Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

ANTYMASOŃSKA TWARZ ANDRZEJA HADACZA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kto by jeszcze powielał WASP-owskie kłamstwa Posła PiS Brudzińskiego na temat naszego Hadacza - ten kiep. Na tym filmie widzimy jak autentycznie, po polsku, w duchu endeckim Hadacz zareagował na pojawienie się Ministra Olechowskiego pod TVN-em...

Są takie momenty, w których widzimy całą naturę człowieka. I właśnie taki moment udalo mi się zarejestrować kamerą TELEWIZJI NARODOWEJ. To była ta chwila, kiedy się pod TVN-em pojawił były minister finansów i spraw zagranicznych RP Andrzej Olechowski*.
To był wtorek 12-go maja 2015. Byliśmy wtedy z Andrzejem Hadaczem, z Panią Grażyną Wasilewską-Miernicką i Repsolem (słynnym blogerem NEonu24, motocyklistą z Rajdu Katyńskiego) pod siedzibą głównego rezymowego medium, czyli ITI - TVN na ul. Wiertniczej w Warszawie i lobbowaliśmy u Prezydenta Bronisława Komorowskiego (PBK). Domagaliśmy się przywróćenia Krzyża do Korony, zastopowania niesłusznych roszczeń żydowskich (postulat Michalkiewicza) i zgody na postawienie repliki Krzyża z Giewontu na pierwszej części dziedzińca pałacu prezydenckiego.
Prezydent przywitał się z Andrzejem, ale nie chciał z nami rozmawiać na nasze tematy. W ogóle z nikim pod gmachem TVN-u nie chciał rozmawiać, nawet z trójką podającą się za ekipą telewizji francuskiej - ichnim odpowiednikiem TVN24, albo TVP-Info. Owa ekipa (farbowana blondynka z garbatym nosem, farbowana ruda z zadartym nosem i brunecik nerwowo się poruszający) usiłowała narzucić Bronislawowi Komorowskiemu opowiedzenie się za przyjęciem do polski milionów imigrantów z Północnej Afryki. Na szczęście ten nic nie odpowiadał, lecz uśmiechając się (uśmiech Giocondy z piosenki Grechuty dobry na wszystko!) wsiadł do limuzyny i odjechał.
Myśmy z Hadaczem komentowali bezczelne zachowanie masonerii francuskiej narzucającej biednej Polsce ten bałagan z imigrantami, którzy Francuzi z Anglikami i USA-ańcami zrobili w Północnej Afryce (arabska wiosna się to nazywa, o ironio!) i wtedy nadszedł Andrzej Olechowski.
Nie będę pisał, jakie uczucia wywołało pojawienie się tego polityka w moim sercu, bo znajomi i tak wiedzą, a nieznajomi by i tak nie uwierzyli, ale na pewno warto zwrócić uwagę na reakcję Andrzaja Hadacza na obecność tego polityka z kręgów Unii Wolności (UW).
Otóż Pan Andrzej zachował się jak niekłamany narodowiec. Zareagował żywiołowo, z odpowiednią dozą humoru. Nawiązał do tematu masonerii i gumowego ucha, dając wyraz swojej wiedzy o meandrach polityki zagranicznej uprawianej na Szucha przez środowisko Bronisława Geremka. Zresztą - sami Państwo oceńcie. Proszę popatrzeć na jakiego człowieka kubły pomyj wylewają PiS-wcy, owa atrapa prawicy, owe farbowane licy udające patriotów:

 

Kto by jeszcze powielał WASP-owskie kłamstwa Posła PiS Brudzińskiego na temat naszego Hadacza - ten kiep. Na tym filmie widzimy jak autentycznie, po polsku, w duchu endeckim Hadacz zareagował na pojawienie się Ministra Olechowskiego pod TVN-em...

/-/ Eugeniusz Sendecki

===========
*Andrzej Marian Olechowski – polski polityk i ekonomista. Minister finansów w 1992 oraz minister spraw zagranicznych w latach 1993–1995. Kandydat na Prezydenta RP w 2000 i w 2010, jeden z założycieli Platformy Obywatelskiej.

KOMENTARZE

 • @herbu Grabie 17:52:44 - NIE KAŻDY MA DOKTORAT JAK TY
  Przyznaj Doktorze, że jednak Hadacz na tym filmie jest bliski nam - czyli antymasoński i narodowy, polski. Tamta sytuacja z Olechowskim była spontaniczna, w takich sytuacjach polskość się okazuje w czlowieku. Widać, że emocje polskie i antymasońskie w nas kipią, że są jednoznaczne, i że jedynie siła charakteru i dobre maniery powstrzymują nas, prawdziwych Polaków przed podbiegnięciem i kopnięciem w d***pę Andrzeja Olechowskiego. Po tym fakcie musisz, Doktorze przyznać, że Hadacz jest nasz, polski i patriotyczny, i bardzo dobrze wychowany.
  Ten fakt to jest absolutne zaprzeczenie antypolskim kłamstwom PiS-owskim Posła Brudzińskiego i Ojca Rydzyka - że Hadacz to agent i/lub osoba niezrównoważona.
  Kolego Doktorze, Wam się nie udała współpraca dlugofalowa z Kononowiczem, bo to było dla Was za trudne, ale próbujcie dalej. Autentyczni ludzie z Ludu Polskiego czekają na odkrycie. My, elity polskie mamy Lud powieść do zwyciestwa. Bez nas Lud jest ślepy i pójdzie w szkodę, jak bydło. Zwłaszcza, że Wrogowie ciągną go starannie i w wyrafinowany sposób.
  Oczekuję na zaangażowanie Pana Doktora w sprawę JOPOW.
  A co do ewentualnego bojkotu i/lub głosowania - decyzję podejmijmy w ostatni dzień kampanii. Do tego dnia - lobbujmy i zadawajmy masońskiemu PiSiurowi i POtworowi kłopotliwe pytania, ot na przykład powrót Krzyża do Korony i postulat Michalkiewicza. Podręczmy ich, niech się zes***ają w majtki!
 • hmm
  ...staczacie się kolego doktorze Sendecki, odsłon niecałe 200, lajków zero...i po co wam było kombinować z gajowym red bulem, przecież wybitnie widać, ze to truchło chodzące już...po co reaktywować marsze żywych trupów i wskrzeszać umarłych...przecież system już zadecydował, Bronek, do Wronek, nowe idzie ...swieży czosnek dowieźli, a wy doktorze Sendecki cały czas nowe łaty do starych bukłaków doklejacie...przecież Bronek to rasowy WASP-owiec jest...a wy , przenikliwy łowca WASP-owców jeszcze nie zajarzył, że WASP-owcy was nabijają na widelec ? Zgroza panie kochanku :))
 • @trybeus 20:53:00 - PANIE KOLEGO...
  A wie Pan, że został Pan przez WASP-ów rozszyfrowany jako prawdziwy Polak i TEŻ jest do odstrzału? Na NEonie24 ekspozyturą ichnią jest Rerak. Zauważyłem, że ta kreatura Pana zaliczyła do takich jak Sendecki - w jednym ze swoich antypolskich wpisów.
  Natomiast zauważam, że Pan niezbyt uważnie sie przyjrzał sprawie restytucji Krzyża w Koronie i sprawie wzniesienia repliki Krzyża z Giewontu przed pałacem prezydenckim. Po tym już nic w Polsce nie będzie takie same.
  :)
 • @nocny gryzoń 01:52:56 - JAK TO - SIĘ NIE WBILIŚMY?
  Szanowny Panie!
  Nam chodzi o lobbowanie w polskich interesach. Akcja nasza pod TVN-em to majsterszyk. Minister Olechowski sam nam się wepchał w ręce. Został medialnie zmasakrowany jednym chichotnięciem Pana Andrzeja i sloganem "masoneria"!
  Mistrzowsko genialna wymiana ciosow. A raczej - mistrzowska egzekucja Wroga w wykonaniu skromnego polskiego celebryty - obrońcy Krzyża.
  O, i ta k się powinno walczyć o Polskę. Nowocześnie i skutecznie.
  + Amen!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej