Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
663 posty 4877 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

KOMOROWSKI NIE WCHODZI DO DRUGIEJ RUNDY. TRYUMF GENERAŁA!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Rano dzwonił do mnie Generał PDS Jan Grudniewski. Twierdzi, że przewidywana przez niego akcja przeciwko Komorowskiemu właśnie się zaczyna. Tak zinterpretował wczorajszą nagonkę na rodzinę prezydencką w Radio Maryja.

Było by to ukrycie prawdziwych intencji i celów, co się zdarza na wojnie informacyjnej, ponieważ atak na Komorowskiego nie polegał na wypominaniu jemu rosyjskiej przynaleznosci, ale na wypominaniu jego rodzinie udzialu w aferze SKOK-owej, czyli wyprowadzeniu z polskiej kasy wielkich pieniędzy. Czyli znaczyło by to - że siły pro-WASP-owskie i pro-Dudowe tradycyjnie dominujące w środowisku Radio Maryja nie idą na ewidentną konfrontację, lecz "grają" konfliktem, zwodzą. Pozostaje ustalić - kiedy i kto się dowiedział o umoczeniu Komorowskiego w aferę SKOK-ową i dlaczego "zdetonował" sprawę dopiero teraz?
Genarał Grudniewski oficjalnie i ostentacyjnie doradzający w pierwszej rundzie głosowanie na JKM zaciera ręce - bo się jego scenariusz ziszcza.

Coś się w obozie prezydenckim musi dziać niepokojącego - mówią o tym odczucia osób mających czuły "wewnętrzny barometr". Właśnie dzwonił do mnie zaaferowany Andrzej Hadacz, słynny celebryta polski znany z wyczuwania emocji społecznych i powiadomił mnie, że przed pałacem prezydenckim klęczy i się modli młodzieniec, również o nazwisku Komorowski. Sprawę na wniosek Pana Andrzeja sfilmowałem:

Genarał Grudniewski ostatnio był w zielonym miasteczku rolników pod URM-em, wsparł protest w obronie polskiej ziemi i lasów oraz, wszedł w licytację z JKM-em pod względem racjonalizacji prawa - poparł karę chłosty dla niesfornej młodzieży:

Do wyborów prezydenckich pozostało 51 dni... a już się tyle dzieje

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • Hadacz chyba powinien powołać krucjatę różańcową w intencji reelekcji Bronco-BULLA?
  Właśnie teraz w Radio Maryja poseł Kownacki podaje takie rzeczy, że Pro civila z odpryskami zatopi cały układ jak Titanic!!!

  Bardzo ciekawe wiadomości o synu Bronco-BULLa w przedmiocie prokurowania majątkiem WSI ;)

  W związku z tym, że chodzi również o masę upadłościową URSUS to tym bardziej powinni to skłonić posła Wrzodaka do dalszych wyjaśnień.

  Inną interesującą kwestią jest narracja maSSmediów w przedmiocie nadużyć w WSI-SKOK Wołomin i także wymyślonych afer SKOK, które są zasłoną dymną dla prawdziwych afer i rabunków.

  ZANOSI SIĘ NA POTĘŻNĄ KONFRONTACJĘ!!!!

  Jeszcze takiej w III RP nie było!!!
 • Rzetelny obraz rzeczywistości dla frajerów w Polsce .
  http://img.wiocha.pl/images/6/1/61a94eeff12960f9f520044da4b0a66e.jpg
 • @herbu Grabie 13:56:26 - PANIE DOKTORZE...
  Pan nam nie wierzy? Że Andrzej Hadacz jest osobą wierzącą, z rzymsko-katolickiej rodziny z dziada pradziada? No nie... nieładnie, Panie Doktorze! Bardzo brzydko!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej