Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
660 postów 4861 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

LUDZIE ZE SZTABU PREZYDENTA UWIĘZILI OBROŃCĘ KRZYŻA!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

- Obawiam się, że osoba winna niskich notowań Pana Prezydenta, podpisująca się znakiem odwróconego Krzyża, czuje się zagrożona na swojej pozycji i stąd ten atak! To myśmy zwrócili uwagę Prezydentowi, że sabotują jego kampanię wrogowie Krzyża.

11 maja 2015 - Andrzej Hadacz był o godzinie 11:40 w sztabie wyborczym Prezydenta Komorowskiego. Przyszedł, gdy trwała konferencja prasowa Szefa Sztabu Robert Tyszkiewicza. Stał na końcu sali i się przysłuchiwał. Został poproszony przez jedną z pracownic Sztabu, aby się udał do pomieszczenia obok i tam poczekał na Tyszkiewicza. Po kilku minutach oczekiwania Pan Andrzej chciał wyjść i skorzystać z WC, ale się okazało, że drzwi z pomieszczenia na korytarz są zamknięte na klucz. Pomyślał, że to jakiś głupi żart i zaczął stukać do drzwi, początkowo cicho, a potem głośno. Drzwi zostały otwarte po kilku minutach dobijania się, ale Pan Hadacz dalej był uwięziony, ponieważ za drzwiami stało pięć osób - dwóch mężczyzn i trzy kobiety, które to osoby nie pozwoliły Panu Andrzejowi wyjść z pomieszczenia. Blokowały go przemocą, pomimo tego, że Pan Andrzej początkowo prosił o wypuszczenia, a potem napierał ciałem na blokujących wyjście.
- Jestem wolnym człowiekiem i jakim prawem mnie zatrzymujecie?! - zaczął mówić podniesionym głosem! W pewnym momencie, kiedy dziennikarze opuścili gmach, osoby blokujące bez słowa, na czyjś sygnał rozstąpiły się i Pan Andrzej mógł wyjść. Okazuje się, że nasz obrońca Krzyża jest obstawiany przez jakichś niezidentyfikowanych ludzi w Sztabie Komorowskiego, którzy się bali, że on chce zabrać głos na tej konferencji prasowej i dlatego ta sytuacja się wydarzyła.
Po tym incydencie Pan Andrzej opuścił budynek i telefonicznie zwrócił się do TELEWIZJI NARODOWEJ o pomoc. Jesteśmy przerażeni, że skoro w Sztabie Prezydenckim doszło do takiego złamania prawa - to życie Andrzeja i wszystkich z TELEWIZJI NARODOWEJ jest zagrożone. Pan Andrzej wiąże dziwną przestępczą akcję tych ludzi ze swoim oświadczeniem, w którym zwraca się do Prezydenta o przywrócenie Krzyża do Korony.
- Obawiam się, że osoba winna niskich notowań Pana Prezydenta, podpisująca się znakiem odwróconego Krzyża, czuje się zagrożona na swojej pozycji i stąd ten atak. - zastanawia się Hadacz. - To myśmy zwrócili uwagę Prezydentowi, że sabotują jego kampanię wrogowie Krzyża.
- Chcemy się spotkać z Prezydentem przy Krzyżu przed pałacem prezydenckim, chcemy przywrócenia Krzyża do Korony. - Hadacz nie rezygnuje ze swojej inicjatywy obrony Krzyża
- Jeżeli Komorowski nie odwoła się do Krzyża jako Wartości - na pewno przegra wybory - ostrzega Andrzej Hadacz.
==========
Andrzej Hadacz jest liderem obrońców Krzyża na Krakowskim Przedmieściu. Był świadkiem jak Służby Niemieckie inicjują składanie kwiatów i zniczy pod Pałacem Prezydenckim w Warszawie. W maju 2010 zaczął głośno domagać się powrotu Krzyża Harcerzy, usuniętego nocą, podstępnie. Jego zawołanie "gdzie jest Krzyż?!" stało się kultowym okrzykiem internetowej młodzieży polskiej i starszych pań, sluchaczek Radio Maryja. Swoim bezpośrednim zachowaniem storpedował próby skanalizowania i przejęcia środowiska obrońców Krzyża przez siły pro-WASP-owskie. Dokonał słynnego zrugania szefa BOR-u - Generała Janickiego za nieupilnowanie pary prezydenckiej. Celebryta, przez dłuższy czas współpracował z Jarosławem Kaczyńskim (PiS), ale zawiódł się na nim politycznie. Z poduszczenia Kaczyńskiego, zachęcony przez Ryszarda Kalisza (SLD) dał się wkręcić w paradę gejów. Nazywany przez pseudoprawicowców WASP-owskich agentem i prowokatorem. Przed pierwszą rundą wyborów prezydenckich podjął się wynegocjowania z Prezydentem Komorowskim i Służbami Prezydenckimi przywrócenia Krzyża do Korony w godle państwowym.
==========
Zatrzymanie przemocą lub podstępem, więzienie, uniemożliwienie określonych legalnych zachowań, lub zmuszanie do określonych zachowań jest w Polsce przestępstwem.
 
  
/-/ Eugeniusz Sendecki
 

KOMENTARZE

 • ludzie już nie dają się nabierać na "obrońców" krzyża
  hahahahhaaaaaaa.
 • Twórcy mgły helowej i foteli nitroglicerynowo trotylowych nie cierpia przybliżania krzyża.
  Woda Święcona ich poraża.
 • Bufonada
  No wlazł gościu do budynku, zaprosili do pokoju ( powiedzieliby, to zlazłby nawet do piwnicy) to i wszedł. Funkcjonalny frajer!! Pewnie się dziwił że czerwonego dywanika nie było aby mógł dostojnie kroczyć po nim. A tu zonk potraktowano dostojnego obrońcę jak zwykłego dupka, małolata zamkniętego za karę. I spuszczono zeń nadęcie o własnej ważności. Teraz rodacy będzie bruździł do kresu swego życia.
 • @Król tygrysów 05:52:40
  Dla każdego polityka, urzędnika komora derywacyjna , przy najwyższych stanowiskach minimum doba

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej