Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

HADACZ UJAWNIA SABOTAŻ W SZTABIE KOMOROWSKIEGO

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

- Nie będziemy tego akceptowali. Przez takich sztabowców spadają notowania Pana Prezydenta! Przypuszczam, że to są jakieś Służby, które chcą żeby Pan Prezydent Komorowski nie wygrał. - Tak Hadacz komentuje obecność satanisty w sztabie Komorowskiego.

05-05-2015 - kolejna odsłona walki duchowej o Tron Polski. Oto przed pałacem prezydenckim Maciej Komorowski odmawia różaniec w intencji Prezydenta Komorowskiego, aby nie promował homoseksualizmu, rozbicia rodzin polskich, homo-adopcji, żeby nie podpisywał ustawy rzekomo-antyprzemocowej LGBT. Andrzej Hadacz filmuje wypowiedź Macieja Komorowskiego w dniu 19 kwietnia 2015, aby przedstawić to Panu Bronisławowi, kandydującemu na kolejną kadencję prezydencką. Wkrótce ma dojść do spotkania przy kawie Pana Andrzeja Hadacza z Panem Prezydentem i nagranie z Maciejem Komorowskim będzie pokazane Panu Prezydentowi na słynnym iPadzie (tablecie) Hadacza - niech wie Prezydent, że ma wsparcie ludzi religijnych i ci ludzie umieją obsługiwać tablet.

W ręce redaktorów TELEWIZJI NARODOWEJ wpada materiał wyborczy Prezydenta sygnowany odwróconym Krzyżem - tak podpisuje się niejaki Robert T, prominentna postać w sztabie wyborczym Prezydenta RP w Warszawie. Podejrzewamy, że wrogowie Krzyża w otoczeniu Bronisława Komorowskiego są bardzo silni, że są inspirowani przez Gazetę Wyborczą i nerwowo reagują na nasze domaganie się restytucji Krzyża do Korony w godle państwowym. Andrzej Hadacz przekazał nam ulotkę Bronisława Komorowskiego sygnowaną przez Roberta T. piszącego swoje nazwisko w sposób charakterystyczny - pierwszą literę swojego nazwiska stawia jak wyobrażenie odwróconego Krzyża. Ulotkę wyborczą z taką satanistyczną inskrypcją publikujemy na www.NEon24.pl.

- Nie będziemy tego akceptowali. Przez takich sztabowców spadają notowania Pana Prezydenta! Przypuszczam, że to są jakieś Służby, które chcą żeby Pan Prezydent Komorowski nie wygrał. - Tak Hadacz komentuje obecność satanisty w sztabie Komorowskiego.

Sprawa jest bardzo poważna, podajemy telefon do Andrzeja Hadacza z prośbą o wsparcie naszego działania na rzecz restytucji Krzyża w Koronie i obywatelskiego śledztwa w sprawie satanistów wśród elit Władzy. Hadacz wciąż wierzy, że Komorowski usłucha dobrych rad i nie podda się wpływom Wrogów Krzyża. Pan Andrzej marzy o powrocie Krzyża do Korony - że przywróci Krzyż właśnie Bronisław Komorowski.

Ktokolwiek by wiedział jak pomóc Prezydentowi Komorowskiemu podjąć tę decyzję - proszony o pilny kontakt z Panem Andrzejem.

tel. do Pana Andrzeja: +48726805611

 
Tutaj: film z wypowiedzią Adama Hadacza i świadectwem walki duchowej o nawrócenie Prezydenta RP:


 
 
/-/ Eugeniusz Sendecki

 

KOMENTARZE

 • @wieslawek 23:33:31//QUWA KOMEDIA//
  Doskonała komedia! Albo raczej kabaret pod tytułem " jak robić sobie jaja z Komorowskiego". Satanista w sztabie wyborczym Bronisława. Dobre! :)))
 • .
  //- Nie będziemy tego akceptowali. Przez takich sztabowców spadają notowania Pana Prezydenta! Przypuszczam, że to są jakieś Służby, które chcą żeby Pan Prezydent Komorowski nie wygrał. - Tak Hadacz komentuje obecność satanisty w sztabie Komorowskiego.//
 • Wygląda na to,
  Że Komorowskiemu nie pozostaje nic innego, jak tylko zamienić sztab wyborczy na taki, który Pan Hadacz zaakceptuje, lub prościej: Oddać tworzenie nowego sztabu w jego ręce. Wtedy na pewno będzie zaakceptowany, a Komorowski może spać spokojnie, bo będzie miał gwarancję, że będzie wybrany. A jak nie to wyprowadzka z Pałacu!
 • @moher 04:39:01
  http://i1.ryjbuk.pl/506f3f060830e1c8bce4eb326dc4816ded313ffd/donek-i-bronekxx-jpg
 • @moher 04:40:16
  http://i1.ryjbuk.pl/e101c1baa38a2bbe152f6f78e8e1c019d4438123/bronek-jpg
 • @nocny gryzoń 00:07:12 - MĄDROŚĆ LUDOWA MÓWI, ŻE...
  Lepiej nie pozwolić, żeby Władza się oderwała od mas oraz - żeby się Władza dorwała do mas.
  Hadacz spełnia rolę ambasadora ludu polskiego do kontaktów z Władzą. Ma ten wielki dar. Może zginąć, bo staje w poprzek rozlicznym interesom koterii. Cenię go za to bardzo. Nie dziwię się, że w internecie tak wiele anonimowych wrogich głosów przeciwko Hadaczowi. Kanalie kręcące się "przy konfiturach Władzy" czują się zagrożone. I słusznie że się tak czują.
  Kiedyś przyjdziemy i im ten regał z konfiturami przewrócimy.
  + Amen!
 • @nocny gryzoń 17:42:04.
  Wiadomo, że gra. Komuruski wyłamał się z ruskiej bandy. No to mu pograją podpuszczonymi. Nie chciałbyś być w jego skórze. Znalazł się w matni. Nie da rady grać na obie strony. Zasłużył sobie -;))))))
 • @moher 03:38:42
  dokładnie. jak pokorne ciele chciał służyć Putinowi, Baroso, Merkel i Obamie ..byle nie Polsce
  teraz jego pozycja coraz bardziej się kruszy i tym bardziej uderza w akcenty patriotyczne, a że rozumie je na swój sposób to wychodzi istna parodia, jak 'alek' czego się dotknie to spieprzy, najlepszy numer jakby dostał posadkę w jewroparlamencie ;] razem z kopaczową, sikorskim, rostowskim, balcerowiczem, arłukowiczem i resztą tej szumowiny
 • @WandalVeni 22:59:02 //Waszyngton go zmusił, jak i całą proputinowską Europejską śmietankę (np. Merkel)
  do tej zmienionej narracji. A on kolega i sługa ruskich służb...Wielbiciel Jaruzelskiego...Straszna to matnia.....Kto by tam jeszcze w takiej sytuacji zawracał sobie jeszcze głowę czymś takim, jak Polska Racja Stanu...http://m.neon24.pl/bd235b3154319fa5320a669c1367c2eb,14,0.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

ULUBIENI AUTORZY

więcej