Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4879 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

ANTYMASOŃSKA TWARZ ANDRZEJA HADACZA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kto by jeszcze powielał WASP-owskie kłamstwa Posła PiS Brudzińskiego na temat naszego Hadacza - ten kiep. Na tym filmie widzimy jak autentycznie, po polsku, w duchu endeckim Hadacz zareagował na pojawienie się Ministra Olechowskiego pod TVN-em...

Są takie momenty, w których widzimy całą naturę człowieka. I właśnie taki moment udalo mi się zarejestrować kamerą TELEWIZJI NARODOWEJ. To była ta chwila, kiedy się pod TVN-em pojawił były minister finansów i spraw zagranicznych RP Andrzej Olechowski*.
To był wtorek 12-go maja 2015. Byliśmy wtedy z Andrzejem Hadaczem, z Panią Grażyną Wasilewską-Miernicką i Repsolem (słynnym blogerem NEonu24, motocyklistą z Rajdu Katyńskiego) pod siedzibą głównego rezymowego medium, czyli ITI - TVN na ul. Wiertniczej w Warszawie i lobbowaliśmy u Prezydenta Bronisława Komorowskiego (PBK). Domagaliśmy się przywróćenia Krzyża do Korony, zastopowania niesłusznych roszczeń żydowskich (postulat Michalkiewicza) i zgody na postawienie repliki Krzyża z Giewontu na pierwszej części dziedzińca pałacu prezydenckiego.
Prezydent przywitał się z Andrzejem, ale nie chciał z nami rozmawiać na nasze tematy. W ogóle z nikim pod gmachem TVN-u nie chciał rozmawiać, nawet z trójką podającą się za ekipą telewizji francuskiej - ichnim odpowiednikiem TVN24, albo TVP-Info. Owa ekipa (farbowana blondynka z garbatym nosem, farbowana ruda z zadartym nosem i brunecik nerwowo się poruszający) usiłowała narzucić Bronislawowi Komorowskiemu opowiedzenie się za przyjęciem do polski milionów imigrantów z Północnej Afryki. Na szczęście ten nic nie odpowiadał, lecz uśmiechając się (uśmiech Giocondy z piosenki Grechuty dobry na wszystko!) wsiadł do limuzyny i odjechał.
Myśmy z Hadaczem komentowali bezczelne zachowanie masonerii francuskiej narzucającej biednej Polsce ten bałagan z imigrantami, którzy Francuzi z Anglikami i USA-ańcami zrobili w Północnej Afryce (arabska wiosna się to nazywa, o ironio!) i wtedy nadszedł Andrzej Olechowski.
Nie będę pisał, jakie uczucia wywołało pojawienie się tego polityka w moim sercu, bo znajomi i tak wiedzą, a nieznajomi by i tak nie uwierzyli, ale na pewno warto zwrócić uwagę na reakcję Andrzaja Hadacza na obecność tego polityka z kręgów Unii Wolności (UW).
Otóż Pan Andrzej zachował się jak niekłamany narodowiec. Zareagował żywiołowo, z odpowiednią dozą humoru. Nawiązał do tematu masonerii i gumowego ucha, dając wyraz swojej wiedzy o meandrach polityki zagranicznej uprawianej na Szucha przez środowisko Bronisława Geremka. Zresztą - sami Państwo oceńcie. Proszę popatrzeć na jakiego człowieka kubły pomyj wylewają PiS-wcy, owa atrapa prawicy, owe farbowane licy udające patriotów:

 

Kto by jeszcze powielał WASP-owskie kłamstwa Posła PiS Brudzińskiego na temat naszego Hadacza - ten kiep. Na tym filmie widzimy jak autentycznie, po polsku, w duchu endeckim Hadacz zareagował na pojawienie się Ministra Olechowskiego pod TVN-em...

/-/ Eugeniusz Sendecki

===========
*Andrzej Marian Olechowski – polski polityk i ekonomista. Minister finansów w 1992 oraz minister spraw zagranicznych w latach 1993–1995. Kandydat na Prezydenta RP w 2000 i w 2010, jeden z założycieli Platformy Obywatelskiej.

KOMENTARZE

 • @herbu Grabie 17:52:44 - NIE KAŻDY MA DOKTORAT JAK TY
  Przyznaj Doktorze, że jednak Hadacz na tym filmie jest bliski nam - czyli antymasoński i narodowy, polski. Tamta sytuacja z Olechowskim była spontaniczna, w takich sytuacjach polskość się okazuje w czlowieku. Widać, że emocje polskie i antymasońskie w nas kipią, że są jednoznaczne, i że jedynie siła charakteru i dobre maniery powstrzymują nas, prawdziwych Polaków przed podbiegnięciem i kopnięciem w d***pę Andrzeja Olechowskiego. Po tym fakcie musisz, Doktorze przyznać, że Hadacz jest nasz, polski i patriotyczny, i bardzo dobrze wychowany.
  Ten fakt to jest absolutne zaprzeczenie antypolskim kłamstwom PiS-owskim Posła Brudzińskiego i Ojca Rydzyka - że Hadacz to agent i/lub osoba niezrównoważona.
  Kolego Doktorze, Wam się nie udała współpraca dlugofalowa z Kononowiczem, bo to było dla Was za trudne, ale próbujcie dalej. Autentyczni ludzie z Ludu Polskiego czekają na odkrycie. My, elity polskie mamy Lud powieść do zwyciestwa. Bez nas Lud jest ślepy i pójdzie w szkodę, jak bydło. Zwłaszcza, że Wrogowie ciągną go starannie i w wyrafinowany sposób.
  Oczekuję na zaangażowanie Pana Doktora w sprawę JOPOW.
  A co do ewentualnego bojkotu i/lub głosowania - decyzję podejmijmy w ostatni dzień kampanii. Do tego dnia - lobbujmy i zadawajmy masońskiemu PiSiurowi i POtworowi kłopotliwe pytania, ot na przykład powrót Krzyża do Korony i postulat Michalkiewicza. Podręczmy ich, niech się zes***ają w majtki!
 • hmm
  ...staczacie się kolego doktorze Sendecki, odsłon niecałe 200, lajków zero...i po co wam było kombinować z gajowym red bulem, przecież wybitnie widać, ze to truchło chodzące już...po co reaktywować marsze żywych trupów i wskrzeszać umarłych...przecież system już zadecydował, Bronek, do Wronek, nowe idzie ...swieży czosnek dowieźli, a wy doktorze Sendecki cały czas nowe łaty do starych bukłaków doklejacie...przecież Bronek to rasowy WASP-owiec jest...a wy , przenikliwy łowca WASP-owców jeszcze nie zajarzył, że WASP-owcy was nabijają na widelec ? Zgroza panie kochanku :))
 • @trybeus 20:53:00 - PANIE KOLEGO...
  A wie Pan, że został Pan przez WASP-ów rozszyfrowany jako prawdziwy Polak i TEŻ jest do odstrzału? Na NEonie24 ekspozyturą ichnią jest Rerak. Zauważyłem, że ta kreatura Pana zaliczyła do takich jak Sendecki - w jednym ze swoich antypolskich wpisów.
  Natomiast zauważam, że Pan niezbyt uważnie sie przyjrzał sprawie restytucji Krzyża w Koronie i sprawie wzniesienia repliki Krzyża z Giewontu przed pałacem prezydenckim. Po tym już nic w Polsce nie będzie takie same.
  :)
 • @nocny gryzoń 01:52:56 - JAK TO - SIĘ NIE WBILIŚMY?
  Szanowny Panie!
  Nam chodzi o lobbowanie w polskich interesach. Akcja nasza pod TVN-em to majsterszyk. Minister Olechowski sam nam się wepchał w ręce. Został medialnie zmasakrowany jednym chichotnięciem Pana Andrzeja i sloganem "masoneria"!
  Mistrzowsko genialna wymiana ciosow. A raczej - mistrzowska egzekucja Wroga w wykonaniu skromnego polskiego celebryty - obrońcy Krzyża.
  O, i ta k się powinno walczyć o Polskę. Nowocześnie i skutecznie.
  + Amen!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej