Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
663 posty 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

HADACZA NIE BĘDZIE 10 KWIETNIA 2015...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zadzwonił do mnie poruszony Andrzej Hadacz. Kolejny raz był wymieniany na antenie TV Republika jako prowokator - w kontekście obchodów 5-tej Rocznicy Smoleńskiej. Żalił się, że Redaktor Kania szczuła na niego, stawiała go jako przykład prowokatora...

Zasugerowałem mu, żeby tego dnia nie przychodził pod pałac, bo może zginąć. Obawiam się, że nieznani sprawcy będą starali się go zabić, zranić albo wyeliminować za to, że publicznie postawił tezę o wyroku, przeciwko tezom o zamachu i katastrofie.
Hadacz nagłośnił domysły, że prezydent RP ze świtą został spektakularnie, w duchu Niewiadomskiego zgładzony za karę za to, że pieniądze WSI przekazał "pod opiekę" służbom amerykańskim i izraelskim (WASP-owskim). Wyrok na głowie państwa prawdopodobnie wykonano w pałacu prezydenckim, innych zabito w innych miejscach, a trupy spreparowane w hangarze na Okęciu dowieziono później do rzekomego miejsca zamachu/katastrofy. Służby Federacji Rosyjskiej po starej znajomości z czasów sowieckich pomogly Służbom Polskim w maskowaniu rzeczywistego przebiegu kaźni. Polskiej opinii publicznej uwagę na pałac prezydencki zwróciły złośliwe Służby Niemieckie inicjując tam składanie kwiatów i wieńców kiladziesiąt minut po ogłoszeniu przez media godziny rzekomej katastrofy.
Tłumaczyłem Hadaczowi - że on, będąc świadkiem manipulacji Służb w tej krwawej sprawie - jest zagrożony. Tego dnia tam, pod pałacem prezydenckim na Krakowskim Przedmieściu zbiorą się zwolennicy Dudy i ludzie, którzy uwierzyli w mit o zamachu, a nie posluchali przepowiedni Bartłomieja Kurzeji - że "króla spotka kara za zdradę narodu". Owi ludzie jak się dowiedzą o tezie o wyroku Służb Polskich w duchu Niewiadomskiego na Kaczyńskim - będą rozzłoszczeni i będą gotowi zabić osobę burzącą ich piramidę kłamstwa o zamachu na rzekomo niewinnym prezydencie. Ja też się boję tam przyjść, bo jest kampania prezydencka, ludzie są otumanieni, jakby pijani propagandą - wiadomo, że mówią Duda, a myślą o Kaczyńskim. O pieniądzach WSI nie chcą słuchać, ani myśleć. Poprosiłem Hadacza, żeby był obecny 10-go kwietnia 2015 w innym ważnym miejscu - czyli pod URM-em, gdzie Polacy bronią polskiej ziemi i lasów przed wyprzedażą. Tutaj teraz bije serce narodu.
Ostrzegłem Hadacza, że Służby Polskie są za słabe (bo brak pieniędzy! forsę przejęli WASP-y!) i że go nie obronią w tłumie zwolenników Stronnictwa Amerykańko-Izraelskiego.

Nie wiem, czy Andrzej Hadacz mnie posłucha. Jeśli by ktoś go spotkał przed pałacem prezydenckim tego dnia - bardzo proszę, aby każdy miał baczenie na ludzi i rzeczy. Niech każdy robi filmy i fotografuje wszystko - zgodnie z zasadą TELEWIZJI NARODOWEJ. Prześladowania Hadacza to znakomity sposób na odwrócenie uwagi Ludu od spraw istotnych - od naszych polskich pieniedzy. Brońmy się.

/-/ Eugeniusz Sendecki

Na fotografii: Andrzej Hadacz na tle konstrukcji repliki Krzyża z Giewontu pod Sejmem w roku 2014-tym

KOMENTARZE

 • @japoniec 22:14:04 - ZAKAMUFLOWANE, ALE SĄ
  Właśnie teza o tym, że to nie był zamach, ani katastrofa, tylko wyrok - mówi o tym, że Służby Polskie istnieją i że są w stanie sprawować władzę w duchu Niewiadomskiego, czyli krwawo rozprawić się z Wrogami. No i mają wsparcie w Służbach Rosyjskich. Wyprowadzenie kasy WSI w roku 2006-tym to musiał być wielki cios, ale się funkcjonariusze (jak się domyślam) pozbierali i maszerują dalej. Czyli - jeszcze Polska nie zginęła. Skoro Służby Polskie istnieją...
 • @Eugeniusz Sendecki 22:30:59
  Jeżeli tak jest jak Pan pisze, to byłaby jeszcze nadzieja dla Polski. Dałby Bóg, aby w Polsce były Polskie Służby.
 • @
  Katastrofa, której nie było

  http://zamach.eu/100728%20Katastrofa,%20ktorej%20nie%20bylo/Katastrofa.htm

  całość pod linkiem

  http://zamach.eu/

  Smoleńsk - wypadek, czy zamach?

  https://www.youtube.com/watch?v=OA--KSwhhFY
 • @Jan Paweł 09:31:50 - JAK SIĘ MODLIMY ZA RZĄDZĄCYCH...
  Kiedy odmawiamy modlitwę "Boże Panie i Rządco Narodów..." (to jest modlitwa Księdza Piotra Skargi) - to się właśnie modlimy za Niewiadomskiego i wszystkich dzielnych Polaków, którzy w rękawie noszą sztylet, i tym sztyletem celnie i słusznie operują.
  No i nasze modlitwy Pan Bóg czasem wysłuchuje. Stąd mamy historię z nieszczęsnym Narutowiczem i - jak się wydaje, z nieszczęsnym Kaczyńskim.
  Pamiętam jaki w latach 2006-2007 w gronie ligowców i samoobrońców panował zawód, uraza i gniew po tym jak Kaczyńscy z Macierewiczem przejęli resorty siłowe, a nam, kwiatowi polskiej młodzieży z MW/LPR i kwiatowi polskiego ludu z SO niczego nie dał. A przecież byliśmy z nimi w koalicji przecież. Niewdzięcznicy. No i teraz mamy piątą rocznicę jak nie żyje Lech Kaczyński. A my - żyjemy. Oprócz Leppera, Hatki i Dominikowskiego co prawda, ale jednak.
 • @ewinia 10:44:22
  Unikalny w Polsce "Smoleńsk" - zobacz akcję http://lassmolenski.pl/
 • A dlaczego nie ustrzelili Jarosława?
  Skoro zakamuflowani Polacy w służbach polskojęzycznych odważyli się iść śladem śp. Niewiadomskiego, to dlaczego nie skorzystali z okazji upieczenia dwóch kaczek na jednym ogniu? Gdyby to wtedy zrobili , dziś byłoby może spokojniej. Może pan Sendecki ułoży na to pytanie jakąś genialną odpowiedz? Umieram z ciekawośći!
 • @Marienburg 20:40:05 - DLACZEGO JAROSŁAW I ANTONI NIE ZGINĘLI?
  Oczywiście - tego nie wiemy, ale skoro jesteśmy skazani na domysły - domyślajmy się ile sił. Na pewno pozostawienie przy życiu tak ważnych dwóch polityków nie było dziełem przypadku, czy jakiegoś szczęścia. Nie podejrzewam Służb Polskich działających w duchu Niewiadomskiego o nonszalanckie traktowanie takich tuzów z otoczenia Lecha Kaczyńskiego. Podejrzewam, że było tak, że wypompowanie kasy z WSI "pod opiekę" izraelską odbyło się tylko dzięki Lechowi Kaczyńskiemu i na jego tajny rozkaz. On jedyny miał by sprawstwo kierownicze, a jego brat Jarosław i minister Macierewicz - mogli się byli dowiedzieć o sprawie po fakcie. 9-go kwietnia 2010 Służby Polskie poinformowały ich o wyroku na Lechu za pozbawienie WSI trzystu miliardów dolarów, być może nawet przywiodły ich aby na wykonanie wyroku patrzyli i - zaproponowały oczyszczenie się z podejrzenia, że są również zdrajcami na rzecz Izraela - przez wykonanie odpowiednich zleceń. Jarosław dostał zlecenie, aby kłamać, że rozmawiał z nieszczęsnym Lechem, a Macierewicz dostał zlecenie, aby robić konferencje, tak aby niczego nie wyjaśnić. Trochę to prymitywne i obrzydliwe, ale możliwe.
 • @Eugeniusz Sendecki 00:40:45
  Wersja wydarzeń jest na pewno godna zastanowienia-jeżeli są gdzieś jacyś zakamuflowani Polacy w służbach polskojęzycznych , to dobrze, o ile nie pełnią funkcji szabesgoi-niemniej Kaczor zasłużył sobie na to co dostał -oszust i kłamca, niszczyciel Leppera wespół ze swoim braciszkiem-najgorsze kreatuty chodzące po polskiej ziemi.
 • @Max von Stirlitz 09:57:56
  A co ? Jutro robimy żałobę po nieodżałowanym patriocie ? Bo ja chętnie walnę setę z życzeniami dalszych tego typu akcji!
 • @Marienburg 10:29:37 - POWINIEN SIĘ KOLEGA BARDZIEJ POCHYLIĆ...
  ...nad przepowiednią Bartłomieja Kurzeji. Dlaczego ona jest taka ważna? A dlatego, że pochodzi od Boga. No i powinniście przez tę przepowiednię się nawrócić na rzymski katolicyzm i endecję właściwą. To nasze środowisko, katolickiej naprawdę i polskiej naprawdę TELEWIZJI NARODOWEJ otrzymało namaszczenie na depozytariusza prawdy, na elitę, na niesienie kaganka światła tam, gdzie Polskę zalega "podłość, fałsz i brud".
  Bardzo mnie uradowało, że macie właściwe, w duchu Niewiadomskiego podejście do wyroku z 10-go kwietnia 2015. Jak przeczytałem, że się wam sucho w gardle zrobiło na tę piątą rocznicę, i że pragniecie setą zwilżyć swoje gardło, gardło polskiego internauty - to żem Was polubił, prawie pokochał. Ale powinniście więcej serca okazać wnukowi zamordowanej przypadkowo Anny Walentynowicz - Piotrowi Walentynowiczowi. Przecież to słowiańska, bratnia dusza, rasa i klasa jest. Wystarczy popatrzeć. Powinniście przeprosić, że go o banderyzm posądzaliście publicznie. No i mnie na koniec winniście przeprosić, bo to ja, nie chwaląc się wiernie i systematycznie łowiłem strzępki prawdy latające ponad Krakowskim Przedmieściem, to ja nie chwaląc się - przywiodłem Hadacza do pełni prawdy o pieniądzach WSI, o tym, że to nie był zamach ani katastrowa - tylko wyrok - w duchu Niewiadomskiego!
  Dlatego upraszam Was, Kolego Marienburg - weźcie się wyrzeknijcie germańskiego nicka i udajcie do polskiej Canossy. Uklęknijcie przed przepowiednią Kurzeji, od Ducha Świętego pochodzącą, zapoznajcie się z dorobkiem TELEWIZJI NARODOWEJ, wysupłajcie odpowiednią sumkę, bo chyba dziadem nie jesteście, wesprzyjcie nasze prawe dzieło, pomódlcie się i - stańcie się elitą.
  + Amen!
 • @Eugeniusz Sendecki 12:54:45
  1. Marienburg-dosłowne tłumaczenie: zamek Maryi-mnie się podoba , nawet jeśli jest to w teutońskiej mowie, architekturę zamku nad Nogatem uważam za arcydzieło sztuki światowej , nawet jeśli to dzieło naszych śmiertelnych wrogów-uważam że przeciwnika szanować należy, nawet śmiertelnego wroga jak Kissinger czy Merkel-nienawidzę jedynie wrogów zakamuflowanych udających przyjaciół.
  2. Ja bardzo cenię TELEWIZJĘ NARODOWĄ , wnerwia mnie jednak to że jej twórca stoi cały czas okrakiem na barykadzie -niemniej cenię pana pracę na wielu polach , mimo że pewne sprawy szczerze mnie wnerwiają
  3. Co do wnuka śp. Anny Walentynowicz-mam szacunek do jej osoby za walkę z Wałęsą -do końca mówiła prawdę i byłą jedną z tych osób które powinny nadal być wśród żywych-nie zniosę natomiast jakiegokolwiek popracia dla Banderostanu, choćby czysto emocjonalengo-NIGDY I NIGDZIE!
  4. Wiem że wyraziłem się ostatnio niejednokrotnie złośliwie , jako człowiek zasad wyznaję swój błąd-i PRZEPRASZAM.
  5. Bardzo proszę pana by do filmów TN powróciła osoba Bartłomieja Kurzei-bardzo go tu brakuje!
 • ------Pan jesteś CHORY !!
  -Sprowadzać Naród i jego / umysł / do poziomu wyszorowanego , ogolonego żula .

  W tle Pana rzekomo patriotycznych filmików widać ZAWSZE !! samochód TVNu

  Rzymski kościół panie OPUS DEI to kochaj sobie sam !!.

  https://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2012/09/papiec5bce-przeciw-polsce-andrzej-nowicki.pdf
 • @Eugeniusz Sendecki 22:30:59
  ale jeżeli jest tak jak na zamach.eu
  że sprawiedliwi Polacy z WSI
  wyrządzili zemstę na mecenacie syjonu Kaczyńskim
  to ujawnianie tej informacji nie jest sprawiedliwym polskim postępowaniem, tylko antypolskim kapusiostwem a więc strona zamach.eu nie jest stroną szczerze pro-polską tylko aparatczykowską antypolską i godną potępienia
 • @WandalVeni 19:04:07 - W SUMIE MACIE RACJĘ.
  Aczkolwiek skoro doszło do wyroku - to znaczy, że się sprawa zrobiła publiczna. A jak sprawa publiczna - to i podlega publicznej dyskusji.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej