Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
663 posty 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

WNUK ANNY WALENTYNOWICZ PIOTR PROTESTUJE Z ROLNIKAMI

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W miasteczku rolników spotkał się z Gabrielem Janowskim i innymi działaczami rolniczymi oraz z Januszem Zielińskim i obrońcami Krzyża. Był obecny słynny Radzio Siedlecki z Tłuszcza, który przypomniał Piotrowi Walentynowiczowi o problemie chazarskim.

31 marca 2015 - Piotr Walentynowicz gości na proteście rolników polskich w obronie polskiej ziemi i lasów pod URM-em w Warszawie - przy Al. Ujazdowskich. Wnuk Anny Walentynowicz, polityk polski wybrany do Rady Miasta Gdańska ma ogląd sytuacji w Kraju bardzo podobny do swojej babki - słynnej działaczki związkowej Pierwszej "Solidarności" (1980-1981). W miasteczku rolników spotkał się z Gabrielem Janowskim i innymi działaczami rolniczymi oraz z Januszem Zielińskim i obrońcami Krzyża. Był również obecny słynny Radzio Siedlecki z Tłuszcza, który przypomniał Piotrowi Walentynowiczowi o problemie chazarskim.
Pana Piotra na miasteczko rolników przywiózł Pan Prezes Dembowski ze Stowarzyszenia Demokracja USA. Tego dnia na UKSW odbywała się konferencja poświęcona katastrofie smoleńskiej - dlatego wnuk Anny Walentynowicz był w Warszawie.

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • w dzisiejszym terminie..
  liczyłem na wieści związane z Andrzejem Hadaczem ;]
 • @WandalVeni 09:48:40 - NIE ULEGAJCIE OBSESJI ANTY-HADACZOWEJ
  Agentura WASP-owska podsyca nienawiść do tego świadka historii nieprzypadkowo. Chodzi o to, żeby Polacy nie myśleli o sprawach istotnych - o przepowiedni Bartłomieja Kurzeji na przykład. A prawda jest taka jaka jest. Nie musi być prawdopodobna.
 • @WandalVeni 09:48:40
  Liczyłeś i się przeliczyłeś Zostaw E Sendeckiego w spokoju Radzę ci On już nie jest sam Stefan Dembowski Stowarzyszenie Demokracja USA Nowy Jork Ps jak nie masz co robić a lubisz się do kogoś przyczepić to się przyczep do mnie Ja nie jestem taki delikatny jak E Sendecki Ja ciebie znajdę i sprawdzę kim jesteś i dlaczego przeszkadza ci działalność E Sendeckiego i TV Narodowej
 • @Eugeniusz Sendecki 11:04:30
  obsesja, nienawiść to zbyt duże słowa
 • @amadeusz2006 13:23:07
  kto ci taką dziadowską nazwę organizacji podsunął?
 • @WandalVeni 00:19:35
  Nie zadzieraj koszuli jak cie nie pierdolą Szukasz guza??Tak trzymaj to go znajdziesz Ps nazwę pdsunęła mi twoja mame Riwka
 • @amadeusz2006 01:22:07 - ALEŻ PANIE PREZESIE... ORTOGRAFIA!
  Nie pisze się "Riwka", lecz "Ryfka". kto to widział - tak rażąco poprawną kaleczyć polszczyznę? I to jeszcze w Wielkim Tygodniu. Grzech!
  A Pana Wandala Weniego to ja znam. Bardzo w porządku człowiek. Prawdziwy Polak, niebieskie oczy i blondyn, i w ogóle. Aryjczyk, znaczy. Posądzanie go o hm, Ryfkę (vel Riwkę) to nadużycie intelektualne. No i również zasila gotówką TELEWIZJĘ NARODOWĄ. A to znaczy, że jest narodową elitą. Proszę się od Pana Wandala odczepić. Bardzo mi przykro.
 • @amadeusz2006 01:22:07, @Eugeniusz Sendecki 09:12:28
  coś czułem że będzie draka na 'urodziny judasza'
  dobra już bez spinki, Panowie
  Wesołych Świąt! Bożych łask: dobroci, pojednania, zgody, życzliwości, jedności w RODzinie i NaRODzie
  ;]
 • @Eugeniusz Sendecki 09:12:28
  Riwka Holtzberg – Wikipedia, wolna encyklopedia
  pl.wikipedia.org/wiki/Riwka_Holtzberg
  Riwka Holtzberg, z domu Rosenberg (hebr. רבקה הולצברג; ur. 1980 w Izraelu, zm. 26 listopada 2008 w Mumbaju) – izraelska emisariuszka Chabad-Lubavitch w ...
 • @amadeusz2006 12:28:12
  twoja mame Riwka
  ja jestem 83'
 • ALLELUJA!!! chwała Bogu za to :)))
  tylko dlaczego wszystko, co związane z tzw. "etosem solidarności" musi być z USrealem w tle ?!?
 • Ukraiński patriota
  Panie Sendecki-pan robi wszystko byle tylko mieć jakikolwiek materiał do swojej ,, telewizji narodowej''-tym razem produkujesz nam pan gościa o podejrzanych korzeniach który popiera ukraiński Banderostan-innym razem chodzisz pan na grób śp. Romana Dmowskiego i robisz tam sobie autoreklamę-chcesz pan połączyć wodę z ogniem , jak nieroztropna panienka stoisz pan okrakiem na barykadzie , dlatego przypominam: ŻADEN SZANUJĄCY SIĘ POLAK NIGDY NIE ZGODZI SIĘ Z ISTNIENIEM ,, PAŃSTWA UKRAIŃSKIEGO'' KTÓRE WEDLE PRZEPOWIEDNI ŚP. DMOWSKIEGO ZAWSZE BĘDZIE MIĘDZYNARODOWYM DOMEM PUBLICZNYM! Proponuję zrobić następny reportaż z banderowcami z Lublina lub mniejszością niemiecką z opolszczyzny-widzę jasno jak na dłoni że pan zwyczajnie potrzebuje się wypromować by dorwać się w jakikolwiek sposób do państwowego koryta-kasę już pan masz, do spełniena osobistych ambicji brakuje panu chociaż odrobiny władzy, choćby tej samorządowej-i nie zdziwię się gdy pewnego dnia wystartujesz pan w wyborach z listy Platformy Obywatelskiej-panu jest w tym wszystko jedno, aby tylko się wypromować i osiągnąć osobisty cel. Nie jesteś pan tu pierwszy , nie będziesz i ostatni.
 • @Marienburg 11:41:04
  ja to odbieram raczej jako relację niż promocję.. Na filmie ewidentnie Sz.P. Wnuczek P. A.Walentynowicz robi wrażenie nieobcykanego z tematyką i wyraźnie zaznacza że nie jest politykiem, niezbyt kojarzy G. Janowskiego, bliskiego przyjaciela 'Ani'. Z pewnością nie ma pojęcia o żydowskim pręgieżu zawieszonym nad Ukrainą i o brudnej grze globalistów i lokalnych oligarchów, może nawet nie ma świadomości banderowskiej hańby, m,a rodzinę z okolic Wołynia powinien zweryfikować jaka jest tożsamość rodziny bo mogła również ucierpieć od banderowców skoro są polakami... Tyle wynoszę z REPORTAŻU TeleNarodowej...O to powinno chodzić w dziennikarstwie. Więcej surowych relacji i zero interpretacji tzw 'ekspertów', co jest normą w reżimowym telekołchoźniku...
 • @Marienburg 11:41:04
  a Panu nikt nie powiedział, że jest Pan nazistowskim krzyżakiem i teutońskim folksdojczem, bo z nickiem Marienburg jest Pan mocno narażony, choć mi się podoba bo mam swoiste zdanie w tej tematyce.. ;]
 • @Marienburg 11:41:04 - ALEŻ SZANOWNY PANIE...
  Pan Piotr Walentynowicz nie ma "podejrzanych" korzeni. Jest osobą o jasnych, czytelnych ukraińskich i polskich korzeniach. Jest wnukiem naszej narodowej polskiej bohaterki, osoby kryształowej, która miała pecha - bo zginęła przypadkowo 9/10 kwietnia 2010, w niejasnych okolicznościach wplątana w walkę tajnych koterii zabijających się o polskie, nasze narodowe pieniądze wyprowadzone via Pewex do banków zachodnich.
  W tym człowieku rodzi się prawdziwa polskość, uczciwa postawa obywatelska, ten człowiek dochodzi do prawdy o Polsce i sobie samym. Nie można jemu odmówić prawa do emocjonalnego identyfikowania się z Ukraińcami. Natomiast Pan nie ma prawa oskarżać Walentynowicza o popieranie banderowców. Pierwsze słyszę, żeby popierał mordowanie Polaków przez Ukraińców z niemieckiego, sowieckiego i masońskiego nadania.
  I również w kwestii pomnika Dmowskiego Pan się mija z prawdą.
  Bardzo mi przykro.
 • @Eugeniusz Sendecki 14:06:13
  Szanowny Panie ,, prezesie''! Powtarzam po raz kolejny : ŻADEN SZANUJĄCY SIĘ POLAK NIGDY NIE BĘDZIE POPIERAĆ BANDEROWSKIEJ HOŁOTY -KAŻDY , KTO POPIERA TĘ CHAZARSKĄ DZICZ NIE MOŻE BYĆ UZNANY ZA POLAKA-jeśli ten człowiek ma tam rodzinę , to niech powie z jaką cywilizacją identyfikują się ci ludzi i czy czują sie Polakami, jeśli nie , nie mamy o czym rozmawiać-dajesz nam pan takie ,, perełki'' jako element ,, ruchu narodowego'' ale my ( a piszę to nie tylko w swoim imieniu) jesteśmy na takie gierki uodpornieni od lat. Pan z Dmowskiego zna chyba tylko historię układu z Dorothenstrasse i ciągle nam ją wałkujesz aż do znudzenia, ja nieskromnie wyznam że przerobiłem trochę więcej z Dmowskiego-otóż proszę wrócić do konkretnych jego pism-Dmowski do grobowej deski był przeciwnikiem istnienia jakiegokolwiek ,, państwa '' ukraińskiego-zapraszam do lektury ,, Świat powojenny i Polska'', ,, Przewrót'' i innych zbiorów artykułów z okresu ostatnich lat życia tego wielkiego Polaka, który patrząc na was z góry albo się śmieje , albo czerwieni ze wstydu.
 • @Marienburg 14:44:29 - DOBRZE, ŻEŚCIE DOCZYTALI O UKŁADZIE Z DOTOTHEENSTRASSE
  I tego się powinniście trzymać. Doczytajcie jeszcze o Komensky'm i Gertichu, a będzie z Wami jeszcze lepiej.
  Natomiast Wasz atak, Panie Kolego na Piotra Walentynowicza jest po prostu niesłuszny i rozwarstwiony logicznie. Facet jest Polakiem i niczyjego uznania nie potrzebuje, a Pan uderza weń sloganami typu "chazarska dzicz", "Banderostan", "podejrzane korzenie", "banderowska hołota".
  Cała ta emocjonalna zadyma anty-ukraińska, której chyba ofiarą padliście - mi śmierdzi od samego początku jakąś nie-polską agenturą. Tak się składa, że moja rodzina jest z Wołynia i wiem, że tam tzw. "ukraińscy nacjonaliści" to byli szowiniści agenturalni idący na pasku nazistów, sowietów i masonów. Prawdziwy ukraiński nacjonalista mieszkał koło nas i uratował nas, Sendeckich i innych Polaków od rzezi, za co został potem zamordowany przez UPA. Nazywał się Bohdanowycz (Bogdanowicz). Cześć jego pamięci!
  Prawdziwi polscy nacjonaliści problem ukraiński znają i się z ukraińskimi nacjonalistami przyjaźnią.
 • @Eugeniusz Sendecki 16:01:03
  Proszę nie używać terminów których się nie rozumie-ukrainizm został wyprodukowny w Wiedniu a ostateczny kształt zatwierdził Berlin na przełomie wieków XIX i XX, cała ludnośc nie mówiąca po polsku na tych terenach to etniczni RUSINI , żadni Ukraińcy- ci drudzy to chazarska dzicz mówiąca językiem słowiańskim ze znakiem chazarskiego tryzuba -alias kotangi firmowana niegdyś w Berlinie a dziś w Waszyngtonie-jeżeli więc pańska rodzina została uratowana przez człowieka nie sympatyzującego z UPA , to jej życie uratował RUSIN ( i niech ten człowiek spoczywa w pokoju, jak wszyscy propolscy RUSINI którzy nie dali się przerobić na ,, Ukraińców '' -swoją drogą przez cały ten ,,ukrainizm '' została powstrzyamana ich ostateczna polonizacja)a nie ,,Ukrainiec''-produkt mieszanki konia z mułem i krową- ludobójca Bandera był chazarskim żydem który jest idolem każdego ,,Ukraińca'' . ,, Prawdziwi polscy nacjonaliści problem ukraiński znają i się z ukraińskimi nacjonalistami przyjaznią.'' -większego nonsensu nie czytałem od dawna-pokażcie mi polskiego nacjonalistę / patriotę który przyjazni się z nacjonalistami ukraińskimi a ja pokażę ślad po cięciu skalpelem na jego penisie. Czy chce pan zdjąć spodnie przed kamerą ,, telewizji narodowej''?
 • @Marienburg 18:02:00 - MÓWIĘ WAM, DOCZYTAJCIE DMOWSKIEGO
  I PRZESTAŃCIE GADAĆ GŁUPOTY, I SZKODZIĆ POLAKOM!
  O tym, że żywioł ukraiński się wyemancypował pod wpływem agentur masońskich, niemieckich i WASP-owskich, i że zagraża nam, Polakom to i owszem - wiemy z książek Dmowskiego. Wiele rzeczy nam ponad to zagraża - również tych nie opisanych przez Dmowskiego. A najbardziej nam zagraża zdrowa i powszechna niestety w narodzie - głupota.
  O tym, że Ukraińcy powstali, i jak powstali - wiele książek mądrych napisano. Weźże Pan popatrz jednak na to - że Ukraińcy już po prostu istnieją, że żyje wśród nich trochę Polaków, i że jak w internecie się będzie pojawiało podżeganie do nienawiści anty-ukraińskiej, to się skrupi na tych nieszczęsnych Polakach katolikach żyjących na Ukrainie.
  Ukraińcy i Ukraina obiektywnie istnieją i my, porządni Polacy winniśmy im pomagać wyzwolić się spod wpływów sowieckich, nazistowskich, rosyjskich, niemieckich, masońskich i WASP-owskich. Powinniśmy te wpływy zidentyfikować i opisać.
  Pańskie wpisy przeciwko Piotrowi Walentynowiczowi są po prostu żenujące. Nie zgadzam się z nimi. Kocopoły antybandrowskie w nadmiarze są jak wszystko w nadmiarze - szkodliwe i śmieszne. I niepotrzebne.
 • @WandalVeni 14:34:03
  Moja mama ma 85 lat, ma na imię Julia Barbara z domu Kędzierska Eugeniusz Sendecki bywa w moim domu ,zapytaj go to ci powie Masz u mnie przesrane jak Kacper Rebel Skończę z nim to się wezmę za ciebie łachudro
 • @sosenkowski 10:46:52
  Panie sosenkowski nie wszystko Pan przesadza,jest pan przewrażliwiony Ludzi Solidarności nie związanych z USraelem było kilka milionów To że żydzi nas podeszli i oszukali nie oznacza ze tak zawsze będzie Dzisiaj wiemy kto jest kto i innych nie przywiozą w teczce Wina leży tez po naszej stronie że jesteśmy tacy głupi, tacy ufni Nie można mieć wiecznie pretensji do żydów ze my sami nie potrafimy się zorganizować
 • @WandalVeni 14:00:42
  Jak jesteś taki obcykany w polityce to czemu cie tam nie było Łatwo jest innym wytykać błędy Skąd wnuczek pani Ani Walentynowicz ma wiedzieć o znajomości Gabriela Jankowskiego z jego babcia Pojebało cie koleś.Mniej pij, mniej wąchaj
 • @Marienburg 14:44:29
  A skąd u ciebie podejrzenie że wnuk Walentynowicz popiera banderowską chołotę??Co w tym złego że rodzina Anny Walentynowicz pochodzi z Ukrainy ??Nie wszyscy Ukraińcy byli banderowcami tak jak nie wszyscy Polacy są patriotami Pan w każdym doszukuje się wroga.
 • @Eugeniusz Sendecki 11:47:20
  Prezentujesz w tej chwili pan typowo chazarską postawę-zakrzyczeć , zbesztać i nie podać żadnych konkretów-typowa u żydowskich mieszańców powierzchowność w omawianym temacie , w końcu uczycie goja jak ma jeść nożem i widelcem sami obżerając się jak prosiak-Ukraińcy to sztuczny twór od samego początku i tylko człowiek o niezdrowych zmysłach uzna ich za jakikolwiek podmiot-TO JEST PRZEDMIOT TAKI SAM JAK KULE W SARAJEWIE CZY FREIE STADT DANZIG-nieświadoma niczego chołota którą używa się do kolejnego podpalenia świata. Skoro Walentynowicz popiera Banderostan, siłą rzeczy staje w szeregu z jej chazarskimi ,,władzami,,˛-twoje prowokacje człowieku sa tak głupie jak kłamstwa michnikowszczyzny-Sendecki ii domum, satis est!
 • @amadeusz2006 16:01:14
  Logika to zasada niesprzecznosci, ergo kto popiera tzw. Ukraine, popiera Banderostan. Zapraszam na kurs logiki formalnej!
 • @amadeusz2006 15:57:00
  a czemu ciebie tam nie było gdzie byłem ja mądralo.. sam jesteś lachudra
  przyznaj bartoszewski to twoja familia... tak samo się pienisz.
 • uwaga KGB!
  Amadeusz2006 agent do siania niepokoju w środowiskach antysystemowych i narodowych?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej