Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4879 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

HADACZ DO KOMOROWSKIEGO: WYGRASZ JAK KRZYŻ WRÓCI DO KORONY!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Chcemy zawrócić bieg złej polskiej historii, która jest przeciwko Krzyżowi i dąży do wojennej zagłady od roku 1926-go, w którym masoni zrobili zamach stanu i wyrwali Krzyż z Korony Orła, a na skrzydłach przybili masońskie gwiazdy.

Hadacz rozmawia ze Służbami Prezydenckimi i namawia Je do zmiany scenariusza przed 10-tym maja (przed pierwszą rundą wyborów prezydenckich).

Dzisiaj (piątek 1 maja 2015) w Łazienkach Królewskich doszło do kolejnego spotkania Prezydenta Komorowskiego z Andrzejem Hadaczem, znanym z TELEWIZJI NARODOWEJ obrońcą Krzyża, onegdaj zagorzalym i emocjonalnym pro-PiS-owcu. Media obiegly migawki z tego spotkania, jest ono samo w sobie sensacyjne, ale warto wiedzieć i widzieć w tych spotkaniach (bo Andrzej Hadacz się parę razy już z Belwederem kontaktował) głęboki sens patriotyczny.

Właśnie Pan Andrzej do mnie telefonował i wymieniliśmy spostrzeżenia, uwagi i plany - jak dalej ze Służbami Prezydenckimi prowadzić rozmowy. Przyszedł moment, w którym Bronisław Komorowski, aby zostać wybranym szuka sojuszników. Wygra, jeżeli się odwoła do Boga i Jego Krzyża - tak uważamy. Sytuacja międzynarodowa jest niekorzystna, nad Europą zbierają się ciemne chmury wojenne, sprawa polska przez m.in. błądzących doradców prezydenckich stoi nisko. Wygrana kandydata stronnictwa amerykańsko-żydowskiego pogrąży Kraj w zawierusze wojennej, przyniesie śmierć, zniszczenie i upadek Polski. Zło można odwrócić, jeżeli na pierwszej części dziedzińca pałacu prezydenckiego pojawi się Krzyż, taki sam jak ten z Giewontu, z roku 1901-go. Ten, który przyniósł Naszej Ojczyźnie Niepodległość po Wielkiej Wojnie i Zwycięstwo w roku 1920-tym.

Nam nie zależy tylko na tym, żeby Krzyż z Giewontu sobie dwa tygodnie postał na pierwszej części dziedzińca pałacu prezydenckiego. My, Obrońcy Krzyża chcemy, żeby Krzyż dekretem prezydenckim powrócił do korony Orła Polskiego. Chcemy zawrócić bieg złej polskiej historii, która jest przeciwko Krzyżowi i dąży do wojennej zagłady od roku 1926-go, w którym masoni zrobili zamach stanu i wyrwali Krzyż z Korony Orła, a na skrzydłach przybili masońskie gwiazdy.

/-/ Eugeniusz Sendecki

na fotografii: Hadacz z Prezydentem Komorowskim 1-go maja 2015 w Łazienkach Królewskich, niedaleko zielonego miasteczka (ZM). Jutro (2-go maja 2015) w tym zielonym miasteczku organizujemy dla dzieci warsztaty z orzełkami z Krzyżem w Koronie - zaprasza na to wydarzenie Las Smoleński. Jest to nasza patriotyczna odpowiedź na masońską inicjatywę "orzeł może", w której dzieci polskie były przekupywane orłami z czekolady, ale tymi bez Krzyża.

 

KOMENTARZE

 • Panie Doktorze Sendecki...
  a jak mam to wszystko rozumieć? Czy w takim razie JKM jest już w odstawce?
 • @Jan Paweł 23:19:52 - PO PROSTU ROZMAWIAMY ZE SŁUŻBAMI PREZYDENCKIMI
  ...na temat pilnego ustawienia repliki Krzyża z Giewontu na pierwszej części dziedzińca pałacu prezydenckiego na Krakowskim Przednieściu w Warszawie. W przyszłości chcemy ustawić tam wierną kopię - zbudowaną z żelaznych elementów, takich samych jak te wykute w Krakowie w roku 1901-szym. Dalej - domagamy się aby Krzyż został przywrócony do korony orła w godle państwowym, i żeby gwiazdy masońskie wbite w skrzydla orle zostały zastąpione nieregularnymi rozetami z piór - zgodnie z symboliką chrześcijańską, nie-masońską. To jest nasz postulat w negocjacjach ze Służbami Prezydenckimi. Daj Boże, żeby się Bronisław Komorowski nas posluchał, a wtedy to owszem, wygra w pierwszej rundzie wybory prezydenckie. Proste.
 • @japoniec 23:09:27 - TO NIE SĄ ŻADNE CYRKI, PANIE AOFI "JAPONIEC"
  To jest po prostu walka o przetrwanie. Bez Krzyża Polska zginie. Powtórzony zostanie rok 1939 i 1944. A nas na taki eksperymet nie stać.
 • @Eugeniusz Sendecki 23:46:48
  No tak. Przehandlować krzyż z WSI,na tydzień przed wyborami. Stwierdzić ze // Daj Boże, żeby się Bronisław Komorowski nas posłuchał, a wtedy to owszem, wygra w pierwszej rundzie wybory prezydenckie. Proste.//
  Jednocześnie, parę godzin wcześniej kazać posypywać sobie głowę popiołem, za to ze glosował na Komorowskiego?? http://jeznach.neon24.pl/post/121926,nie-mam-na-kogo-glosowac#comment_1162413
  Toć to panie się kupy nie trzyma.
 • @wolidar 01:07:20// Daj Boże, żeby się Bronisław Komorowski nas posłuchał, a wtedy to owszem, wygra w pierwszej rundzie wybory p
  //HADACZ DO KOMOROWSKIEGO: WYGRASZ JAK KRZYŻ WRÓCI DO KORONY!//. Czyżby Hadacz gdzieś słyszał o wizji Konstantyna -"w tym znaku zwyciężysz" ? . Tyle, że ta wizja pochodziła od Pana Boga, a Hadaczowi do niego daleko. Komorowskiemu też daleko do tego, by dorównać Konstantynowi. Nie ta liga. :))) Coś tu się komuś dobrze w głowie pomieszało. ;)))
 • @wolidar 01:07:20 - SZANOWNY PAN, WIDZĘ ŻE...
  ...się na polityce nie zna. Bardzo mi przykro. Głosowanie na kogokolwiek za darmo, na piękne oczy, bez powiedzmy "pakietu kontrolnego" to jest ciężki grzech polityczny. Tamta kobieta z artykułu Jeznacha w roku 2010 głosując na Komorowskiego bez "politycznego pakietu kontrolnego" zrobiła najwiekszą durnotę i winna przeprosić naród polski.
  W tych wyborach Krzyż to jest właśnie nasz "pakiet kontrolny". Komorowski musi teraz zabiegać o ludzi religijnych, którzy zostali "łyknięci politycznie" przez Dudę i Brauna (mówimy kandydaci Duda i Braun, myślimy Ojciec Rydzyk i Ewa Stankiewicz). Jak nie zwróci się do ludzi religijnych, to nie wygra. Taka to jest właśnie chłodna kalkulacja.
 • @moher 04:39:10 i 04:53:38 - POLITYKA PODLEGA PANU BOGU
  A Pan Bóg zawsze ma asa w rękawie. Polskę tylko cud może uratować. Naprawdę nie wiadomo co się wydarzy...
 • @Eugeniusz Sendecki 04:43:29 //Jak nie zwróci się do ludzi religijnych, to nie wygra. Taka to jest właśnie chłodna kalkulacja.
  -Rzeczywiście "chłodna". "Senatorskiej głowy godna". Ale Bronek dla "niewiernych" wichrzycieli ma ciupagę! Orginał obstalowany w Nowym Targu. Biedak osobiście się po nią pofatygował swoim "wysłużonym" Bronkobusem"
 • @Eugeniusz Sendecki 05:04:24 //Polskę tylko cud może uratować.//
  Pan Bóg będzie znami, jeśli będziemy się modlić i mądrze wybierać. - SZCZĘŚĆ BOŻE!
 • @Max von Stirlitz 00:05:46
  UEgeniusz i Andrzejek to prawdziwy Hans Klos i fon Stirlitz kina akcji.
  Ten materiał na 1 maja to prawdziwy profesjonalizm niedocenianego reżysera kina akcji Sendeckiego w wersji HD, 3D. Po Idzie szykuje nam się następne Oscary za reżyserie dostanie UEgeniusz , za pierwszą planową rolę Andrzejek.

  https://www.youtube.com/watch?v=3CPK_cc_QJs
 • @nostradamus 05:47:20
  PS Zapomniałem o Oscarze za pierwszą planową rolę kobiecą .Oczywiście dostanie kobieta w czerwonym płaszczu.

  https://www.youtube.com/watch?v=MCuqR4Jz9DU
 • @Beau Bat 06:22:05 - A JEDNAK...
  Bóg chce, żeby Krzyż powrócił do korony. I jeśli się Komorowski Boga posłucha - pięć lat dłużej prezydentem będzie. I nic Pan na to nie poradzi.
 • @Eugeniusz Sendecki 04:43:29
  Z całym szacunkiem, ale ja może doktoratu z politologii nie mam, ale mam na tyle jasny umysł żeby odróżnić szczytna idee od bezczelnego handlu.
  Może to Pana Bóg pochwala takie zagrywki, bo mój nie pochwala czegoś takiego. Najzwyklejszy w świecie okład Pan robisz, kolejny? mało ich już mamy. Własnie takich układzików w życiu politycznym większość ludzi ma dość. Precz z ta hołota!

  "Dobra chłopaki obrobimy bank.
  Ok.
  Ale pod jednym warunkiem.
  Jakim?
  -Damy na msze w intencji biednych dzieci!
  ależ oczywiście!
  Ok, idę."

  Od politycznego bagna i od takich "cudów", zbaw nas Panie...
 • dwie parszywe gęby liberalizmu
  Liberalizm Komorowskiego to liberalizm kolesiowski, motto: "róbta co chceta" ale tylko dla najbliższych kręgów, rodzin i cwaniaczków z najbliższego otoczenia centrali

  Liberalizm Korwina, motto: "róbta co chceta" ale tylko dla najbogatszych tych pseudokapitalistycznych elit, lichwiarzy, dyrektorów-likwidatorów, profesorów-akwizytorów.. no i narkomanów, zboczeńców itp szumowiny - "hulaj dusza - piekła nie ma", w połączeniu z silną nietolerancją dla osób specjalnej troski, wykluczonych społecznie (żadnej pomocy, jedynie broń palna i narkomania dla nich przewidziana) oraz zamiłowaniem dla Kiszczaka i morderstwa polskich robotników

  brakuje jeszcze tylko Palikota do tej parszywej dwójki
 • Panie Eugeniuszu
  Mam pytanie czy Pan i Pana środowisko z LGBT ma ludzi za idiotów ?
  Kto w Pana związku z Andrzejkiem jest kobietą a kto facetem ?
  Chyba Andrzejek nosi sukienki a Pan za faceta robi czy na odwrót ?
 • @Max von Stirlitz 10:06:43
  Były,ale na zapleczu i tylko takie:
  http://www.logo24.pl/Logo24/55,111687,10087325.html
  :))
 • @ All : bul z Krzyżem.... akurat.
  Trzeba się naprawdę mocno uderzyć w głowę, żeby proponować bulowi cokolwiek, co mogłoby pomóc mu w wygraniu wyborów.

  Hadacz - gadacz
 • @moher 05:22:50
  "Pan Bóg będzie znami, jeśli będziemy się modlić i mądrze wybierać."

  A jak będziemy głupio wybierać to Pan Bóg się pogniewa i ześle coś na "ogarnięcie się"
 • @Jasiek 17:24:06 i @Wszyscy - KOCHANI, NIE KŁÓĆMY SIĘ...
  Za miesiąc wybory się zakończą i co będzie? Czy aby nie pozostanie nam poczucie ogólnego zmęczenia i kaca emocjonalnego?
  Zostanie nam Plac Na Rozdrożu, pomnik Dmowskiego, zielone miasteczko (ZM) itd... Polska zostanie. Goła i wesoła.
  :)
  Dzisiaj, rozmawiałem z Wiktorem Węgrzynem który mnie zapewniał, że w drugiej rundzie Kandydat Braun nie będzie wzywał do głosowania na Andrzeja Dudę - kandydata PiS-u.
  Czyż to nie jest krzepiąca wiadomość, a?
 • @Eugeniusz Sendecki 17:37:57
  Też tak uważam .RYNEK HOMO disco polo stoi otworem .Biedroń na pewno załatwi dotacje na teledysk WSIOKI z wiochy . Sendecki w papiloty i w mini .Jesteśmy skazani na sukces.

  https://www.youtube.com/watch?v=znMObjmqILc

  PS Andrzejek jak sobie wypije to skarży się na higienę Eugeniusza w knajpach gejowskich
 • @Eugeniusz Sendecki 17:37:57
  "Za miesiąc wybory się zakończą i co będzie? Czy aby nie pozostanie nam poczucie ogólnego zmęczenia i kaca emocjonalnego?"

  Zostanie też pamięć o tych, którzy nagle zaczęli doradzać bulowi, co ma zrobić, żeby wygrać. Na widok takich osób ja osobiście będę miał... no, ten.. "absmak"
  Miałem też absmak jak zobaczyłem JK na Majdanie - żeby nie było, że trzymam z PiS. Potem miałem absmak jak na Majdanie zobaczyłem Kukiza... A teraz mam absmak jak widzę gadacza Hadacza....

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej