Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Dyżury administratorów Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4872 komentarze

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

WIELKANOC POLSKA 2015

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Pod URM-em jest prawda o Polsce. Znowu ostatnim bastionem Polski jest prosty polski rolnik. Klasa inteligencka, robotnicza, czy mieszczańska - jest słaba. Dominuje w nich a-polonizm, dys-polonizm i anty-polonizm. I brak pieniędzy.

Naprzeciwko URM-u, na parkanie Łazienek Królewskich Pan Doktor Gabriel Janowski, były wicepremier i minister rolnictwa obejmami plastykowymi przyczepił tablicę 2,5x2,5 metra z napisem "BÓG HONOR OJCZYZNA". Jest kilka namiotów, gdzie można się pożywić, jest punkt medyczny, w którym kurują się rolnicy osłabieni wielodniowym całodobowym czuwaniem. Jest kuchnia polowa. Na wprost wejścia gownego do URM-u stoi Krzyż - ten sam, który stał pod kamienicą, w której zabili Andrzeja Leppera, pod pomnikiem Dmowskiego, spod pałacu prezydenckiego i ze Żwirowiska w Auschwitz. Sceneria jest wymowna, dla ludzi z polskim sercem i z wiedzą historyczną w głowie - jednoznaczna, emocjonalna.

Przez całą Wielkanoc (i później też) dzielni rolnicy polscy będą tam częstowali żywnością. Jest już pomysł - aby protest ciągnąć ile się tylko da - nawet do 1-go maja 2016, czyli do dnia, w korym ma wejść w życie wyprzedaż polskiej ziemi. Ma to być główny motyw kampanii prezydenckiej i parlamentarnej w roku 2015. Kto Polak - ten pomysł wspiera. Kto dureń - ten nie rozumie, kto zdrajca - ten zwalcza, osmiesza i pluje. Pod URM-em zobaczymy prawdę o Polsce. Przede wszystkim to, że ostatnim bastionem Polski znowu jest prosty polski rolnik. Klasa inteligencka, robotnicza, czy mieszczańska - jest słaba. Dominuje w nich a-polonizm, dys-polonizm i anty-polonizm. Zewsząd widać brak pieniędzy. Kto mądry i prawdziwy Polak, ten się skupia wokół nas i mysli tak jak my - elita polska mająca związek z NowymEkranem/NEonem24 - Grudniewski, Ruszkiewicz, Wojtas, Jeznach, wdowa po Falzmanie, Michalkiewicz, Korwin-Mikke, Czeczetkowicz, Czarniawski, Tymiński, Wilecki, Opara, Korczarowski, Poręba, Sendecki, Zawisza i wielu innych mądrych ludzi, prawdziwych Polaków. Oprócz skupiania się - mądry i prawdziwy Polak przychodzi pod URM i przedłuża protest rolników. To jest podstawowy test organizacyjny, ludzki i polityczny.

14-go kwietnia 2015 (wtorek) przed Pałacem Mostowskich w Warszawie (Komenda Stołeczna Policji (KSP)) Prezes Stefan Michał Dembowski organizuje protest przeciwko antypolskim działaniom policji tłamszącej Polaków na rozkaz polityczny. Będę tam mówił o stałym monitoringu funkcjonariuszy (SMF).

Tutaj - zaproszenie pod URM:

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

  • @ Eugeniusz Sendecki
    W nawiązaniu do polskich tradycji, kukły Judasza nie musięliśmy robić tego roku, gdyż zastąpił ją nam Krzysztof Wojtas, który napluł Polakom w koszyk świąteczny swoim artykułem p.t. "Duma Wielkiego Piątku". Z pewnością Jezus nie pokonał śmierci za jego grzechy.

    A teraz radujmy się! W Wielką Niedzielę poranny huk petard i dźwięk dzwonów ma obudzić śpiących w Tatrach rycerzy, poruszyć zatwardziałe serca skąpców i złośliwych sąsiadów. Przy naszych stołach nie zabraknie tez baby wielkanocnej i dziada – czyli mazurka. Osobiście dodam Sobieskiego.

    Wszystkiego Najlepszego z okazji Świąt Wielkanocnych!
  • ?
    Czy mam rozumieć że autor tych słów jest ,, prawdziwym Polakiem '' i ,, mądrym człowiekiem'' skoro umieścił swoje nazwisko na tej liście? Obiektywnie patrząc , trąci to mocno narcystyczną osobowością która potrzebuje dowartościowania i rozgłosu -żeby być autentyczną elitą , należy urodzić się z odpowiednimi do tego predyspozycjami, pan ich nie posiada-ma pan tylko dyplom ukończenia studiów wyższych, ale to nie wszystko , tylko początek-cesarz Karol Wielki był analfabetą , lecz jego dokonania zyskały nieśmiertelną pamięc potomnych, w pana filmach pozostanie wspomnienie o braku czapki błazeńskiej na głowie autora i niezwiązanych rękach kaftanem z dłuuuugimi rękawami-w Polsce prawdziwa elita została wybita niemal co do jednego 70 lat temu, dlatego teraz mamy samozwańczych ,, prezesów'', ,, generałów'', ,, pułkowników'' i innych przedstawicieli marginesu z marginesu którzy szukają rozgłosu za wszelka cenę- jedynym człowiekiem mówiącym u was z sensem jest Zakrzewski , ale pan celowo go ignorujesz , bo on jest autentyczny -wy zaś przede wszystkim potrzebujecie autoreklamy dla zaspokojenia niedorozwiniętej emocjonalnie osobowości-promujesz pan Korwina i Michalkiewicza-politycznych kryptosyjonistów -byle tylko uczepić sie kogoś z większym nazwiskiem od siebie samego, kiedy zaczyna się walka na argumenty, pan nie podajesz nigdy żadnych konkretów i uciekasz do ogólników-pytam po raz kolejny-jaki jest stosunek Korwina do sprawy prywatyzacji lasów i sprzedaży polskiej ziemi-jest za czy przeciw? Nie interesuje mnie żadna trzecia odpowiedz -albo jest za , albo przeciw-pan się zwyczajnie kompromitujesz tylko nie zdajsz sobie z tego sprawy, albo masz człowieku tak spaczoną osobowość że jest tobie to wszystko obojętne-każdy kto dłużej poogląda pana filmy stwierdzi to samo. Podcierasz się człowieku Dmowskim , ktorego dziedzictwo i testament mają tyle z wami wspólnego co rabin Schudrich z uroczystościami Drogi Krzyżowej-celem twojej roboty jest kompromitacja pogrobowców endecji -ukazanie ich jako umysłowych dewiantów i życiowych nieudaczników -robisz to doskonale , trzeba przyznać , lecz nie wszyscy dają się na to nabrać.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej