Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
657 postów 4862 komentarze

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

WNUK ANNY WALENTYNOWICZ PIOTR PROTESTUJE Z ROLNIKAMI

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W miasteczku rolników spotkał się z Gabrielem Janowskim i innymi działaczami rolniczymi oraz z Januszem Zielińskim i obrońcami Krzyża. Był obecny słynny Radzio Siedlecki z Tłuszcza, który przypomniał Piotrowi Walentynowiczowi o problemie chazarskim.

31 marca 2015 - Piotr Walentynowicz gości na proteście rolników polskich w obronie polskiej ziemi i lasów pod URM-em w Warszawie - przy Al. Ujazdowskich. Wnuk Anny Walentynowicz, polityk polski wybrany do Rady Miasta Gdańska ma ogląd sytuacji w Kraju bardzo podobny do swojej babki - słynnej działaczki związkowej Pierwszej "Solidarności" (1980-1981). W miasteczku rolników spotkał się z Gabrielem Janowskim i innymi działaczami rolniczymi oraz z Januszem Zielińskim i obrońcami Krzyża. Był również obecny słynny Radzio Siedlecki z Tłuszcza, który przypomniał Piotrowi Walentynowiczowi o problemie chazarskim.
Pana Piotra na miasteczko rolników przywiózł Pan Prezes Dembowski ze Stowarzyszenia Demokracja USA. Tego dnia na UKSW odbywała się konferencja poświęcona katastrofie smoleńskiej - dlatego wnuk Anny Walentynowicz był w Warszawie.

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • w dzisiejszym terminie..
  liczyłem na wieści związane z Andrzejem Hadaczem ;]
 • @WandalVeni 09:48:40 - NIE ULEGAJCIE OBSESJI ANTY-HADACZOWEJ
  Agentura WASP-owska podsyca nienawiść do tego świadka historii nieprzypadkowo. Chodzi o to, żeby Polacy nie myśleli o sprawach istotnych - o przepowiedni Bartłomieja Kurzeji na przykład. A prawda jest taka jaka jest. Nie musi być prawdopodobna.
 • @WandalVeni 09:48:40
  Liczyłeś i się przeliczyłeś Zostaw E Sendeckiego w spokoju Radzę ci On już nie jest sam Stefan Dembowski Stowarzyszenie Demokracja USA Nowy Jork Ps jak nie masz co robić a lubisz się do kogoś przyczepić to się przyczep do mnie Ja nie jestem taki delikatny jak E Sendecki Ja ciebie znajdę i sprawdzę kim jesteś i dlaczego przeszkadza ci działalność E Sendeckiego i TV Narodowej
 • @Eugeniusz Sendecki 11:04:30
  obsesja, nienawiść to zbyt duże słowa
 • @amadeusz2006 13:23:07
  kto ci taką dziadowską nazwę organizacji podsunął?
 • @WandalVeni 00:19:35
  Nie zadzieraj koszuli jak cie nie pierdolą Szukasz guza??Tak trzymaj to go znajdziesz Ps nazwę pdsunęła mi twoja mame Riwka
 • @amadeusz2006 01:22:07 - ALEŻ PANIE PREZESIE... ORTOGRAFIA!
  Nie pisze się "Riwka", lecz "Ryfka". kto to widział - tak rażąco poprawną kaleczyć polszczyznę? I to jeszcze w Wielkim Tygodniu. Grzech!
  A Pana Wandala Weniego to ja znam. Bardzo w porządku człowiek. Prawdziwy Polak, niebieskie oczy i blondyn, i w ogóle. Aryjczyk, znaczy. Posądzanie go o hm, Ryfkę (vel Riwkę) to nadużycie intelektualne. No i również zasila gotówką TELEWIZJĘ NARODOWĄ. A to znaczy, że jest narodową elitą. Proszę się od Pana Wandala odczepić. Bardzo mi przykro.
 • @amadeusz2006 01:22:07, @Eugeniusz Sendecki 09:12:28
  coś czułem że będzie draka na 'urodziny judasza'
  dobra już bez spinki, Panowie
  Wesołych Świąt! Bożych łask: dobroci, pojednania, zgody, życzliwości, jedności w RODzinie i NaRODzie
  ;]
 • @Eugeniusz Sendecki 09:12:28
  Riwka Holtzberg – Wikipedia, wolna encyklopedia
  pl.wikipedia.org/wiki/Riwka_Holtzberg
  Riwka Holtzberg, z domu Rosenberg (hebr. רבקה הולצברג; ur. 1980 w Izraelu, zm. 26 listopada 2008 w Mumbaju) – izraelska emisariuszka Chabad-Lubavitch w ...
 • @amadeusz2006 12:28:12
  twoja mame Riwka
  ja jestem 83'
 • ALLELUJA!!! chwała Bogu za to :)))
  tylko dlaczego wszystko, co związane z tzw. "etosem solidarności" musi być z USrealem w tle ?!?
 • Ukraiński patriota
  Panie Sendecki-pan robi wszystko byle tylko mieć jakikolwiek materiał do swojej ,, telewizji narodowej''-tym razem produkujesz nam pan gościa o podejrzanych korzeniach który popiera ukraiński Banderostan-innym razem chodzisz pan na grób śp. Romana Dmowskiego i robisz tam sobie autoreklamę-chcesz pan połączyć wodę z ogniem , jak nieroztropna panienka stoisz pan okrakiem na barykadzie , dlatego przypominam: ŻADEN SZANUJĄCY SIĘ POLAK NIGDY NIE ZGODZI SIĘ Z ISTNIENIEM ,, PAŃSTWA UKRAIŃSKIEGO'' KTÓRE WEDLE PRZEPOWIEDNI ŚP. DMOWSKIEGO ZAWSZE BĘDZIE MIĘDZYNARODOWYM DOMEM PUBLICZNYM! Proponuję zrobić następny reportaż z banderowcami z Lublina lub mniejszością niemiecką z opolszczyzny-widzę jasno jak na dłoni że pan zwyczajnie potrzebuje się wypromować by dorwać się w jakikolwiek sposób do państwowego koryta-kasę już pan masz, do spełniena osobistych ambicji brakuje panu chociaż odrobiny władzy, choćby tej samorządowej-i nie zdziwię się gdy pewnego dnia wystartujesz pan w wyborach z listy Platformy Obywatelskiej-panu jest w tym wszystko jedno, aby tylko się wypromować i osiągnąć osobisty cel. Nie jesteś pan tu pierwszy , nie będziesz i ostatni.
 • @Marienburg 11:41:04
  ja to odbieram raczej jako relację niż promocję.. Na filmie ewidentnie Sz.P. Wnuczek P. A.Walentynowicz robi wrażenie nieobcykanego z tematyką i wyraźnie zaznacza że nie jest politykiem, niezbyt kojarzy G. Janowskiego, bliskiego przyjaciela 'Ani'. Z pewnością nie ma pojęcia o żydowskim pręgieżu zawieszonym nad Ukrainą i o brudnej grze globalistów i lokalnych oligarchów, może nawet nie ma świadomości banderowskiej hańby, m,a rodzinę z okolic Wołynia powinien zweryfikować jaka jest tożsamość rodziny bo mogła również ucierpieć od banderowców skoro są polakami... Tyle wynoszę z REPORTAŻU TeleNarodowej...O to powinno chodzić w dziennikarstwie. Więcej surowych relacji i zero interpretacji tzw 'ekspertów', co jest normą w reżimowym telekołchoźniku...
 • @Marienburg 11:41:04
  a Panu nikt nie powiedział, że jest Pan nazistowskim krzyżakiem i teutońskim folksdojczem, bo z nickiem Marienburg jest Pan mocno narażony, choć mi się podoba bo mam swoiste zdanie w tej tematyce.. ;]
 • @Marienburg 11:41:04 - ALEŻ SZANOWNY PANIE...
  Pan Piotr Walentynowicz nie ma "podejrzanych" korzeni. Jest osobą o jasnych, czytelnych ukraińskich i polskich korzeniach. Jest wnukiem naszej narodowej polskiej bohaterki, osoby kryształowej, która miała pecha - bo zginęła przypadkowo 9/10 kwietnia 2010, w niejasnych okolicznościach wplątana w walkę tajnych koterii zabijających się o polskie, nasze narodowe pieniądze wyprowadzone via Pewex do banków zachodnich.
  W tym człowieku rodzi się prawdziwa polskość, uczciwa postawa obywatelska, ten człowiek dochodzi do prawdy o Polsce i sobie samym. Nie można jemu odmówić prawa do emocjonalnego identyfikowania się z Ukraińcami. Natomiast Pan nie ma prawa oskarżać Walentynowicza o popieranie banderowców. Pierwsze słyszę, żeby popierał mordowanie Polaków przez Ukraińców z niemieckiego, sowieckiego i masońskiego nadania.
  I również w kwestii pomnika Dmowskiego Pan się mija z prawdą.
  Bardzo mi przykro.
 • @Eugeniusz Sendecki 14:06:13
  Szanowny Panie ,, prezesie''! Powtarzam po raz kolejny : ŻADEN SZANUJĄCY SIĘ POLAK NIGDY NIE BĘDZIE POPIERAĆ BANDEROWSKIEJ HOŁOTY -KAŻDY , KTO POPIERA TĘ CHAZARSKĄ DZICZ NIE MOŻE BYĆ UZNANY ZA POLAKA-jeśli ten człowiek ma tam rodzinę , to niech powie z jaką cywilizacją identyfikują się ci ludzi i czy czują sie Polakami, jeśli nie , nie mamy o czym rozmawiać-dajesz nam pan takie ,, perełki'' jako element ,, ruchu narodowego'' ale my ( a piszę to nie tylko w swoim imieniu) jesteśmy na takie gierki uodpornieni od lat. Pan z Dmowskiego zna chyba tylko historię układu z Dorothenstrasse i ciągle nam ją wałkujesz aż do znudzenia, ja nieskromnie wyznam że przerobiłem trochę więcej z Dmowskiego-otóż proszę wrócić do konkretnych jego pism-Dmowski do grobowej deski był przeciwnikiem istnienia jakiegokolwiek ,, państwa '' ukraińskiego-zapraszam do lektury ,, Świat powojenny i Polska'', ,, Przewrót'' i innych zbiorów artykułów z okresu ostatnich lat życia tego wielkiego Polaka, który patrząc na was z góry albo się śmieje , albo czerwieni ze wstydu.
 • @Marienburg 14:44:29 - DOBRZE, ŻEŚCIE DOCZYTALI O UKŁADZIE Z DOTOTHEENSTRASSE
  I tego się powinniście trzymać. Doczytajcie jeszcze o Komensky'm i Gertichu, a będzie z Wami jeszcze lepiej.
  Natomiast Wasz atak, Panie Kolego na Piotra Walentynowicza jest po prostu niesłuszny i rozwarstwiony logicznie. Facet jest Polakiem i niczyjego uznania nie potrzebuje, a Pan uderza weń sloganami typu "chazarska dzicz", "Banderostan", "podejrzane korzenie", "banderowska hołota".
  Cała ta emocjonalna zadyma anty-ukraińska, której chyba ofiarą padliście - mi śmierdzi od samego początku jakąś nie-polską agenturą. Tak się składa, że moja rodzina jest z Wołynia i wiem, że tam tzw. "ukraińscy nacjonaliści" to byli szowiniści agenturalni idący na pasku nazistów, sowietów i masonów. Prawdziwy ukraiński nacjonalista mieszkał koło nas i uratował nas, Sendeckich i innych Polaków od rzezi, za co został potem zamordowany przez UPA. Nazywał się Bohdanowycz (Bogdanowicz). Cześć jego pamięci!
  Prawdziwi polscy nacjonaliści problem ukraiński znają i się z ukraińskimi nacjonalistami przyjaźnią.
 • @Eugeniusz Sendecki 16:01:03
  Proszę nie używać terminów których się nie rozumie-ukrainizm został wyprodukowny w Wiedniu a ostateczny kształt zatwierdził Berlin na przełomie wieków XIX i XX, cała ludnośc nie mówiąca po polsku na tych terenach to etniczni RUSINI , żadni Ukraińcy- ci drudzy to chazarska dzicz mówiąca językiem słowiańskim ze znakiem chazarskiego tryzuba -alias kotangi firmowana niegdyś w Berlinie a dziś w Waszyngtonie-jeżeli więc pańska rodzina została uratowana przez człowieka nie sympatyzującego z UPA , to jej życie uratował RUSIN ( i niech ten człowiek spoczywa w pokoju, jak wszyscy propolscy RUSINI którzy nie dali się przerobić na ,, Ukraińców '' -swoją drogą przez cały ten ,,ukrainizm '' została powstrzyamana ich ostateczna polonizacja)a nie ,,Ukrainiec''-produkt mieszanki konia z mułem i krową- ludobójca Bandera był chazarskim żydem który jest idolem każdego ,,Ukraińca'' . ,, Prawdziwi polscy nacjonaliści problem ukraiński znają i się z ukraińskimi nacjonalistami przyjaznią.'' -większego nonsensu nie czytałem od dawna-pokażcie mi polskiego nacjonalistę / patriotę który przyjazni się z nacjonalistami ukraińskimi a ja pokażę ślad po cięciu skalpelem na jego penisie. Czy chce pan zdjąć spodnie przed kamerą ,, telewizji narodowej''?
 • @Marienburg 18:02:00 - MÓWIĘ WAM, DOCZYTAJCIE DMOWSKIEGO
  I PRZESTAŃCIE GADAĆ GŁUPOTY, I SZKODZIĆ POLAKOM!
  O tym, że żywioł ukraiński się wyemancypował pod wpływem agentur masońskich, niemieckich i WASP-owskich, i że zagraża nam, Polakom to i owszem - wiemy z książek Dmowskiego. Wiele rzeczy nam ponad to zagraża - również tych nie opisanych przez Dmowskiego. A najbardziej nam zagraża zdrowa i powszechna niestety w narodzie - głupota.
  O tym, że Ukraińcy powstali, i jak powstali - wiele książek mądrych napisano. Weźże Pan popatrz jednak na to - że Ukraińcy już po prostu istnieją, że żyje wśród nich trochę Polaków, i że jak w internecie się będzie pojawiało podżeganie do nienawiści anty-ukraińskiej, to się skrupi na tych nieszczęsnych Polakach katolikach żyjących na Ukrainie.
  Ukraińcy i Ukraina obiektywnie istnieją i my, porządni Polacy winniśmy im pomagać wyzwolić się spod wpływów sowieckich, nazistowskich, rosyjskich, niemieckich, masońskich i WASP-owskich. Powinniśmy te wpływy zidentyfikować i opisać.
  Pańskie wpisy przeciwko Piotrowi Walentynowiczowi są po prostu żenujące. Nie zgadzam się z nimi. Kocopoły antybandrowskie w nadmiarze są jak wszystko w nadmiarze - szkodliwe i śmieszne. I niepotrzebne.
 • @WandalVeni 14:34:03
  Moja mama ma 85 lat, ma na imię Julia Barbara z domu Kędzierska Eugeniusz Sendecki bywa w moim domu ,zapytaj go to ci powie Masz u mnie przesrane jak Kacper Rebel Skończę z nim to się wezmę za ciebie łachudro
 • @sosenkowski 10:46:52
  Panie sosenkowski nie wszystko Pan przesadza,jest pan przewrażliwiony Ludzi Solidarności nie związanych z USraelem było kilka milionów To że żydzi nas podeszli i oszukali nie oznacza ze tak zawsze będzie Dzisiaj wiemy kto jest kto i innych nie przywiozą w teczce Wina leży tez po naszej stronie że jesteśmy tacy głupi, tacy ufni Nie można mieć wiecznie pretensji do żydów ze my sami nie potrafimy się zorganizować
 • @WandalVeni 14:00:42
  Jak jesteś taki obcykany w polityce to czemu cie tam nie było Łatwo jest innym wytykać błędy Skąd wnuczek pani Ani Walentynowicz ma wiedzieć o znajomości Gabriela Jankowskiego z jego babcia Pojebało cie koleś.Mniej pij, mniej wąchaj
 • @Marienburg 14:44:29
  A skąd u ciebie podejrzenie że wnuk Walentynowicz popiera banderowską chołotę??Co w tym złego że rodzina Anny Walentynowicz pochodzi z Ukrainy ??Nie wszyscy Ukraińcy byli banderowcami tak jak nie wszyscy Polacy są patriotami Pan w każdym doszukuje się wroga.
 • @Eugeniusz Sendecki 11:47:20
  Prezentujesz w tej chwili pan typowo chazarską postawę-zakrzyczeć , zbesztać i nie podać żadnych konkretów-typowa u żydowskich mieszańców powierzchowność w omawianym temacie , w końcu uczycie goja jak ma jeść nożem i widelcem sami obżerając się jak prosiak-Ukraińcy to sztuczny twór od samego początku i tylko człowiek o niezdrowych zmysłach uzna ich za jakikolwiek podmiot-TO JEST PRZEDMIOT TAKI SAM JAK KULE W SARAJEWIE CZY FREIE STADT DANZIG-nieświadoma niczego chołota którą używa się do kolejnego podpalenia świata. Skoro Walentynowicz popiera Banderostan, siłą rzeczy staje w szeregu z jej chazarskimi ,,władzami,,˛-twoje prowokacje człowieku sa tak głupie jak kłamstwa michnikowszczyzny-Sendecki ii domum, satis est!
 • @amadeusz2006 16:01:14
  Logika to zasada niesprzecznosci, ergo kto popiera tzw. Ukraine, popiera Banderostan. Zapraszam na kurs logiki formalnej!
 • @amadeusz2006 15:57:00
  a czemu ciebie tam nie było gdzie byłem ja mądralo.. sam jesteś lachudra
  przyznaj bartoszewski to twoja familia... tak samo się pienisz.
 • uwaga KGB!
  Amadeusz2006 agent do siania niepokoju w środowiskach antysystemowych i narodowych?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej