Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
658 postów 4860 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

HADACZ UJAWNIA SABOTAŻ W SZTABIE KOMOROWSKIEGO

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

- Nie będziemy tego akceptowali. Przez takich sztabowców spadają notowania Pana Prezydenta! Przypuszczam, że to są jakieś Służby, które chcą żeby Pan Prezydent Komorowski nie wygrał. - Tak Hadacz komentuje obecność satanisty w sztabie Komorowskiego.

05-05-2015 - kolejna odsłona walki duchowej o Tron Polski. Oto przed pałacem prezydenckim Maciej Komorowski odmawia różaniec w intencji Prezydenta Komorowskiego, aby nie promował homoseksualizmu, rozbicia rodzin polskich, homo-adopcji, żeby nie podpisywał ustawy rzekomo-antyprzemocowej LGBT. Andrzej Hadacz filmuje wypowiedź Macieja Komorowskiego w dniu 19 kwietnia 2015, aby przedstawić to Panu Bronisławowi, kandydującemu na kolejną kadencję prezydencką. Wkrótce ma dojść do spotkania przy kawie Pana Andrzeja Hadacza z Panem Prezydentem i nagranie z Maciejem Komorowskim będzie pokazane Panu Prezydentowi na słynnym iPadzie (tablecie) Hadacza - niech wie Prezydent, że ma wsparcie ludzi religijnych i ci ludzie umieją obsługiwać tablet.

W ręce redaktorów TELEWIZJI NARODOWEJ wpada materiał wyborczy Prezydenta sygnowany odwróconym Krzyżem - tak podpisuje się niejaki Robert T, prominentna postać w sztabie wyborczym Prezydenta RP w Warszawie. Podejrzewamy, że wrogowie Krzyża w otoczeniu Bronisława Komorowskiego są bardzo silni, że są inspirowani przez Gazetę Wyborczą i nerwowo reagują na nasze domaganie się restytucji Krzyża do Korony w godle państwowym. Andrzej Hadacz przekazał nam ulotkę Bronisława Komorowskiego sygnowaną przez Roberta T. piszącego swoje nazwisko w sposób charakterystyczny - pierwszą literę swojego nazwiska stawia jak wyobrażenie odwróconego Krzyża. Ulotkę wyborczą z taką satanistyczną inskrypcją publikujemy na www.NEon24.pl.

- Nie będziemy tego akceptowali. Przez takich sztabowców spadają notowania Pana Prezydenta! Przypuszczam, że to są jakieś Służby, które chcą żeby Pan Prezydent Komorowski nie wygrał. - Tak Hadacz komentuje obecność satanisty w sztabie Komorowskiego.

Sprawa jest bardzo poważna, podajemy telefon do Andrzeja Hadacza z prośbą o wsparcie naszego działania na rzecz restytucji Krzyża w Koronie i obywatelskiego śledztwa w sprawie satanistów wśród elit Władzy. Hadacz wciąż wierzy, że Komorowski usłucha dobrych rad i nie podda się wpływom Wrogów Krzyża. Pan Andrzej marzy o powrocie Krzyża do Korony - że przywróci Krzyż właśnie Bronisław Komorowski.

Ktokolwiek by wiedział jak pomóc Prezydentowi Komorowskiemu podjąć tę decyzję - proszony o pilny kontakt z Panem Andrzejem.

tel. do Pana Andrzeja: +48726805611

 
Tutaj: film z wypowiedzią Adama Hadacza i świadectwem walki duchowej o nawrócenie Prezydenta RP:


 
 
/-/ Eugeniusz Sendecki

 

KOMENTARZE

 • @wieslawek 23:33:31//QUWA KOMEDIA//
  Doskonała komedia! Albo raczej kabaret pod tytułem " jak robić sobie jaja z Komorowskiego". Satanista w sztabie wyborczym Bronisława. Dobre! :)))
 • .
  //- Nie będziemy tego akceptowali. Przez takich sztabowców spadają notowania Pana Prezydenta! Przypuszczam, że to są jakieś Służby, które chcą żeby Pan Prezydent Komorowski nie wygrał. - Tak Hadacz komentuje obecność satanisty w sztabie Komorowskiego.//
 • Wygląda na to,
  Że Komorowskiemu nie pozostaje nic innego, jak tylko zamienić sztab wyborczy na taki, który Pan Hadacz zaakceptuje, lub prościej: Oddać tworzenie nowego sztabu w jego ręce. Wtedy na pewno będzie zaakceptowany, a Komorowski może spać spokojnie, bo będzie miał gwarancję, że będzie wybrany. A jak nie to wyprowadzka z Pałacu!
 • @moher 04:39:01
  https://i1.ryjbuk.pl/506f3f060830e1c8bce4eb326dc4816ded313ffd/donek-i-bronekxx-jpg
 • @moher 04:40:16
  https://i1.ryjbuk.pl/e101c1baa38a2bbe152f6f78e8e1c019d4438123/bronek-jpg
 • @nocny gryzoń 00:07:12 - MĄDROŚĆ LUDOWA MÓWI, ŻE...
  Lepiej nie pozwolić, żeby Władza się oderwała od mas oraz - żeby się Władza dorwała do mas.
  Hadacz spełnia rolę ambasadora ludu polskiego do kontaktów z Władzą. Ma ten wielki dar. Może zginąć, bo staje w poprzek rozlicznym interesom koterii. Cenię go za to bardzo. Nie dziwię się, że w internecie tak wiele anonimowych wrogich głosów przeciwko Hadaczowi. Kanalie kręcące się "przy konfiturach Władzy" czują się zagrożone. I słusznie że się tak czują.
  Kiedyś przyjdziemy i im ten regał z konfiturami przewrócimy.
  + Amen!
 • @nocny gryzoń 17:42:04.
  Wiadomo, że gra. Komuruski wyłamał się z ruskiej bandy. No to mu pograją podpuszczonymi. Nie chciałbyś być w jego skórze. Znalazł się w matni. Nie da rady grać na obie strony. Zasłużył sobie -;))))))
 • @moher 03:38:42
  dokładnie. jak pokorne ciele chciał służyć Putinowi, Baroso, Merkel i Obamie ..byle nie Polsce
  teraz jego pozycja coraz bardziej się kruszy i tym bardziej uderza w akcenty patriotyczne, a że rozumie je na swój sposób to wychodzi istna parodia, jak 'alek' czego się dotknie to spieprzy, najlepszy numer jakby dostał posadkę w jewroparlamencie ;] razem z kopaczową, sikorskim, rostowskim, balcerowiczem, arłukowiczem i resztą tej szumowiny
 • @WandalVeni 22:59:02 //Waszyngton go zmusił, jak i całą proputinowską Europejską śmietankę (np. Merkel)
  do tej zmienionej narracji. A on kolega i sługa ruskich służb...Wielbiciel Jaruzelskiego...Straszna to matnia.....Kto by tam jeszcze w takiej sytuacji zawracał sobie jeszcze głowę czymś takim, jak Polska Racja Stanu...https://m.neon24.pl/bd235b3154319fa5320a669c1367c2eb,14,0.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej