodu polskiego) itd, itd...
  Czy Gen Grudniewski także jest za sprzedażą lasów dużemu kapitałowi bo ewentualni mali indywidualni kupcy polskich lasów, zjedzą całą będącą w tych lasach zwierzynę?!
  PANIE SENDECKI I WY TAKIEGO KOGOŚ LANSUJECIE NA PREZYDENTA!?
  PANIE SENDECKI, WON! KOMUKOLWIEK OD PRZEDSIĘBIORSTWA PAŃSTWOWEGO pn POLSKIE LASY PAŃSTWOWE!
 • Panie Sendecki wraz z Panem Gen Grudniewskim...
  a słyszeliście Panowie a partii ZMIANA? jeżeli nie (a chyba widać że nie) to polecam:
  https://marucha.wordpress.com/2015/03/10/zmiana-wystap-rozmowa-z-dr-mateuszem-piskorskim/
 • @vortex 18:56:07
  Próżny wysiłek. Nikt już takich głodnych kawałków nie kupi mając w necie dziesiątki wypowiedzi Korwina na temat Chin. Ale również chwalących np. Erharda, wcale nie 100% wolnorynkowego.
  W ogóle manipulacje zwolenników obecnego bandyckiego systemu opartego na Keynesowskiej wierze w cudotwórczą moc stymulowania konsumpcji za zrabowane społeczeństwu pieniądze będą coraz bardziej trafiały w próżnię. Bo każdy widzi, że dobrobyt jest tam, gdzie pozwala się ludziom działać, czerpać zyski ze swojej pracy, pomysłowości, zawierać dobrowolne umowy i gdzie istnieje silne państwo z silną armią, policją prostym ale twardym prawem, a tam gdzie czy to państwo czy każda inna mafia nie pozwala ludziom działać i cieszyć się efektami tych działań jest coraz gorzej.

  Zostaniesz dinozaurem, ostatnim obrońcą socjal-bandytyzmu europejskiego.
 • Panie Sendecki wraz z Panem Gen Grudniewskim...
  Proszę bardzo, następny kandydat:
  http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/120041,zdzislaw-jankowski-kandydat-na-prezydenta-polski
  JKM-a już znamy i... dziękujemy!
 • nie no !!
  przecież JKM jest WASP-em...!!! Wasza czujność Eugeniuszu naprawdę została przytępiona, a to przez zbytnie zaangażowanie w celebryctwo niejakiego Hadacza, brylującego u waspowca Urbana chodzącego ostatnio w przebraniu biskupa...radzę udać się po jakieś konkretne proroctwo do proroka Kurzei...chłop górski, prawie jak pustelnik...więdzę tajemną ma, więc i proroctwo będzie konkretne...
 • @vortex 19:59:43
  Dziękuje za uznanie. To jest oczywiste, ale tak mało popularne. Łudzimy się, że w tych bandyckich warunkach, jakie nam narzucono, uda się coś wygrać. Nie da się. Trzeba to całkowicie zakwestionować, poczynając od uświadomienia sobie oraz innym tej brutalnej prawdy, zastosowania biernego oporu, a jeśli i to nie pomoże czynnego działania w celu usunięcia jawnych wrogów polskiego Narodu i Państwa.
 • @Eugeniusz Sendecki 20:03:46
  Rzeczywiście, nie było "o Martinie Gertichu, słudze Jana Amosa Komensky'ego i ich roli w katastrofie dziejowej Państwa Polskiego". Było o naszych współczesnych Giertychach, i to momentami zabawnie.

  Przepraszam, rzeczywiście nie doczytałem, a zrobiłem z tego zarzut.

  NIE MIAŁEM RACJI - w tym szczególe. Bo poza tym, to przecież nie było o milionie innych rzeczy. O reptilianach też nie było, na przykład.

  I nie zmienia to zadziwiających Pana oświadczeń nt. JKMa i tej galerii postaci, którą Pan rai z etykietą "porządnych Polaków", plując przy okazji na Ruch Narodowy.

  Ja pluć nie muszę - demografia jest nieubłagana, z Panem czy bez Pana młodzi narodowcy już przejmują pałeczkę.
 • @Naczelny 21:04:16 - PRZEJMUJĄ PAŁECZKĘ? NIEPRAWDA! WAJCHA CAŁY CZAS JEST W TYCH SAMYCH RĘKACH.
  Nie słyszałem, żeby ktoś z narodowców, poza mną ciągnął sprawę afery na Kolskiej. Nieformalny zakaz na tę aferę postawiony przez kierownictwo LPR w roku 2005-tym działa do tej pory. Czyli nie ma żadnego przejęcia pałeczki. WAJCHA jest cały czas ustawiona w jednym położeniu. I, zapewniam Pana - nie jest ona bezwładna. Jakaś zbrodnicza i antypolska łapa tę wajchę trzyma. Nie domyśla się Pan - czyja to łapa?
 • @Jan Paweł 20:14:12
  O ile sobie dobrze przypominam, to JKM w tych swoich wolnorynkowych pieniach prywatyzacji wszystkiego i za wszelką ceną, coś tam bulgotał o konieczności prywatyzacji także i Wojska Polskiego. Czy Gen Grudniewski także i w tym zgadza się JKM-em?
 • @Eugeniusz Sendecki 21:13:02
  Szanowny Panie Eugeniuszu, jak to ujął Mao: gdy idą zmiany można być albo na czele, albo się trzeba usunąć (dla własnego dobra) na bok.
 • @Zapluty Karzeł Reakcji 21:18:17
  Zachowujesz się jak nietutejszy..
  Nie ważna treść, ważny autor..
  Tutejszy krzyżak jest promowany,wielbiony i szanowany - przez zarządców..
  Poparciem dla kurwina i najazdami na ninę przypieczętował to co podejrzewałem od dawna.. Im ktoś więcej szczeka w koło o agenturze tym bardziej umoczony jest. Do tego dezinformował, że prosiaka eskimosi nie tykają itd.. Doktorek to jedna z gorszych kreatur.. niestety,, a taką poczciwą mordkę ma :(
 • Mamy tam już dawno zielone ludziki , szkolone jeszcze u nas w Moskwie
  http://m.neon24.pl/4b9dde45e284c004c2e8ce9d04d0c612,14,0.jpg
 • @Naczelny 21:43:35 - TO NIE IDĄ ŻADNE ZMIANY, ALE TO JEST AGENTURA WASP-OWSKA
  Niech Pan się skupi. Proszę pomyśleć o tysiącach młodych ludzi, którzy nie doczytali jak Dmowski pisze o Układzie z Dorotheenstrasse.
  Jeden Sosenkowski się tutaj przyznał, że nie wie czemu żeśmy przenieśli Króla Polskiego z Krakowa do Warszawy. A inni siedzą, też nie wiedzą, a się nie przyznają. Powtarzają bajeczkę, że Król chciał być bliżej Szwecji. A prawda przecież jest taka - że to szlachta chciała, żeby Król był DALEJ od Kazimierza.
  :)
  A o tym kto był szefem katedry leśnictwa w Kórniku w latach 1945-1953 to wśród młodych narodowców JEST ZAKAZANE mówić, szeptać albo nawet myśleć...
  Nnnno? Panie N.? Myśleliście aby o tym? A widzicie. Strach!
 • @partyzant 22:59:30 - A WIDZICIE. ZNIŻYLISCIE SIĘ DO INWEKTYW PRYMITYWNYCH...
  Jakież to chazarskie...
  A przecież wszyscy dobrze wiemy, że lasy to szczególna sprawa. Że prywatnych nie może być za dużo, bo by ludzie nie mieli gdzie na grzyby chodzić, śmieci wyrzucać, w prywatnych porachunkach zabitych przestępców grzebać...
 • @partyzant 23:18:21 - SZANOWNY PANIE... SPOZA KRĘGU...
  Pan Prezes JKM uzyskał poparcie od nieoficjalnego króla Polaków na Uchodźstwie Pana Jana Kobylańskiego. To jest nasza rzetelna, prawdziwie polska szlachta. Wręcz magnateria. Bardzo Pana proszę o uszanowanie naszych narodowych starań. Ludzie ciężko pracują, żeby się przeciwstawić sitwie post-ubeckiej-liberalnej-WASP-owskiej-masońskiej. Pan Janusz jest postacią sztandarową. Ma większe zasługi niż Braun, Kukiz czy Kowalski. jest silniejszy od Jankowskiego i Nowaka (wiem, bo Radzio Siedlecki na patelni zbiera podpisy na tych dwóch kandydatów i ludzie się nie podpisują tak ochoczo jak na Korwina).
  A Pan? Co Pan zrobił dla naszego Nieszczęśliwego Kochanego Kraju? Podsrywa Pan spiżową postać JKM-a jak nie przymierzając Urban Księdza Popiełuszkę. Wstyd!
  Wie Pan chociaż co to jest patelnia? A widzi Pan. Znaczy - jest Pan SPOZA naszego kręgu kulturalnych, prawych, nieanonimowych Polaków.
 • @partyzant 23:18:21 - NO I NIE JESTEM Z OPUS DEI.
  Jestem z oazy. Z popularnego, autentycznie polskiego "Ruchu Światło-Życie" Księdza Blachnickiego, również zabitego przez Esbecję.
 • @partyzant 23:46:54 - DOBRZEŚCIE POWIEDZIELI. CHOCIAŻ RAZ...
  Krzyż jest wieczny.
  Dzisiaj przed URM-em stoi Krzyż, który żeśmy postawili jak zabili Leppera 5-go sierpnia 2011. A Was tam, wśród protestującego polskiego chłopstwa nie widziałem. A ci ludzie bronią polskiej ziemi i lasów. Wszyscy prawi ludzie się powinni tam znaleźć. Przychodzić i wspierać. Tak samo - nie widziałem Was na Mszy Świętej w samo południe w niedzielę odprawianej. Znaczy - co? Za daleko macie? Brzydzicie się polskiego ludu?
  Jak to z Wami jest naprawdę?
 • @partyzant 01:00:58 - ZGODA. UWAŻAM, ŻE Z NIEKTÓRYCH LUDZI POWINNISMY ZROBIĆ NIEWOLNIKÓW.
  Na przykład z przestępców. Ze złodziei, malwersantów, oszustów etc.
  Ale to nie kłóci się z Kościołem Świętym, Matką Naszą.
  Tak samo wolny rynek się nie kłóci. W zakresie dopuszczalnym przez zdrowy rozsądek. Zdrowy rozsądek też się nie kłóci z Kościołem Katolickim.
  W czym Wy, drodzy Chazarzy macie problem? Bo ja nie mam.
 • @Eugeniusz Sendecki 02:23:59
  To ciekawe jak obrońcy tego systemu uważają ludzi za idiotów. Próbują wmówić, że pocieszny wykonawca zaleceń Brukseli albo zwolennik silnej europejskiej armii są lepszą alternatywą dla JKM.

  Bo taka jest przecież jedyna alternatywa.

  Bo gdyby jakikolwiek kandydat antysystemowy, czy to z RN czy Pan Braun, czy ktokolwiek inny dawał jakiekolwiek szanse na zagrożenie tym dwóm, to ataki na JKM byłyby zrozumiałe - jako walka o większe szanse dla owego kandydata.
  Ale w sytuacji kiedy wiadomo, że system mając w rękach media i sondażownie oraz górę pieniędzy nie obawia się nikogo, kto nie jest w stanie pociągnąć za sobą tłumów, organizować po kilka spotkań dziennie, często wielotysięcznych, kto nie ma na tyle charyzmy żeby docierać do opinii z pominięciem oficjalnych mediów...
  Widać panikę i agenci systemu się ujawniają.
 • "Rozrachunek z miłości"
  ROZRACHUNEK Z MIŁOŚCI


  31 Kiedy Syn Człowieczy przyjdzie w chwale, a z Nim wszyscy Jego aniołowie, wtedy zasiądzie na tronie w całej swej chwale. 32 I zgromadzą się przed Nim narody całego świata, zaś On oddzieli jedne od drugich, jak pasterz oddziela owce od kozłów. 33 Owce postawi po prawej stronie, a kozły po lewej. 34 Wtedy król powie tym po prawej stronie: Chodźcie, błogosławieni mojego ojca, weźcie w posiadanie królestwo przygotowane dla was od stworzenia świata.
  35 Bo byłem głodny, a nakarmiliście Mnie, byłem spragniony, a daliście Mi pić, byłem przychodniem, a przyjęliście Mnie. 36 Byłem nagi, a przyodzialiście Mnie, byłem chory, a odwiedziliście Mnie, byłem w więzieniu, a przyszliście do Mnie.
  37 Wtedy sprawiedliwi odpowiedzą Mu: Panie, kiedyż to widzieliśmy Ciebie głodnym, a nakarmiliśmy Cię? Spragnionym i daliśmy Ci pić? 38 I kiedyż to widzieliśmy Cię, żeś przybył i przyjęliśmy Cię? Albo żeś był nagi i przyodzialiśmy Cię? 39 Kiedyż to widzieliśmy Cię chorego albo w więzieniu i przyszliśmy do Ciebie?
  40 A król odpowie im: Zaprawdę powiadam wam: Coście uczynili dla jednego z tych najmniejszych moich braci, uczyniliście dla Mnie.
  - 41 Wtedy powie tym po lewej stronie: Idźcie precz ode Mnie, przeklęci, w ogień wieczny, zgotowany dla diabła i jego aniołów! 42 Bo byłem głodny, a nie nakarmiliście Mnie. Byłem spragniony, a nie daliście Mi pić. 43 Byłem przychodniem, a nie przyjęliście mnie. Byłem nagi, a nie przyodzialiście mnie. Byłem chory i w więzieniu, a nie odwiedziliście mnie.
  44 Wtedy oni powiedzą: Panie, kiedyż to widzieliśmy Cię głodnego albo spragnionego, albo przybysza, albo nagiego, albo chorego, albo w więzieniu, i nie usłużyliśmy Ci?
  45 Wtedy On im odpowie: Zaprawdę powiadam wam: Czegoście nie zrobili dla jednego z tych najmniejszych, nie zrobiliście dla Mnie.
  46 I pójdą ci na mękę wieczną, a sprawiedliwi wejdą do życia wiecznego.  Mt, 25. 31 - 46
 • @Eugeniusz Sendecki 23:28:43
  "Pan Prezes JKM uzyskał poparcie od nieoficjalnego króla Polaków na Uchodźstwie Pana Jana Kobylańskiego"

  Czy to jakaś kpina? Król uchodźców? Jaki król, jakich uchodźców? Co to ma wspólnego z Polską, że ktoś sobie gdzieś wybrał króla?

  Poparł neokona chwalącego lichwę i chcącego sprzedać polskie lasy? Tym gorzej świadczy to o tych uchodźcach i o ich króliku.

  Pospolite ruszenie? Pewnie wszystkich Polaków chcą poprowadzić na rzeź, tak będzie najłatwiej i najszybciej, tylko wymyśleć odpowiedni pretekst do wojny. Ale zaraz, zaraz, przecież pretekst już jest: Rosja.
 • @Eugeniusz Sendecki 23:03:48
  Szanowny Panie Sendecki.

  Lasy są ostatnią wspólną własnością nas Polaków, gdzie każdy może pójść, uciec, wyrwać się np. z bloku i zakosztować takiej wprawdzie ulotnej , ale jednak wolności. Nacieszyć się przyrodą. Gdy tego zabraknie Polakom pozostaną jedynie betonowe ulice. Jesli Pan tego nie rozumie to współczuję- polityka Pana zagarnęła zupełnie.

  Putin rozdaje ziemię swoim obywatelom, a JKM z rządzącą ferajną chce pozbawić Polaków resztek wspólnej własności. Gratuluje wyborów.

  Dla jasności mam kilka ha. więc nie wypowiadam się z dziesiątego piętra mrówkowca, a bardziej w imieniu tego lokatora .
  "Nasze kamienice, lasy i pola, a wasze ulice". Historia dopisuje dalszą część tego powiedzenia.
 • Dr Sendecki wybitnym strategiem politycznym
  Panie pułkowniku ds. Eugeniuszu gratuluję zdolności do przewidywania zdarzeń, okazuje się że nie tyle Bartłomiej Kurzeja jest wybitnym wizjonerem, który przewidział upadek Prezydenta Lecha Kaczyńskiego za podpisanie Traktatu Lizbońskiego ale Pan jest też wybitnym strategiem, bo dzisiaj ogłoszono, że J. Korwin Mikke jako pierwszy z wszystkich pretendentów zarejestrował swoją kandydaturę na Prezydenta RP składając 200 000 podpisów. Słyszymy że PO , PSL i PIS dopiero są na granicy 90 000 podpisów.
  Świadczy to o prężnym i sprawnym zapleczu politycznym JKM a nie tylko grupą młodocianych amatorów.
  Gratuluję dostępu TELEWIZJI NARODOWEJ do źródła wiarygodnych informacji społecznych.
  Jeżeli Pańskie prognozy się sprawdzą, będę Pana rekomendował na szefa TVP1, chyba że woli być Pan szefem Polsatu czy TVN.
 • @zadziwiony 10:56:19 - NICH PAN NIE ULEGA ILUZJI. NIECH PAN SIĘ PRZYZNA.
  Państwo Polskie nie istnieje - powiedział jeden z chazarskich właścicieli masy upadłościowej po PRL, stalinowskiej enklawie dla katolików polskich. I to jest prawda. My nie jesteśmy u siebie, nie jesteśmy gospodarzami w tej enklawie, lecz tylko mieszkańcami. Lasy Państwowe - nie są nasze, lecz ICHNIE, chazarskie, WASP-owskie, post-gestapowskie. To ONI są właścicielami tych lasów, tak jak i dróg, zakładów pracy, a nawet naszych mieszkań w blokach.
  ONI, nie my.
  Owszem, wpuszczają nas, katolików i Polaków do SWOICH lasów, żebyśmy się dobrze czuli, żebyśmy mieli FAŁSZYWE poczucie wolności, swobodnego dostępu do przyrody polskiej.
  I oto przyszedł Pan Janusz i Pan Stanisław, który nazywa rzeczy po imieniu, mówi o okupacji naszego nieszczęśliwego Kraju przez bezpieczniackie watahy... i kandyduje na prezydenta.
  Co zrobią ludzie? Jedni na niego zagłosują, a drudzy - nie. Nie zagłosują na niego Ci, dla których prawda o stosunkach własnościowych w Polsce jest za trudna. Nie zagłosują na niego potomkowie Gerticha i Komensky'ego, nie zagłosują na niego ci, którzy nie cenią i nie chcą pamiętać o roli Krzyża z Giewontu w odzyskaniu polskiej niepodległości...
  Nie zagłosują na niego Ci, którzy dali się chazarom KUPIĆ mentalnie - za swobodne, chwilowe pozwolenie na wejście do ICHNICH, CHAZARSKICH lasów państwowych.
  Panie, w wyborach prezydenckich nie chodzi o ten czy tamten hektar lasu, ale o to CZYJE będzie państwo! Czy Polska będzie należała do nas, Polaków i katolików, czy do NICH - tej masońskiej, komuszej, gestapowskiej, banderowskiej i WASP-owskiej swołoczy?
  ONI, albo MY. Oto jest wybór. Chcesz Pan iść z ONYMI - no to idź precz z moich oczu! ZDRAJCO!
 • @Eugeniusz Sendecki 23:00:45
  Panie Eugeniuszu, nic mi nie wiadomo, by cokolwiek było zakazane. Ale niechby nawet było - Pan może (i powinien) mówić jasno i pełnym głosem. Proszę zatem jasno napisać, o co Panu chodzi z tą katedrą i jak to się ma do sytuacji obecnej i przyszłości?

  PS Dziękuję łaskawie za pluralis majestatis wobec mej osoby, spróbuję się przyzwyczaić ;)
 • @vortex 18:56:07
  Ja się nie wypowiadam w tej kwestii, za mało wiem o sytuacji w Chinach, ale taki komentarz znalazłem w sieci:
  "Tylko chiński socjalizm przestał być socjalizmem w momencie gdy Deng Xiaoping próbując naprawić kraj po reformach Mao rzucił hasłem "Szlachetnie jest się bogacić"

  W Chinach mamy w pełni prywatne korporacje, zero opieki socjalnej a pewne emerytury mają tylko pracownicy administracji. Co więcej partia z nazwy komunistyczna oficjalnie już otworzyła się na biznesmenów i zniosła wyższość własności państwowej nad prywatną"
 • @partyzant 23:04:39
  No właśnie. Który kapitalista kupi lasy by gospodarować nimi tak jak Państwo? Zwrot kapitału w inwestycjach leśnych trwa 50-80 lat, który na tak długo zamrozi kapitał? Kupione lasy wykarczują, zwierzynę, Panie JKM odłowią, dobiorą się do tego co jest w ziemi, co się da podzielą na działki do sprzedania, gdzieś tam porobią jakieś ośrodki wypoczynkowe i tyle pozostanie z tych mozolnie odbudowanych po wojnie przez Państwo, Polskich Lasów Państwowych.
  Trzymajmy więc JKM-a z daleka od jakichkolwiek decyzji. Ja nie głosowałbym na niego nawet na sołtysa we wsi
 • @Jan Paweł 13:18:21 - A Z KTÓREJ PAN JEST WSI?
  I na kogo Pan głosował na funkcję swojego sołtysa?
  Ta Pańska nienawiść wobec prezydentury Korwina... zastanawia mnie?
  Skąd w Panu tyle jadu? Polacy sobie ustawiają SWOJE klocki jak chcą... a Pan jest na "nie"... anonimowo podsrywa sprawdzonego i wiarygodnego człowieka.
 • "Sławomir Czesław Ziembiński kandydatem na prezydenta RP"
  http://czerwony.korsarz.neon24.pl/post/117950,korsarz-na-prezydenta-rp#comment_1132574
 • Kto będzie Prezydentem?
  Powinnismy najpierw policzyć szable.Niemcy mają ponad 90 procent mediów w Polsce.Więc poprą swojego kandydata.Mają swój rząd ,chcą i Prezydenta.Za mało szabel ma Polska, zeby decydować o sobie.Takie są realia.Zdarzyć moze sie wszystko.Czas pokaze.
  http://litera.fr/category/news/
 • --------- MAM PRZEKONANIE - ŻE !!!
  ---- Pana Sendeckiego teksty -/ TE MĄDRE /- pisze ktoś inny !! . On sam wiedzę polityczną ma na poziomie szkółki parafialnej !.
 • @Eugeniusz Sendecki 13:37:01
  o jakiej wierygodności Pan mówi? JKM wybrała młodzież dla picu, umawiając się na fejsbuku (tak jak wcześniej Palikota, po którym dzisiaj nie ma śladu). To że JKMa wybrała Polonia to dla mnie nic nie znaczy. Ta sama Polonią, podpowiadała nam kiedyś by głosować na Solidarność, więc jak widać nie jest ona nieomylna.
  Pan JKM, jest liberałem, wolnorynkowcem i to już samo przez się go dyskwalifikuje, bo jeżeli Państwo mnie przeciętnego Polaka nie broni przed "Wolnym Rynkiem" czyli wolnym dla GMO, dla pornografii, przemocy, dyktatury korporacji (także ustawodawczej, bo chyba już ostatni naiwny jeszcze wierzy że polskie prawodawstwo jest wolne od korupcji globalistycznego "Wolnego Rynku"), farmacji, chemizacji żywności itd, itp, to po co mi takie państwo. A takiego "wolnego" państwa chce JKM a najlepiej wg niego, to gdyby państwa w ogóle nie było, (tak jak na Ukrainie) a POlska byłaby podzielona pomiędzy oligarchów. Takiej Polskie chce JKM, więc ja nie chcę JKM-a.
  A Pan, to już teraz nie wiem o co Panu chodzi.
 • @Eugeniusz Sendecki 13:37:01
  a jeżeli nazywa Pan moje słowa krytyki mową nienawiści, to chyba sam Pan widzi, że stosuje Pan retorykę GW/GP.
  szczerz mówiąc, jestem zwiedziony i to zarówno formą jak i treścią
 • @Eugeniusz Sendecki 13:37:01
  I proszę Pana, szlag mnie trafia, gdy ktoś traktuje mnie - przeciętnego Polaka- jak idiotę, ostatniego debila, sam siebie wywyższając (tak jak Tomasz Lis), jak zrobił to JKM opowiadając się za sprzedażą Polskich Lasów Państwowych.
  A tak a propos, lasy są wycinane na potęgę, bo te unijne 5% ekologicznego wsadu dla elektrowni, okazały się niezłym biznesem, wytrzebiającym drzewa gdzie tylko się da, także w lasach.
  Dziękuję za taką "wolność", dziękuję za taki "Wolny Rynek", więc dziękuję (nie skorzystam) Panu JKM
 • łubu dubu hau hau :))
  trzej amigos na Teneryfie :))

  http://www.dailymotion.com/video/xrajh6_teneryfa-gnoje-zydoskie-przelewaja-sie-w-szambie-kalajac-kobylanskiego-tygodnik-niedziela-i-pare-inn_news
 • @Eugeniusz Sendecki 13:37:01
  Poza tym, Panie Eugeniuszu, liberalizm ma konkretne ofiary na sumieniu. Liberalizm to zniszczony nasz Kraj, to zniszczone polskie rodziny, to Wielka Emigracja, to konkretne dramaty i tragedie. Jeżeli Pan to popiera to także bierze Pan za to odpowiedzialność. Ja nie miałbym takiej odwagi, szczególnie teraz, gdy niedawno odkryłem na YT film o tym jak (i gdzie) kończą ludzi którzy mają innych ludzi na sumieniu. Polecam ten film, bo pewnie go Pan jeszcze nie widział:
  https://www.youtube.com/watch?v=AN3HvPLVruw&spfreload=10
  Jestem przekonany, że po jego obejrzeniu porzuci Pan ten Liberalizm i stanie Pan po stronie rodziny i wartości katolickich a więc stanie Pan przeciw nieszczącemu to wszystko liberlanemu "Wolnemu Rynkowi".
 • @Jan Paweł 20:56:16
  -- do kogo Ty piszesz ?? - mózg ci odjęło ?! -TOŻ TO !! CYNIK 1 wody !!
 • @partyzant 21:07:05
  szczerze mówiąc, to bardzo enigmatyczny jest ten Pan Sendecki. Z jednej strony Krzyż na Giewoncie a z drugiej Liberalizm?
 • @ninanonimowa 21:10:28
  Nina... jak sama widzisz, czego się nie robi dla Zbawienia w Jezusie Chrystusie....
  Pozdrawiam:-)
 • @Eugeniusz Sendecki 02:23:59
  Panie Eugeniuszu, wolny rynek jest taką samą utopią jak komunizm i prowadzi do tych samych skutków- do niewolnictwa. Tak trudno to zobaczyć dookoła?
  To już ten nasz polski socjalizm miał parę tysięcy razy bardziej człowieczą twarz niż ten teraz liberalizm. Nie widać tego? tak trudno to zobaczyć.
  Panie Eugeniuszu, NIE MA WOLNEGO RYNKU, WOLNY RYNEK, LIBERALIZM, RÓBTA CO CHCETA, TO JEDNO WIELKIE OSZUSTWO.
 • @partyzant 21:32:31
  widać ich z daleka, jak chodzą do kościoła jak do kawiarni
 • @Jan Paweł 21:40:38 - PRZECIEŻ WY W OGÓLE NIE CHODZICIE DO KOŚCIOŁA?
  Wasze imputowanie mi i Korwinowi zamachu na polską własność jest obrzydliwe. To nie jest nawet chwyt za jaja. To jest łykanie błota z własnej śliny uczynionego. Obrzydliwość. Bitwa na srogie miny uprawiana przez kogoś w gaciach z pękniętą gumką. Żałość.
  Tak Was czytam i czekam - do czego się posuniecie. Myślicie, że nie wiem do czego zmierzacie? Wiem doskonale. Wyczułem po czosnku jakim od Was jedzie.
  Zamierzacie wyegzaltować naiwnych katolików polskich podsuwając im hyper-katolickiego reżysera, który w drugiej rundzie poprze zięcia Kornhausera. Dlatego Wam Korwinek nasz zawadza. Nasz kochanieńki kandydat wspaniały. Bo on nie pozwala katolików polskich WASP-om bzykać politycznie.
 • @Eugeniusz Sendecki 22:00:15
  ----------tego TEŻ Pan --nie piszesz !! - kto robi za suflera ??????
 • @Eugeniusz Sendecki 22:00:15
  Panie Eugeniuszu a czy ma Pan jakieś argumenty za tym byśmy pokochali JKMa? czy będą to tylko niegodne Pana inwektywy?
 • @Eugeniusz Sendecki 22:00:15
  nie mam zamiaru głosować ani na Reżysera ani na Dudę
 • @Eugeniusz Sendecki 22:00:15
  Może przynajmniej parę przekonujących punktów z programu JKM? Może JKM chce optować za ochroną polskiej indywidualnej, tej małej przedsiębiorczości? Może JKM chce maksymalnie uprościć dla tej grupy przedsiębiorców, zagmatwane już chyba do granic procedury administracyjno fiskalne? Może JKM chce wreszcie opodatkować korporacje, skoro wszystkie podmioty mają być traktowane równo? Może JKM chce znacznie obniżyć opodatkowanie dla tych najuboższych indywidualnych rodzinnych przedsiębiorców, albo nawet zwolnić ich w ogóle z opodatkowania, by nie dokładać do nich potem (via MOPS) gdy zbankrutują? Może JKM chce bronić polką rodzinę przed niszczącym ją Liberalizmem, czyli np zalewem promocji zboczeń i innych deprawacji? Może Pan JKM chce przywrócić Służbę Zasadniczą Wojska Polskiego, by wzmocnić obronność Polski (podobno nawet Białoruś ma ermię która może się przeciwstawić kazdej eurpoejskiej), może JKM zamierza doprowadzić do renacjonalizacji całych rokradzionych strategicznych gałęzi gospodarki naszego naszego Kraju, takich jak np przemysł obronny i lotniczy, energetyka, kopaliny, bankowość, itd, itp... Może... może... może....
  Ale tego chyba raczej nie usłyszymy poza frazesami o wolności, miłości sexie, dragach i rock 'n rollu...
 • ozjasz na prima aprillis
  oczywiście że kórwin nie jest kandydatem narodowym, patriotycznym, to liberał ..zakała narodu, próba przekonania choćby jednej osoby o narodowym światopoglądzie jest stratą czasu, zarówno autora jak i przede - wszystkim odbiorców
  żeby było ciekawiej ten "prawicowiec" podpisał lojalkę SB

  to bardzo ponury żart
  na szczęście drugi żart jest optymistyczny że jkm 'wygra wybory'
  srali muchy - będzie wiosna ;]

  nie ma co sobie zawracać głowy tym pajacem
  http://forum.protestanci.info/files/7671_a4e3_170.gif
  http://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142/comment_U8WwHbv9h4jmCVtNzfVvjSrlwFyTpwQX,w400.jpg
 • @partyzant 23:24:10
  dla mnie to taki tusk w wersji hardcore
 • @WandalVeni 23:29:42
  jeżeli mozna mieć jakieś zarzuty do Zawiszy, Kowalskiego, RN, autonom itp.., bo można i to sporo.. trzeba przyznać ze 'nieco' brakuje im do ideału i krytyka jest słuszna, ale jednak jak prowadzi do stwierdzenia że w konsekwencji należy poprzeć liberalną popierdólkę, politycznego szulera SBckiego "antylewaka" masona i syjonistę ultraliberała odgrzewanego żylastego obrośniętego łojem dywersanta PRLowskiego to jednak zataczamy jakieś błędne koło, krótko mówiąc ktoś tu kogoś robi w bambuko..
  nie tędy droga
 • @partyzant 23:38:28
  a "zmiana" wypuszcza może kogoś na prezydenta? bo jeszcze nie dotarła do mnie żadna wieść
 • @partyzant 23:44:57
  jak żyć?
  eliminować najgorsze szkodniki (np. jkm)
  w przemyśle spożywczym to się nazywa 'rekondycjonowanie'
  głosować nie 'za' tylko 'przeciw'
  co tam jeszcze?
 • @partyzant 23:55:00
  przydało by się..
  jak coś się dowiem to będę rozgłaśniał
  Pozdrawiam
 • @partyzant 14:10:03
  No to jesteśmy w domu. :)
  Nie dziwota, że JKM protegowany królika nachapał tyle podpisów.

  Jak JKM dojdzie do władzy, to nawet nocne gmerania przy konstytucji w celu sprzedaży lasów nie będą potrzebne, bo on z konstytucji zrobi papier toaletowy.
 • Panie Eugeniuszu...
  zdaje Pan sobie sprawę, że w tym momencie jest Pan podobny do Bolka z Matką Boską w klapie? Chyba oboje bardzo dobrze zdajemy sobie sprawę, że coś takiego, to już z całą pewnością nie uchodzi TAM na sucho?
  Mam nadzieję, że w przypadku Pana, jest to zwykły "wypadek przy pracy", bo w każdym innym razie (chyba wiemy o tym oboje), byłoby to instrumentalne traktowanie naszej Wiary. Pozdrawiam
 • @Jan Paweł 07:12:55 - NIE ZASTRASZY MNIE PAN
  Obecność Boga w przestrzeni publicznej jest bardzo ważna. Jeżeli ktoś mimo przeciwności przynosi na zgromadzenie Krzyż - tego czeka wielka łaska. Tak Polska powstała po rozbiorach.
 • @night rat 16:07:14 - BRAUN W DRUGIEJ RUNDZIE POPRZE DUDĘ...
  Założy się Pan?
 • @Eugeniusz Sendecki 18:24:18
  Nie tylko Braun.
 • @night rat 03:08:26 - KORWIN BĘDZIE LEPSZYM PREZYDENTEM NIŻ DUDA I KOMOROWSKI
  Nie dajmy sobą manipulować za pomocą karty rzekomo-katolickiej i rzekomo-nacjonalistycznej. Wskazówką niech będzie dla nas Krzyż z Giewontu, prawda o Układzie z Dorotheenstrasse, Komensky'm i masonskim zamachu stanu w roku 1926-tym. Kto temu Krzyżowi i tej prawdzie wierny będzie - ten wywyższony już jest i ten winien panować.
  No i nie zapominajmy o Aferze Na Kolskiej. Tam się oni wszyscy wyłożyli.
 • @Eugeniusz Sendecki 09:55:08
  Szkoda, że Pan nie podejmuje dialogu merytorycznego a tylko sloganowo-obraźliwy.
 • @Jan Paweł 13:30:54
  Mnie samemu bardzo podoba się to że JKM zapowiada obniżenie podatków (ale to także zapowiadali inni), że nie podoba mu się że kobiety pracują a dzieci oddają do żłobków i wiele jeszcze innych jego przemyśleń, ale niedopuszczalnym jest np że JKM dopuszcza sprzedanie takich sreber narodowych jak Polskie Lasy Państwowe. Także jego przemyślenia o... prywatyzacji Wojska Polskiego są chyba jakimś kosmicznym nieporozumieniem. Nie ulega wątpliwości, że niedopuszczalnym jest prywatyzowanie tzw gałęzi strategicznych bytu narodowego, jak energetyka, bankowość (w Libii, gdy banki były państwowe a bankowcy urzędnikami państwowymi, to kredyty nie były oprocentowane, więc jak one stymulowały gospodarkę, to widzieliśmy właśnie tam), ziemia i lasy, złoża, obronność itd... Obawiam się, że JKM pod niektórymi słusznymi hasłami, może okazać się wyznaczonym na ostateczny już demontaż Państwa Polskiego... A że taki proces już postępuje, to widać, po likwidacji kolejnych filarów państwowości polskiej.
 • @Eugeniusz Sendecki 09:55:08
  Dziwi mnie jednak, dlaczego Pan wraz z Gen. Grudniewskim nie popieracie Grzegorza Brauna, który deklaruje się jako katolik i wszystko wskazuje na to, że nie jest to deklaracja pusta, podczas kiedy JKM nawet takiej deklaracji nie składa (przynajmniej ja nie słyszałem).
 • @Jan Paweł 20:06:59 - REŻYSER BRAUN, BRATANEK TEGO BRAUNA...
  ...zbliżony do środowiska Ewy Stankiewicz, przedstawiający się jako silny zwolennik polskości i katolickości - budzi jednak moją wątpliwość. Otóż nie uzyskałem z nim porozumienia w sprawie monitoringu w służbie zdrowia. Jeżeli Pan doprowadzi do uznania przez kandydata Brauna dla tego pomysłu na obronę polskości w polskich szpitalach - to wezmę tę kandydaturę pod uwagę.
  Powodzenia w pracy dla Polski życzę.
 • @partyzant 23:46:54
  Panie @partyzant przeczytaj pan proszę jeszcze raz "manifest komunistyczny" to może zrozumiesz że nie tędy droga.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej