Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4879 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

JAK BRONKOWÓZ ZŁAMAŁ PRAWO - WIZJA LOKALNA TV NARODOWEJ

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Okazuje się, że wezwał policję - przez telefon 112 również Radzio Siedlecki, słynny celebryta polski. Podczas naszej wizji lokalnej Radzio powie o tym jak wezwał, jak się zachowywał "bronkowóz"... Będziemy częstowali herbatą i wszystko filmowali.

Powinniśmy się oburzać i wypominać podczas tej kampanii wyborczej kandydatom każde złamanie prawa. Ostatnio polską opinią publiczną wstrząsnęło złamanie prawa drogowego przez oficjalny autobus sztabu wyborczego komitetu wyborczego Bronisława Komorowskiego - tzw. "bronkowóz". Incydent został zgłoszony na telefon 112, obywatele wymusili interwencję policji, wszystko starannie sfilmowali, i umiescili na FB oraz na YT.
https://www.youtube.com/watch?v=nili0T3oXjk
Jutro (we wtorek 24-go marca) o godzinie 17-tej zapraszamy na Agrykolę, w pobliżu Baru-Restauracji "Rozdroże" na wizję lokalną, podczas której opowiemy jak to było. Najpierw zainterweniowaliśmy my - z Prezesem Dembowskim ze Stowarzyszenia Demokracja USA. Okazuje się, że wezwał policję - przez telefon 112 również Radzio Siedlecki, słynny celebryta polski. Podczas naszej wizji lokalnej Radzio powie o tym jak wezwał, jak się zachowywał "bronkowóz" i w ogóle. Będziemy częstowali herbatą i wszystko filmowali. Materiały przekażemy policji i prokuraturze oraz Państwowej Komisji Wyborczej (PKW). Przynoszenie alkoholu na to wydarzenie polityczne o charakterze spontanicznego oporu praworządnych obywateli przeciwko bezprawiu jest zabronione i będzie uważane za nieuzgodnione z organizatorami.

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • Będziemy częstowali herbatą i wszystko filmowali.
  - Potem będzie seans: Na ulicy Szucha w Warszawie. / Sendecki zaprasza. (:
 • Panie Eugeniuszu...
  i tak Pan rozmienia się na drobne..
 • @Jan Paweł 15:22:25 - PROSZĘ TAK NIE PISAĆ...
  Właśnie jestem mocno zaangażowany w pisaniu rozprawy politycznej pod tytułem: "JEDEN Z CZTERECH. Dlaczego mając do wyboru Brauna, Korwina, Kowalskiego i Kukiza Polacy wybierają najstarszego. Rzecz o roli biologii w polityce narodowej".
  To będzie mocna rzecz.
  A bawiąc w towarzystwie chłopów polskich w zielonym miasteczku, Hadacza, albo Radzia, ścigając bronkowozy - odpoczywam. Krzepię się kontaktem z ludem polskim. Jakbym w Tyszowcach bawił.
 • @Eugeniusz Sendecki 15:29:49
  "A bawiąc w towarzystwie chłopów polskich w zielonym miasteczku - odpoczywam. Krzepię się kontaktem z ludem polskim. Jakbym w Tyszowcach bawił."

  - To zielone miasteczko jest w Warszawie. / Nie myl pan naszego Stołecznego Miasta z Budą Ruską. - To niedaleko od Tyszowic, prawda? (:
 • @Eugeniusz Sendecki 15:29:49
  ""JEDEN Z CZTERECH. Dlaczego mając do wyboru Brauna, Korwina, Kowalskiego i Kukiza Polacy wybierają najstarszego. Rzecz o roli biologii w polityce narodowej"

  - Ot, głupota "Polaków"! / ... A może to nie Polaki, ... tylko Litwaki?
 • Jak wychować POlicję?
  Mamy tu coś więcej jak brak interwencji policji - tu jest jej przyzwolenie, czyli podział na inne traktowanie jednych i drugich... Na bakier z konstytucją.... obyczajnością... wstyd słowem.
  To obywateli boli, należałoby wystąpić z roszczeniem finansowym wobec skarbu państwa za bezczynność służb ubecji motywowaną politycznie.
  Obywatel ma prawo tu dochodzić swego, może to by się rozstrzygnęło nawet w trybie wyborczym, na szybko, trzeba by zrobić małe śledztwo - przepytać sprzedajnych policjantów, jaki glinowóz interweniował, a jak nie, to dlaczego.... jak będą kłamać, narażą się na srogą odpowiedzialność karną chyba, chociaż kasta "nadludzi" w tym katolicko-hitlerowskim kraju ma się dobrze i często jest wyjęta spod prawa...
  I ważne - kwota roszczenia wobec pospołu policji i skarbu państwa: minimum sto tysięcy, a w sumie wypadałoby się domagać 0,5 mln albo lepiej 2 mln złotych. Duży złodziej, który marnotrawi nasze podatki, aby odczuć że coś złego zrobił, musi zapłacić proporcjonalnie więcej. I z tego powodu wypadałoby dać roszczenie 100ooo - 500ooo zł...
  No i wypadałoby podstawić sitko pod MORDę komendanta głównego POlicji... co on na taki wic, czy będzie krył łamiących prawo i obyczajność policjantów, czy jakiekolwiek wnioski mu przejdą po mózgownicy...
  Przy rozlicznych wiecie sprawach, kwestia odszkodowań na rzecz ofiar zamyka się do udokumentowanych ich strat - i ani grosza więcej. Należałoby z tym zerwać, i dawać olbrzymie dla obywatela, ale skromne niemniej dotkliwe nawiązki - konieczność zapłaty grzywny na rzecz fundacji społecznej czy coś w tym rodzaju, albo nawet na rzecz rozwiązania jakiegoś problemu danej formacji, którego przez lata nie mogą rozwiązać... tylko - władza musi zacząć płacić tak samo jak obywatel, czyli musi czuć, że zrobiła źle. A nie ma jak ich nie zaboli finansowo. Kwestia trafienia na odważnego sędziego i kiedyś te mendy dopadniemy, i kraj zacznie się zmieniać z wyroku na wyrok na lepszy, no bo wiadomo złodziej do tej pory bezkarny nie jest przyzwyczajony płacić za swoje błędy.
  W tej sytuacji jest jakieś naruszenie konstytucji, dobrych obyczajów, sprzeniewierzenie się służbie i przysiędze policyjnej, zmarnowanie podatków i podważenie wiarygodności państwa, w sumie - naplucie na flagę państwa orzełek i sam kraj. Jeśli policja nie realizuje zadań, a wręcz je lekceważy - i samych obywateli, no to tu jest coś jak lekki "gwałt" na obywatelu... klient ma prawo dochodzenia swego... Prezydent ani tym bardziej jego bronkowóz nie jest świętym, ani błogosławionym, nie jest pępkiem świata i chyba na mandaty ich stać. Wypadałoby poinformować służby policji wewnętrznej o podejrzeniu braku przydatności do służby odpowiednich policjantów, tych którzy przekręcili interwencję. Opublikować list publiczny do komendianta głównego policji, otwarty, i spytać czy będzie biernie się przyglądać lekceważeniu prawa i obywateli przez regionalny wydział MO... Oj, niezłe szambo w tej policji, jak i w całym kraju... który zawód jest wolny od tej dawki gnoju, jaką w tej kropli zdarzeń można zaobserwować? Lata spaczonych wyroków, orzeczeń, bezkarności prokuratorów policjantów urzędników robią swoje niestety... Autorzy takiego prawa nawiasem również powinni stanąć przed sądem, i wyroki dostać wcale nie papierowe.....
  Na kamerze prawdopodobnie się nie zarejestrował ślad fury milicyjnej... A może teren jest monitorowany kamerami, i uznano że się mandat zdalnie wyśle? Cholera ich wie.... tak jak komentator mówił, ziutek felek policja się pojawi, a tu nic.. Tu w sumie można by wysunąć pozew zbiorowy, np 10 mln polaków odszkodowanie 100 zł dla każdego... no bo taką sprawą każdy może być urażony, kwestia pokazania wszystkim i przystąpienia do procesu hahahaha... i to by był mandat dla policji rekordowy, wreszcie polska miałaby czym się poszczycić, raz na 50 lat poszanowali prawo i skazali niepospolitego przestępcę. ...... Proponuję pozew zbiorowy, chętnie to coraz bardziej parszywiejące państwo skasuję na stówkę xD... Oni się z ludźmi nie liczą, niech za to zapłacą.
 • @Leon. 15:45:44 - BARDZO SŁUSZNA PROPOZYCJA
  Właśnie tak to trzeba urządzać. Na wzór ichniego WASP-owskiego słynnego "giewałt, moją Ryfkę zerżnęli na deskach! Aj-waj, oddajcie mi sto złotych! Toż to były deski! Sam cymes, nie deski!".
  No, ciekawe, czy się Polacy połapią - że mamy niebywałą okazję do zrobienia sobie z nich kosmicznych jaj. Postawmy obelisk - monument bronkowozu łamiącego prawo. Urządzajmy tam pikniki pamięci. Zbierajmy się, aby ubolewać, szlochajmy zbiorowo i indywidualnie. Celebrujmy procesy, przychodźmy na rozprawy, łaźmy za sędziami. I wszystko na YouTube, na Fejsbuka i mejlami do znajomych.
  Wielki Ruch Społeczny Poszkodowanych Przez Bronkowóz.
  Ofiary Bronkowozu... poruszają sumienie świata!
  Marsz Pamięci Ofiar Bronkowozu...
  Zjednoczony Naród...
  [zachwyca się wizją powstającego narodu.]
  [Narodu walczącego z bronkowozem i wszelkim Złem!]
 • @Eugeniusz Sendecki 16:06:22
  "moją Ryfkę zerżnęli na deskach" ?
 • @Nichcik 16:10:41 - DAJCIE SPOKÓJ, NICHCIK!
  Pchacie się z tymi durnymi deskami, jakbyście innych problemów nie mieli! I sto złotych wyłudzić chcecie! Idźcie stąd, nie o Was idzie!
 • @herbu Grabie 16:22:50 - PANIE DOKTORZE, TOĆ WALCZYMY!
  Wy tam w Białymstoku też walczcie. My będziemy dusić bronkowoza, dudowoza, jarubasowoza i ogórkowoza, a Wy szczypcie swoich bonzów lokalnych. Wielcy wielkich, mali małych. Każdy swego.
  Wkrótce opublikuję ważną dysertację "JEDEN Z CZTERECH. Dlaczego mając do wyboru Brauna, Korwina, Kowalskiego i Kukiza Polacy wybierają najstarszego. Rzecz o roli biologii w polityce narodowej".
  To będzie mocna rzecz.
  Tak a propos - czy zauważył Pan Doktor nerwowe ożywienie wśród naszych portalowych srulków? Cisną się do endeckich tekstów nasze srulki jak kulki! Jedna nawet antysemityzm zaczęła udawać, żeby dobre wrażenie na salonach polskich zrobić. Pocieszny widok.
 • @herbu Grabie 16:50:14 - O, O, BARDZO SŁUSZNY CYTAT.
  Sam Pan Doktor widzi, że my prochu nie wymyślamy. Mamy na nich stare, sprawdzone polskie sposoby. Paru hadaczy się puści przodem jak dżokejów pod Birbante-Rocco. A potem się wytoczy kolubrynę... i TRRRACH!
  [Dym opada. Zwycięstwo.]
  [Rzucamy się sobie na szyje]
  [Rzucamy się sobie do gardeł]
  [Chrzęst łamanych kości - giną agenci w uściskach Służb Polskich, Służb Niewiadomskich!]
 • @Eugeniusz Sendecki 16:41:31
  //Jedna nawet antysemityzm zaczęła udawać, żeby dobre wrażenie na salonach polskich zrobić. Pocieszny widok.//

  Zaiste pocieszny widok.

  Władysław Radziwiłł opisuje w swoich pamiętnikach jak to w latach 30-tych pewien wzbogacony handełes zapragnął uchodzić za sarmackiego ziemianina. Tenże handełes nabył - czy też wycyganił - jakąś resztówkę ze zrujnowanym dworem, odremontował to na ślinę i klajster, ubrał bryczesy i pańskie buty i próbował się w "suffragia stanu szlacheckiego wszrobować".

  Cała okolica miała ubaw, bo "dziedzic" bał się do konia podejść a za "brytany dworskie" trzymał jamniki "bo posłuszniejsze". :-))
 • @Eugeniusz Sendecki 16:16:59
  "moją Ryfkę zerżnęli na deskach" ? / Pchacie się z tymi durnymi deskami, jakbyście innych problemów nie mieli! I sto złotych wyłudzić chcecie! Idźcie stąd, nie o Was idzie!"

  - PRZECIEŻ WIEM MOŚCI SENDECKI, ... O POLSKĘ IDZIE!

  >> https://www.youtube.com/watch?v=_XI1195rcgk

  Syrenę na Mieście słychać! Do urn! Godzina "W" wybiła!
  "10 maja , 11-ty zróbmy Listopada"  Warszawscy Kibice!
  Chłopcy i dziewczęta!
  Jak Lwowskim Orlętom,
  Bóg daje Wam siłę. / Honor, walczyć każe.
  Ojczyzna, jak "Legiony" Was wzywa!
  "Do broni" Kibice! Siłę pokażcie!  Nie śpijcie młodzi Rycerze!
  Na odsiecz śpieszcie Warszawie!
  Waleczność pokażcie, hart ducha!
  Syrenę na Mieście słychać!
  Do urn! To wasz sygnał Was wzywa
  Godzina "W" wybiła!  Dowody jak karabin, bierzcie do ręki!
  Trampki na nogi wkładajcie!
  Tak jak wtedy, na ramię,
  biało czerwone zakładajcie wstęgi!  Do urn! Do boju ruszajcie Orlęta!
  Dziś już! Teraz!Ruszajcie!
  Rozstrzygnijcie bój o Warszawę!
  Ojczyzna patrzy na Was dumna,
  Starszym dajecie przykład!
  Przykład, jak się zwycięża!  Dziś, każdy z Was, to Bonaparte!
  Zadanie? Przy urnach wystawić wartę!
  - Rozkaz wykonany, Generale!
  Co dalej wykonać mamy?
  Do boju ruszajcie!Ramię w ramię!  Jak nigdy przedtem,do boju ruszajcie!
  Wszyscy razem! .. Marsz! .. Do urn marsz!
  Taka niech gra Wam muzyka!
  Jak Dąbrowszczacy, razem prężcie muskuły,
  aż pękną warszawskie "mury Jerycha"!  "10" to Warszawy i Warszawiaków,
  Polski i Polaków "dzień siódmy"!
  Co wróg sprzeniewierzył,
  już wkrótce, przy urnach,
  szablą odbierzemy!
 • @Nichcik 20:35:32
  Och ! Ach ! :-))

  Od takich tekstów młode panienki dostają rumieńców.

  Cóż kiedy i tu Ryfka i tam Ryfka.
 • @Ptasznik z Trotylu 22:12:56 - NIE ZNĘCAJMY SIĘ ZA BARDZO NAD TYMI NIESZCZĘSNYMI...
  bo wyhodujemy potwora. Trzeba ich przyuczyć do polskości prawdziwej. Do pracy pod polskim kierownictwem, wbrew WASP-owskim rojeniom.
 • @Ptasznik z Trotylu 22:12:56
  "Och ! Ach ! :-)) Od takich tekstów młode panienki dostają rumieńców. Cóż kiedy i tu Ryfka i tam Ryfka."

  Najgorsze, że między jedną i drugą "Ryfką" siedzi Waszmość Sendecki i tylko wzdycha. / ... Latka lecą, aby wzdychać pozostało.

  - Pan jesteś jak TuSSek, co już nic (niewiele) nie może. (:

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej