Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
657 postów 4862 komentarze

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

RADZIO SIEDLECKI PILNUJE WYBORÓW W TŁUSZCZU

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Radzio z przejęciem poinformował mnie, że w komisji numer sześć w Tłuszczu jest na razie jeden głos, który został przysłany korespondencyjnie. Jest w zalakowanej kopercie i zostanie komisyjnie wrzucony do urny.

Dzwonił Radzio i się zwierzył, że pilnuje wyborów w komisji numer 6 w Tłuszczu - jako członek. Głosował jako pierwszy i bardzo pilnuje, żeby wszystko się dobrze odbyło, zgodnie z prawem. Przysłał fotkę - żebyśmy mieli świadectwo że wszystko będzie uczciwie. Dzwonił wcześniej do polityka, z ramienia którego jest członkiem komisji i ten polityk, lekko się jąkając - serdecznie pogratulował Radziowi, poprosił, żeby był czujny i żeby sfotografował i przysłał jemu wyniki z komisji numer sześć i komisji przylegających obok. Znaczy - że sytuacja w Tłuszczu jest wzorowa.

Radzio z przejęciem poinformował, że w komisji numer sześć w Tłuszczu jest na razie jeden głos, który został przysłany korespondencyjnie. Jest w zalakowanej kopercie i zostanie komisyjnie wrzucony do urny. Radzio szczególnie bacznie się temu korespondencyjnemu głosowaniu będzie przyglądał. To wszystko jest bardzo podejrzane, te ichnie korespondencyjne głosowanie bolszewickie, masońskie i WASP-owskie. Obawiam się, że Wrogie Siły następnym razem wprowadzą głosowanie MMS-owe i wtedy Polskę zalatwią do końca.

Radzio pozdrawia polskich blogerów z NEonu24.pl. Z naciskiem podkreślam - że polskich! Żeby nie było pomyłek mi tu! Reraki, Kodiaki, Majndservisiaki i/lub inne antypolskie i/lub podstawione fałszywe osoby proszone o niewtrącanie się, bublikowanie w swoich kuchniach, nie przynoszenie swojego czosnku do naszej prawdziwie polskiej kuchni intelektualnej.
Bardzo mi przykro.

/-/ Eugeniusz Sendecki

  

KOMENTARZE

  • @rerak 15:27:02 - RERAK, DOPRAWDY...
    Weźcie swój czosnek, proszę Was... grzecznie, delikatnie Was proszę. Idźcie bublikować gdzie Wasza woń nie budzi kontrowersji. Bardzo mi przykro.
    [z obrzydzeniem otrzepuje dłonie, którymi pisał te słowa]
    [przeciera klawiaturę gazikiem nasączonym spirytusem]

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

ULUBIENI AUTORZY

więcej