Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4879 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

OJCIEC TADEUSZY RYDZYK WSPIERA ZIELONE MIASTECZKO POD URM-EM

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Andrzej Hadacz uwiecznił swoim słynnym iPadem (tym, za pomocą którego negocjuje powrót Krzyża do Korony) niezwykłe sceny - jak Ojciec Tadeusz Rydzyk odwiedza i błogosławi obrońców polskiej ziemi i lasów protestujących pod URM-em

 30 kwietnia 2015 - Andrzej Hadacz odwiedza zielone miasteczko (ZM) - protest rolników i spotyka tam Ojca Tadeusza Rydzyka, redemptorystę, dyrektora Radio Maryja i Telewizji TRWAM. Filmuje swoim słynnym iPadem jak się Ojciec modli z rolnikami polskimi broniącymi polskiej ziemi i lasów, i ich błogosławi;

Pan Andrzej również uwiecznia - że auto, którym się porusza Ojciec Tadeusz to nie maybach, lecz skromne audi. Oto film - jak Ojciec Tadeusz żegna się z zebranymi, wsiada do audi i oddala się Alejami Ujazdowskimi;

 
Andrzej Hadacz to ten słynny celebryta, który negocjuje ze Służbami Prezydenckimi powrót Krzyża do Korony.
Wspieram go całym sercem.
 
/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • Ojca Rydzyka, też....
  udało się nawrócić?
 • @Jan Paweł 21:28:00 - OCZYWIŚCIE!
  Jestem przekonany, że Ojcu się pomysł przywrócenia Krzyża do Korony bardzo podoba. Nalezy przerwać pasmo nieszczęść, które niszczą Polskę po tym, jak masoni zrobili krwawy zamach stanu i usunęli Krzyż (13 grudnia 1927).
 • @rerak 21:38:42 - PANIE RERAK... DLACZEGO PSUJE PAN POLAKOM WIECZÓR?
  Chcemy odpocząć, zanurzyć się w polskich klimatach - bez Waszego jątrzenia i judzenia. Serdecznie Was prosimy - weźcie swój czosnek do swojej kuchni. To taki eufemizm. Żeby Wam przykrości nie robić postanowiliśmy się do Was zwracać oględnie i delikatnie.
 • @Eugeniusz Sendecki 21:52:21
  : ))) Dobra robota , nikt z gamoniowatych nie odpowiada .Ave i 5*.
 • @rerak 00:28:02
  Autor ma 100 % racji , zalecam czytać między wierszami .Od 89 roku gamonie sami się wybierali .Teraz temu koniec . Pozdrawiam.
 • @rerak 04:02:22 //Ten kto wymyślił taki trick musi mieć niezłą satysfakcję.//
  /aż dziw iż ludzie tego nie widzą.//. To swiadczy nie tylko o tym, że ludzie nie widzą bo są naiwni. Ludzie w większości po prostu są także prostolilijni i uczciwi, i tego samego spodziewają się po tych, którzy ich informują, a takich łatwo nabrać. Nie znają tajnych, wewnętrznych rozgrywek. Poza tym nie mają czasu, by go poświęcić na ich rozgryzanie.Więc biorą za dobrą monetę, to, co im podają " "przekaźniki informacji" i tu nie ma się co dziwić". -Od tego powinni być uczciwi obserwatorzy, by ludzi poinformować i ostrzeć, ale niestety, jeśli tacy się pojawiają to się ich tępi i usuwa w cień. Siły zła obecnie górą! Dlatego robią to tak bezczelnie. -Na szczęście widać, że chociaż Ojciec Rydzyk zna prawdę. To jedyne pocieszenie. Przyjechał poprzeć słuszną walkę rolników o polską ziemię, a Hadaczowi ręki nie podał. Ciekawym, czy doktor Sendecki jest w tej sprawie świadomym graczem, czy tylko użytecznym zmanipulowanym narzędziem?
 • świetny materiał :)
  i oczywiście zabolał tych od czosnku... widok JEDNOCZĄCYCH się wokół Krzyża ;)))
 • @moher 06:05:10 - A SKĄD OJCIEC DYREKTOR ZNA HADACZA?
  DLACZEGO MÓWI DO NIEGO NA TY?
  CZY JEST PRZECIWKO POWROTOWI KRZYŻA DO KORONY?
  W całej sprawie warto przyjrzeć się faktom. Pojawienie się Krzyża na krakowskim Przedmieściu to było wielkie wydarzenie, owiane jednak mgiełką tajemnicy i niedopowiedzeń. Nie ma filmów z tego okresu, bazujemy na świadectwach Hadacza, Grzywacza, Gawrońskiego i Zielińskiego.
  Mało wiemy na temat gry Służb Niemieckich przed pałacem na Krakowskim Przedmieściu w kwietniu 2010. Nie wiadomo kto usuwał Krzyż, istnieje oskarżenie - że pierwszy raz z "Krzyżem Harcerzy" uczynił to Sasin, czyli osoba po której trudno by się było można tego spodziewać - w maju 2010. Nie wiadomo - kto zainspirował Służby Prezydenckie do usunięcia Krzyża w sierpniu i wrzesniu 2010. Nie znamy nazwisk, czasu, okoliczności.
  Hadacz się w tym wszystkim porusza po omacku, dotykając różnych kwestii, wzbudzając rezonans niespodziewanych, nierozpoznanych pudeł rezonansowych.
  Od samego początku panuje dziwna anonimowość wśród obrońców Krzyża, a my z Hadaczem występujemy nie-anonimowo. Proszę zwrócić uwagę - że kilka osób podaje swoje nazwiska w kontekście wydarzeń A.D. 2010 (Hadacz, Zieliński, Gawroński, Kaczanów, Komorowski, Pereira, Bulski, Sendecki, Grzywacz) ale media podają jedynie imiona.
  3-go sierpnia 2010 zamieszki robią liczni trzydziestolatkowie-czterdziestolatkowie, którzy tego dnia powinni być w pracy, poczynają sobie śmiało z policjantami i strażą miejską, nic nie wiadomo - żeby poszedł ktoś siedzieć. To jest zastanawiające.
  My mamy tylko kamerę, internet i swój rozum analityczny.
  Hadacz bardzo wysoko podniósł sprawę przywrócenia Krzyża w Koronie. Każdy Polak przyzwoity powinien być jemu za to wdzięczny. Jestem zaskoczony tym, że Ojcec Dyrektor nie okazał tej wdzięczności temu dzielnemu, prostemu i autentycznemu bohaterowi.
  Pan twierdzi, że skoro Ojciec Rydzyk nie podał ręki Hadaczowi - to ma rację, bo zna prawdę? No to - jaką prawdę? Prawdę, której nie może opowiedzieć na publicznym zgromadzeniu przed kamerą? Znowu?
  Uważam ten incydent za kluczowy dla lepszego zrozumienia tego co się działo i dzieje w kontekście Krzyża na Krakowskim Przedmieściu.
  Wie Pan na co wpadłem, sluchając Brudzińskiego i Rydzyka? Że oni mieli od samego początku wiedzę, że wokół Krzyża jest mnóstwo osób podstawionych, agentów przacujących za pieniadze na rzecz wrzenia społecznego i politycznego ksztaltowania świadomości Polaków. I że mieli tę wiedzę ze swoich, WIARYGODNYCH źródeł. Natomiast nie są dobrze do-informowani - że my z Panem Hadaczem jesteśmy autentyczni, oddolni, pojawiliśmy się tam z potrzeby serca. Stąd ta niewłaściwa postawa, której polski poseł i polski ksiądz nie powinni hołdować.
  Ta pomyłka Posła Brudzińskiego i Ojca Rydzyka jest jednak błogosłwieństwem, bo odsłania kulisy. Pan też się w sumie przyznał do jakiejś tajemnej wiedzy, o której Pan NIE MOŻE mówić. No bo - skąd Pan wie, że Hadacz to agent? Czyj agent? Widział Pan listę płac? Pisemne donosy Pan widział? Ma Pan nagrane jak zdają sprwozdania?
  A widzi Pan. To nie jest taka prosta sprawa.
 • Coś tu nie tak.
  Ten ojciec Rydzyk to jakiś dziwny ,nie zaprosił jedynki do Trwam dlaczego?
 • @Eugeniusz Sendecki 10:11:54
  Gienku, weziesz się za poczciwą i rozumną robotę!!! Chruścikowski to pasożyt, nierób, darmozjad - pisuarowski. Solidarności rolniczej nie ma, jest kilku darmozjadów, którzy żłopią unijną kasę, S RI jest rozwalona przez takich jak Chruścikowski. OTR to linnia programowa - polityczna, podkraślam polityczna ta sama co G. koszernej, oni w konsekwencji chcą takich samych skutków dla Polski co Szechter.
  Sendecki uprawiasz błazenade, zamiast myślenia polskiego.
 • @klementyna 10:54:18 - JEDYNKI NIE ZAPROSIŁ?
  Mhm... znaczy - tego pana na "B" nie zaprosił? A, to ciekawe... może ten pan na "B" jest "be"? Co na to Pan powie, Panie "moher"? Cos tam Ojciec Dyrektor musi wiedzieć, skoro nie zaprosił, co nie?
  A widzicie, Panie "moher". To wszystko to nie jest taka prosta sprawa.
 • @Wrzodak Z. 12:11:44 - NO ZARAZ, ZARAZ?
  A co to jest OTR? Co to za skrót?
  +
  Co do błazenady - to się akurat nie zgadzam w tym przypadku. Tam w miasteczku akurat był Hadacz z kamerą. Przyszedł do URM-u, ponieważ była dymisja Grabarczyka i powołanie nowego ministra sprawiedliwości. I się akurat Ojciec Rydzyk zjawił, odwiedzający rolnicze miasteczko. Pan Andrzej osoba spostrzegawcza - wyjął ajpada i zaczął filmowanie. Bądźmy jemu wdzięczni, bo wyszła na jaw ciekawa sprawa - o tej wizycie informuje tylko TELEWIZJA NARODOWA, nie było kamer TV TRWAM - jak widać na filmach. To jest bardzo dziwne i niepokojące. Jakbyśmy Ojca Dyrektora przyłapali na ukradkowym popieraniu rolników polskich.
  O co tu może chodzić?
 • Dlaczego Rosjanie uznają własne tradycyjne wartości takie jak : dom, rodzina, Ojczyzna , Bóg ,
  z czym w pełni się z nimi duchowo solidaryzuję, a nie uznają amerykańskich wartości i wolności ?

  W filmie poniżej , którego scenariusz jest prawdopodobnie artystyczną fikcją pokazaną poprzez pryzmat amerykańskiej rzeczywistości społecznej , w tym dotyczącej wychowania młodego pokolenia i jego wzajemnych pomiędzy sobą relacji oraz ich relacji ze starszym pokoleniem /rodzicami / jest na to pytanie odpowiedź.

  Do obejrzenia tego filmu nie namawiam , bowiem - moim zdaniem - zawiera on sceny drastyczne i obsceniczne.

  https://www.youtube.com/watch?v=U5He7dWNZvU
 • Jeden procent, który rządzi światem - film dokumentalny :
  https://www.youtube.com/watch?v=Jsx5sfAyQog

  i film o zbliżonej tematyce :

  https://www.youtube.com/watch?t=170&v=Veyt5_1kOaU
 • @detektywmjarzynski 13:07:31
  Henry Kissinger o młodzieży :

  „ Nasza młodzież szkoliła się przez ostatnie dziesięciolecie, lub coś koło tego, w grach komputerowych i to jest interesujące widzieć w nowych grach takich jak „Call of Duty” i „Warfare 3”, to, że one odzwierciedlają dokładnie to co nadchodzi w najbliższej przyszłości z jej inteligentnym programowaniem.

  Nasza młodzież w USA i na Zachodzie jest gotowa, ponieważ została ona zaprogramowana żeby być dobrymi żołnierzami, mięsem armatnim, a kiedy dostaną oni rozkaz wyjścia na ulice i walki z tymi obłąkanymi Chińczykami i Rosjanami to oni będą wykonywać rozkazy.”
  za źródło :

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/glos-z-piekla-henry-kissinger-o-nadchodzacej-wojnie-2015-03

  PS. to co mówi Kissinger o młodzieży dotyczy również polskiej młodzieży oraz młodzieży innych krajów będących pod butem syjonistycznej Ameryki, w tym niestety polskich żołnierzy.
 • @Eugeniusz Sendecki 10:11:54Nie wiadomo - kto zainspirował Służby Prezydenckie do usunięcia Krzyża w sierpniu i wrzesniu 2010./
  To sugeruje Pan, że Bul nie wiedział, że jego służby usuwają krzyż ? Tak zapatrzony w żyrandol, że już brakuje mu czasu by się zorientować co dzieje się przed pałacem, podczas gdy cała Polska na to patrzyła? :))))
 • @moher 13:26:57 - ANO WŁAŚNIE, REDAKTOR MICHALKIEWICZ TWIERDZI, ŻE POLITYCY NIE RZĄDZĄ...
  I wiele wskazuje na to, że wtedy zarządzało środowisko Gazety Wyborczej wspólnie z jakimiś anonimowymi funkcjonariuszami Służb. I że to ich działania doprowadziły do kłótni na Krakowskim. Nie chodzi ti o patrzenie w żyrandol, lecz o zasadę Układu Okrągłostołowego.
 • @Eugeniusz Sendecki 13:39:25 //MICHALKIEWICZ TWIERDZI, ŻE POLITYCY NIE RZĄDZĄ...//
  Michalkiewicz wyciąga słuszne wnioski. Mam Książkę byłego szefa francuskiego wywiadu. Pisze, że to służby rządzą światem. Politycy są przez nie wyhodowani i podstawiani społeczeństwu jako właściwi kandydaci. Jeśli jakiś kandydat po wyborczym widowisku dla tegoż społeczeństwa i wybraniu go na znaczące stanowisko poczuje się samodzielny i chce zrobić coś co się służbom nie podoba, to zawsze jest do dyspozycji jakiś samolot, lub wyjazd do Dallas. Zresztą opcji dla ewentualnych kandydatów na samobójców jest mnóstwo. Ciekawe jest tylko zawsze i nieodgadnione kto kolei rządzi "służbami"? Francuski szef pisze, że we Francji Francuzi. Dla dobra Republiki. A w Polsce???
 • @moher 16:05:29 - WE FRANCJI RZĄDZI ICHNIA ESBECJA... CO ZA ZŁOWIESZCZE PORÓWNANIE!
  Nazywa się ta esbecja per masoneria francuska. Dyszy nienawiścią do wszystkiego co francuskie i katolickie - tak jak nasze Trój-Esbecje (Starsi Bracia, Służby Bertone, Esbecja Wojskowa i cywilna) dyszą nienawiscią do wszystkiego co polskie i katolickie.
  Żeby zastraszyć francuskie katoliczki masoni francuscy sciagają do Francji Arabów i Murzynów z takimi bakłażanami!
  [pokazuje jak długie te bakłażany mają owe Araby i Murzyny!]
  Tak samo aby pognebić polskie katoliczki - Trój-Esbecja sprowadza do Polski Ukraińców z takimi hm, nożami - żeby rezaty Lachiw!
  [pokazuje jakie długie owe noże ukr-chazarskie są, jednak nie tak długie jak arabskie i murzyńskie bakłażany!]
  Pańskie porównanie jest niefortunne i złowieszcze dla Polski. Pod rządami masonów Francja zbliża się do upadku tak jak pod rządami 3-Esbecji Nieszczęsna Polska.
 • @Eugeniusz Sendecki 12:15:13
  A może my coś o Ojcu Rydzyku nie wiemy? Ta klementyna to może bardziej pani moher?
  Teraz to wszędzie Żydy i spec służby.Trzeba przy synagodze stać i liczyć i strzelać fotki , tylko gdzie tych drugich liczyć? :)
 • @Eugeniusz Sendecki 18:51:01//Pańskie porównanie jest niefortunne i złowieszcze dla Polski.//
  Ma Pan w sumie rację. Wszędzie do głosu i stanowisk dopuszczani są antykatolicy, a Katolików spycha się do przysłowiowej kruchty, a Kościół niszczy. Tylko, że Francję np. Michalkiewicz zalicza do Państw poważnych, a Polskę określa mianem "nieszczęśliwy nasz kraj", co świadczy, że w Polsce jest jeszcze gorzej. Bo tam chociaż służby służą interesowi państwa, (-nie kraju, czyli społeczeństwa!), a nad Wisłą służą nie wiadomo komu. ;(

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej