Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
657 postów 4855 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

CICHY MARSZ W LEGIONOWIE 22-03-2015

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W dniu 22 marca 2015 odbędzie się marsz upamiętniający śmierć młodzieńca w Legionowie podczas interwencji policji. My, redaktorzy TELEWIZJI NARODOWEJ nie jesteśmy organizatorami tego marszu, ale inicjatywę popieramy.

W dniu 17 marca 2015 jesteśmy przed komendą powiatową policji w Legionowie i komentujemy ostatnie głośne wydarzenia, zgon młodzieńca zatrzymanego przez policję i zamieszki przed komendą. Tragedia w Legionowie jest pokłosiem afery na Kolskiej, kiedy politycy nie dokonali wprowadzenia SMF (stałego monitoringu funkcjonariuszy) w służbach mundurowych, wojsku i policji. Wypowiada się Jarosław Ruszkiewicz - czołowy bloger portali NowyEkran.pl i NEon24.pl oraz Eugeniusz Sendecki - lekarz warszawskiej izby wytrzeźwień na Kolskiej, świadek afery, w którą zamieszani byli prezydenci Warszawy Lech Kaczyński i Władysław Stasiak.
Na marsz zaprasza i zapowiada swój w nim udział Wiceprezes Stowarzyszenia Demokracja USA Stafan Michał Dembowski.

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • O opamiętanie proszę!
  Jednego narkomana mniej w narkotykowym zagłębiu. Jednego alkoholika mniej w alkoholowym zagłębiu. Dajcie spokój, przecież z tych gówniarzy już nic by nie wyrosło. Policja powinna takie elementy tłuc pałami, to może rozumu od dupy do głowy by napędziła. Nic z tej młodzieży nie wyrośnie jak policjant na użycie pały będzie musiał napisać wniosek do p. Sendeckiego o pozwolenie w ośmiu egzemplarzach.
 • Panie Eugeniuszu...
  Śmierć 19-latka w Legionowie! Wina policji? Reportaż Marcina Roli! 18+(DLA OSÓB PEŁNOLETNICH!) http://zstonoga.pl/smierc-19-latka-w-legionowie-wina-policji-reportaz-marcina-roli-18dla-osob-pelnoletnich/ Do dziewczyny, która ma film z duszenia przez milicjanta chłopaka w Legionowie w dniu 09.03.2015r.
  Zapłacę Ci za ten film 50.000 zł-nie bój się!!!

  zstonoga@zstonoga.pl

  Yebany zwyrodnialec , który zamordował chłopaka ledwie co został nagrodzony za służbę i wcielony do legionowskich kryminalnych.
  Wśród Policjantów ma ksywę Łysy.
  Wobec tego zwyrodnialca toczą się trzy postępowania dyscyplinarne za przekroczenia uprawnień w trakcie kontrolowania nastolatków.
  W poniedziałek będę o śmieciu wiedział wszystko, łącznie z adresem rodziców-zapytam ich dlaczego tej kurwy w studni nie utopili jak się urodziła. http://zstonoga.pl/do-dziewczyny-ktora-ma-film-z-duszenia-przez-milicjanta-chlopaka-w-legionowie-w-dniu-09-03-2015r/ i o tym skurwielu dalej http://www.wykop.pl/link/2448483/tak-pracuje-policjant-chamskie-zatrzymanie-podczas-spaceru-z-dzieckiem/?utm_source=ostatnio_popularne_link&utm_medium=link_0&utm_campaign=ostatnio_popularne_link
 • To sprawa systemowa a nie wina policji
  Bardziej za śmierć tych młodych ludzi odpowiada władza ustawodawcza i sądownicza. Mamy XXI wiek i prohibicja narkotykowa w systemie kapitalistycznym to mit. Mafia dopalaczowa jest tego dowodem. Państwo powinno oczywiście promować trzeźwy styl życia. Ale czy jest sens walczyć z użytkownikami konopi drogą opresyjną. Dajmy młodym pracę, mieszkania a zaczną realizować się w bardziej pożyteczny sposób. To brak perspektyw tworzy z biedniejszych rodzin taką klasę, jaką w USA są Murzyni.

  PKF o konopiach w PRL
  https://youtu.be/uikbhuDSTfw
 • @Autor
  Czy Telewizja Narodowa będzie na organizowanej tego samego dnia debacie między niezależnymi kandydatami na Prezydenta RP?
  http://oburzeni.pl/debata-antysystemowych-kandydatow-prezydenta-rp/

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728    

ULUBIENI AUTORZY

więcej