Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
663 posty 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

WIELKANOC POLSKA 2015

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Pod URM-em jest prawda o Polsce. Znowu ostatnim bastionem Polski jest prosty polski rolnik. Klasa inteligencka, robotnicza, czy mieszczańska - jest słaba. Dominuje w nich a-polonizm, dys-polonizm i anty-polonizm. I brak pieniędzy.

Naprzeciwko URM-u, na parkanie Łazienek Królewskich Pan Doktor Gabriel Janowski, były wicepremier i minister rolnictwa obejmami plastykowymi przyczepił tablicę 2,5x2,5 metra z napisem "BÓG HONOR OJCZYZNA". Jest kilka namiotów, gdzie można się pożywić, jest punkt medyczny, w którym kurują się rolnicy osłabieni wielodniowym całodobowym czuwaniem. Jest kuchnia polowa. Na wprost wejścia gownego do URM-u stoi Krzyż - ten sam, który stał pod kamienicą, w której zabili Andrzeja Leppera, pod pomnikiem Dmowskiego, spod pałacu prezydenckiego i ze Żwirowiska w Auschwitz. Sceneria jest wymowna, dla ludzi z polskim sercem i z wiedzą historyczną w głowie - jednoznaczna, emocjonalna.

Przez całą Wielkanoc (i później też) dzielni rolnicy polscy będą tam częstowali żywnością. Jest już pomysł - aby protest ciągnąć ile się tylko da - nawet do 1-go maja 2016, czyli do dnia, w korym ma wejść w życie wyprzedaż polskiej ziemi. Ma to być główny motyw kampanii prezydenckiej i parlamentarnej w roku 2015. Kto Polak - ten pomysł wspiera. Kto dureń - ten nie rozumie, kto zdrajca - ten zwalcza, osmiesza i pluje. Pod URM-em zobaczymy prawdę o Polsce. Przede wszystkim to, że ostatnim bastionem Polski znowu jest prosty polski rolnik. Klasa inteligencka, robotnicza, czy mieszczańska - jest słaba. Dominuje w nich a-polonizm, dys-polonizm i anty-polonizm. Zewsząd widać brak pieniędzy. Kto mądry i prawdziwy Polak, ten się skupia wokół nas i mysli tak jak my - elita polska mająca związek z NowymEkranem/NEonem24 - Grudniewski, Ruszkiewicz, Wojtas, Jeznach, wdowa po Falzmanie, Michalkiewicz, Korwin-Mikke, Czeczetkowicz, Czarniawski, Tymiński, Wilecki, Opara, Korczarowski, Poręba, Sendecki, Zawisza i wielu innych mądrych ludzi, prawdziwych Polaków. Oprócz skupiania się - mądry i prawdziwy Polak przychodzi pod URM i przedłuża protest rolników. To jest podstawowy test organizacyjny, ludzki i polityczny.

14-go kwietnia 2015 (wtorek) przed Pałacem Mostowskich w Warszawie (Komenda Stołeczna Policji (KSP)) Prezes Stefan Michał Dembowski organizuje protest przeciwko antypolskim działaniom policji tłamszącej Polaków na rozkaz polityczny. Będę tam mówił o stałym monitoringu funkcjonariuszy (SMF).

Tutaj - zaproszenie pod URM:

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

  • @ Eugeniusz Sendecki
    W nawiązaniu do polskich tradycji, kukły Judasza nie musięliśmy robić tego roku, gdyż zastąpił ją nam Krzysztof Wojtas, który napluł Polakom w koszyk świąteczny swoim artykułem p.t. "Duma Wielkiego Piątku". Z pewnością Jezus nie pokonał śmierci za jego grzechy.

    A teraz radujmy się! W Wielką Niedzielę poranny huk petard i dźwięk dzwonów ma obudzić śpiących w Tatrach rycerzy, poruszyć zatwardziałe serca skąpców i złośliwych sąsiadów. Przy naszych stołach nie zabraknie tez baby wielkanocnej i dziada – czyli mazurka. Osobiście dodam Sobieskiego.

    Wszystkiego Najlepszego z okazji Świąt Wielkanocnych!
  • ?
    Czy mam rozumieć że autor tych słów jest ,, prawdziwym Polakiem '' i ,, mądrym człowiekiem'' skoro umieścił swoje nazwisko na tej liście? Obiektywnie patrząc , trąci to mocno narcystyczną osobowością która potrzebuje dowartościowania i rozgłosu -żeby być autentyczną elitą , należy urodzić się z odpowiednimi do tego predyspozycjami, pan ich nie posiada-ma pan tylko dyplom ukończenia studiów wyższych, ale to nie wszystko , tylko początek-cesarz Karol Wielki był analfabetą , lecz jego dokonania zyskały nieśmiertelną pamięc potomnych, w pana filmach pozostanie wspomnienie o braku czapki błazeńskiej na głowie autora i niezwiązanych rękach kaftanem z dłuuuugimi rękawami-w Polsce prawdziwa elita została wybita niemal co do jednego 70 lat temu, dlatego teraz mamy samozwańczych ,, prezesów'', ,, generałów'', ,, pułkowników'' i innych przedstawicieli marginesu z marginesu którzy szukają rozgłosu za wszelka cenę- jedynym człowiekiem mówiącym u was z sensem jest Zakrzewski , ale pan celowo go ignorujesz , bo on jest autentyczny -wy zaś przede wszystkim potrzebujecie autoreklamy dla zaspokojenia niedorozwiniętej emocjonalnie osobowości-promujesz pan Korwina i Michalkiewicza-politycznych kryptosyjonistów -byle tylko uczepić sie kogoś z większym nazwiskiem od siebie samego, kiedy zaczyna się walka na argumenty, pan nie podajesz nigdy żadnych konkretów i uciekasz do ogólników-pytam po raz kolejny-jaki jest stosunek Korwina do sprawy prywatyzacji lasów i sprzedaży polskiej ziemi-jest za czy przeciw? Nie interesuje mnie żadna trzecia odpowiedz -albo jest za , albo przeciw-pan się zwyczajnie kompromitujesz tylko nie zdajsz sobie z tego sprawy, albo masz człowieku tak spaczoną osobowość że jest tobie to wszystko obojętne-każdy kto dłużej poogląda pana filmy stwierdzi to samo. Podcierasz się człowieku Dmowskim , ktorego dziedzictwo i testament mają tyle z wami wspólnego co rabin Schudrich z uroczystościami Drogi Krzyżowej-celem twojej roboty jest kompromitacja pogrobowców endecji -ukazanie ich jako umysłowych dewiantów i życiowych nieudaczników -robisz to doskonale , trzeba przyznać , lecz nie wszyscy dają się na to nabrać.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej