Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
663 posty 4877 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

61 DZIEŃ PROTESTU POD URM. NAJŚCIE ANARCHISTÓW.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Radzio dzwonił i powiedział jak było. Przyszła 30-osobowa grupa anarcholi i protestowała, że policja ich wyrzuciła ze squotów. Zachowywali się spokojnie, ale budzili nieufność i niestety zaburzali uczucia estetyczne młodzieży narodowej z NWP...

Młodzież z Narodowej Wolnej Polski ma swój namiot w zielonym miasteczku. Ten namiot jest biały, wisi na nim banner Gabriela Janowskiego, który wspiera organizację. Młodzi działacze byli zaskoczeni towarzystwem, ale zachowali spokój i tolerancję.
Policja oddzieliła grupy - z racji na odmienność światopoglądową.
Pikietowali około 15 minut, ale byli nielegalnie, bez uzgodnienia z organizatorem, więc zostali zmuszeni przez policję słownie do oddalenia się.
Ktokolwiek by chciał wesprzeć Zielone Miasteczko - proszony o zgłaszanie się do organizatorów na miejscu - Aleje Ujazdowskie, naprzeciwko URM-u.
Wkrótce będą filmy ilustrujące całe zdarzenie. Radzio przytomnie wszystko nakręcił komórką.

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • O ojcu Maksymilianie Marii Kolbe mówi Sławomir Zakrzewski
  28 maja 1941 roku o. Kolbe trafił do obozu koncentracyjnego Auschwitz. Dobrowolnie wybrał śmierć głodową w zamian za skazanego współwięźnia Franciszka Gajowniczka, który był w grupie 10 więźniów skazanych na śmierć, za ucieczkę z obozu jednego z więźniów. Ojciec Kolbe zmarł 14 sierpnia 1941 r. dobity zastrzykiem trucizny – fenolu przez funkcjonariusza obozowego Bocka. Jego ciało zostało spalone w obozowym krematorium.

  https://youtu.be/xml6geBNTME
 • Piękne świadectwo
  Wystawiła sobie młodzież z Narodowej Wolnej Polski!

  Anarchiści przyszli protestować, a "młodzi działacze byli zaskoczeni towarzystwem, ale zachowali spokój i tolerancję". Po czym zostali przez policję od niej oddzieleni "z racji na odmienność światopoglądową", a potem ostatecznie oddaleni.

  Jeśli tak ta młodzież ma podobny stosunek do wszystkich grup, z którymi się nie utożsamia, to doprawdy nie ma sensu się fatygować, aby wspierać ich akcją, bo nigdy nie wiadomo, czy się nie będzie odstawać od ich tłumu.
 • @Lotna 06:05:58 - POLSKA MŁODZIEŻ NIE LUBI SQUOTERSÓW I MA POWODY
  Problemem i powodem - jest rażące zaniedbanie estetyczne wielu anarcho-squotowców. Pani się powinna zapoznać jak wyglądają i jak pachną - i wtedy dyskutować.
 • @Eugeniusz Sendecki 09:00:42
  Panie Doktorze,
  Anarcho-squotowcy wyglądają ... dość malowniczo i nie zawsze pięknie pachną ale to przecież też są ludzie i Polacy.
  Buntują się i "wydziwniają" bo też mają po dziurki w nosie tego kurewskiego systemu a lądują w anarchiźmie i lewactwie bo lewackie pająki są jedynymi poświęcającymi im uwagę (po to tylko żeby im namieszać w głowach).
  Wiem z własnego doświadczenia że ludzkie i przyjazne potraktowanie takiej zagubionej owcy, czyni cuda. Miałem kiedyś kontakt z grupką takiej młodzieży i z początku byłem dla nich "katolem" czyli -w ich mniemaniu- faszystą i burżujem a skończyło się na tym ze przysłali mi piękną kartkę z pieszej pielgrzymki na Jasną Górę.
  Tym ludziom po prostu brakuje serdeczności i zainteresowania ich problemami.

  Polski nie stać na to żeby tracić tych młodych Polaków.
 • Oi! łagodzi obyczaje
  http://youtu.be/Sw_DqBsBOEM
  http://youtu.be/sUkqrad8Bi8
  http://youtu.be/sXdw-H2gcp0
  http://youtu.be/aAL8bAC9Exk
  http://youtu.be/7wICtxzJ_9g
  http://youtu.be/kLYhPFFcuus
  http://youtu.be/Fthtl8bQkkY
  ta muzyka nawraca
 • @WandalVeni 20:15:45
  http://youtu.be/EYOgEtT8i0Y
  http://youtu.be/2k_rwYhN0wg

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej