Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
660 postów 4861 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

NA PIĄTĄ ROCZNICĘ MANIPULACJI SŁUŻB NIEMIECKICH POD PAŁACEM

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jürgen Roth, niemiecki lewacki dziennikarz posiłkuje się materiałami Służb Niemieckich na temat zamachu smoleńskiego. Zapytajmy - co robiły te Służby pod pałacem prezydenckim? Dlaczego nie powiedziały, nie ostrzegły, chociaż o wszystkim wiedziały?

09 kwietnia 2015 - to tego dnia jest dokładnie 5-ta rocznica kiedy prezydenta zamordowali w pałacu prezydenckim - taka teza, o tym że to nie był zamach ani katastrofa, lecz wyrok stawiana jest przez środowisko portalu www.zamach.eu. Funkcjonariusze Służb Polskich mieli działać rozwścieczeni tym, że budżet WSI zamiast być rozdysponowanym między Polaków - został przez Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego przelany do Izraela. Ostrożne szacunki tego budżetu to około 300 mld dolarów.
Bystry obserwator polityki polskiej, obrońca Krzyża i celebryta Andrzej Hadacz był świadkiem jak dyplomatyczne służby niemieckie kilkadziesiąt minut po oficjalnym ogłoszeniu przez media rzekomej godziny katastrofy inicjują stawianie zniczy i kwiatów pod pałacem prezydenckim przy Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. Ten wątek nie został podniesiony do tej pory - poza TELEWIZJĄ NARODOWĄ.
Obecnie trwa kampania prezydencka i się epatuje Polaków Jürgenem Rothem,niemieckim lewackim dziennikarzem, który po pięciu latach porusza pewne wątki zabójstwa Lecha Kaczyńskiego. Posiłkuje się materiałami Służb Niemieckich na temat zamachu smoleńskiego. Ciekawe, że żaden z dziennikarzy nie zadał pytania - co robiły te Służby pod pałacem prezydenckim? Dlaczego nie powiedziały, nie ostrzegły, chociaż o wszystkim wiedziały?

Z Andrzejem Hadaczem uradziliśmy, że tego dnia się pod pałacem nie pojawimy. Dosyc mamy użerania się i narażania na ataki naiwniaków kołowanych przez Słuzby Niemieckie. Za to będziemy w miejscu najwazniejszym - w miasteczku rolników pod URM-em (w obronie ziemi i lasów polskich). A w ogóle - to jest zastanawiające - z rocznicy zamachu (prawdopodobnie fałszywej) robi się wielką celebrę. Ludzie ściągają z całego Kraju. A - czy ktoś z tych prawicowców tak zapatrzonych w Dudę aby zwraca uwagę na narodowy i ludowy protest w obronie ziemi i lasów? PO TYM widać - że te obchody to tylko krzykliwa propaganda zastępcza.
W miasteczku rolników teraz bije serce Polski, dlatego tam postawiliśmy Krzyż - ten spod pałacu prezydenckiego i ten Krzyż spod kamienicy, w korej zabili Leppera i ten Krzyż z Auschwitz!

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • Oczywiście, że te PISowskie celebry, to...
  zmyły, mające prowadzić Polaków na manowce. Dlaczego PIS nie przyprowadzi Polski pod URM na poparcie słusznych protestów rolników polskich, praktycznie broniących Polski? Gdzie jest ten PISowski patriotyzm
 • @Stroganow 02:20:20
  Skoro ścigają za trefne pieniądze, to dlaczego nie ścigali Bagsika i Gąsiorowskiego?
 • @Jan Paweł 08:17:39 - PROSZĘ MIEĆ OKO NA AOFIE-EGO "STROGANOW"
  To jest prawdopodobnie typ o pseudonimie "Anthony Soprano" vel "GRAND7777", cel "Rafal D", który mnie nęka przez internet. Facet jest związany z jakimiś Służbami, był asystentem wojewody przynależącego do dużej prawicowej partii reklamowanej w dużej katolickiej rozgłośni. Wcześniej przynależał do młodzieżówki uchodzącej za nacjonalistyczną i do środowiska prowincjonalnej, ale uznanej za przyjazną uczelni katolickiej. Bierze udział w instalowaniu malwersantów z poprzednich rozdań pseudo-nacjonalistycznych w obecnym rozdaniu pseudo-nacjonalistycznym.
  Bardzo obrzydliwy typ. Szczególnie nienawidzi TELEWIZJI NARODOWEJ za prawość, za prawdę o UD i JAK.
 • @Eugeniusz Sendecki 08:40:54
  Panie Doktorze, Stroganow to przecie ten sam nieudolny hasbaryta który wcześniej tu występował pod nickami, Ranger, Kodiak et c.
  Te same głupawe odzywki.
  W skrajnym zdenerwowaniu przechodzi na jydisz.

  Stara się chłopina jak może ale droga hasbaryty nie jest usłana różami, stąd też czasem go popędzą kijami, czasem poszczują dworskimi brytanami.
  Życie domokrążcy jest jak koszulka niemowlęcia - krótkie i obes.ane.

  Trzymaj się Ranger. :-))
 • @Ptasznik z Trotylu 09:41:09 - NIECH SIĘ PAN MA NA BACZNOŚCI
  Bo się Pan od tego AOFI-ego zarazi brzydką chorobą. Oni niby tacy mili, a potem jak zatrollują, jak zachachmęcą - to się przykro robi. Zamulają mądre wątki prawdziwym Polakom. Jako elita narodowa powinniśmy iskać się z takich insektów.
 • nowa kosa
  no to mamy temat na debatę
  Prezydenta zabili:
  żydzi (serce w łydce wg R.Gawrońskiego)
  WSI (antyyjoniści, wg. www.zamach.eu, A. Hadacza, E.Sendeckiego??)
  dwa skrajnie spolaryzowane stanowiska

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej