Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
661 postów 4861 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

JEŻELI KUKIZ POPRZE KANDYDATA PiS - WYKOŃCZĄ GO JAK LEPPERA!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zwracam się do Pawła Kukiza, żeby nie popierał kandydata PiS-u, żeby pamiętał jaki los spotkał Andrzeja Leppera, który takiego poparcia udzielił... Okazuje się, że jednak JKM ufa Kukizowi, że wątpi w to, żeby Kukiz był człowiekiem Schetyny...

10 maja 2015 - rozmawiamy z Januszem Korwinem Mikke podczas wieczoru wyborczego na Foksal. Panu Prezesowi gratuluje dobrego wyniku Generał Grudniewski, nasze myśli również biegną ku Urugwajowi, gdzie rezyduje nieformalny król Polaków na Uchodźstwie - Prezes USOPAŁ Jan Kobylański. 

Wśród gratulujących JKM-owi są Krzysztof Bosak i Witold Tumanowicz - z Ruchu Narodowego (RN). Przypominam ten moment, kiedy Winnicki podał dłoń Korwinowi przed PKW, a potem RN zdecydował się na wystawienie kontr-kandydata Mariana Kowalskiego.
Zwracam się do Pawła Kukiza, żeby nie udzielał swojego poparcia kandydatowi PiS-u, żeby pamiętał jaki los spotkał Andrzeja Leppera, który takiego poparcia udzielił...
Okazuje się, że jednak JKM ufa Kukizowi, że wątpi w to, żeby Kukiz był człowiekiem Schetyny...
O sytuacji politycznej wypowiadają się narodowcy i patrioci Dariusz Jaworowski i Zenon Nowak.
Zachęcam do przeanalizowania tego filmu TELEWIZJI NAROOWEJ:
 
/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • @Autor
  Któż to obdarza Pana oceną "1"? - Chyba ludzie, którzy mają słabą pamięć i nie przypominają sobie, w jaki sposób PiS wykończyło śp. Andrzeja Leppera, jego partię, abp. Stanisława Wielgusa...
  Ludzie, którzy nie pamiętają, jak wbrew przepisom Jan Duda przekazał władzę Komorowskiemu 10.04.2010 roku.
  A jeśli idzie o JKM, to tu, Panie Doktorze, mam odmienne zdanie. Nie jest to polityk - moim zdaniem - który dobrze służy Polsce. Ale oczywiście oceniam tekst na "5".

  Pozdrawiam.
 • --------odpr.......Pan się od Kukiza
  ----i w ogóle od NORMALNYCH Polaków !! -Pan żeś CZUB !!!
 • @Autor
  A Pawła Kukiza cenię bardzo wysoko za parę pięknych piosenek :)))
 • @Autor
  również pamiętam "odstrzelenie" polityczne Andrzeja Leppera na żądanie środowisk żydowskich, podobnie jak dość tajemnicze zachowanie Andrzeja Dudy przy przekazywaniu władzy Komorowskiemu. Tylko, że trzeba dokonywać wyborów w rzeczywistości realnej - nie alternatywnej. To znaczy co Pan sugeruje? że lepiej będzie, jeżeli w II turze wygra Komorowski? Czy liczy Pan, że jednak Korwin rzutem na taśmę? wygra?...
  To już wolę prezydenta Dudę niż Korwina (żart). I patrzeć mu na ręce i głośno i ostro krytykować, gdy będzie wchodził w dziwne relacje międzynarodowe

  Na początek jednak spróbujmy być poważni...na odmrażanie sobie uszu na złość mamie przyjdzie jeszcze czas
 • Panie Sendecki - nie wiem, czy to woda święcona na Pana tak zgubnie działa?
  Jak Panu podoba się ta kolęda Kukiza: https://www.youtube.com/watch?v=WR8-6MiAhkY

  Zaledwie kilka lat wcześniej Kukiz żartował sobie z Kościoła, na scenie w piosenkach ośmieszał duchownych i wiarę, żeby dzisiaj każde spotkanie wyborcze rozpoczynać sakramentalnym „szczęść Boże”.
  Popierał PO, stał za nią murem, dzisiaj mówi, że to Partia Oszustów. Na kijowskim Majdanie wyśpiewywał razem z żydo-banderowcami. Teraz się zreflektował, przypomniał sobie, że ich ojcowie dopuścili się ludobójstwa na Polakach.
  Kukiz popiera system JOW. System ten zabetonuje istniejący układ żydo-reżimowej władzy raz na zawsze, oddając pełnię władzy tym, którzy zdobędą 51% głosów. Pozostałe 49% nie będzie miało nic do powiedzenia – nie pojawi się nawet jeden głos sprzeciwu. Zatem Kukiz chce obalić pookrągłostołowy układ władzy wyposażając go poprzez system JOW w pełnię władzy – przedziwna ekwilibrystyka.
 • @Rzeczpospolita 10:37:18 - O, WIDZĘ PEŁNE NAWRÓCENIE W PANU... WZRUSZAM SIĘ...
  Bardzo mnie cieszy Pańska troska o Kościół Święty Matkę Naszą. Że też wcześniej tej troski o kapłanów katolickich w Panu nie dostrzegałem, naprawdę się wstydzę tej mojej nieuwagi. Cieszę się, że Pan jest takim samym człowiekiem Wiary jak wszyscy porządni ludzie. Bardzo proszę, niech Szanowny Pan zamówi Mszę Świętą - aby była odprawiona w Zielonym Miasteczku (ZM) przed URM-em. Skontaktuję Pana z zaufanym księdzem, szlachetnym, prawdziwym Polakiem. Szczegóły omówimy przez prywatną pocztę.
 • @Rzeczpospolita 10:37:18
  Powtarzasz za żydomediami że JOW zabetonuje obecny układ Brak ci argumentów Całe szczęście że nikt się z twoim zdaniem nie liczy Stefan Dembowski Obywatelski Ruch Bezpartyjny Akcja Narodu ORBAN
 • @Rzeczpospolita 10:37:18
  Kukiz miał rację kiedy ośmieszał działania skurwysynów z niepolskiego episkopatu którzy za kasę zdradzili Naród w Magdalence a teraz naganiają barany do urn wyborczych Niech się KK w Polsce nie wpierdala do polityki bo ludzie nie są głupi i straszenie ich grzechem za nie pójście na wybory na wiernych już nie działa Stefan Dembowski Obywatelski Ruch Bezpartyjny Akcja Narodu ORBAN
 • @Eugeniusz Sendecki 10:54:40
  He He.

  Czcigodny Panie Doktorze, towarzyszę Panu w Tym wzruszeniu.
  Tylko tak dalej a możliwe że nawet Pani Ninanonimowa się nawróci, albowiem jak powiada Pismo " Większa radość będzie w Królestwie Niebieskim z jednego nawróconego grzesznika niż z 99 sprawiedliwych".
 • @herbu Grabie 17:13:40 - KUKIZ LEWAK?
  A - co się Panu Doktorowi nie podoba w Kukizie? Zupełnie serio pytam, bo ja mam wiele informacji, w tym sporo dobrych.
  Tak a propos - to w sztabie JKM-a widziałem Oskara Wądołowskiego z Białegostoku. Młodszy kolega Pański, Doktorze. Bardzo fajny dziennikarz niezależny.
 • eeeeee, tam
  Jakby Kukiz zechciał teraz poprzeć któregoś z systemowych kandydatów (obojętnie którego, Dudę czy Komorowskiego) i usiłował wpłynąć na "antysystemowych" wyborców aby zrobili to samo, to sam go "uduszę" gołymi rękoma, nie będą potrzebne jakieś służby i agenci.
 • przecież wczoraj
  jasno sie na ten temat wypowiedział. jkm dał mu dobrą lekcję by nie ufać nikomu (jednak niezupełnie bezowocna była ta "debata").
 • @Eugeniusz Sendecki 10:54:40
  Panie Eugeniuszu, wydaje się że Pan Dariusz Kosiur dobrze wypunktował Kukiza. Czy nie uważa Pan że popularność estradowa + wytarty slogan nie wystarczą by kandydować na urząd Prezydenta Polski?
  że już nie wspomnę o grzechach wypunktowanych przez Pana Kosiura.
 • A to artykuł ,do bani z takimi prognozami!
  Przeciez powiedział że nie poprze .A pan jak z piskownicy a tym artykułem .
  Kazdy myślący poprze teraz Dudę innego wyjscia nie ma .
  A kandydaci Wilk, Kowalski, Braun pewnie i Korwin jak ochłonie Kukiz teraz zawalczą o sejm. Ta farsa z prezydentami była żeby się pokazać , dodać narodowi otuchy.
  Prezydent wiadomo kto miał medialne występy.
 • @Eugeniusz Sendecki 10:54:40
  Witam ,analiza słuszna ,albo nie jak, zwykle P.Kukiz zostanie rozegrany przez szarańczę z PO , już Bronkowi kazano zagrać rekontrę , a tu pozostało dwóch kandydatów , stawiam dolary przeciw orzechom że znowu P.Kukiza ziomki Schetyny wykręcą jak chłopa w sądzie . Doskonały wpis .5*. Ave.
 • @Henryk Kreuz 17:51:37
  Polityka to takie szachy ,w obecnej sytuacji Duda na prezydenta ,a Kukiz na premiera jak to dobrze rozegrają to istnieje nadzieja że zaczniemy mieszkać w Polsce .Ave. https://www.youtube.com/watch?v=lJCCXl9PaX4
 • @Repsol 22:05:41
  Kukiz na premiera?:-) coś niprawdopodobnego...
 • @Jan Paweł 22:38:33
  Dlatego bronek zrobił rano pod siebie .Ave.
 • @Repsol 00:39:57 - POD SIEBIE? BRONEK?
  Oj, fu...! Strasznie nieprzyjemna to sprawa.
 • co jest ważne??
  Ważne kogo poprze Jan Kobylański - Dudę, czy Komorowskiego?
  niepradaż?
  ^^

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

ULUBIENI AUTORZY

więcej