Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
657 postów 4862 komentarze

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

TELEWIZJA NARODOWA PYTA POLICJĘ W LEGIONOWIE O MONITORING.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zaprasza nas Michał Dembowski, wiceprezes Stowarzyszenia Demokracja USA, mieszkaniec Legionowa. Spotkamy się z młodzieżą i mieszkańcami Legionowa, którzy opowiedzą nam o tym, co zaszło wtedy w parku i co się dzieje na komendzie policji w Legionowie.

Dzisiaj, we wtorek 17-go marca 2015 o godzinie 18:00 TELEWIZJA NARODOWA robi reportaż interwencyjny w Legionowie - w zwiazku ze śmiercią w niejasnych okolicznosciach młodego człowieka na tamtejszej powiatowej komendzie policji. Krążą różne wersje tej śmierci. Jedni mówią, że to był wypadek przy pracy - że policja zatrzymała młodocianego w związku z posiadaniem przezeń torebki z białym proszkiem. Podczas zatrzymania ów nieszczęśnik usiłował woreczek połknąć i się udławił. Inna wersja wydarzeń to mozliwa akcja agentury "Black Water" obliczona na wywołanie zamieszek w miejscowosci tradycyjnie zamieszkałej przez rodziny funkcjonariuszy wojska i policji - i przyspieszenie wojny z Rosją. W tym przypadku chodzić by mogło o zastraszenie polskich policjantów i rodzin wojskowych z Legionowa i pobliskiego Nowego Dworu i Modlina. Równie dobrze mogła ta śmierć być sprokurowana przez agenturę rosyjską i obliczone na opóźnienie wojny z Rosją. Ta sprawa śmierdzi z daleka i trzeba się w niej rozeznać.
Ludzie przychodzą pod komendę palić świeczki i modlić się. Pojawiają się nieznani sprawcy rzucający kamieniami i koktajlami Mołotowa, był Korwin-Mikke i zabrał głos, jednak brakuje mojego głosu - osoby znającej problem "od kuchni" od najbardziej newralgicznego miejsca polskiej policji. Chodzi o to - czy policja będzie podlegać Narodowi Polskiemu, czy mafiom politycznym? Istnieje pomysł systemowy na podporządkowanie policji w Polsce nam, prawym Polakom. I my ten pomysł, z Bożą pomocą zrealizujemy. Dlatego zabierzemy dzisiaj pod Komendę w Legionowie Krzyż.

Jedno jest pewne - nie dotarły do nas, nie są ujawnione publiczności polskiej nagrania wideo ze zdarzenia. Nie wiadomo jak naprawdę zginął ten młody człowiek. To budzi najwyższy niepokój - ponieważ w XXI-ym wieku wszelkie newralgiczne działania policji winne byc filmowane, a materiał telewizyjny, w sytuacjach budzących słuszny niepokój społeczny - winien być ujawniany.

Rewolucja informacyjna w polskich służbach mundurowych rozpoczeła się w warszawskiej izbie wytrzeźwień przy ul. Kolskiej w roku 2004-tym, kiedy znany Państwu piszący te słowa, jeden z blogerów NowegoEkranu / NEonu.24 namowił dyrektora do wprowadzenia tam stałego monitoringu funkcjonariuszy (SMF). Wywołało to potezny skandal, gdyż wprwadzenie kamer zastopowalo zwyczajowe okradanie trzeźwiejących pacjentów Kolskiej, co spowodowało dramaty finansowe osób zatrudnionych przy przyjmowanu pacjentów. Urzędnicy warszawscy okazali się sprzyjać zatajaniu temtego okradania aż do dnia dzisiejszego. Złodziei krył ówczesny prezydent Warszawy Lech Kaczyński z ówczesnym wiceprezydentem Wladysławem Stasiakiem, obecnie uważani przez licznych Polaków za pozytywnych bohaterów narodowych.
Podobnie jak wtedy na Kolskiej jest do dzisiaj w calym Kraju. Tylko wprowadzenie kamer zrobi porządek, bo jest to najlepsze działanie systemowe. Odwołanie albo zawieszenie tego, czy owego funkcjonariusza nic nie da - będzie to tylko mydlenie oczu.

Dlatego udeję się dzisiaj do Legionowa, aby z ludźmi o tym porozmawiać. Będę zbierał podpisy za monitoringiem w legionowskiej komendzie. Filmy z rozmowami umieszczę na YouTube.

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • @fan-wolności 13:09:29 - GDYBY POLICJA MIAŁA DOWÓD W POSTACI VIDEO...
  To bym pierwszy pogratulował policjantom udanej interwencji. A jak byśmy zobaczyli jeszcze film - że ten nieszczęśnik rzeczywiście handlował narkotykami - to cały naród by pogratulował temu policjantowi, dostał by słusznie awans, a zabitego handlarza nikt by nie żałował.
  Jednak jest inaczej. Te zdarzenie owiane jest mgłą niedomówienia, może być różnie interpretowane. Jak przyjadą agenci Shin-Bet i uruchomią fundusze, i przekupią meneli polskich - to przekupione oprychy ruszą na komendy w całej Polsce. Jest pretekst? Jest! A wtedy, jak spłoną komendy i posterunki policjantów - kto Polskę obroni przed armią Kanclerzycy Merkel i Prezydenta Łukaszenki? Nikt! I to będzie koniec Trzeciej eR-Pe!
  Tego się obawiam najbardziej.
 • @fan-wolności 13:09:29
  chyba 'instruktaż'
  chyba za dużo 'samarki'
  oczywiście, że THC powinno być zabronione, jest to szkodliwa uzależniająca substancja
  policjanci mają prawo zatrzymać i zrewidować kogo uważają
  no i kórwin się też popisał że w wolnym kraju będzie ćpajta co chceta
  palikot jest dumny
  trudno mi uwierzyć, że J. Kobylański popiera takiego lumpa
  chociaż ..Ameryka pd...kto wie...
 • @WandalVeni 21:46:58
  Bob Marley wyznawca cudownego ziela dającego życie i zdrowie dokonał żywota z powodu raka czerniaka po urazie stopy, inny przykład kora,
  skręt ma 90* więcej substancji smolistych niż papieros
  marihuana "lecznicza" (wg USA) jest pozbawiona THC jako szkodliwego zanieczyszczenia
 • @Eugeniusz Sendecki 14:04:58
  ten temat jest mocno wykorzystywany do nakręcania społeczeństwa ..
  rzuciłem okiem na program z KurzaJEWskim, który uważam za tubę liberalizmu było to tak przedstawione, że kibice i narodowcy są źli a policja najlepsza jak leje kibiców i narodowców i w ogóle to narkotyki trzeba zalegalizować, za to ocenzurować internet, a w ogóle to głosować na bronka bo tylko on może zapanować nad sytuacją to jest w tej całej sytuacji najbardziej żałosne, była nowowiejska z koszernej
  ..jutro to samo będę słyszał przy śniadaniu w pokoju socjalnym mojego zakładu pracy
 • @fan-wolności 22:10:31
  ale na litość boską czy to że spanikował, co doprowadziło do śmierci to wina policji
  ..
  nie sądzę
  to ja już nie wiem jak mieli by się obchodzić z zatrzymanym zeby nie panikował... ja zostałem zatrzymany jak jechałem moim starym autem bez przeglądu i mi szyba się zacięła więc otworzyłem drzwi to mi kazali zamknąć jakby mieli zaraz do mnie strzelać ale zachowałem spokój bo miałem czyste sumienie, tylko brak przeglądu
  co do tego, że dzieciaki panikują to się zgodzę ale dodam że za szybko chcą dorastać szybki hajs i haj lajf to wzorce hiphopowe i brak zainteresowania rodziców, ja na szczęście byłem wychowany na pank roku/skinozie gdzie co prawda odwalało się różne akcje ale nie imponował nikomu światek i półświatek narkomania i bananowa młodzież
  co do tego że można się wszystkim zaksztusić tez się zgadzam ale dodam że ostatnioo mi się to przydarzyło jedząc owsiankę ma takie twarde i ostre okrywy nasienne co się nawet nie rozgotowują
  ...
  zginął młody człowiek z którego mogło by być wiele pożytku dla narodu
  mógłby założyć rodzinę, stawiać demograficzny opór depopulacji Polski , krzewić pamięć żołnierzy niezłomnych ale wybrał ścieżkę narkomanii i liberalnej zgnilizny winni jego śmierci są te bydlaki co go w to wciągnęły dobrze by było ich znaleźć i surowo ukarać, choć wątpię czy ustawodastwo ma odpowiednie instrumenta

  poza tym najpierw wpajasz cyt. "żaden tam narkotyk" a teraz piszesz że "nie chodzi o to"
  no to zdecyduj się
 • @fan-wolności 22:10:31
  http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_plants_in_the_Bible
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Wikipedysta:Wiklol/Ro%C5%9Bliny_biblijne
  nie ma tu co prawda canabis

  ale..

  Czosnek (Allium sativum).
  Lb 11:4,5
  Za czosnkiem, który mieli w Egipcie, tęsknili wędrujący do Ziemi Obiecanej Izraelici.
 • owoce krypto-faszyzmu są gorzkie, a nawet trujące
  brak pozytywnej reakcji na rozumną i LEGALNĄ propozycję przedstawiciela Narodowych Demokratów to zapewne skutek głębokiego przesiąknięcia SSowiecką ideologią członków klanów, dziedziczących od pokoleń stanowiska w resortach "bolandii"... komuna-jej-mać :(((
 • @Eugeniusz Sendecki 14:04:58 dowód jest tylko nie policji .....
  Śmierć 19-latka w Legionowie! Wina policji? Reportaż Marcina Roli! 18+(DLA OSÓB PEŁNOLETNICH!) http://zstonoga.pl/smierc-19-latka-w-legionowie-wina-policji-reportaz-marcina-roli-18dla-osob-pelnoletnich/ Do dziewczyny, która ma film z duszenia przez milicjanta chłopaka w Legionowie w dniu 09.03.2015r.
  Zapłacę Ci za ten film 50.000 zł-nie bój się!!!

  zstonoga@zstonoga.pl

  Yebany zwyrodnialec , który zamordował chłopaka ledwie co został nagrodzony za służbę i wcielony do legionowskich kryminalnych.
  Wśród Policjantów ma ksywę Łysy.
  Wobec tego zwyrodnialca toczą się trzy postępowania dyscyplinarne za przekroczenia uprawnień w trakcie kontrolowania nastolatków.
  W poniedziałek będę o śmieciu wiedział wszystko, łącznie z adresem rodziców-zapytam ich dlaczego tej kurwy w studni nie utopili jak się urodziła. http://zstonoga.pl/do-dziewczyny-ktora-ma-film-z-duszenia-przez-milicjanta-chlopaka-w-legionowie-w-dniu-09-03-2015r/ i o tym skurwielu dalej http://www.wykop.pl/link/2448483/tak-pracuje-policjant-chamskie-zatrzymanie-podczas-spaceru-z-dzieckiem/?utm_source=ostatnio_popularne_link&utm_medium=link_0&utm_campaign=ostatnio_popularne_link

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

ULUBIENI AUTORZY

więcej