Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
658 postów 4860 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

BÓG POWRACA DO RZĄDU W WARSZAWIE

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dzielny przywódca chłopski Gabriel Janowski postanowił dokonać rekonstrukcji właściwej tablicy z frontonu URM-u. Ten film pokazuje jak gromadzi się lud przy Krzyżu i tej tablicy, i za chwilę Ksiądz Gryciuk z Tłuszcza tę tablicę poświęci.

29 marca 2015 - Niedziela Palmowa w Warszawie - za chwilę będzie poświęcona tablica "BÓG HONOR OJCZYZNA". Masoneria przedwojenna po zamachu stanu w Warszawie w roku 1926-tym usunęła Krzyż i Boga z polskiej przestrzeni publicznej. Ten stan utrwalili Hitler i Stalin - w generalnej Gubernii (GG) i Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej (PRL), a teraz masoni po-okrągłostołowi powrócili również do stanu sprzed wojny i likwidują naród katolicki w Polsce.
Jednak opór w narodzie narasta, trwa protest rolników przed URM-em w obronie ziemi i lasów polskich. Dzielny przywódca chłopski Gabriel Janowski postanowił dokonać rekonstrukcji właściwej tablicy z frontonu URM-u. Ten film pokazuje jak gromadzi się lud przy Krzyzu i tej tablicy, i za chwilę Ksiądz Gryciuk z Tłuszcza tę tablicę poswięci.
 

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • .
  Dopiero 27 odsłona i już zajrzał tu ktoś polskojęzyczny komu Pan Bóg przeszkadza i dał "jedynkę".
 • @moher 14:42:34 - NIE PRZEJMUJMY SIĘ...
  ...kiedyś dopadniemy Wroga i go załatwimy. Słuszną i sprawiedliwą wymierzając karę. W duchu Niewiadomskiego.
  Właśnie się odbyło poświęcenie tablicy. Wgrywam film.
  :)
 • @Eugeniusz Sendecki 14:52:10 --- Któż jak nie Bóg!---
  - https://youtu.be/KISBkwtrkT0
 • @
  Chwała dr-owi Sendeckiemu!

  "A teraz masoni po-okrągłostołowi powrócili również do stanu sprzed wojny i likwidują naród katolicki w Polsce."
  W NEon'ie byliby to Wojtas, Kosiur, eonmark, ALIK, NUS, Stara Baba, PAPuga TASSmanska, ninanonimowa, ratus, roux, Zawisza Niebieski, Pope Nimrod, interesariusz z PL, Stanislas Balcerac, i mecenas.
 • @Zdzich 15:21:19 - BLISKO, BLISKO...
  Bardzo starannie trzeba przeanalizować KAŻDEGO.
  Co do Wojtasa - to myślę, że on jednak nie jest masonem, lecz prawdziwym Polakiem. O ile się orientuję, to się spowiada i do Komunii Świętej przystępuje. Jego sformułowania w obronie polskości czasem są zbyt ostre jeśli chodzi o sprawę Wiary Świętej, ale anty-katolikiem Wojtas nie jest.
  Co do Kosiura (Dariusz Kosiur z Łodzi) to też uważam, że nie jest anty-katolikiem. Ostatnio pięknie rozszyfrował pod względem masońskości rodzinę Kandydata Brauna i chwała jemu za to! Jakby Kosiur agentem był - to by masonerii nie ujawniał.
  Tak samo Zawisza Niebieski - myślę, że masonem nie jest, lecz nieco egzaltowanym Polakiem. Bardzo ładnie broni polskości przed Trzema Esbecjami (Starsi Bracia, Służby Bertone, Służba Bezpieczeństwa PRL).
  A reszta towarzycha, którą Pan Szanowny tutaj umieścił - to jak najbardziej. FF-stręciuchy z forum Frondy, pro-WASP-owscy hasbarowcy, dudowcy, anonimowe anodiny i w ogóle - przykro czytać. Omijam ich starannie jak krowie placki.
  [tutaj nos swój endecki zatkał, nos czujny, nochal co się zowie!]
  [nochal w duchu Niewiadomskiego]
  ==========
  @ // Chwała dr-owi Sendeckiemu! // "A teraz masoni po-okrągłostołowi powrócili również do stanu sprzed wojny i likwidują naród katolicki w Polsce." // W NEon'ie byliby to Wojtas, Kosiur, eonmark, ALIK, NUS, Stara Baba, PAPuga TASSmanska, ninanonimowa, ratus, roux, Zawisza Niebieski, Pope Nimrod, interesariusz z PL, Stanislas Balcerac, i mecenas. // nadużycie link skomentuj usuń // Zdzich 29.03.2015 15:21:19
 • @Netwalker 15:36:31 - A SKĄD PAN PISZE? GDZIE WYEMIGROWAŁ?
  Wy tam wśród Polonii też działajcie. Wyduście anty-polską hydrę gdzie się da. Niech wielcy wielkich duszą, a mali - malich! No i oglądajcie TELEWIZJĘ NARODOWĄ, żeby się dowiedzieć - na czym obecna sytuacja w Kraju polega. Obecnie siedzimy przed URM-em i chłopom pomagamy grochówkę gotować, ziemi i lasów polskich bronimy. Jesteśmy trochę jak Tea Party, trochę jak Al-Kaida. Fajni i sprawni. :)
  Powiedzcie Polakom, że my tu w Polsce żeśmy się z Generałem Grudniewskim zwrócili do Jana Kobylańskiego o poparcie do JKM-a i NA RAZIE wszystko jest na dobrej drodze. Żadnym antysystemowym kandydatom się nie dajemy nabrać, tylko egzekwujemy swoje, polskie sprawy. Generał zawezwał JKM-a na strzelnicę, żeby nas wsparł, i ten przyszedł. No to my jego wspieramy za to. Cuś-Za-Cuś - Pan rozumi, hehehe. Tylko tak.
 • .
  //Dzielny przywódca chłopski ------Gabriel Janowski postanowił dokonać rekonstrukcji właściwej tablicy z frontonu URM-u. Ten film pokazuje jak gromadzi się lud przy Krzyżu i tej tablicy, i za chwilę Ksiądz Gryciuk z Tłuszcza tę tablicę poświęci.// ---------To chłopi z Witosem i Kościół (Ksiądz Skorupka) uratowali Polskę i być może Świat pod Warszawą przed zarazą bolszewicką, głoszącą, że idzie po trupie Polski do światowej rewolucji, A Bóg im Błogosławił, czego ziemskim znakiem była postawa reprezentanta naszego Kościoła. -------------Pius XI, łac. Pius XI, właśc. Ambrogio Damiano Achille Ratti podczas bitwy warszawskiej 1920 r. pozostał w Warszawie jako jeden z dwóch (obok przedstawiciela Turcji) przedstawicieli dyplomatycznych obcych państw[1].
 • .
  Trzeba jeszcze modlić się i przywrócić Polskiemu Godłu Krzyż w Koronie, a wtedy Polska będzie WWW (Wielka, Wolna i Wspaniała!)
 • .
  https://www.google.ca/imgres?imgurl=https://grafik.rp.pl/grafika2/638759,661471,16.jpg&imgrefurl=https://www.rp.pl/artykul/638759.html&h=378&w=307&tbnid=mg0m_lo-GC7_4M:&zoom=1&docid=l96N0_chd9Wb-M&ei=7wYYVYvgBZCzyAT-04DoDg&tbm=isch&ved=0CBwQMygAMAA
 • @Eugeniusz Sendecki 15:35:20
  Ja nie mówię, że są to masoni! Są to tylko maniakalnie wściekli nienawistnicy Katolikówi, z głębszym podtekstem nienawiści do Chrześcijaństwa.
  Przeanalizowalem ich bardzo starannie i mam ich wypowiedzi zarejestrowane. Jeśli trzeba, mogę wkleić. Proszę tylko wybrać czyj dowod i na jaki temat mam wybrać.
 • .
  https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTNqEUsgyEkQhnY7nK0CuH_BHJ9MMpGYDBTzaA16x_BHTWnUDOl
 • @Netwalker 15:36:31 O to Ci chodzi?
  https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=RVAaw1vWrTk
 • @Eugeniusz Sendecki 14:52:10 //..kiedyś dopadniemy Wroga i go załatwimy.
  Słuszną i sprawiedliwą wymierzając karę. W duchu Niewiadomskiego.// ---------------------------------------------------------------------------------------------A nie lepiej by było w Duchu Swiętym? Modlitwą, jak Pan Jezus przykazał?
 • @Eugeniusz Sendecki 15:44:33
  Panie Dr. Sendecki, czy nie widzi Pan sprzeczności w tym, że stoicie razem z polskimi rolnikami (bardzo słusznie, powinna tam stać cała Polska) w obronie polskiej ziemi i lasów i stoicie murem za JKMem, który tą ziemię i te lasy sprzedałby i to najlepiej w dużych kawałkach?
 • @Zdzich 16:14:30 - Pomieszanie z poplątaniem.;)))
  Tylko modlitwa może Polskę uratować. Trzym się Zdzichu!
 • @Jan Paweł 17:36:07 -Jeszcze raz mówię. Tylko modlitwa może nas uratować. Szczególnie modlitwa o zdrowie...
  SZCZĘŚĆ BOŻE!
 • @Jan Paweł 17:36:07 - NIE MA W TYM ŻADNEJ SPRZECZNOŚCI
  JKM jest kandydatem antysystemowym - jednym z sześciu. Pragmatycznie od wielu lat opisuje jak nas System okrada - i w tym ma największą zasługę. To jest pewne - JKM od zawsze mówił prawdę, że podatków jest za dużo, i że Rządzący kradną. Oczywiście nie bagatelizuję faktu, że chodził z gwiazdkami Dawida na pagonach - czyli robił sobie jaja z polskiego munduru. Jakkolwiek był to mundur PRL-owskiego LWP. Tak samo nie bagatelizuję jego przynależności do komucho-masońskiego Stronnictwa Demokratycznego za komuny. Jednak doceniam jego rolę w destruowaniu układu komuno-okrągłostołowego po roku 1989-tym. No i doceniam jego dzielną walkę z aborcją. O swoich nieślubnych dzieci nie wyabortował, a to jest piękny gest - na rzecz życia. No i lubią się z Generałem Grudniewskim. I Jan Kobylański JKM-a poparł, życzliwość jemu okazał, na Teneryfę zapraszając.
  Pozostali antysystemowcy (również niewiarygodni) są młodsi, więc jeszcze bardziej niebezpieczni, mniej pewni od JKM-a. Ja tak w ogóle - to nie ufam żadnemu z nich, ale widzę w nich jakiś sens anty-systemowy, więc po rozpatrzeniu ich plusów i minusów - wybieram najstarszego, bo ten umrze najszybciej. Czyli nie zawłaszczy mojego poparcia na długo. Chłodna logika. W polityce grunt to logika. I miłość Ojczyzny.
  A oskarżanie Korwina, że "tą ziemię i te lasy sprzedałby i to najlepiej w dużych kawałkach" to nadużycie intelektualne jest. Korwin to panisko z miasta, a chłopy to wiadomo - wieśniaki. Pięknie się różnią, po polsku. Jak doprowadzimy do spotkania - będzie piękna, chwytająca za serce scena. Jak wtedy ze strzelcami na strzelnicy. To będzie hit kampanii!
  Już się nie mogę doczekać.
 • @moher 17:59:48
  Masz rację, jak to wszystko oglądam to jestem już przekonany, że TYLKO I WYŁĄCZNIE MODLITWA DO NASZEJ KRÓLOWEJ O WSTAWIENNICTWO U PANA BOGA.
  Szczęść Boże
 • @Jan Paweł 23:06:59 Tak jest.
  Tylko Pan Bóg. Nie Putin z koleżanką Merkel i nie Obama. Daj Boże rozum Rodakom, a wszystko Będzie dobrze!
 • Zawsze mnie dziwiło,że tzw. patrioci z Pisu
  Tego nie zrobili jak byli u władzy.ciekawe dlaczego
 • @liberalkonserwatywny 07:33:01
  Zawsze kiedy przejeżdżałem/przechodziłem koło GISZ-u (URM-u) patrzyłem na to hasło i dziwiłem się czemu ono takie "niepełne".
  Nie wiedziałem że to piłsudczycy tak je okroili, myślałem że zrobiła to komuna po wojnie.
 • -----------bardziej ROZUM aniżeli Bóg --jest potrzebny tym w ludziom
  https://www.eprudnik.pl/obrady-izraelskiego-knesetu-w-polsce-czy-to-legalne/
 • @ninanonimowa 10:29:29
  Rozum jest od Boga. Tobie wyraźnie odmówił.
 • @Lord of Admiralty 22:35:03 - KOCHANECZKU... PRZESTAŃCIE KŁAMAĆ, ŻE JA KŁAMIĘ...
  O tym, że w XX-leciu międzywojennym działała antypolska WASP-owska masoneria, która rugowała Boga z życia publicznego - wiele razy pisałem. Przytoczony przez Was przykład jest dowodem na działanie tej masonerii w Sejmie Ustawodawczym, a nie dowodem - że ja kłamię. Oczekuję przyznania się do winy i poprawki/sprostowania. Bardzo mi przykro.
  ==========
  @Eugeniusz Sendecki 19:28:16 // Tak sobię gębę wycieracie Panem Bogiem, a tak perfidnie kłamiecie. // Dewizę Wojska Polskiego ''HONOR I OJCZYZNA'' wprowadził Sejm Ustawodawczy ustawą z 1 sierpnia 1919 roku , ustawą o godłach i barwach RP. // W Sejmie Ustawodawczym przewagą miała prawica ''narodowa'' (w różnych ugrupowaniach) z siłami chłopskimi i konserwatystami. // Dewizę ''BÓG HONOR OJCZYZNA'' wprowadził dekretem z 15 pażdziernika 1943 Prezydent Rzeczpospolitej Władysław Raczkiewicz dla Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie. Dewiza ta została ponownie wprowadzona po komuniżmie w 1993. // Raczkiewicz początkowo zbliżony do endecji, związał się z sanacją. Był kilkakrotnie ministrem przed wojną, w tym sanacyjnym ministrem spraw wewnętrznych, poza tym senatorem BBWR, marszałkiem senatu 1930-35, kilkakrotnie wojewodą. // PRAWDA JEST TAKA, ŻE SZEROKA KOALICJA PRAWICOWO-NARODOWO-LUDOWA WPROWADZIŁA DEWIZĘ ''HONOR I OJCZYZNA'', A SŁOWO ''BÓG'' DODAŁA SANACJA W OSOBIE PREZYDENTA RACZKIEWICZA. // PRZESTAŃCIE KŁAMAĆ!!!!!!!! // POBOŻNISIU.:)))))) // nadużycie link skomentuj usuń // Lord of Admiralty 30.03.2015 22:35:03
 • @Lord of Admiralty 00:14:02 - NO I ŻEŚCIE SIĘ W KOŃCU PRZYZNALI!
  Jakkolwiek żeście mnie nazwali masonem francuski - gotów jestem Wam to wybaczyć wspaniałomyślnie. Albowiem żeście się expressis verbis przyznali do masońskości WASP-owskiej, hehehe! Miałem nosa, że mi się od razu Wasz pseudonim nie spodobał. Pachnący mordercami - piratami napadającymi na nasze galeony hiszpańskie. Ma się ten nos!
  [i tu głasnął swój nos polski, nos czujny, antymasońki.
  Nos endecki, w duchu Niewiadomskiego!]
  ==========
  Ja nie będę się z Wami licytował na masonerie. Dla mnie jest wystarczające, że Sejm uchwalił dewizę. Ani ona nie uwłacza Panu Bogu, ani żadnej wartości. Dewiza poprawiona w 1943 roku przez Prezydenta Raczkiewicza, brzmi ''Bóg Honor Ojczyzna'' i w takiej formie obowiązuje prawych Polaków od tego czasu.
  (...)
  Każdy nacjonalizm to dziecko masonerii francuskiej:)))))
  (...)
  No więc jak, powiecie wreszcie coś o tym Wielkim Wschodzie? Jak musicie milczeć, to ja to rozumię. Sam też bym milczał na Waszym miejscu, tylko nie przesadzajcie tak z tym Panem Bogiem, Bracie:))))))))
 • @Mason czyli Katolik 10:30:53 - NIC WAM TO NIE POMOŻE
  Prawdy nie stłamsicie. Anonimowa Osobo.
 • @Jan Paweł 17:36:07
  Bardzo słuszna uwaga-JKM to syjonistyczny prowokator i typowy naganiacz -sprzedać wszystko co się da ad majorem diaboli gloriam-a pan Sendecki jak typowy mieszaniec jednego dnia pracuje dla Polaków a drugiego dla Żydów, oczywiście w zależości od aktualnej koniunktury.
 • @Marienburg 20:59:55 - I PO CO TA MOWA BRZYDKA? MOWA PRZECIWKO NASZOŚCI?
  Kampania się skończy, a wstyd zostanie. JKM jest prawdziwym Polakiem. To, że wypomina rządzącej w Polsce masono/gestapo/ubecji, że więcej by było korzyści z publicznych licytacji małej części majątku narodowego niż z pokątnych sprzedaży całego tego majątku za bezcen - to ŚWIĘTA RACJA jest. Trzeźwy osąd spraw gospodarczych jest bardzo ważny. JKM na gospodarce się zna. Głosuj sobie Pan na kogo chcesz, ale ja Panu mówię prosto i na temat - z antysystemowych kandydatów JKM ma najdłuższy staż i najmniej nam wstydu przyniesie, bo najstarszy. Pana Prezesa poparł nasz król na uchodźstwie, nasz generał strzelców, nasi libertarianie, nasz Deska, nasz Korab-Karpowicz - wszyscy nasi, polscy, kochani. A Pan? Chce Pan wierzgać przeciwko Polsce, naszej ukochanej ojczyźnie?
 • @Eugeniusz Sendecki 09:19:56
  Niech Pan nie macha tyle tymi rękoma tylko przejdzie do konkretów: Jaki jest stosunek JKM do wyprzedaży polskiej ziemi i lasów?Oczekuję jednoznacznej odpowiedzi a nie pustej i długiej gadaniny -jak mówi Pismo: ,, Sit sermo vester est, est , non , non , quod autem amplius est , a malo est''-,, Niech mowa wasza będzie tak , tak , nie , nie, a co ponad to jest , od złego pochodzi.'' A na wybory nie chodzę bo prawdziwi polscy patrioci z konkretnym programem nie mają pieniędzy na realizację swojej kampanii-demokracja jest fikcją , monarchia jest dużo od niej starsza, jak mówi generał Striełkow. Korwin ma za zadanie zagospodarować opozycję pozaparlamentarną , namieszać młodym i niedoświadczonym ludziom w głowach i tyle-on ma tyle wspólnego z prawdziwą opozycją co ja pokrewieństwa z rodziną Rotschildów-pan się zwyczajnie kompromituje, panie Sendecki-kaftan z dłuuuuugimi rękawami to najlepsze dla pana ubranie.
 • ALLELUJA!!! i chwała Bogu za to :)))
  - a SSowietom na POhybel ;)))

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej