Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
658 postów 4860 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

JEŻELI KUKIZ POPRZE KANDYDATA PiS - WYKOŃCZĄ GO JAK LEPPERA!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zwracam się do Pawła Kukiza, żeby nie popierał kandydata PiS-u, żeby pamiętał jaki los spotkał Andrzeja Leppera, który takiego poparcia udzielił... Okazuje się, że jednak JKM ufa Kukizowi, że wątpi w to, żeby Kukiz był człowiekiem Schetyny...

10 maja 2015 - rozmawiamy z Januszem Korwinem Mikke podczas wieczoru wyborczego na Foksal. Panu Prezesowi gratuluje dobrego wyniku Generał Grudniewski, nasze myśli również biegną ku Urugwajowi, gdzie rezyduje nieformalny król Polaków na Uchodźstwie - Prezes USOPAŁ Jan Kobylański. 

Wśród gratulujących JKM-owi są Krzysztof Bosak i Witold Tumanowicz - z Ruchu Narodowego (RN). Przypominam ten moment, kiedy Winnicki podał dłoń Korwinowi przed PKW, a potem RN zdecydował się na wystawienie kontr-kandydata Mariana Kowalskiego.
Zwracam się do Pawła Kukiza, żeby nie udzielał swojego poparcia kandydatowi PiS-u, żeby pamiętał jaki los spotkał Andrzeja Leppera, który takiego poparcia udzielił...
Okazuje się, że jednak JKM ufa Kukizowi, że wątpi w to, żeby Kukiz był człowiekiem Schetyny...
O sytuacji politycznej wypowiadają się narodowcy i patrioci Dariusz Jaworowski i Zenon Nowak.
Zachęcam do przeanalizowania tego filmu TELEWIZJI NAROOWEJ:
 
/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • @Autor
  Któż to obdarza Pana oceną "1"? - Chyba ludzie, którzy mają słabą pamięć i nie przypominają sobie, w jaki sposób PiS wykończyło śp. Andrzeja Leppera, jego partię, abp. Stanisława Wielgusa...
  Ludzie, którzy nie pamiętają, jak wbrew przepisom Jan Duda przekazał władzę Komorowskiemu 10.04.2010 roku.
  A jeśli idzie o JKM, to tu, Panie Doktorze, mam odmienne zdanie. Nie jest to polityk - moim zdaniem - który dobrze służy Polsce. Ale oczywiście oceniam tekst na "5".

  Pozdrawiam.
 • --------odpr.......Pan się od Kukiza
  ----i w ogóle od NORMALNYCH Polaków !! -Pan żeś CZUB !!!
 • @Autor
  A Pawła Kukiza cenię bardzo wysoko za parę pięknych piosenek :)))
 • @Autor
  również pamiętam "odstrzelenie" polityczne Andrzeja Leppera na żądanie środowisk żydowskich, podobnie jak dość tajemnicze zachowanie Andrzeja Dudy przy przekazywaniu władzy Komorowskiemu. Tylko, że trzeba dokonywać wyborów w rzeczywistości realnej - nie alternatywnej. To znaczy co Pan sugeruje? że lepiej będzie, jeżeli w II turze wygra Komorowski? Czy liczy Pan, że jednak Korwin rzutem na taśmę? wygra?...
  To już wolę prezydenta Dudę niż Korwina (żart). I patrzeć mu na ręce i głośno i ostro krytykować, gdy będzie wchodził w dziwne relacje międzynarodowe

  Na początek jednak spróbujmy być poważni...na odmrażanie sobie uszu na złość mamie przyjdzie jeszcze czas
 • Panie Sendecki - nie wiem, czy to woda święcona na Pana tak zgubnie działa?
  Jak Panu podoba się ta kolęda Kukiza: https://www.youtube.com/watch?v=WR8-6MiAhkY

  Zaledwie kilka lat wcześniej Kukiz żartował sobie z Kościoła, na scenie w piosenkach ośmieszał duchownych i wiarę, żeby dzisiaj każde spotkanie wyborcze rozpoczynać sakramentalnym „szczęść Boże”.
  Popierał PO, stał za nią murem, dzisiaj mówi, że to Partia Oszustów. Na kijowskim Majdanie wyśpiewywał razem z żydo-banderowcami. Teraz się zreflektował, przypomniał sobie, że ich ojcowie dopuścili się ludobójstwa na Polakach.
  Kukiz popiera system JOW. System ten zabetonuje istniejący układ żydo-reżimowej władzy raz na zawsze, oddając pełnię władzy tym, którzy zdobędą 51% głosów. Pozostałe 49% nie będzie miało nic do powiedzenia – nie pojawi się nawet jeden głos sprzeciwu. Zatem Kukiz chce obalić pookrągłostołowy układ władzy wyposażając go poprzez system JOW w pełnię władzy – przedziwna ekwilibrystyka.
 • @Rzeczpospolita 10:37:18 - O, WIDZĘ PEŁNE NAWRÓCENIE W PANU... WZRUSZAM SIĘ...
  Bardzo mnie cieszy Pańska troska o Kościół Święty Matkę Naszą. Że też wcześniej tej troski o kapłanów katolickich w Panu nie dostrzegałem, naprawdę się wstydzę tej mojej nieuwagi. Cieszę się, że Pan jest takim samym człowiekiem Wiary jak wszyscy porządni ludzie. Bardzo proszę, niech Szanowny Pan zamówi Mszę Świętą - aby była odprawiona w Zielonym Miasteczku (ZM) przed URM-em. Skontaktuję Pana z zaufanym księdzem, szlachetnym, prawdziwym Polakiem. Szczegóły omówimy przez prywatną pocztę.
 • @Rzeczpospolita 10:37:18
  Powtarzasz za żydomediami że JOW zabetonuje obecny układ Brak ci argumentów Całe szczęście że nikt się z twoim zdaniem nie liczy Stefan Dembowski Obywatelski Ruch Bezpartyjny Akcja Narodu ORBAN
 • @Rzeczpospolita 10:37:18
  Kukiz miał rację kiedy ośmieszał działania skurwysynów z niepolskiego episkopatu którzy za kasę zdradzili Naród w Magdalence a teraz naganiają barany do urn wyborczych Niech się KK w Polsce nie wpierdala do polityki bo ludzie nie są głupi i straszenie ich grzechem za nie pójście na wybory na wiernych już nie działa Stefan Dembowski Obywatelski Ruch Bezpartyjny Akcja Narodu ORBAN
 • @Eugeniusz Sendecki 10:54:40
  He He.

  Czcigodny Panie Doktorze, towarzyszę Panu w Tym wzruszeniu.
  Tylko tak dalej a możliwe że nawet Pani Ninanonimowa się nawróci, albowiem jak powiada Pismo " Większa radość będzie w Królestwie Niebieskim z jednego nawróconego grzesznika niż z 99 sprawiedliwych".
 • @herbu Grabie 17:13:40 - KUKIZ LEWAK?
  A - co się Panu Doktorowi nie podoba w Kukizie? Zupełnie serio pytam, bo ja mam wiele informacji, w tym sporo dobrych.
  Tak a propos - to w sztabie JKM-a widziałem Oskara Wądołowskiego z Białegostoku. Młodszy kolega Pański, Doktorze. Bardzo fajny dziennikarz niezależny.
 • eeeeee, tam
  Jakby Kukiz zechciał teraz poprzeć któregoś z systemowych kandydatów (obojętnie którego, Dudę czy Komorowskiego) i usiłował wpłynąć na "antysystemowych" wyborców aby zrobili to samo, to sam go "uduszę" gołymi rękoma, nie będą potrzebne jakieś służby i agenci.
 • przecież wczoraj
  jasno sie na ten temat wypowiedział. jkm dał mu dobrą lekcję by nie ufać nikomu (jednak niezupełnie bezowocna była ta "debata").
 • @Eugeniusz Sendecki 10:54:40
  Panie Eugeniuszu, wydaje się że Pan Dariusz Kosiur dobrze wypunktował Kukiza. Czy nie uważa Pan że popularność estradowa + wytarty slogan nie wystarczą by kandydować na urząd Prezydenta Polski?
  że już nie wspomnę o grzechach wypunktowanych przez Pana Kosiura.
 • A to artykuł ,do bani z takimi prognozami!
  Przeciez powiedział że nie poprze .A pan jak z piskownicy a tym artykułem .
  Kazdy myślący poprze teraz Dudę innego wyjscia nie ma .
  A kandydaci Wilk, Kowalski, Braun pewnie i Korwin jak ochłonie Kukiz teraz zawalczą o sejm. Ta farsa z prezydentami była żeby się pokazać , dodać narodowi otuchy.
  Prezydent wiadomo kto miał medialne występy.
 • @Eugeniusz Sendecki 10:54:40
  Witam ,analiza słuszna ,albo nie jak, zwykle P.Kukiz zostanie rozegrany przez szarańczę z PO , już Bronkowi kazano zagrać rekontrę , a tu pozostało dwóch kandydatów , stawiam dolary przeciw orzechom że znowu P.Kukiza ziomki Schetyny wykręcą jak chłopa w sądzie . Doskonały wpis .5*. Ave.
 • @Henryk Kreuz 17:51:37
  Polityka to takie szachy ,w obecnej sytuacji Duda na prezydenta ,a Kukiz na premiera jak to dobrze rozegrają to istnieje nadzieja że zaczniemy mieszkać w Polsce .Ave. https://www.youtube.com/watch?v=lJCCXl9PaX4
 • @Repsol 22:05:41
  Kukiz na premiera?:-) coś niprawdopodobnego...
 • @Jan Paweł 22:38:33
  Dlatego bronek zrobił rano pod siebie .Ave.
 • @Repsol 00:39:57 - POD SIEBIE? BRONEK?
  Oj, fu...! Strasznie nieprzyjemna to sprawa.
 • co jest ważne??
  Ważne kogo poprze Jan Kobylański - Dudę, czy Komorowskiego?
  niepradaż?
  ^^

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej