Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

ATAK NA KORWIN-MIKKEGO. ANATOMIA ANTYPOLONIZMU.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Celem Wrogów jest uderzenie i rozproszenie tych politycznych postaci i środowisk, które są/będą w stanie wygenerować opór przeciwko WASP-om, sowietom, masonerii, Bundeswehrze. Szczególnie biją w osoby inteligentne, charyzmatyczne, wizjonerów...

Oto slogany, którymi Wrogowie uderzają w starego, zasłużonego i autentycznie polskiego opozycjonizstę Janusza Korwina-Mikke;

Korwin chce wszystko sprzedać!
- W Polsce post-PRL-owskiej po Okragłym Stole istniało mnóstwo majątku, który esbecja wojskowa (WSI-PRL) i cywilna (SB-PRL) rozkradły i zniszczyły poprzez tzw. prywatyzację. Majątek państwowy stawał się własnością esbeckich spółek, osób-słupów wystawionych przez służby. Wątkiem zasługującym na karę śmierci jest kwestia - w jakim zakresie było to działanie zlecone przez obce mocarstwa. Działo się to niejawnie, przy mętnym prawie i tumanieniu społeczeństwa polskiego przez esbeckie media. Pan Korwin-Mikke, dzielny polski publicysta czesto zabierał na ten temat głos i zwracał uwagę tumanionym Polakom - że esbecja przejmuje majątek (zakłady pracy, grynty, budynki, maszyny, technologie etc.) nie na uczciwej licytacji, lecz w sposób mafijny, niejawny, tajny. Korwin postulował, żeby choćby kilka zakładów pracy sprzedać uczciwie, na licytacji. Wskazywał tym samym - że i państwo polskie uzyskało by na takiej sprzedaży więcej pieniędzy, jak i na to, że właściciel, który by kupił na licytacji kawałek majątku - lepiej by o niego dbał, lepiej gospodarował etc. Między wierszami, a czasem wprost ostrzegał, że to co się dzieje to jest inwazja na Polskę i nieszczenie tkanki materialnej narodu.
Czyli hasło "Korwin chce wszystko sprzedać" jest sloganem ukrywającym działanie esbecji - że to esbecja chce wszystko ukraść Polakom i/lub zniszczyć. Żeby Polacy nie mieli nic na własność. Człowiek odsłaniający mechanizmy antypolsego złodziejstwa, ostrzegający Polaków przed złodziejami JEST OBWINIANY - że ukradł! I durnie w to wierzą! I powtarzają kłamstwa!

Korwin chce wszystko sprywatyzować!
Bardzo chytra żonglerka słowem "sprywatyzować". Fałsz polega na tym, że wlasność jest albo prywatna, albo państwowa, albo mafijna - czyli antypaństwowa, antynarodowa. Pojęcie "prywatyzacja" w Polsce oznacza, że jakaś mafia (esbecy! masoni! służby obce! mossad!) dostali niejawnie od państwa jakiś majątek i z niego czerpia zyski, ale funkcjonowanie tego majątku na rynku jest gwarantowane przez państwo polskie i finansowane przez Polaków. Korwin nie był nigdy za taką formą gospodarowania, ale za czystą własnością prywatną - żeby Polacy mieli na własność jakiś zakład pracy (utworzony przez siebie, albo kupiony od państwa na licytacji) i sobie zarabiali godziwe pieniądze w sposób przejrzysty, sprzedając swój produkt na wolnym rynku.
Ludzie w Polsce mają już serdecznie zlodzieji z esbecji, których kryje mafia podpierająca się państwem polskim - czyli mają dość prywatyzacji. Więc wrogowie żeby zamotać - obwiniają, że to Korwin winien tego złodziejstwa. Bo chce prywatyzacji. Kłamią! Prywatyzacja to nie to samo co własność prywatna. Korwin chce własności prywatnej, a nie mafii.

Korwin chce wyprzedać polskie lasy!

Korwin chce zabrać chłopom polskim dotacje!

Korwin to Żyd! Ozjasz Goldberg!
Mój znajomy Zbigniew Okorski, wiarygodna osoba wiarygodna i pochodząca ze szlachty polskiej publicznie, przed kamerą TELEWIZJI NARODOWWEJ twierdzi, że Korwin-Mikke to polska rodzina o korzeniach protestanckich od wieków osiadła w Warszawie. Mają grób na Powązkach. Matka JKM była Polką, została zabita w Powstaniu Warszawskim. Stryj JKM-a był oficerem w Wojsku Polskim i zginął w Bitwie nad Bzurą we Wrześniu'39. To jest bardzo ważna informacja - bo jakby był typowym przedwojennym oficerem masońskim ten stryj, to by uciekł przez Zaleszczyki do Rumunii, a nie pierś za Polskę nadstawiał.
Podczas pobytu na Teneryfie w gościenie u Jana Kobylańskiego, kiedy mówiłem, że aby zrozumiec współczesną Polskę należy się cofnąć i zrozumieć Polskę przedwojenną, szczególnie to, że była już wtedy zniewolona przez masonerię - JKM przyznał mi rację.
Wrogowie polskiego bohatera JKM nazywają po żydowsku i oskarżają o bycie Żydem, żeby odsunęli się odeń Polacy, żebyśmy nie mieli dostępu do informacji. To jest element wojny informacyjnej.

Korwin to wariat!
Ekscentryczny Pan w kapeluszu i z muszką jest odmienny od standardowo zachowujących się polityków WASP-owskich, sowieckich, gestapowskich i bertonowskich. Często wypowiada zaskakujące stwierdzenia, czym szokuje.
Często szokujące stwierdzenia JKM-a są przedstawiane przez wrogów wycinkowo i tendencyjnie - aby ludzi od niego odstręczyć, zrobić w konia. Część naiwnych Polaków w te oszustwa wierzy i powtarza.

Korwin nie potrafi zbudować zespołu ludzkiego!

Korwin zablokował lustrację!

Korwin bałamuci młodzież!
Wypowiedzi JKM w czasopismach są perłami słowa pisanego. Szczególnie chętnie czytają go młodzi, kórym odsłania prawdę o meandrach biznesu, uzależnień w świecie kapitalistycznym, pomaga się odnaleźć. Później owi młodzi stają się wyborcami Korwina, czyli siłą polityczną. Siłą ideową, czyli autentyczną, opartą na wiedzy, znajmosci rzeczy, metodzie i poznaniu. Tego nie darują nikomu Trzy Esbecje. Bo wyrasta im konkurencja.
Dlatego perfidnie stawiają Korwinowi ten zarzut. Szczególnie perfidnie, ponieważ same wydają niezłe pieniądze, żeby młodzież polską zbałamucić, wybzykac politycznie, zachęcić do głosowania na nich - czyli na truciznę polityczną, na oprawców polskiej młodzieży. Młodzi są naiwni i często dają sobie wmówić polityków innych niż Korwin. Po czym z reguły się zawodzą.

Korwin to mason!

Korwin to pupilek mediów esbeckich!

Korwin popiera Unię Europejską!

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • Mikke to korwin-oligarchista jak Palikot z wychowania mlodzieży w priorytecie pasożytniczej motywacji korzysta
  Dla niego posowieccy oligarchowie jak jevisch amerykanie i polscy królowie są podobnie jednaacy jak kapitaly . Motloch powinien skakać nie sprawdzając czy w basenie jest woda.
  Pokój na Ukrainioe wprowadzi jako kult oligarchizmu z dyktatorem Janukowyczem lub Poroszenko.
 • @Autor
  Korwin chce wyprzedać polskie lasy!

  Korwin chce zabrać chłopom polskim dotacje!

  Korwin to Żyd!

  Korwin to wariat!

  Korwin nie potrafi zbudować zespołu ludzkiego!

  Korwin zablokował lustrację!

  Korwin bałamuci młodzież!

  Korwin to mason!

  Korwin to pupilek mediów esbeckich!

  Korwin popiera Unię Europejską!

  /-/ Eugeniusz Sendecki


  * To jak jest, bo mi pan komentarz wyciął?
 • @komisarz 22:19:50
  "kurwin" od pospolitej Q8rwy?
 • No i o co tyle krzyku? Po co te inwektywy?
  Korwin chce wyprzedać polskie lasy!

  Korwin chce zabrać chłopom polskim dotacje!

  Korwin to Żyd!

  Korwin to wariat!

  Korwin nie potrafi zbudować zespołu ludzkiego!

  Korwin zablokował lustrację!

  Korwin bałamuci młodzież!

  Korwin to mason!

  Korwin to pupilek mediów esbeckich!

  Korwin popiera Unię Europejską!

  /-/ Eugeniusz Sendecki
 • Przecież każdy rozsądny człowiek w Polsce wie,
  Że Korwin to po prostu doskonały brydżysta, który tak doskonale opanował odzywki, i że wykorzystał je w celu założena Kabaretu pod Muchą. Jako dyrektor i naczelny scenograf ciągle zmienia repertuar, ale klakierów tłumaczących z korwinowskiego na nasze, (co autor chciał powiedzieć) ma wiernych. A ci klakierzy z kolei tłumaczą, tak jak im to do ich własnych liberalno-biznesowych planów pasuje, marząc o wolności do żerowania na tych, których uważają za głupszych od siebie, a wiec samym sobie winnym np. biedy. Co do siebie, to mają wysokie mniemanie, jak choćby uparcie starający się narzucić tutaj swoje głupoty GPS-ik, liberał szczycący się pochodzeniem od wściekłej małpy. ot i cały cyrk i jego małpy.
 • JAKIM CZŁOWIEKIEM JEST JKM?????
  W 2005 roku kiedy policja po raz pierwszy użyła kul gumowych w celu rozproszenia demonstrujących górników pod URM ,JKM zapytany o zdanie na ten temat odpowiedział GDYBY TO ZALEŻAŁO ODE MNIE TO POLICJA STRZELAŁA BY DO DEMONSTRUJĄCEJ HOŁOTY Z OSTREJ AMUNICJI W 2010 roku zgłosił się do mnie student z Wrocławia i opowiadał że był w UPR i na polecenie JKM miał wraz z innymi rozbijać młodzieżówki prawicowe w Polsce Widocznie pan Sendecki zapomniał jak 2012 roku JKM namawiał do zorganizowania kontr marszu 11 Listopada To JKM twierdzi ze chcącemu nie dzieje się krzywda a ja spotykam wielu chcących,pragnących sprawiedliwości ,których krzywdzi wymiar niesprawiedliwości w Polsce ,których krzywdzą urzędnicy różnych szczebli administracji,których po 89 roku krzywdziły nierządy JKM popiera tzw umowy śmieciowe twierdząc że ten rodzaj zatrudnienia zmniejsza bezrobocie JKM nie interesuje fakt ze ludzie zatrudnieni w takiej formie stosunku pracy ,pozbawieni są opieki społecznej służby zdrowia, nie przysługuje im prawo do urlopu i świadczeń emerytalnych JKM wypowiada się nie przychylnie o związkach zawodowych Mogę powiedzieć po moich doświadczeniach w USA że to syjoniści na całym świecie dążą do likwidacji związków zawodowych gdyby IM się to udało to robotnicy będą pracowali za miskę zupy i 3 kromki chleba dziennie JKM przy każdej rocznicy powstań polskich wypowiada się negatywnie na temat zrywu Polaków i walce z zaborcami oraz okupantem niemieckim Dlaczego JKM nie zaneguje zrywu powstańców w getcie żydowskim Na koniec stwierdzam że JKM często powtarza różnego rodzaju FIKIMIKI o wolnym rynku . JKM to taki FOLKLOR NA POLSKIEJ SCENIE POLITYCZNEJ TO BŁAZEN KTÓRY BRYLUJE POMIĘDZY MAŁPAMI Z KNESEJMU Dlatego nie mogę zrozumieć tych wszystkich ,którzy ulegli zauroczeniu MAGA JKM Ps proszę sprawdzić co porabiał JKM w czasie rozruchów młodzieży pochodzenia żydowskiego w marcu 1968 roku
 • @amadeusz2006 06:04:09 - NO JAK TO - CO ROBIŁ? A JAJA SOBIE ROBIŁ!
  Jak to - co porabiał JKM w marcu 1968? Ano robił sobie z esbecji żydowskiej jaja, czyli heppening. Chodził w mundurze z gwiazdkami sześcioramiennymi. Tym samym otwierał oczy polskim gojom na istotę zagadnienia. Chwała temu człowiekowi za odwagę intelektualną okazaną wtedy! Oto prawdziwy polski arystokrata ducha!
 • A OTO CO PISZE GENERAŁ GRUDNIEWSKI O KORWINIE, JAK GO ODKRYŁ;
  (...)

  Co do Janusza Korwina Mikkego, też swego czasu traktowałem go z żartobliwą wyrozumiałością ale poświęciłem 4 godziny czasu i wysłuchałem
  w Internecie z 30 jego wywiadów na You Tube w przekroju prawie 20 lat , wówczas zrozumiałem jaki to jest ścisły i logiczny umysł.

  Był w kadrze brydżowej Polski. Większość z nas nie nadąża za jego ścisłą logiką. Szczęśliwie udało mi się podążać za jego sposobem
  rozumowania i zacząłem go popierać , bo on jako jeden z nielicznych jest w stanie zatrzymać upadek Polski.
  Polityk dużej klasy powinien mieć : 1. dobrą wolę zmiany, 2. być mądrym, 3. mieć odwagę do dokonania zmiany.
  Janusz Korwin Mikke to posiadł. Dał tego w ciągu wielu lat praktyczne dowody.
  Druga sprawa : , świat już dawno zwariował i stał się nielogiczny, jest na to setki
  dowodów a JKM jest normalny i logiczny czyli odbiega od przyjętej przez ten świat normy, więc uważany jest przez większość za zachowującego
  się dziwnie, politycznie niepoprawnego.
  Panie Poruczniku - Świata nie zmieniają masy , świat zmieniają i tworzą postęp wyróżniające się jednostki, wybitne osobowości.
  Janusz Korwin Mikke jest taka osobowością. Poświęć te cztery godziny i jeżeli uda ci się dotrzymać kroku Jego logice to tez będziesz Go popierał.

  Pozdrawiam Przyjaciół

  (koniec cytatu Generała Grudniewskiego z fejsbooka)
 • Szanowny Panie Doktorze,
  czy to nie Korwin wciska Polakom chazarską bajkę jakoby kapitał nie miał narodowości ?

  Proszę to powiedzieć robotnikom z FSM w Bielsku Białej, którym włoski kapitał z dnia na dzień przeniósł produkcję do Włoch.
  Rodzinom tych robotników proszę zaproponować szczaw i mirabelki.

  Dziękuję, przepraszam.
  Bardzo mi przykro.
 • @Lord of Admiralty 12:26:41
  Postawiłbym Korwina naprzeciwko dresa, kafara wagi superciężkiej i niech z nim "konkuruje" (bo taka jest logika Korwina).
 • Sapientia judaica
  Panie Sendecki, pogrąża się pan coraz bardziej że aż strach pomyśleć co napiszesz pan dalej-gdzie pan widzisz sowietów i gestapo? Co za zagrożenie stanowi Bundeswehra ze swoim ministrem obrony BRD -babą obarczoną gromadką dzieci? ZSRR i Drittes Reich to czas przeszły dokonany-dziś jest tylko jeden wróg Polski i reszty całej ludzkości-rodzina Rotschildów ze swoimi sługusami realizująca od stuleci z żelazną konsekwencą budowę królestwa Antychrysta-atakujesz pan WASP-owców , a przecież to tylko jeden z wielu odłamów całej masonerii, proszę pamiętać o zakonach zwalczających pozostałe odłamy wolnomularstwa -exempli gratia Hoene -Wroński i jego pogrobowiec Bartyzel-teraz bronisz pan Korwina byle tylko uczepić się kogoś z większym nazwiskiem od siebie -obaj nadajecie się do psychiatryka a nie do polityki-Korwin dorwał się teraz do żłoba w EU by zabezpieczyć się na stare lata , pan szukasz tego samego-WŁADZY I STANOWISKA -a kiedy już pan to osiągniesz , będziesz się śmiał z pozostałych że mieli mniej szczęścia od Ciebie-typowy żydowski koniunkturalizm -czekam na dzień kiedy będziesz startować z listy PO w następnych wyborach!
 • Nieszczęsny Siedlecki
  Pana poziom sięga dna-robisz sobie człowieku żarty z upośledzonego chłopaka , ,, polityka '' z Tłuszcza-wiem że działasz z premedytacją bo potrzebujesz otoczyć się ludzmi pokrzywdzonymi przez żydokumunę -cel jest oczywiście ten sam: skompromitować ludzi o poglądach czysto polskich i ukazać ich jako ludzi potrzebujących dobrego psychiatry-panie prowokatorze Sendecki! A kiedy zaczniesz robić wywiady z Bosakiem i innymi członakmi WYruchu narodowego? Dobrze wiemy że to są owi ,, polscy nacjonalisći'' współpracujący z ,, nacjonalistami ukraińskimi'' -wy macie od wieków te same zachowania-zawsze ciągnie was do swoich!
 • @Eugeniusz Sendecki 10:40:44
  "wysłuchałem
  w Internecie z 30 jego wywiadów na You Tube w przekroju prawie 20 lat , wówczas zrozumiałem jaki to jest ścisły i logiczny umysł."
  jak byłemm pod koniec liceum to miałem takie wnioski i wracając z zakrapianej imprezy zagłosowałem na jkm... wniosek.. internet nie dla oszołomów
 • @WandalVeni 22:32:10 - KOLEGO...
  Proszę Was, pochylcie się nad tm problemem z większą uwagą. Korwin za dwa miesiące zostanie prezydentem, albo nie zostanie - a życie potoczy się dalej. Polskie Drużyny Strzeleckie dalej będą nas przygotowywały do zwycięskiej wojny obronnej. Trzeba sprawę wesprzeć. Kandydata mamy takiego jakiego mamy, zlitujmy się nad nim. Proszę Kolegę świętymi słowy.
 • @Eugeniusz Sendecki 05:59:37
  Korwin się wyrobił, dlatego że czyta komentarze i je przemyca do tv, podobnie jak Braun to co wypowiadają to już dużo wcześniej można spotkać w komentarzach, np Braun "ja mam w zwyczaju mówić 'praktyki spiskowe'") wielkie odkrycie jak już od 10 lat to krąży po forach, albo fani jkm
  tylko że JKM oprócz tego to cały czas stary sbcki kapuś, szuler, poligamista i dywersant z niewyparzoną gębą
  to że co mówi jest "spójne" można powiedzieć nawet o Bronku jakby się uprzeć, równie dobrze można stwierdzić że Kaczyński zalegalizował B'n'B żeby ujawnić ją polakom, wszystko można wytłumaczyć na swój sposób
  nie ma kandydatów, jkm nigdy nim nie byłi nie będzie
  ale zobaczymy, czy chociaż wyjdzie do drugiej tury...
 • Panie Sendecki....
  poważnie się na Panu zawiodłem.
 • @Eugeniusz Sendecki 06:58:32
  Tak tak panie Eugeniuszu ,jak Jego Kurewska Mość mówił że do hołoty pod URM należy strzelać z ostrej amunicji to tez sobie jaja robił Pan często bywa pod URM ,niech pan uważa bo jak JKM zostanie prezydentem to jakaś zabłąkana kula ( nie gumowa) może trafić pana rykoszetem JKM to nie jest folklor polityczny JKM to osobnik o cechach podobnych do Hitlera
 • @fan-wolności 10:06:49
  Fanie wolności a co się takiego stało ze zrezygnowałeś z nabicia mi guza??A może boisz się o własną mordę??Widzę ze podobnie jak jego Kurewska Mość gardzisz ludem Uważaj ,ten lud się budzi i takich ja TY i JKM może zutylizować
 • @amadeusz2006 22:25:33 - AMADEUSZU... CZY ABY NIE PRZESADZASZ TY?
  Czemu ziejesz nienawiścią? Do Pana Jot-Ka-eM-a? To taki dobrotliwy pan. Muchy by nie skrzywdził. No, weźcie się dajcie przekonać. Proszę Was. Dziękuję.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej