Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
663 posty 4877 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

ANDRZEJ HADACZ PO PIERWSZEJ TURZE WYBORÓW PREZYDENCKICH

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Deklarujemy wolę wzniesienia przed pałacem prezydenckim 15-metrowej repliki Krzyża z Giewontu. Oczekujemy od Pana Prezydenta przemyślenia kampanii wyborczej i odsunięcia od niej osób wrogich Krzyżowi. Modlimy się za Pana i życzymy szczęścia.

Andrzej Hadacz komentując wynik pierwszej rundy wyborów prezydenckich wystosował takie oświadczenie:

Panie Prezydencie, przykro nam, obrońcom Krzyża z Krakowskiego Przedmieścia, że Pan nie wygrał w pierwszej rundzie wyborów prezydenckich. Widzimy w tym palec Boży - przypomnienie Panu przez wyborców, jak ważne w Pańskiej prezydenturze jest służenie Narodowi i przywrócenie Krzyża do Korony orła w godle państwowym.
Ponawiamy zatem naszą prośbę - aby Pan zdecydował się odwrócić pasmo nieszczęść polskich, które prześladują nas od kiedy Krzyż został z Korony usunięty w roku 1927-mym. Chcemy, żeby nasz prezydent ten Krzyż do Korony
 przywrocił. Prosimy Pana o jednoznaczną deklarację - że Pan to uczyni podczas swojej drugiej, oby pomyślniejszej kadencji prezydenckiej.
Panie Prezydencie, w roku 2010-tym jakieś ukryte środowiska zainspirowały wrogą rozgrywkę przeciwko Krzyżowi przed pałacem prezydenckim. Wielu dało się w nią emocjonalnie wciągnąć i żyje negatywnymi emocjami do dzisiaj. Niech Pan autorytetem głowy państwa to sprawi, żeby te rany się zagoiły. 
Deklarujemy wolę pilnego wzniesienia przed pałacem prezydenckim 15-metrowej repliki Krzyża z Giewontu. Niech Pan, Pański Sztab i Służby Prezydenckie zaufają Bogu - że wygrana Bronisława Komorowskiego jest jeszcze możliwa pod tym Bożym Znakiem w roku 2015-tym.
Oczekujemy od Pana Prezydenta przemyślenia kampanii wyborczej i odsunięcia od niej osób wrogich Krzyżowi. Modlimy się za Pana i życzymy szczęścia.
Spotkajmy się wszyscy, tak jak Pan to deklarował - przy Krzyżu na pierwszej części dziedzińca pałacu prezydenckiego.

/-/ Andrzej Hadacz obrońca Krzyza

Tekst potwierdzam, uzgodniliśmy wszystko w kilku rozmowach telefonicznie.
Andrzej Hadacz jest liderem obrońców Krzyża na Krakowskim Przedmieściu. Był świadkiem jak Służby Niemieckie inicjują składanie kwiatów i zniczy pod Pałacem Prezydenckim w Warszawie. W maju 2010 zaczął głośno domagać się powrotu Krzyża Harcerzy, usuniętego nocą, podstępnie. Jego zawołanie "gdzie jest Krzyż?!" stało się kultowym okrzykiem internetowej młodzieży polskiej i starszych pań, sluchaczek Radio Maryja. Swoim bezpośrednim zachowaniem storpedował próby skanalizowania i przejęcia środowiska obrońców Krzyża przez siły pro-WASP-owskie. Dokonał słynnego zrugania szefa BOR-u - Generała Janickiego za nieupilnowanie pary prezydenckiej. Celebryta, przez dłuższy czas współpracował z Jarosławem Kaczyńskim (PiS), ale zawiódł się na nim politycznie. Z poduszczenia Kaczyńskiego, zachęcony przez Ryszarda Kalisza (SLD) dał się wkręcić w paradę gejów. Nazywany przez pseudoprawicowców WASP-owskich agentem i prowokatorem. Przed pierwszą rundą wyborów prezydenckich podjął się wynegocjowania z Prezydentem Komorowskim i Służbami Prezydenckimi przywrócenia Krzyża do Korony w godle państwowym.
/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • Prowokator wyściskany przez Komorowskiego
  http://m.neon24.pl/7025a535d77e027dd304439c34b1bc55,14,0.jpg

  "CHARYZMATYCZNI PSYCHOPACI są czarującymi, pociągającymi kłamcami. Zazwyczaj są obdarzeni takim czy innym talentem i wykorzystują go do osiągania korzyści manipulując innymi ludźmi. Przeważnie szybko mówią i posiadają prawie demoniczną zdolność przekonywania innych, by wyzbyli się wszystkiego, co posiadają, nawet własnego życia. Na przykład przywódcy sekt religijnych i kultów mogą być psychopatami, jeśli doprowadzają swoich wyznawców do śmierci. Ten podtyp często zaczyna sam wierzyć w swoje fikcje. Nie sposób się tym ludziom oprzeć."
 • @Witkacy 14:07:17 - RANIĄCE KŁAMSTWA PRZECIWKO KRZYŻOWI...
  Nie powinien Pan tak pisać obraźliwie. Pański wpis świadczy o głębokim niezrozumieniu sytuacji. Andrzej Hadacz i Prezydent Komorowski powinni się porozumieć. Pan Andrzej jest jak ten biblijny prorok wysłany do króla z przesłaniem co jest dobre dla królestwa. Jest niezrozumiany przez współczesnych, wyśmiewany i obrażany (przez Pana również). Ale jednak ma rację. Pytanie - czy przesłanie obrońcy Krzyża dotrze do Prezydenta Komorowskiego? Obecny prezydent Polski wyglada na osobę zagubioną, źle prowadzoną przez Służby Prezydenckie. Koniecznie się trzeba modlić w intencji jego odmienienia. Misja Hadacza jest misją ostatniej szansy dla Bronisława Komorowskiego.
 • @Eugeniusz Sendecki 14:45:09
  Panie Eugeniuszu, jak to jest? Przecież, rano jeszcze -wydawało się - stoi za JKM em?
  Poza tym, jak Pan myśli, czy samo wstawienie Krzyża w Godło Polski wystarczy? Wydaje się źe jak już, to należałoby pociągnąć Naród do powszechnej modlitwy za Ojczyznę, tak jak zrobił to Prezydent Putin, wysyłając z pielgrzymką po Rosji, Patriarchę Kiryła z Ikoną Matki Boskiej Kazańskiej. Spowodował tym źe cała Rosja się modli. Rezultaty tego chyba już widać. Matka Boska już nieraz wstawiała się u Pana Boga za Rosją. U nas z całą pewnością pomogla by temu (powszechnej narodowej modlitwie za Ojczyznę), Intronizacja Jezusa Chrystusa Króla. Tak jak już kiedyś gdy Polska była pod Zaborami a Polacy z wszystkich Zaborów zebrali się na gorliwych modlitwach, na Jasnej Gorze. Jak wiemy, po trz3ch latach odzyskała niepodległość.
  Panie Eugeniuszu, myślę że samo wstawienie Krzyża nie wystarczy. Ten Krzyz powinien być wezwaniem do modlitwy... wszystkich Polaków.
 • @Jan Paweł 19:38:44 - BARDZO DOBRZE PAN POWIEDZIAŁ
  Cieszy mnie, że Pan dostrzega walory prezydenta Putina.
  Co do reszty, to też się zgadzam. Potrzeba dużo modlitwy i zrozumienia, wyrozumiałaości dla błądzącyc, dopowiedzenia niedopowiedzianego.
  Przywrócenie Krzyża do Korony jest niezwykle istotne, ale oczywiście - nie jest celem samym w sobie, lecz slusznym krokiem w drodze do Boga. W drodze pełnej słusznych kroków.
  Niedawno jeden z prezydentów (nie był to święty człowiek, niestety) przywrócił w Polsce masońską lożę B'nait Brith. To był cios w serce Polaka. A my? Czy zdołamy przywrócić Krzyż w Koronie?
 • @Eugeniusz Sendecki 01:39:59
  Panie Doktorze, więc módlmy się do Ducha Św o mądrość w tej sprawie. Pozdrawiam

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej