Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Dyżury administratorów Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4872 komentarze

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

HADACZ I NIEPEŁNOSPRAWNI WYBORCY KUKIZA I KOWALSKIEGO

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zwolennicy kandydatów antysystemowych rozmawiają z celebrytą polskim pracującym nad obecnym prezydentem, aby zmienił zdanie, odszedł od linii programowej Gazety Wyborczej, przepędził satanistów ze swojego otoczenia i przywrócił Krzyż do Korony.

05 maja 2015 - jesteśmy na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie z Andrzejem Hadaczem, liderem obrońców Krzyża. Spotykamy niepełnosprawnych, jednego z Drawska Pomorskiego (popiera Kukiza), drugiego - z Kołobrzegu (Robert Kucharycz, radny, popiera Kowalskiego).

Jest fajnie, zwolennicy kandydatów antysystemowych pełni słusznych pretensji do Wrogów rządzących Polską jednak rozmawiają z celebrytą polskim ciężko pracującym politycznie nad obecnym prezydentem, aby zmienił zdanie, odszedł od linii programowej Gazety Wyborczej, przepędził satanistów ze swojego otoczenia i przywrócił Krzyż do Korony.

Na Krakowskim przedmieściu tego dnia dalo się zauwazyć istotne zagęszczenie ładnie ubranych młodych kobiet. Pogoda również była bardzo sprzyjająca rozmowom polsko-polskim.

Wkrótce gorączka kampanii prezydenckiej się zmniejszy, a my wyjdziemy z tej kampanii niepokłóceni, czyli główne zadanie Wrogów Polski (divide et impera!) nie zostanie zrealizowane.

Tutaj: film TELEWIZJI NARODOWEJ z tego sympatycznego wydarzenia towarzysko-politycznego:
  

/-/ Eugeniusz Sendecki

 

 

KOMENTARZE

 • @Rycerz z Giewontu 09:57:13 - NO JAK TO? NIE ZNACIE ROZKAZÓW GENERAŁA GRUDNIEWSKIEGO?
  Znowu żeście się za dużo piwa "harnaś" napili, widzę. Oj, nieładnie, Panie Rycerz. Zamelduję Panu Generałowi o Waszym bardziażeniu się. Jak będziecie tyle pili, to nie upilnujecie Krzyża z Giewontu i będzie wstyd na całą Polskę.
  Był rozkaz z Centrali - żeby głosować na JKM i się tego trzymajcie. Innych kandydatów antysystemowych i owszem - tolerujemy, rozmawiamy, krzywdy nie robimy. Ale żeby głosować? Rozkaz generalski łamać? Nie wygłupiajcie się. Idźcie spać lepiej. I oko na Krzyż miejcie. No i nie pijcie tyle.
 • E.Sendecki
  A jeszcze nie tak dawno JKM grzmiał z trybuny,że dzieci niepełnosprawne nie powinny chodzić do jednej klasy z dziećmi zdrowymi

  A fuj !! Jak Pan możesz wzywać do oddania głosu na takiego oszołoma.
 • @Elia Kazan 12:02:07
  Słowo "podobno" często używają kobiety w maglu lub na szaberplacu ,więc pod tym słowem można wpisać co się komu podoba.
 • @Elia Kazan 12:02:07 - OJ TAM, ALE ZA TO JEST SYMPATYCZNY.
  Trzeba teraz okazać tolerancję różnym głosom krytycznym. Wrogowie inspirują naiwnych parobków, żeby po portalach bywali, głupoty antykorwinowskie powtarzali, i ci chodzą, powtarzają. Dobrze, że nie powtarzają głupot - że Korwin będzie strzelał do kobiet, będzie sprzedawał chłopów na wolnym rynku i górnikowi zrobił kolejną dwójkę nieślubnych dzieci.
  Mówię Pani, ta demokracja to sporo nas, ludzi szlachetnych nerwów kosztuje. Znosimy te parobkowskie powtarzanie za Trój-Esbecją głupot przeróznych cierpliwie. Ale jak przyjdzie czas - wybatożymy chamów przykładnie!
  [rozmarzył się]
 • @Rycerz z Giewontu 14:00:23 - GŁOSOWANIE NA JKM TO NAJLEPSZY BOJKOT
  To najlepsze wyrażenie autentycznego sprzeciwu wobec patologicznej Władzy. Facet ma głowę na karku. I nie dał się zabić.
 • Z Korwinem jest ten problem
  że wszystko co sam dotychczas zbudował to i sam rozpieprzył.
  Przy czym rozpieprzanie szło mu znacznie łatwiej niż budowanie.

  Dzięki kolejnym mozolnym budowom i efektownym demolkom nie traci popularności, wskutek czego żyje sobie komfortowo z prelekcji i artykułów.

  Mądry człowiek.
 • @Rycerz z Giewontu 16:08:33
  pójdą siedzieć
  na sejmowych ławach
  niezależnie od jkm

  Nocna zmiana:"każdy kto współpracował sb niech opuści salę
  powiedział jkm po czym wrócił na swoje krzesło na sali

  "raz kurwa, zawsze kurwa"
  G. Orwell
 • @matterhorn 12:48:32
  hehe..
  mistrz!
 • Arbeit macht frei
  Może tytuł mojego komentarza jest nieprzyjemny ale czuję się zmuszony zapytać wprost: Z CZEGO UTRZYMUJE SIĘ ANDRZEJ HADACZ? O ile pamiętam kiedyś pisał Pan że pracował w Bundesrepublik Hunland sp. zoo.(czyli u ukochanych sąsiadów za Odrą i Nysą ) przy reklamach czy czymś takim a teraz ma z tego okresu świadczenia emerytalne-czy może Pan potwierdzić tę wersę albo ją rozwinąć ? O ile wiem Andrzej Hadacz jest dość młodym człowiekiem i generalnie ludzie w jego wieku pracują zawodowo. Nie piszę tego dlatego by wyrazić swoje zdanie na jego temat , zastanawia mnie tylko jak to się dzieje że w dzień powszedni we wtorek w godzinach dziennych ma on czas na występy w Telewizji Narodowej ( którą uwielbiam i kocham jak własną dziewczynę i nie tylko ) -Pan robi swoją telewizyjkę po robocie zamiast odsypiać ciężkie dyżury , a pan Hadacz? I nie raz ale wiele razy widzę go jak chodzi sobie po mieście i opowiada różne historie kiedy zwykli Polacy zwyczajnie zasuwają do roboty. Proszę o pilną odpowiedz. Z poważaniem i gorącymi pozdrowieniami!
 • @Marienburg 20:52:32 - TAK, POTWIERDZAM. PAN ANDRZEJ CIĘŻKO ZAPRACOWAŁ SOBIE NA SKROMNĄ EMERYTURĘ...
  Nie jest to jakaś emerytura powalająca, ale jest ona wypłacana wedlug stawek niemieckich i w Polsce jest wystarczająca, aby prowadzić skromną egzystencję. Ja akurat przelewów Pana Andrzejowych nie widziałem, ale powtarzam wersją którą znam z jego ust, bezpośrednio. I ja w tę wersję wierzę i ją powtarzam, bo mam na to zezwolenie naszego bohatera.
  +
  Bardzo Panu dziękuję za ciepłe słowo o TELEWIZJI NARODOWEJ. Owszem, to bardzo dobra idea, angażuję się w nią z poczuciem dobrze spełnionego obowiązku patriotycznego.
  No i owszem, prawdę Pan napisał - że często pracuję dla TN kosztem naleznego mi wypoczynku. Dzięki.
  A w ogóle - to poruszył Pan bardzo delikatny temat, że pracujący Polacy są przepracowani, nie tylko lekarze. Mamy w Kraju albo ludzi ciężko pracujących, nadwymiarowo, albo bezrobotnych, poszukującch pracy. Niewielu Polaków pracuje w ramach normalnego ludzkiego etatu - to jest 160 godzin na miesiąc. To jest syndrom niewolniczych stosunków w Polsce.
  Dobrze, że Pan to zauważa.
 • Ło matko!
  Aż mi skóra cierpnie na myśl o takiej trochę matce Teresie kalkutowej w roli polskiego prezydenta. JKM - inteligentny ale czy mądry...
 • @Rycerz z Giewontu 13:35:50 - TO JEST NEWS ZE SZTABU ANDRZEJA DUDY
  Bardzo mnie to cieszy, że dudowcy W KOŃCU się dowiedzieli o tym, co mówią najprostsi chłopi z zielonego miasteczka (ZM) pod URM-em. Spóźniony termin podania tej "nowości" każe być wobec Dudy najbardziej podejrzliwym i nie głosować na niego.
  Wy, Panie Rycerz nie udawajcie pierwszego naiwnego i ucieszonego tą niespodziewaną wiadomością.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej