Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

KŁAMSTWA POSŁA PiS KRYTE PRZEZ SZTAB PREZYDENTA?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

A może Poseł Brudziński wie coś, czego nie chce (nie może?) powiedzieć i kryje się za naszym Hadaczem jak za parawanem? A może oni wszyscy, wraz z Komorowskim, Dudą i Kaczyńskim cynicznie grają przeciwko Krzyżowi w Koronie?

 Andrzej Hadacz poprze Bronisława Komorowskiego w wyborach prezydenckich 2015, ale stawia taki warunek: przywrócić Krzyż do Korony Orła w godle państwowym. My, twórcy TELEWIZJI NARODOWEJ, obrońcy Krzyża i patrioci delegowaliśmy go do rozmów z Bronisławem Komorowskim i Służbami Prezydenckimi w tej sprawie.

Zbliża się koniec kampanii wyborczej i oto poseł Joachim Brudziński, popierający Andrzeja Dudę (PiS) podle atakuje Pana Andrzeja i kolejny raz mija się z prawdą. Insynuuje nieprawdziwie, że Hadacza pod pałac prezydencki w roku 2010 i później przysyłał pod Krzyż w złych zamiarach Prezydent Komorowski i PO. Takim samym kłamstwem Brudzińskiego jest dezinformacja - że Hadacza przysłał Palikot. To jest dezinformacja, którą poseł PiS prawdopodobnie świadomie chce przykryć długą polityczną i celebrycką współpracę Hadacza z PiS-em, która się zakończyła niekorzystnie dla Hadacza.
Teraz aż się prosi, żeby Sztab Komorowskiego wystąpił z pozwem do sądu w trybie wyborczym przeciwko PiS-owi i Posłowi Brudzińskiemu. Należą się odszkodowanie i przeprosiny. Biedny ten Andrzej Duda, jeśli ma takich kłamczuchów wśród wspierających go polityków. Pojawia się pytanie - dlaczego prawnicy prezydenccy nie pozywają Joachima Brudzińskiego za oszczerstwo?
Andrzej Hadacz obrońca Krzyża (wcale nie były - jak to podaje Superstacja.TV , ale cały czas!) podaje telefon: 726805611. Szuka kontaktu z ludźmi chcącymi pomóc i wsprzeć sprawę resa do Korony.
Ciekawym wątkiem jest i to zagadnienie - dlaczego Joachim Brudziński zataja prawdę o roli jaką w wojnie z Krzyżem odegrała... Gazeta Wyborcza...?
Poniżej zamieszczam film o tym jakie zastanawiające kłamstwa Brudziński mówi na temat Hadacza. Jest w tym szaleńśtwie tego posła jakaś metoda w sumie. Może Poseł Brudziński wie coś, czego nie chce (nie może?) powiedzieć i kryje się za naszym Hadaczem jak za parawanem? Może on wie jak to naprawdę było, że przychodzili pod Krzyż płatni zdrajcy i pachołki - ale nie Hadacz? Może się jemu coś pomyliło? Może między wierszami szantazuje Komorowskiego? A może oni wszyscy, wraz z Komorowskim, Dudą i Kaczyńskim cynicznie grają przeciwko Krzyżowi w Koronie?
W tym filmie pokazane jest również jak dzięki TELEWIZJA NARODOWA zainspirowaliśmy z Hadaczem kandydata Grzegorza Brauna do opowiedzenia się za powrotem Krzyża do Korony - podczas rozmowy z Wiktorem Węgrzynem 2-go maja 2015 w zielonym Miasteczku (ZM). To, że podczas debaty prezydenckim Braun śmiało się za Krzyżem opowiedział - to również nasza perswazja;
 
/-/ Eugeniusz Sendecki
 
 

 

KOMENTARZE

  • @Rycerz z Giewontu 17:09:30 - NO PRZECIEŻ MÓWIĘ NA FILMIE
    Nasz Anonimus jest z Zielonego Miasteczka (ZM). Proszę sluchać i się zainspirować. Powinien Pan przelecieć się po kilku forach i pozytywnie napisać o tym epokowym wydarzeniu - że pod URM-em koczują dzielni młodzi ludzie pragnący Narodowej Wolnej Polski (NWP!).
    Właśnie? Co Pan do tej pory uczynił dla Zielonego Miasteczka w obronie polskiej ziemi i lasów? Gdzie się Pan ZNOWU bardziaży?
  • @Rycerz z Giewontu 17:06:17 - CO WY ZNOWU SOBIE - JAJA ROBICIE?
    Ten "największy njus" wisi wywalony wołami pod URM-em od trzech miesięcy. Trzeba było uważać, Panie Rycerz. Widać, żeście zza Krakowa, a nie z Warszawy.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

ULUBIENI AUTORZY

więcej