Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
663 posty 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

BÓG POWRACA DO RZĄDU W WARSZAWIE

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dzielny przywódca chłopski Gabriel Janowski postanowił dokonać rekonstrukcji właściwej tablicy z frontonu URM-u. Ten film pokazuje jak gromadzi się lud przy Krzyżu i tej tablicy, i za chwilę Ksiądz Gryciuk z Tłuszcza tę tablicę poświęci.

29 marca 2015 - Niedziela Palmowa w Warszawie - za chwilę będzie poświęcona tablica "BÓG HONOR OJCZYZNA". Masoneria przedwojenna po zamachu stanu w Warszawie w roku 1926-tym usunęła Krzyż i Boga z polskiej przestrzeni publicznej. Ten stan utrwalili Hitler i Stalin - w generalnej Gubernii (GG) i Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej (PRL), a teraz masoni po-okrągłostołowi powrócili również do stanu sprzed wojny i likwidują naród katolicki w Polsce.
Jednak opór w narodzie narasta, trwa protest rolników przed URM-em w obronie ziemi i lasów polskich. Dzielny przywódca chłopski Gabriel Janowski postanowił dokonać rekonstrukcji właściwej tablicy z frontonu URM-u. Ten film pokazuje jak gromadzi się lud przy Krzyzu i tej tablicy, i za chwilę Ksiądz Gryciuk z Tłuszcza tę tablicę poswięci.
 

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • .
  Dopiero 27 odsłona i już zajrzał tu ktoś polskojęzyczny komu Pan Bóg przeszkadza i dał "jedynkę".
 • @moher 14:42:34 - NIE PRZEJMUJMY SIĘ...
  ...kiedyś dopadniemy Wroga i go załatwimy. Słuszną i sprawiedliwą wymierzając karę. W duchu Niewiadomskiego.
  Właśnie się odbyło poświęcenie tablicy. Wgrywam film.
  :)
 • @Eugeniusz Sendecki 14:52:10 --- Któż jak nie Bóg!---
  - https://youtu.be/KISBkwtrkT0
 • @
  Chwała dr-owi Sendeckiemu!

  "A teraz masoni po-okrągłostołowi powrócili również do stanu sprzed wojny i likwidują naród katolicki w Polsce."
  W NEon'ie byliby to Wojtas, Kosiur, eonmark, ALIK, NUS, Stara Baba, PAPuga TASSmanska, ninanonimowa, ratus, roux, Zawisza Niebieski, Pope Nimrod, interesariusz z PL, Stanislas Balcerac, i mecenas.
 • @Zdzich 15:21:19 - BLISKO, BLISKO...
  Bardzo starannie trzeba przeanalizować KAŻDEGO.
  Co do Wojtasa - to myślę, że on jednak nie jest masonem, lecz prawdziwym Polakiem. O ile się orientuję, to się spowiada i do Komunii Świętej przystępuje. Jego sformułowania w obronie polskości czasem są zbyt ostre jeśli chodzi o sprawę Wiary Świętej, ale anty-katolikiem Wojtas nie jest.
  Co do Kosiura (Dariusz Kosiur z Łodzi) to też uważam, że nie jest anty-katolikiem. Ostatnio pięknie rozszyfrował pod względem masońskości rodzinę Kandydata Brauna i chwała jemu za to! Jakby Kosiur agentem był - to by masonerii nie ujawniał.
  Tak samo Zawisza Niebieski - myślę, że masonem nie jest, lecz nieco egzaltowanym Polakiem. Bardzo ładnie broni polskości przed Trzema Esbecjami (Starsi Bracia, Służby Bertone, Służba Bezpieczeństwa PRL).
  A reszta towarzycha, którą Pan Szanowny tutaj umieścił - to jak najbardziej. FF-stręciuchy z forum Frondy, pro-WASP-owscy hasbarowcy, dudowcy, anonimowe anodiny i w ogóle - przykro czytać. Omijam ich starannie jak krowie placki.
  [tutaj nos swój endecki zatkał, nos czujny, nochal co się zowie!]
  [nochal w duchu Niewiadomskiego]
  ==========
  @ // Chwała dr-owi Sendeckiemu! // "A teraz masoni po-okrągłostołowi powrócili również do stanu sprzed wojny i likwidują naród katolicki w Polsce." // W NEon'ie byliby to Wojtas, Kosiur, eonmark, ALIK, NUS, Stara Baba, PAPuga TASSmanska, ninanonimowa, ratus, roux, Zawisza Niebieski, Pope Nimrod, interesariusz z PL, Stanislas Balcerac, i mecenas. // nadużycie link skomentuj usuń // Zdzich 29.03.2015 15:21:19
 • @Netwalker 15:36:31 - A SKĄD PAN PISZE? GDZIE WYEMIGROWAŁ?
  Wy tam wśród Polonii też działajcie. Wyduście anty-polską hydrę gdzie się da. Niech wielcy wielkich duszą, a mali - malich! No i oglądajcie TELEWIZJĘ NARODOWĄ, żeby się dowiedzieć - na czym obecna sytuacja w Kraju polega. Obecnie siedzimy przed URM-em i chłopom pomagamy grochówkę gotować, ziemi i lasów polskich bronimy. Jesteśmy trochę jak Tea Party, trochę jak Al-Kaida. Fajni i sprawni. :)
  Powiedzcie Polakom, że my tu w Polsce żeśmy się z Generałem Grudniewskim zwrócili do Jana Kobylańskiego o poparcie do JKM-a i NA RAZIE wszystko jest na dobrej drodze. Żadnym antysystemowym kandydatom się nie dajemy nabrać, tylko egzekwujemy swoje, polskie sprawy. Generał zawezwał JKM-a na strzelnicę, żeby nas wsparł, i ten przyszedł. No to my jego wspieramy za to. Cuś-Za-Cuś - Pan rozumi, hehehe. Tylko tak.
 • .
  //Dzielny przywódca chłopski ------Gabriel Janowski postanowił dokonać rekonstrukcji właściwej tablicy z frontonu URM-u. Ten film pokazuje jak gromadzi się lud przy Krzyżu i tej tablicy, i za chwilę Ksiądz Gryciuk z Tłuszcza tę tablicę poświęci.// ---------To chłopi z Witosem i Kościół (Ksiądz Skorupka) uratowali Polskę i być może Świat pod Warszawą przed zarazą bolszewicką, głoszącą, że idzie po trupie Polski do światowej rewolucji, A Bóg im Błogosławił, czego ziemskim znakiem była postawa reprezentanta naszego Kościoła. -------------Pius XI, łac. Pius XI, właśc. Ambrogio Damiano Achille Ratti podczas bitwy warszawskiej 1920 r. pozostał w Warszawie jako jeden z dwóch (obok przedstawiciela Turcji) przedstawicieli dyplomatycznych obcych państw[1].
 • .
  Trzeba jeszcze modlić się i przywrócić Polskiemu Godłu Krzyż w Koronie, a wtedy Polska będzie WWW (Wielka, Wolna i Wspaniała!)
 • .
  http://www.google.ca/imgres?imgurl=http://grafik.rp.pl/grafika2/638759,661471,16.jpg&imgrefurl=http://www.rp.pl/artykul/638759.html&h=378&w=307&tbnid=mg0m_lo-GC7_4M:&zoom=1&docid=l96N0_chd9Wb-M&ei=7wYYVYvgBZCzyAT-04DoDg&tbm=isch&ved=0CBwQMygAMAA
 • @Eugeniusz Sendecki 15:35:20
  Ja nie mówię, że są to masoni! Są to tylko maniakalnie wściekli nienawistnicy Katolikówi, z głębszym podtekstem nienawiści do Chrześcijaństwa.
  Przeanalizowalem ich bardzo starannie i mam ich wypowiedzi zarejestrowane. Jeśli trzeba, mogę wkleić. Proszę tylko wybrać czyj dowod i na jaki temat mam wybrać.
 • .
  https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTNqEUsgyEkQhnY7nK0CuH_BHJ9MMpGYDBTzaA16x_BHTWnUDOl
 • @Netwalker 15:36:31 O to Ci chodzi?
  https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=RVAaw1vWrTk
 • @Eugeniusz Sendecki 14:52:10 //..kiedyś dopadniemy Wroga i go załatwimy.
  Słuszną i sprawiedliwą wymierzając karę. W duchu Niewiadomskiego.// ---------------------------------------------------------------------------------------------A nie lepiej by było w Duchu Swiętym? Modlitwą, jak Pan Jezus przykazał?
 • @Eugeniusz Sendecki 15:44:33
  Panie Dr. Sendecki, czy nie widzi Pan sprzeczności w tym, że stoicie razem z polskimi rolnikami (bardzo słusznie, powinna tam stać cała Polska) w obronie polskiej ziemi i lasów i stoicie murem za JKMem, który tą ziemię i te lasy sprzedałby i to najlepiej w dużych kawałkach?
 • @Zdzich 16:14:30 - Pomieszanie z poplątaniem.;)))
  Tylko modlitwa może Polskę uratować. Trzym się Zdzichu!
 • @Jan Paweł 17:36:07 -Jeszcze raz mówię. Tylko modlitwa może nas uratować. Szczególnie modlitwa o zdrowie...
  SZCZĘŚĆ BOŻE!
 • @Jan Paweł 17:36:07 - NIE MA W TYM ŻADNEJ SPRZECZNOŚCI
  JKM jest kandydatem antysystemowym - jednym z sześciu. Pragmatycznie od wielu lat opisuje jak nas System okrada - i w tym ma największą zasługę. To jest pewne - JKM od zawsze mówił prawdę, że podatków jest za dużo, i że Rządzący kradną. Oczywiście nie bagatelizuję faktu, że chodził z gwiazdkami Dawida na pagonach - czyli robił sobie jaja z polskiego munduru. Jakkolwiek był to mundur PRL-owskiego LWP. Tak samo nie bagatelizuję jego przynależności do komucho-masońskiego Stronnictwa Demokratycznego za komuny. Jednak doceniam jego rolę w destruowaniu układu komuno-okrągłostołowego po roku 1989-tym. No i doceniam jego dzielną walkę z aborcją. O swoich nieślubnych dzieci nie wyabortował, a to jest piękny gest - na rzecz życia. No i lubią się z Generałem Grudniewskim. I Jan Kobylański JKM-a poparł, życzliwość jemu okazał, na Teneryfę zapraszając.
  Pozostali antysystemowcy (również niewiarygodni) są młodsi, więc jeszcze bardziej niebezpieczni, mniej pewni od JKM-a. Ja tak w ogóle - to nie ufam żadnemu z nich, ale widzę w nich jakiś sens anty-systemowy, więc po rozpatrzeniu ich plusów i minusów - wybieram najstarszego, bo ten umrze najszybciej. Czyli nie zawłaszczy mojego poparcia na długo. Chłodna logika. W polityce grunt to logika. I miłość Ojczyzny.
  A oskarżanie Korwina, że "tą ziemię i te lasy sprzedałby i to najlepiej w dużych kawałkach" to nadużycie intelektualne jest. Korwin to panisko z miasta, a chłopy to wiadomo - wieśniaki. Pięknie się różnią, po polsku. Jak doprowadzimy do spotkania - będzie piękna, chwytająca za serce scena. Jak wtedy ze strzelcami na strzelnicy. To będzie hit kampanii!
  Już się nie mogę doczekać.
 • @moher 17:59:48
  Masz rację, jak to wszystko oglądam to jestem już przekonany, że TYLKO I WYŁĄCZNIE MODLITWA DO NASZEJ KRÓLOWEJ O WSTAWIENNICTWO U PANA BOGA.
  Szczęść Boże
 • @Jan Paweł 23:06:59 Tak jest.
  Tylko Pan Bóg. Nie Putin z koleżanką Merkel i nie Obama. Daj Boże rozum Rodakom, a wszystko Będzie dobrze!
 • Zawsze mnie dziwiło,że tzw. patrioci z Pisu
  Tego nie zrobili jak byli u władzy.ciekawe dlaczego
 • @liberalkonserwatywny 07:33:01
  Zawsze kiedy przejeżdżałem/przechodziłem koło GISZ-u (URM-u) patrzyłem na to hasło i dziwiłem się czemu ono takie "niepełne".
  Nie wiedziałem że to piłsudczycy tak je okroili, myślałem że zrobiła to komuna po wojnie.
 • -----------bardziej ROZUM aniżeli Bóg --jest potrzebny tym w ludziom
  http://www.eprudnik.pl/obrady-izraelskiego-knesetu-w-polsce-czy-to-legalne/
 • @ninanonimowa 10:29:29
  Rozum jest od Boga. Tobie wyraźnie odmówił.
 • @Lord of Admiralty 22:35:03 - KOCHANECZKU... PRZESTAŃCIE KŁAMAĆ, ŻE JA KŁAMIĘ...
  O tym, że w XX-leciu międzywojennym działała antypolska WASP-owska masoneria, która rugowała Boga z życia publicznego - wiele razy pisałem. Przytoczony przez Was przykład jest dowodem na działanie tej masonerii w Sejmie Ustawodawczym, a nie dowodem - że ja kłamię. Oczekuję przyznania się do winy i poprawki/sprostowania. Bardzo mi przykro.
  ==========
  @Eugeniusz Sendecki 19:28:16 // Tak sobię gębę wycieracie Panem Bogiem, a tak perfidnie kłamiecie. // Dewizę Wojska Polskiego ''HONOR I OJCZYZNA'' wprowadził Sejm Ustawodawczy ustawą z 1 sierpnia 1919 roku , ustawą o godłach i barwach RP. // W Sejmie Ustawodawczym przewagą miała prawica ''narodowa'' (w różnych ugrupowaniach) z siłami chłopskimi i konserwatystami. // Dewizę ''BÓG HONOR OJCZYZNA'' wprowadził dekretem z 15 pażdziernika 1943 Prezydent Rzeczpospolitej Władysław Raczkiewicz dla Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie. Dewiza ta została ponownie wprowadzona po komuniżmie w 1993. // Raczkiewicz początkowo zbliżony do endecji, związał się z sanacją. Był kilkakrotnie ministrem przed wojną, w tym sanacyjnym ministrem spraw wewnętrznych, poza tym senatorem BBWR, marszałkiem senatu 1930-35, kilkakrotnie wojewodą. // PRAWDA JEST TAKA, ŻE SZEROKA KOALICJA PRAWICOWO-NARODOWO-LUDOWA WPROWADZIŁA DEWIZĘ ''HONOR I OJCZYZNA'', A SŁOWO ''BÓG'' DODAŁA SANACJA W OSOBIE PREZYDENTA RACZKIEWICZA. // PRZESTAŃCIE KŁAMAĆ!!!!!!!! // POBOŻNISIU.:)))))) // nadużycie link skomentuj usuń // Lord of Admiralty 30.03.2015 22:35:03
 • @Lord of Admiralty 00:14:02 - NO I ŻEŚCIE SIĘ W KOŃCU PRZYZNALI!
  Jakkolwiek żeście mnie nazwali masonem francuski - gotów jestem Wam to wybaczyć wspaniałomyślnie. Albowiem żeście się expressis verbis przyznali do masońskości WASP-owskiej, hehehe! Miałem nosa, że mi się od razu Wasz pseudonim nie spodobał. Pachnący mordercami - piratami napadającymi na nasze galeony hiszpańskie. Ma się ten nos!
  [i tu głasnął swój nos polski, nos czujny, antymasońki.
  Nos endecki, w duchu Niewiadomskiego!]
  ==========
  Ja nie będę się z Wami licytował na masonerie. Dla mnie jest wystarczające, że Sejm uchwalił dewizę. Ani ona nie uwłacza Panu Bogu, ani żadnej wartości. Dewiza poprawiona w 1943 roku przez Prezydenta Raczkiewicza, brzmi ''Bóg Honor Ojczyzna'' i w takiej formie obowiązuje prawych Polaków od tego czasu.
  (...)
  Każdy nacjonalizm to dziecko masonerii francuskiej:)))))
  (...)
  No więc jak, powiecie wreszcie coś o tym Wielkim Wschodzie? Jak musicie milczeć, to ja to rozumię. Sam też bym milczał na Waszym miejscu, tylko nie przesadzajcie tak z tym Panem Bogiem, Bracie:))))))))
 • @Mason czyli Katolik 10:30:53 - NIC WAM TO NIE POMOŻE
  Prawdy nie stłamsicie. Anonimowa Osobo.
 • @Jan Paweł 17:36:07
  Bardzo słuszna uwaga-JKM to syjonistyczny prowokator i typowy naganiacz -sprzedać wszystko co się da ad majorem diaboli gloriam-a pan Sendecki jak typowy mieszaniec jednego dnia pracuje dla Polaków a drugiego dla Żydów, oczywiście w zależości od aktualnej koniunktury.
 • @Marienburg 20:59:55 - I PO CO TA MOWA BRZYDKA? MOWA PRZECIWKO NASZOŚCI?
  Kampania się skończy, a wstyd zostanie. JKM jest prawdziwym Polakiem. To, że wypomina rządzącej w Polsce masono/gestapo/ubecji, że więcej by było korzyści z publicznych licytacji małej części majątku narodowego niż z pokątnych sprzedaży całego tego majątku za bezcen - to ŚWIĘTA RACJA jest. Trzeźwy osąd spraw gospodarczych jest bardzo ważny. JKM na gospodarce się zna. Głosuj sobie Pan na kogo chcesz, ale ja Panu mówię prosto i na temat - z antysystemowych kandydatów JKM ma najdłuższy staż i najmniej nam wstydu przyniesie, bo najstarszy. Pana Prezesa poparł nasz król na uchodźstwie, nasz generał strzelców, nasi libertarianie, nasz Deska, nasz Korab-Karpowicz - wszyscy nasi, polscy, kochani. A Pan? Chce Pan wierzgać przeciwko Polsce, naszej ukochanej ojczyźnie?
 • @Eugeniusz Sendecki 09:19:56
  Niech Pan nie macha tyle tymi rękoma tylko przejdzie do konkretów: Jaki jest stosunek JKM do wyprzedaży polskiej ziemi i lasów?Oczekuję jednoznacznej odpowiedzi a nie pustej i długiej gadaniny -jak mówi Pismo: ,, Sit sermo vester est, est , non , non , quod autem amplius est , a malo est''-,, Niech mowa wasza będzie tak , tak , nie , nie, a co ponad to jest , od złego pochodzi.'' A na wybory nie chodzę bo prawdziwi polscy patrioci z konkretnym programem nie mają pieniędzy na realizację swojej kampanii-demokracja jest fikcją , monarchia jest dużo od niej starsza, jak mówi generał Striełkow. Korwin ma za zadanie zagospodarować opozycję pozaparlamentarną , namieszać młodym i niedoświadczonym ludziom w głowach i tyle-on ma tyle wspólnego z prawdziwą opozycją co ja pokrewieństwa z rodziną Rotschildów-pan się zwyczajnie kompromituje, panie Sendecki-kaftan z dłuuuuugimi rękawami to najlepsze dla pana ubranie.
 • ALLELUJA!!! i chwała Bogu za to :)))
  - a SSowietom na POhybel ;)))

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej