Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
657 postów 4862 komentarze

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

LUDZIE ZE SZTABU PREZYDENTA UWIĘZILI OBROŃCĘ KRZYŻA!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

- Obawiam się, że osoba winna niskich notowań Pana Prezydenta, podpisująca się znakiem odwróconego Krzyża, czuje się zagrożona na swojej pozycji i stąd ten atak! To myśmy zwrócili uwagę Prezydentowi, że sabotują jego kampanię wrogowie Krzyża.

11 maja 2015 - Andrzej Hadacz był o godzinie 11:40 w sztabie wyborczym Prezydenta Komorowskiego. Przyszedł, gdy trwała konferencja prasowa Szefa Sztabu Robert Tyszkiewicza. Stał na końcu sali i się przysłuchiwał. Został poproszony przez jedną z pracownic Sztabu, aby się udał do pomieszczenia obok i tam poczekał na Tyszkiewicza. Po kilku minutach oczekiwania Pan Andrzej chciał wyjść i skorzystać z WC, ale się okazało, że drzwi z pomieszczenia na korytarz są zamknięte na klucz. Pomyślał, że to jakiś głupi żart i zaczął stukać do drzwi, początkowo cicho, a potem głośno. Drzwi zostały otwarte po kilku minutach dobijania się, ale Pan Hadacz dalej był uwięziony, ponieważ za drzwiami stało pięć osób - dwóch mężczyzn i trzy kobiety, które to osoby nie pozwoliły Panu Andrzejowi wyjść z pomieszczenia. Blokowały go przemocą, pomimo tego, że Pan Andrzej początkowo prosił o wypuszczenia, a potem napierał ciałem na blokujących wyjście.
- Jestem wolnym człowiekiem i jakim prawem mnie zatrzymujecie?! - zaczął mówić podniesionym głosem! W pewnym momencie, kiedy dziennikarze opuścili gmach, osoby blokujące bez słowa, na czyjś sygnał rozstąpiły się i Pan Andrzej mógł wyjść. Okazuje się, że nasz obrońca Krzyża jest obstawiany przez jakichś niezidentyfikowanych ludzi w Sztabie Komorowskiego, którzy się bali, że on chce zabrać głos na tej konferencji prasowej i dlatego ta sytuacja się wydarzyła.
Po tym incydencie Pan Andrzej opuścił budynek i telefonicznie zwrócił się do TELEWIZJI NARODOWEJ o pomoc. Jesteśmy przerażeni, że skoro w Sztabie Prezydenckim doszło do takiego złamania prawa - to życie Andrzeja i wszystkich z TELEWIZJI NARODOWEJ jest zagrożone. Pan Andrzej wiąże dziwną przestępczą akcję tych ludzi ze swoim oświadczeniem, w którym zwraca się do Prezydenta o przywrócenie Krzyża do Korony.
- Obawiam się, że osoba winna niskich notowań Pana Prezydenta, podpisująca się znakiem odwróconego Krzyża, czuje się zagrożona na swojej pozycji i stąd ten atak. - zastanawia się Hadacz. - To myśmy zwrócili uwagę Prezydentowi, że sabotują jego kampanię wrogowie Krzyża.
- Chcemy się spotkać z Prezydentem przy Krzyżu przed pałacem prezydenckim, chcemy przywrócenia Krzyża do Korony. - Hadacz nie rezygnuje ze swojej inicjatywy obrony Krzyża
- Jeżeli Komorowski nie odwoła się do Krzyża jako Wartości - na pewno przegra wybory - ostrzega Andrzej Hadacz.
==========
Andrzej Hadacz jest liderem obrońców Krzyża na Krakowskim Przedmieściu. Był świadkiem jak Służby Niemieckie inicjują składanie kwiatów i zniczy pod Pałacem Prezydenckim w Warszawie. W maju 2010 zaczął głośno domagać się powrotu Krzyża Harcerzy, usuniętego nocą, podstępnie. Jego zawołanie "gdzie jest Krzyż?!" stało się kultowym okrzykiem internetowej młodzieży polskiej i starszych pań, sluchaczek Radio Maryja. Swoim bezpośrednim zachowaniem storpedował próby skanalizowania i przejęcia środowiska obrońców Krzyża przez siły pro-WASP-owskie. Dokonał słynnego zrugania szefa BOR-u - Generała Janickiego za nieupilnowanie pary prezydenckiej. Celebryta, przez dłuższy czas współpracował z Jarosławem Kaczyńskim (PiS), ale zawiódł się na nim politycznie. Z poduszczenia Kaczyńskiego, zachęcony przez Ryszarda Kalisza (SLD) dał się wkręcić w paradę gejów. Nazywany przez pseudoprawicowców WASP-owskich agentem i prowokatorem. Przed pierwszą rundą wyborów prezydenckich podjął się wynegocjowania z Prezydentem Komorowskim i Służbami Prezydenckimi przywrócenia Krzyża do Korony w godle państwowym.
==========
Zatrzymanie przemocą lub podstępem, więzienie, uniemożliwienie określonych legalnych zachowań, lub zmuszanie do określonych zachowań jest w Polsce przestępstwem.
 
  
/-/ Eugeniusz Sendecki
 

KOMENTARZE

 • ludzie już nie dają się nabierać na "obrońców" krzyża
  hahahahhaaaaaaa.
 • Twórcy mgły helowej i foteli nitroglicerynowo trotylowych nie cierpia przybliżania krzyża.
  Woda Święcona ich poraża.
 • Bufonada
  No wlazł gościu do budynku, zaprosili do pokoju ( powiedzieliby, to zlazłby nawet do piwnicy) to i wszedł. Funkcjonalny frajer!! Pewnie się dziwił że czerwonego dywanika nie było aby mógł dostojnie kroczyć po nim. A tu zonk potraktowano dostojnego obrońcę jak zwykłego dupka, małolata zamkniętego za karę. I spuszczono zeń nadęcie o własnej ważności. Teraz rodacy będzie bruździł do kresu swego życia.
 • @Król tygrysów 05:52:40
  Dla każdego polityka, urzędnika komora derywacyjna , przy najwyższych stanowiskach minimum doba

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej