Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
657 postów 4862 komentarze

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

GENERAŁ POKAZUJE DROGĘ KUKIZOWI I KORWINOWI - DO CIECHANOWA!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wojciech Bardoński, dzielny narodowiec z Ciechanowa pierwszy zauważył na czym polega błądzenie nasze, polskie w sprawie ordynacji. Zwrócił uwagę - że ordynacja w Polsce Pookrągłostołowej nie jest proporcjonalna, zgodna z konstytucją...

Przedyskutowaliśmy z Generałem Grudniewskim ślepy zaułek i tarcie jakie się wydarzyło między Kukizem i JKM-em. Generał trochę żartobliwie (przez szacunek jaki ma do obydwu polityków) zaproponował im udanie się do Canossy, czyli akurat do Ciechanowa, gdzie żyje i pracuje genialny nasz kolega Wojciech Bardoński, który opracował JOOW (jeden ogólnopolski okręg wyborczy).

Nasze polskie nieszczęście (trwające od usunięcia Krzyża przez masonów w roku 1927-mym) jest wszechstronną patologią, w której żyjemy jak zwierzęta w bagnie, nie znające świeżego powietrza. Jednym z elementów tego nieszczęścia jest numerowanie w Szpitalu Wolskim dokumantacji medycznej ołówkiem, innym - brak kamer w placówkach służby zdrowia, a tym które obecnie najbardziej nurtuje polskie głowy po pierwszej rundzie wyborów prezydenckich - problem ordynacji wyborczej do Sejmu.

Zasadniczym problemem jest to, że przez ostatnie 25 lat dobra i oczywista ordynacja wyborcza zapisana w konstytucji był permanentnie łamana przez zarządzająca Polakami jak bydłem Trój-Esbecję (Esbeków wojskowch i cywilnych + Starszych Braci + Służby Bertone). Ordynacja proporcjonalna odzwierciedla zróżnicowanie polityczne wyborców, zapewnia unitarny charakter państwa, jest zrozumiała i prosta - jeżeli się przy niej nie majstruje.

Z konstytucji wynika, że progiem wyborczym jest jedna czterystasześćdziesiąta część oddanych ważnych głosów. To jest 0,21% w skali kraju. To znaczy, że lista wyborcza (pojedynczy poseł, lub partia) gdy głosuje 25 milionów wyborców musi dostać około 55 tysięcy głosów. Chcesz, kandydujesz sam, chcesz - kandydujesz w grupie. Jeżeli twoja lista (grupa) się dostanie do Sejmu - stajecie się partią z automatu, możecie (jak zadecydujecie jako Sejm) dostawać dotację z budżetu. Partiami są tylko grupy obecne w parlamencie. Okręgiem wyborczym jest cały kraj. Zarejestrować się jako kandydat może każdy niepozbawiony praw publicznych obywatel. Zarejestrowawszy się dostajesz numer. Na karcie do głosowania nie ma nazwisk, lecz wpisuje się numer kandydata. Proste, oczywiste, minimum możliwości przekrętu.

Zgodnie z duchem konstytucji - Sejm reprezentuje caly naród, więc terytorialne dzielenie wyborców nie jest konieczne. Stąd JOOW (jeden ogromny okręg wyborczy). Genialnie proste.

JOOW jest świezym powiewem ożywiającym zgniłe masońskie i trój-esbeckie dmuchy unoszące się nad Polską. Wojciech Bardoński, słusznej postury Polak i Słowianin, onegdaj radny wybrany przez narodowców w Ciechanowie realizuje program JOOW od kilku lat. Pisałem o tym na NEonie24, zrobiłem film dla TELEWIZJI NARODOWEJ o Koledze Wojciechu;

 

I właśnie dzisiaj Kukiz z JKM-em powinni pojechać do Ciechanowa, poczęstować się Piwem Ciechan (było na wieczorze wyborczym JKM-a), uścisnąć prawicę Pana Wojciecha, pochylić się ze zrozumieniem nad genialnym odkryciem naszego kolegi i... pogodzić się. Dla dobra Polski.
+ Amen!


/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • ,, Habsburg nie jest Niemcem'', Grudniewski nie jest ....
  Panie Sendecki , ja Pana szczerze lubię , podoba mi się jak obaj z Grudniewskim staracie się zachowywać jak Polacy , tylko nienajlepiej wam to wychodzi. Rozumiem , rodziny się nie wybiera , co najwyżej kolegów czy drogę życiową . A czy to prawda że ,, generał ''Grudniewski ogłosił że według jego ,, analizy '' Krym został zajęty przez Rosjan ze względu na to że są tam znane na świecie o wysokiej renomie ośrodki wczasowe? I jeszcze jedno -czy planujecie w tym roku znowu wyłożyć parę tysięcy złotych na wynajęcie salki PAP-ki na Brackiej , gdzie Wasiak znowu będzie wygłaszać odezwę do Putina? Ten numer naprawdę był mocny! Pozdrawiam i życzę zwycięstwa temu kogo Pan popiera w drugiej turze -ja wiem że dla Pana może to być równie dobrze Komorowski jak i Duda. Aha , jeszcze jedna ważna sprawa -ostatnio był Pan u Korwinów w ich sztabie wyborczym -czy ten ich Sommer którego pan opisał jako ,, polskiego dziennikarza '' to von Sommer czy Sommermann? Panie Sendecki , ja bardzo chciałbym by to Pan został prezydentem , bo wtedy na pewno wreszcie zniszczymy masonerię ! Zrobimy wtedy w Polsce drugą Christiadę , i nawet jeśli nas wybiją co do nogi , to i tak w końcu będzie to co ma być ! Am Ende steht der Sireg!
 • @Marienburg 20:55:10 - WIE PAN GDZIE PAN POPEŁNIŁ NAJWIĘKSZY ANTYPOLONIZM?
  W swoim tekście Pan zasugerował, że my nie jesteśmy Polakami. To jest wielkie świństwo, kłamstwo i podłość.
  Wszelkie złośliwości, nawet ta - żeśmy wynajęli PAP, są mniejsze od tego.
  Bardzo mi przykro.
 • @Eugeniusz Sendecki 09:06:52
  Widzę że puściły Panu nerwy a to zły znak. Musi jednak Pan liczyć się z rzeczywistością że coraz więcej osób Pana rozpracowało i tego faktu nie da się nigdy więcej zataić. Swego czasu współpracował Pan z osobami najwyższego formatu typu Juzkow, Kurzeja czy Zakrzewski. Wszyscy oni jednak Pana rozpracowali a obecna działalność tylko to potwierdza . Pan jest czystym koniunkturalistą i idzie tam gdzie jest szansa zaistnieć. Jest mi szkoda patrzeć jak sięga Pan dna , jeszcze przed 10-12 laty prezentował Pan konkretny poziom jako autentyczna elita narodowa , dziś robi Pan z sienie błazna . A dlaczego tak wypominam wynajęcie salki PAP-ki na Brackiej ? Powód jest prosty-coraz więcej Polaków chodzi po śmietnikach , że już nie wspomnę o niedożywionych polskich dzieciach, a wasz cyrk wypieprza kupę kasy na akt samouwielbienia . Swego czasu lubiłem oglądać Pana telewizyjkę , dziś uważam to za kabaret o żenująco niskim poziomie. Pana podwójna psychika , a właściwie dwulicowośc charakteru odpychają od Pana ludzi a przyciągają miernoty -to nie jest cecha polska i nawet blond włosy czy niebieskie oczy tego nie zmienią . Ja nie mam nic przeciwko Chazarom którzy służą Polsce bezinteresownie jak swego czasu ks. Unschlicht , lecz generalnie najlepiej będzie kiedy ograniczycie się do życia prywatno-zawodowego i niczego więcej. To tylko dobra rada .
 • @Marienburg 19:39:34 - BO CO? WYKOŃCZYCIE MNIE JAK ŁUKASZA I WITOLDA?
  Widzę, że zaczynacie mnie zastraszać. A to dobry znak. Boicie się narodowej demokracji, hehehe. A widzicie - jaki żeście zrobili błąd kiedyście zakitrali kasę, tę co miała iść na PRAWYBORY NCBO.
  Dobrze, będę dla Was uprzejmy, bo mam do Was słabość, Kolego T***tula. W końcu jesteście endekiem. Patologicznym, uwikłanym w Służby Bertone, rozpitym - ale pamiętam jak żeście fajne piosenki śpiewali podczas popijaw na Kruczej w 2000-nym. Dlatego jestem gotów się pogodzić - po koleżeńsku. Jeśli przekażecie na najbliższą imprezę TELEWIZJI NARODOWEJ przy pomniku Dmowskiego kwotę, której nie zdążył mi przekazać Łukasz - zbastuję z propagowaniem JOPOW. Na dwa miesiące.
 • @Eugeniusz Sendecki 08:59:28
  Nie jestem tym za kogo mnie Pan uważa-za to mam o Panu obszerną wiedzę od Pańskich dobrych znajomych. Szczerze mówiąc ja Pana lubię za pewne sprawy , za jedną bardzo osobistą mam nawet dozgonny dług wdzięczności , ale to inna sprawa. Ja uważam że powinien Pan działać po staremu z Zakrzewskim i Ciesielskim czyli powrócić do triumviratu sprzed 12 lat-wtedy był Pan działaczem na najwyższym poziomie -od kiedy wasze drogi rozeszły się , idziesz Pan po równi pochyłej. Dlatego tyle piszę i tak często jestem nieuprzejmy-chcę odbudowy waszego starego triumviratu dla dobra ruchu narodowego. Bardzo proszę by był Pan w tą niedzielę na Placu Zamkowym i wspomagał z całych sił Zakrzewskiego -sekta smoleńska nienawidzi go a on chce teraz zrobić bardzo ważne uliczne referendum -PiS-iarze podjudzają już na niego głupich kiboli i szykują zadymę -musimy pomóc Zakrzewskiemu by nie spadł mu włos z głowy-jeśli więć tej niedzieli Pan tam będzie wspomagać Zakrzewskiego , odzyska Pan mój szacunek , jego zresztą też . Proszę solidnie przespać się z tą myślą! Niedziele 17 maja Plac Zamkowy godz. 14-21 NIE DLA WOJNY Z ROSJĄ!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej