Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
657 postów 4862 komentarze

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

KŁAMSTWA POSŁA PiS KRYTE PRZEZ SZTAB PREZYDENTA?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

A może Poseł Brudziński wie coś, czego nie chce (nie może?) powiedzieć i kryje się za naszym Hadaczem jak za parawanem? A może oni wszyscy, wraz z Komorowskim, Dudą i Kaczyńskim cynicznie grają przeciwko Krzyżowi w Koronie?

 Andrzej Hadacz poprze Bronisława Komorowskiego w wyborach prezydenckich 2015, ale stawia taki warunek: przywrócić Krzyż do Korony Orła w godle państwowym. My, twórcy TELEWIZJI NARODOWEJ, obrońcy Krzyża i patrioci delegowaliśmy go do rozmów z Bronisławem Komorowskim i Służbami Prezydenckimi w tej sprawie.

Zbliża się koniec kampanii wyborczej i oto poseł Joachim Brudziński, popierający Andrzeja Dudę (PiS) podle atakuje Pana Andrzeja i kolejny raz mija się z prawdą. Insynuuje nieprawdziwie, że Hadacza pod pałac prezydencki w roku 2010 i później przysyłał pod Krzyż w złych zamiarach Prezydent Komorowski i PO. Takim samym kłamstwem Brudzińskiego jest dezinformacja - że Hadacza przysłał Palikot. To jest dezinformacja, którą poseł PiS prawdopodobnie świadomie chce przykryć długą polityczną i celebrycką współpracę Hadacza z PiS-em, która się zakończyła niekorzystnie dla Hadacza.
Teraz aż się prosi, żeby Sztab Komorowskiego wystąpił z pozwem do sądu w trybie wyborczym przeciwko PiS-owi i Posłowi Brudzińskiemu. Należą się odszkodowanie i przeprosiny. Biedny ten Andrzej Duda, jeśli ma takich kłamczuchów wśród wspierających go polityków. Pojawia się pytanie - dlaczego prawnicy prezydenccy nie pozywają Joachima Brudzińskiego za oszczerstwo?
Andrzej Hadacz obrońca Krzyża (wcale nie były - jak to podaje Superstacja.TV , ale cały czas!) podaje telefon: 726805611. Szuka kontaktu z ludźmi chcącymi pomóc i wsprzeć sprawę resa do Korony.
Ciekawym wątkiem jest i to zagadnienie - dlaczego Joachim Brudziński zataja prawdę o roli jaką w wojnie z Krzyżem odegrała... Gazeta Wyborcza...?
Poniżej zamieszczam film o tym jakie zastanawiające kłamstwa Brudziński mówi na temat Hadacza. Jest w tym szaleńśtwie tego posła jakaś metoda w sumie. Może Poseł Brudziński wie coś, czego nie chce (nie może?) powiedzieć i kryje się za naszym Hadaczem jak za parawanem? Może on wie jak to naprawdę było, że przychodzili pod Krzyż płatni zdrajcy i pachołki - ale nie Hadacz? Może się jemu coś pomyliło? Może między wierszami szantazuje Komorowskiego? A może oni wszyscy, wraz z Komorowskim, Dudą i Kaczyńskim cynicznie grają przeciwko Krzyżowi w Koronie?
W tym filmie pokazane jest również jak dzięki TELEWIZJA NARODOWA zainspirowaliśmy z Hadaczem kandydata Grzegorza Brauna do opowiedzenia się za powrotem Krzyża do Korony - podczas rozmowy z Wiktorem Węgrzynem 2-go maja 2015 w zielonym Miasteczku (ZM). To, że podczas debaty prezydenckim Braun śmiało się za Krzyżem opowiedział - to również nasza perswazja;
 
/-/ Eugeniusz Sendecki
 
 

 

KOMENTARZE

  • @Rycerz z Giewontu 17:09:30 - NO PRZECIEŻ MÓWIĘ NA FILMIE
    Nasz Anonimus jest z Zielonego Miasteczka (ZM). Proszę sluchać i się zainspirować. Powinien Pan przelecieć się po kilku forach i pozytywnie napisać o tym epokowym wydarzeniu - że pod URM-em koczują dzielni młodzi ludzie pragnący Narodowej Wolnej Polski (NWP!).
    Właśnie? Co Pan do tej pory uczynił dla Zielonego Miasteczka w obronie polskiej ziemi i lasów? Gdzie się Pan ZNOWU bardziaży?
  • @Rycerz z Giewontu 17:06:17 - CO WY ZNOWU SOBIE - JAJA ROBICIE?
    Ten "największy njus" wisi wywalony wołami pod URM-em od trzech miesięcy. Trzeba było uważać, Panie Rycerz. Widać, żeście zza Krakowa, a nie z Warszawy.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

ULUBIENI AUTORZY

więcej