Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
660 postów 4861 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

61 DZIEŃ PROTESTU POD URM. NAJŚCIE ANARCHISTÓW.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Radzio dzwonił i powiedział jak było. Przyszła 30-osobowa grupa anarcholi i protestowała, że policja ich wyrzuciła ze squotów. Zachowywali się spokojnie, ale budzili nieufność i niestety zaburzali uczucia estetyczne młodzieży narodowej z NWP...

Młodzież z Narodowej Wolnej Polski ma swój namiot w zielonym miasteczku. Ten namiot jest biały, wisi na nim banner Gabriela Janowskiego, który wspiera organizację. Młodzi działacze byli zaskoczeni towarzystwem, ale zachowali spokój i tolerancję.
Policja oddzieliła grupy - z racji na odmienność światopoglądową.
Pikietowali około 15 minut, ale byli nielegalnie, bez uzgodnienia z organizatorem, więc zostali zmuszeni przez policję słownie do oddalenia się.
Ktokolwiek by chciał wesprzeć Zielone Miasteczko - proszony o zgłaszanie się do organizatorów na miejscu - Aleje Ujazdowskie, naprzeciwko URM-u.
Wkrótce będą filmy ilustrujące całe zdarzenie. Radzio przytomnie wszystko nakręcił komórką.

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • O ojcu Maksymilianie Marii Kolbe mówi Sławomir Zakrzewski
  28 maja 1941 roku o. Kolbe trafił do obozu koncentracyjnego Auschwitz. Dobrowolnie wybrał śmierć głodową w zamian za skazanego współwięźnia Franciszka Gajowniczka, który był w grupie 10 więźniów skazanych na śmierć, za ucieczkę z obozu jednego z więźniów. Ojciec Kolbe zmarł 14 sierpnia 1941 r. dobity zastrzykiem trucizny – fenolu przez funkcjonariusza obozowego Bocka. Jego ciało zostało spalone w obozowym krematorium.

  https://youtu.be/xml6geBNTME
 • Piękne świadectwo
  Wystawiła sobie młodzież z Narodowej Wolnej Polski!

  Anarchiści przyszli protestować, a "młodzi działacze byli zaskoczeni towarzystwem, ale zachowali spokój i tolerancję". Po czym zostali przez policję od niej oddzieleni "z racji na odmienność światopoglądową", a potem ostatecznie oddaleni.

  Jeśli tak ta młodzież ma podobny stosunek do wszystkich grup, z którymi się nie utożsamia, to doprawdy nie ma sensu się fatygować, aby wspierać ich akcją, bo nigdy nie wiadomo, czy się nie będzie odstawać od ich tłumu.
 • @Lotna 06:05:58 - POLSKA MŁODZIEŻ NIE LUBI SQUOTERSÓW I MA POWODY
  Problemem i powodem - jest rażące zaniedbanie estetyczne wielu anarcho-squotowców. Pani się powinna zapoznać jak wyglądają i jak pachną - i wtedy dyskutować.
 • @Eugeniusz Sendecki 09:00:42
  Panie Doktorze,
  Anarcho-squotowcy wyglądają ... dość malowniczo i nie zawsze pięknie pachną ale to przecież też są ludzie i Polacy.
  Buntują się i "wydziwniają" bo też mają po dziurki w nosie tego kurewskiego systemu a lądują w anarchiźmie i lewactwie bo lewackie pająki są jedynymi poświęcającymi im uwagę (po to tylko żeby im namieszać w głowach).
  Wiem z własnego doświadczenia że ludzkie i przyjazne potraktowanie takiej zagubionej owcy, czyni cuda. Miałem kiedyś kontakt z grupką takiej młodzieży i z początku byłem dla nich "katolem" czyli -w ich mniemaniu- faszystą i burżujem a skończyło się na tym ze przysłali mi piękną kartkę z pieszej pielgrzymki na Jasną Górę.
  Tym ludziom po prostu brakuje serdeczności i zainteresowania ich problemami.

  Polski nie stać na to żeby tracić tych młodych Polaków.
 • Oi! łagodzi obyczaje
  http://youtu.be/Sw_DqBsBOEM
  http://youtu.be/sUkqrad8Bi8
  http://youtu.be/sXdw-H2gcp0
  http://youtu.be/aAL8bAC9Exk
  http://youtu.be/7wICtxzJ_9g
  http://youtu.be/kLYhPFFcuus
  http://youtu.be/Fthtl8bQkkY
  ta muzyka nawraca
 • @WandalVeni 20:15:45
  http://youtu.be/EYOgEtT8i0Y
  http://youtu.be/2k_rwYhN0wg

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej