Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
663 posty 4877 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

60-TY DZIEŃ OPORU POD URM-EM W OBRONIE ZIEMI

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Gabriel Janowski umieścił naprzeciwko masońskiego gmachu URM-u tablicę z napisem "BÓG HONOR OJCZYZNA" czyli antytezę satanistycznej, nie-polskiej dewizy "HONOR I OJCZYZNA" którą masoni i komuniści posługują się przeciwko Polsce.

16 kwietnia 2015 - jest wieczór, tego dnia odbyła się rozprawa w Sądzie Cywilnym Dla Warszawy-Woli z powództwa Szpitala Wolskiego przeciwko Eugeniuszowi Sendeckiemu "o zapłatę". Bardzo ważny proces, odkrywający "aferę ołówkową" czyli zmowę Władzy przeciwko lekarzom polskim, zniewolenie środowiska lekarskiego, zagrożenie zdrowia i życia polskich pacjentów. "Afera ołówkowa" jest dalszą częścią "afery na Kolskiej" z roku 2004-go, kiedy wprowadziłem monitoring w warszawskiej izbie wytrzeźwień - na Kolskiej (obecnie Stołeczny Ośrodek dla Osób Nietrzeźwych (SODON)). Wtedy esbecy warszawscy stracili cześć dochodów pozyskiwanych z okradania pacjentów i przerazili się, że się ich panowanie nad Polską kończy.
Wiele mnie to nękanie sądowne kosztuje zdrowia, ale jeszcze ten dzień przeżyłem, jeszcze się nie załamałem, jeszcze mnie finansowo nie wykończyli. Dlatego przychodzę pod URM do polskich chłopów wesprzeć ich, zrelacjonować kolejny dzień ich protestu w obronie polskiej ziemi.
I o to właśnie chodzi w tym procesie, który środowisko esbeków warszawskich sfingowało przeciwko mnie - żeby mi odebrać lekarskie dochody, żebym nie miał z czego wspierać dzielnych Polaków protestujących pod URM-em.
Gabriel Janowski umieścił naprzeciwko masońskiego gmachu URM-u tablicę z napisem "BÓG HONOR OJCZYZNA" czyli antytezę satanistycznej, nie-polskiej dewizy "HONOR I OJCZYZNA" którą masoni i komuniści posługują się przeciwko Polsce. Obok tej tablicy stanął Krzyż - ten sprzed pałacu prezydenckiego z Krakowskiego Przedmieścia, sprzed kamienicy w której zabili Leppera, sprzed willi Jaruzelskiego i Kiszczaka, i ze Żwirowiska w Auschwitz.
Właśnie o tym pomyślałem - kiedy zrobiłem ten film; Widać tam działaczy Narodowej Wolnej Polski wspierających ZM:

19 kwietnia 2015 - o godzinie 12:30 będzie Msza Święta pod URM-em.
Bardzo proszę o klikanie i lajkowanie wydarzenia na fejsbuku:
www.facebook.com/events/1580010528953317/

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • Niech Pan Bóg błogosławi Polskim Rolnikom!
  Bronią rzeczy najważniejszej. Naszej ziemi. Trzymam kciuki i modlę się o zwycięstwo słusznej sprawy. SZCZĘŚĆ BOŻE!
 • @Stroganow 05:22:23 - BÓG TO BÓG
  Bogu się należy szacunek. I ta tablica powinna być uzupełniona. Gabriel Janowski ma rację.
 • @Eugeniusz Sendecki 06:18:40
  ---a samochodu TVNu tam nie było ??.
 • @ninanonimowa 10:21:05 - WOZY TRANSMISYJNE TELEWIZJI ZAZWYCZAJ STAJĄ PO DRUGIEJ STRONIE
  Między URM-em a Belwederem, przy Alejach Ujazdowskich po stronie URMU jest przystanek, a za przystankiem ogólnodostępny parking, gdzie zazwyczaj stają telewizje swoimi furgonami. Wóz transmisyjny to jest zazwyczaj właśnie furgonetka z anteną satelitarną i reklamą stacji. Ostatnio się owszem, parę stacji reżymowych pojawiło, rozmawiali z protestantami, najwięcej wypowiadał się jak zwykle nasz Radzio. Miało to być puszczone w TiWi - ale skubańcy się przestraszyli, bo Radzio nasz jak zawsze grzecznie kulturalnie i serdecznie prosił Panią Ewcię Kopacz, żeby się poddała do dymisji.
 • @Eugeniusz Sendecki 10:28:34
  Jestem przekonany że cała świadoma, tego co się dzieje, Polska, modli się razem z Polskimi Rolnikami i z Panem.
 • "Bóg, Honor i Ojczyzna"
  Brawo Panie Eugeniuszu za upór i wytrwałość. Pozdrawiam.
 • "Pozdrowienia dla rolników"
  Pozdrawiam również serdecznie polskich rolników. Jako rolnik z wykształcenia rozumiem ich problemy, które powinny być traktowane ze zrozumieniem i szacunkiem.

  Niestety nie mogę jeszcze nawet odwiedzić rolników pod URM-em. Odbywam karę 6 miesięcy pozbawienia wolności w formie SDE (System Dozoru Elektronicznego) za legalne wzięcie od klientki 200 zł zaliczki. W innej sprawie grozi mi kolejne 6 miesięcy więzienia za "znieważenie" prokuratora w Częstochowie.

  Jeśli uda mi się uwolnić z SDE (27 kwietnia 2015 r. odbędzie się posiedzenie Sądu Okręgowego w Katowicach w tej sprawie), postaram się przyjechać na Pana sprawę sadową. Wspominał o tym Sławomir Ziembiński.
 • @Analityk 13:52:10 - WSPÓŁCZUJĘ
  Niegodziwość antypolska zewsząd się wciska. To jest cały system nękania niewinnych ludzi.
 • @nocny gryzoń 12:25:44 - SFINGOWALI SPRAWĘ PRZECIWKO MNIE
  Nieznani sprawcy usunęli oświadczenie Pacjenta z dokumentacji z prośbą o zwłokę w przewiezieniu na hemodynamikę Szpitala Wolskiego. Pacjent chciał sobie załatwić przyjęcie do renomowanej kliniki w Centrum Kardiologii w Aninie. Nie dodzwonił się bo była sobota. Podczas jego pobytu w SOR Szpitala Wolskiego zawieszał się system informatyczny, było opóźnienie w oznaczeniu troponiny przez laboratorium. Na koniec była reanimacja pacjentki zakończona zgonem, dodatkowo w oddziale umierał inny pacjent, dla którego nie było miejsca w Oddziele Internistycznym, byli i inni pacjenci wymagający mojej opieki. Pacjent oczekiwał łącznie 3,5 godziny - NIE Z MOJEJ WINY. Po 23-ch dniach złożył skargą - że oczekiwał z mojej winy. Sprawa jest w prokuraturze, w Sądzie Lekarskim i Sądzie Cywilnym.
 • @Eugeniusz Sendecki 14:47:46
  Dziękuję Panie Eugeniuszu. Sławek i Stefan bardzo mi pomagają. Pozdrawiam.
 • @nocny gryzoń 15:25:29 - BYŁO TO PO 11-TYM LISTOPADA 2013
  Wyczuwam, że Komuś Ważnemu i Złemu nie spodobała się udana akcja TELEWIZJI NARODOWEJ przy pomniku Dmowskiego, kiedy postawiliśmy replikę Krzyża z Giewontu, kiedy przypomniałem polskiej młodzieży o Układzie z Dorotheenstrasse i stanowilismy przeciwwagę do reżymowych obchodów i marszy. Tutaj jest świadectwo tamtych działań:

  https://www.youtube.com/watch?v=Jxpz4WuibD4&spfreload=10

  Naprędce, w pośpiechu Wrogowie rozjuszeni moim skutecznym działaniem sfingowali tę aferę, nakłamali, usunęli oświadczenie Pacjenta o czasowym niewyrażeniu zgody na przyjęcie do Oddziału Kardiologii - i teraz mnie nękają.
 • Eugeniusz Sendecki
  Szkoda Panie Eugeniuszu,ze jeżeli popierając tak polskich rolników to tych co tak naprawdę są nimi,Pan ich trochę omija.
  Myślałem ,że przynajmniej przed mszą Pan do nas podejdzie bo my przynajmniej nie tylko nagłaśniamy swe postulaty ,to jeszcze organizujemy różne warsztaty i pokazy naszej działalności sobota to był wyrób domowym sposobem jogurtów a w niedziele masło i jajecznica.
  No niestety nie możemy być tam jak ten Radzio, i trzeba było wracać już jak rozpoczęła się msza w nasze Bieszczady
  Ale i tak uznania dla pańskiej działalności.

  Z gospodarstwa,, Ohanadal " pozdrowienia

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej