Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

HADACZ I NIEPEŁNOSPRAWNI WYBORCY KUKIZA I KOWALSKIEGO

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zwolennicy kandydatów antysystemowych rozmawiają z celebrytą polskim pracującym nad obecnym prezydentem, aby zmienił zdanie, odszedł od linii programowej Gazety Wyborczej, przepędził satanistów ze swojego otoczenia i przywrócił Krzyż do Korony.

05 maja 2015 - jesteśmy na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie z Andrzejem Hadaczem, liderem obrońców Krzyża. Spotykamy niepełnosprawnych, jednego z Drawska Pomorskiego (popiera Kukiza), drugiego - z Kołobrzegu (Robert Kucharycz, radny, popiera Kowalskiego).

Jest fajnie, zwolennicy kandydatów antysystemowych pełni słusznych pretensji do Wrogów rządzących Polską jednak rozmawiają z celebrytą polskim ciężko pracującym politycznie nad obecnym prezydentem, aby zmienił zdanie, odszedł od linii programowej Gazety Wyborczej, przepędził satanistów ze swojego otoczenia i przywrócił Krzyż do Korony.

Na Krakowskim przedmieściu tego dnia dalo się zauwazyć istotne zagęszczenie ładnie ubranych młodych kobiet. Pogoda również była bardzo sprzyjająca rozmowom polsko-polskim.

Wkrótce gorączka kampanii prezydenckiej się zmniejszy, a my wyjdziemy z tej kampanii niepokłóceni, czyli główne zadanie Wrogów Polski (divide et impera!) nie zostanie zrealizowane.

Tutaj: film TELEWIZJI NARODOWEJ z tego sympatycznego wydarzenia towarzysko-politycznego:
  

/-/ Eugeniusz Sendecki

 

 

KOMENTARZE

 • @Rycerz z Giewontu 09:57:13 - NO JAK TO? NIE ZNACIE ROZKAZÓW GENERAŁA GRUDNIEWSKIEGO?
  Znowu żeście się za dużo piwa "harnaś" napili, widzę. Oj, nieładnie, Panie Rycerz. Zamelduję Panu Generałowi o Waszym bardziażeniu się. Jak będziecie tyle pili, to nie upilnujecie Krzyża z Giewontu i będzie wstyd na całą Polskę.
  Był rozkaz z Centrali - żeby głosować na JKM i się tego trzymajcie. Innych kandydatów antysystemowych i owszem - tolerujemy, rozmawiamy, krzywdy nie robimy. Ale żeby głosować? Rozkaz generalski łamać? Nie wygłupiajcie się. Idźcie spać lepiej. I oko na Krzyż miejcie. No i nie pijcie tyle.
 • E.Sendecki
  A jeszcze nie tak dawno JKM grzmiał z trybuny,że dzieci niepełnosprawne nie powinny chodzić do jednej klasy z dziećmi zdrowymi

  A fuj !! Jak Pan możesz wzywać do oddania głosu na takiego oszołoma.
 • @Elia Kazan 12:02:07
  Słowo "podobno" często używają kobiety w maglu lub na szaberplacu ,więc pod tym słowem można wpisać co się komu podoba.
 • @Elia Kazan 12:02:07 - OJ TAM, ALE ZA TO JEST SYMPATYCZNY.
  Trzeba teraz okazać tolerancję różnym głosom krytycznym. Wrogowie inspirują naiwnych parobków, żeby po portalach bywali, głupoty antykorwinowskie powtarzali, i ci chodzą, powtarzają. Dobrze, że nie powtarzają głupot - że Korwin będzie strzelał do kobiet, będzie sprzedawał chłopów na wolnym rynku i górnikowi zrobił kolejną dwójkę nieślubnych dzieci.
  Mówię Pani, ta demokracja to sporo nas, ludzi szlachetnych nerwów kosztuje. Znosimy te parobkowskie powtarzanie za Trój-Esbecją głupot przeróznych cierpliwie. Ale jak przyjdzie czas - wybatożymy chamów przykładnie!
  [rozmarzył się]
 • @Rycerz z Giewontu 14:00:23 - GŁOSOWANIE NA JKM TO NAJLEPSZY BOJKOT
  To najlepsze wyrażenie autentycznego sprzeciwu wobec patologicznej Władzy. Facet ma głowę na karku. I nie dał się zabić.
 • Z Korwinem jest ten problem
  że wszystko co sam dotychczas zbudował to i sam rozpieprzył.
  Przy czym rozpieprzanie szło mu znacznie łatwiej niż budowanie.

  Dzięki kolejnym mozolnym budowom i efektownym demolkom nie traci popularności, wskutek czego żyje sobie komfortowo z prelekcji i artykułów.

  Mądry człowiek.
 • @Rycerz z Giewontu 16:08:33
  pójdą siedzieć
  na sejmowych ławach
  niezależnie od jkm

  Nocna zmiana:"każdy kto współpracował sb niech opuści salę
  powiedział jkm po czym wrócił na swoje krzesło na sali

  "raz kurwa, zawsze kurwa"
  G. Orwell
 • @matterhorn 12:48:32
  hehe..
  mistrz!
 • Arbeit macht frei
  Może tytuł mojego komentarza jest nieprzyjemny ale czuję się zmuszony zapytać wprost: Z CZEGO UTRZYMUJE SIĘ ANDRZEJ HADACZ? O ile pamiętam kiedyś pisał Pan że pracował w Bundesrepublik Hunland sp. zoo.(czyli u ukochanych sąsiadów za Odrą i Nysą ) przy reklamach czy czymś takim a teraz ma z tego okresu świadczenia emerytalne-czy może Pan potwierdzić tę wersę albo ją rozwinąć ? O ile wiem Andrzej Hadacz jest dość młodym człowiekiem i generalnie ludzie w jego wieku pracują zawodowo. Nie piszę tego dlatego by wyrazić swoje zdanie na jego temat , zastanawia mnie tylko jak to się dzieje że w dzień powszedni we wtorek w godzinach dziennych ma on czas na występy w Telewizji Narodowej ( którą uwielbiam i kocham jak własną dziewczynę i nie tylko ) -Pan robi swoją telewizyjkę po robocie zamiast odsypiać ciężkie dyżury , a pan Hadacz? I nie raz ale wiele razy widzę go jak chodzi sobie po mieście i opowiada różne historie kiedy zwykli Polacy zwyczajnie zasuwają do roboty. Proszę o pilną odpowiedz. Z poważaniem i gorącymi pozdrowieniami!
 • @Marienburg 20:52:32 - TAK, POTWIERDZAM. PAN ANDRZEJ CIĘŻKO ZAPRACOWAŁ SOBIE NA SKROMNĄ EMERYTURĘ...
  Nie jest to jakaś emerytura powalająca, ale jest ona wypłacana wedlug stawek niemieckich i w Polsce jest wystarczająca, aby prowadzić skromną egzystencję. Ja akurat przelewów Pana Andrzejowych nie widziałem, ale powtarzam wersją którą znam z jego ust, bezpośrednio. I ja w tę wersję wierzę i ją powtarzam, bo mam na to zezwolenie naszego bohatera.
  +
  Bardzo Panu dziękuję za ciepłe słowo o TELEWIZJI NARODOWEJ. Owszem, to bardzo dobra idea, angażuję się w nią z poczuciem dobrze spełnionego obowiązku patriotycznego.
  No i owszem, prawdę Pan napisał - że często pracuję dla TN kosztem naleznego mi wypoczynku. Dzięki.
  A w ogóle - to poruszył Pan bardzo delikatny temat, że pracujący Polacy są przepracowani, nie tylko lekarze. Mamy w Kraju albo ludzi ciężko pracujących, nadwymiarowo, albo bezrobotnych, poszukującch pracy. Niewielu Polaków pracuje w ramach normalnego ludzkiego etatu - to jest 160 godzin na miesiąc. To jest syndrom niewolniczych stosunków w Polsce.
  Dobrze, że Pan to zauważa.
 • Ło matko!
  Aż mi skóra cierpnie na myśl o takiej trochę matce Teresie kalkutowej w roli polskiego prezydenta. JKM - inteligentny ale czy mądry...
 • @Rycerz z Giewontu 13:35:50 - TO JEST NEWS ZE SZTABU ANDRZEJA DUDY
  Bardzo mnie to cieszy, że dudowcy W KOŃCU się dowiedzieli o tym, co mówią najprostsi chłopi z zielonego miasteczka (ZM) pod URM-em. Spóźniony termin podania tej "nowości" każe być wobec Dudy najbardziej podejrzliwym i nie głosować na niego.
  Wy, Panie Rycerz nie udawajcie pierwszego naiwnego i ucieszonego tą niespodziewaną wiadomością.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

ULUBIENI AUTORZY

więcej