Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
663 posty 4877 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

MICHALKIEWICZ W TORONTO: GŁOSUJĘ NA KORWINA!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Piękny przykład szlachetnej wytrwałości w głoszeniu poglądów stałych, wierności prawdzie i polskiej kultury politycznej. Wybitny publicysta prawicowy ukazuje głębię sensu głosowania na anty-systemowego kandydata Janusza Korwin-Mikkego.

Niezbyt zmartwiła mnie zmasowana propaganda systemowców przeciwko czołowemu antysystemowemu kandydatowi. Widziałem w niej strach śliskich mord, którym się z pyskow toczy piana - że się im goje zbuntują i przestaną się dawać skubać. Co prawda jestem Polakiem, ale się trochę obawialem, że znowu Esbecja omami naiwniaków - rodaków, że ustrój socjalistyczny lepszym jest od kapitalizmu, pod kapitalizm podstawiając kapitalizm kompradorski. Szczególnie mnie mierziło jak wielu się objawiło oszustów antypolskich straszących Korwinem na NEonie24 - że będzie strzelał do kobiet, że rolnikom zrobi dziecko i że górników sprzeda na licytacji. Tak się nawet obawiałem, że to wszystko prawda, te ich antypolskie kłamstwa w żywe oczy. Szczególnie mnie zlościła ta akcja antykorwinistyczna na naszym portalu prowadzona. No, ale genialna strategia naszych Administratorów i Redaktora Naczelnego zadziałała. Wrogowie się wypsztykali z amunicji, zostali goli - i teraz ruszamy my. Z kontrrewolucją.

Oto przyszła dla nas pomoc z Toronto, od Pana Stanisława Michalkiewicza, który pięknie i lapidarnie postawił tamę tym wszystkim antypolskim kłamstwom, temu wodospadowi jadu anty-korwinowskiego, tej niagarze oszczerstw! Oto 20-go kwietnia (w zeszły szab... to jest tfu! w zeszłą sobotę!) w mieście Toronto w Kanadzie odbyło się piękne spotkanie z Polonią i na tym spotkaniu Pan Stach dokonal wiwisekcji antypolonizmu-antykorwinizmu. Rozłożył wstręciuchów na łopatki i przygwoździł ostatecznie! Brawo Pan Stach! Oto dowód jego dzielnej postawy pro-polskiej, oto ten film:

/-/ Eugeniusz Sendecki

[Autor zarejstrował słynną wypowiedź Zbigniewa Okorskiego, obalającą esbeckie kłamstwa o rzekomym Ozjaszu Goldbergu (esbecy kłamią, że JKM to Goldberg!), zna JKM-a osobiście, gościł wraz z nim na Teneryfie u Jana Kobylańskiego, niekoronowanego króla Polaków na Uchodźstwie, był przyjęty wraz z JKM-em na osobistej wizycie u Prezesa USOPAŁ, obalił anty-korwinistowskie kłamstwa Jana Bodakowskiego z forum Frondy (FF) przysyłane Prezesowi Kobylańskiemu pocztą elektroniczną - jakoby ten rzekomo był waldensem i albigensem.]

KOMENTARZE

 • @Zona Cezara 09:37:51
  Dziękuję. Całuję rączki!
 • @Zona Cezara 09:41:09
  A Pani facetem?..
 • A na kogo miałby głosować stary kumpel JKMa?
  Przecież oni pochodzą z tej samej stajni, tylko rozeszli się lud, by oddziaływać szerzej w tej samej sprawie.
 • @Zona Cezara 10:46:17 MÓWISZ I MASZ
  http://www.monitor-polski.pl/czy-janusz-korwin-mikke-jest-masonem/comment-page-4/#comments
 • @Zona Cezara 09:57:25 - NIEWOLNICTWO POLAKÓW TO JEST WIELKI PROBLEM
  Jesteśmy po prostu okradani. Trzeba wyraźnie sobie samemu powiedzieć - że nasza przykra sytuacja nie jest przypadkowa, lecz pochodzi od naszych wrogów, którzy PRACUJĄ nad naszym nieszczęściem. Naszą odpowiedzią jest właśnie praca przeciwko nim. Dlatego związałem się ze Stronnictwem Pracy, żebyśmy byli mądrzy, bogaci i wygrani. Moją faworytą jest Pani Grażyna Wasilewska-Miernicka w tym stronnictwie. Była ze mną dzisiaj pod Prokuraturą Rejonową dla Warszawy Woli. Proszę - oto jest ten film z Nią:
  https://www.youtube.com/watch?v=D4yqTO7RYTw&feature=youtu.be
 • @Zona Cezara 15:29:33 - BYLI I WSPIERALI
  Dzielni młodzi ludzie.
  Tutaj jest film zrobiony przez Adama Czeczetkowicza - bardzo dobrze przedstawiona sprawa jest:
  https://www.youtube.com/watch?v=paQSO5RutuE
 • Polskojęzyczny Latający Cyrk Monty Paytona
  ,, Wrogowie się wypsztykali z amunicji, zostali goli-i teraz ruszamy my. Z kontrrewolucją.'' -Uśmiałem się w tym punkcie.
  Panie Sendecki! Wszelkia polemika z panem nie ma najmniejszego sensu , gdyż z komikami się nie polemizuje. Od dawna wiem że pragnie pan władzy i dla tego celu jest pan zrobić dosłownie wszystko. Cenię pana na wielu polach -dobra dykcja , wysoka inteligencja -to pana przymioty wymieszane z licznymi wadami. Dobrze zdemaskował pan Cejrowskiego , ma pan na koncie dużo filmów o wysokim poziomie merytorycznym . Niestety, jest pan niereformowalny a sterego chłopa jak pan nie da się uczyć od zera etykiety czy protokołu dyplomatycznego. Lubię pana cyrk gdyż poprawia mi on humor po całym dniu pracy, pana traktuję z przymróżeniem oka jako inteligentnego błazna -i proszę nie traktować tego jako obelgi-wszak błazen na dworze królewskim miał prawo mówić takie rzeczy które inni mogli przepłacić życiem -życzę powodzenia i proszę dalej trzymać ten poziom! Pan poprawia mi humor a wiadomo że śmiech to zdrowie!
 • @fan-wolności 13:55:22
  ..."Taki pan jesteś, amadeo.."

  100% racji, a na dodatek cząsto wulgarny i prostacki.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej