Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4879 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

PRZEŚLADOWANIE ZA KRZYŻ W KORONIE I POSTULAT MICHALKIEWICZA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Andrzej Hadacz poturbowany przez PiS-owców, ma zadrapanie pod okiem lewym i skaleczony lewy kciuk. Ujął się za nim Prezydent Bronisław Komorowski. Andrzej postulował, aby Kandydaci przywrócili Krzyż do Korony i zrealizowali postulat Michalkiewicza.

Oto sprawozdanie z tego co się działo podczas debaty prezydenckiej w ostatnią niedzielę przed drugą turą wyborów prezydenckich Anno Domini 2015.
Przez Fejsbook poprosiliśmy wszystkich znajomych, aby przyszli na debatę prezydencką do telewizji TVP w dniu 17 maja 2015. Andrzej Hadacz pojawił się na ulicy Woronicza (w siedzibie TVP) z ekipą TELEWIZJI NARODOWEJ i był wspierany przez Roberta Satanowskiego, syna wybitnego dyrygenta. Mnie tam nie było, bo byłem w pracy. Miałem wielkie pretensje do Redaktora Ruszkiewicza, że tam go nie było i że nie pisał wszystkiego na bieżąco, ale się już pogodziliśmy. Dlatego piszę z opóźnieniem i ten tekst ma bardziej charakter oficjalnego oświadczenia, a nie notatki na bieżąco, owego szczytu sztuki reporterskiej i dziennikarskiej, na który nie wspiął się akurat nasz Redaktor Naczelny, chluba prawdziwie polskiego internetu Jarosław Ruszkiewicz.
No, ale ja nie o tym chciałem pisać. Otóż - założenie było takie, że tego dnia Andrzej Hadacz spotka się z obydwoma kandydatami i będzie lobbował za przywróceniem Krzyża do Korony i za postulatem Redaktora Michalkiewicza (zablokowanie niesłusznych, oszukańczych i antypolksich roszczeń żydowskich). Do tego lobbowania przygotowujemy się cały czas - są filmy na YouTube, w których nasza praca jest pokazywana na bieżąco. To wszystko robimy dla Polski, aby przerwać pasmo nieszczęść, które trwa od roku 1927, kiedy po zamachu stanu masoneria wyrwała Krzyż z Korony Orła w godle państwowym.

No i doszło do ostrego starcia. To było do przewidzenia, bo wokół obydwu kandydatów kłębią się Wrogowie Krzyża, którzy Hadacza szczególnie nie lubią - bo blokuje im żerowisko na polskim mieniu, które chcą odebrać pod pretekstem zwrotu mienia Żydom. Zarówno przed jak i po debacie Andrzej został brutalnie przez nieznanych sprawców przewrócony na ziemię, był kopany i okładany drzewcem do flagi. Być może byli to zwolennicy Dudy, albo jacyś przysłowiowi ruscy agenci wokół Dudy się kręcący. Szczególną uwagę wzbudził łysy facet z haczykowatym nosem, nieco podobny do Narutowicza, tylko nikczemniejszego wzrostu, który napadł na Hadacza. Zachowywał się jak funkcyjny z różowym winklem z Auschwitz.

Pan Andrzej wdał się w przepychanki słowne z ludźmi ze świty Dudy. Dał się sprowokować i zaczął wypominac - że za Dudą stoi Kaczyński. Satanowski zwrócił uwagę Dudzie - że jego funkcyjni czlowieka biją niewinnego, ale Duda udał że nie slyszy, ominął syna wybitnego reżysera i poszedł dalej. Funkcyjne panie ze świty Dudy gromko zaczęły skandować "Andrzej Duda!" aby przykryć tym glośnym krzykiem tę komprmitującą sytuację.

Oto jak w głośnej atmosferze, w szczycie kampanii powrócił temat przywróćenia Krzyża w Koronie i postulat Stanisława Michalkiewicza, popularnego publicysty narodowego i wolnorynkowego. Przewiduję, ze teraz różnej maści publicyści i dziennikarze, owi oficerowie frontu ideologicznego będę za wszelką cenę odwracali uwagę Polaków od postulatów Hadacza - że się domaga Krzyża w Koronie i realizacji postulatu zablokowania niesłusznych majątkowych roszczeń antypolskich.

Tutaj: film Andrzeja Handrały o tym jak Andrzej Hadacz byl prześladowany przed debatą:

Dlaczego ten film jest taki ważny? A dlatego, ponieważ pokazuje chronologie zdarzeń. Na początku, przed debatą Hadacz jest spokojny, skupiony, podchodzi do Dudy asekurowany przez Satanowskiego i filmwoany przez Handrałę - żeby zadać pytanie o Krzyż i postulat Michalkiewicza. Ochroniarze rzucają się na niego, wyszarpują go, chwytają, przytrzymują (popełniając przestepstwo!) żeby nie wypowiedział swoich zapytań na glos, żeby przy kamerach to było wypowiedziane. I o to tutaj chodzi. O Krzyż w Koronie i polskie mienie.
A co mówią media? Ano cały czas pokazywane są momenty późniejsze, kiedy zdenerwowany Hadacz miota się i wykrzykuje do PiS-owców zapytania o Kaczyńskiego, albo wychwala (na złość! nieszczerze! z głupoty i w złości!) teksty poro-platformerskie. Media WSZYSTKIE zgodnie kłamią - zatajają prawdę o tym o co Hadacz chciał zapytać Dudę. Prawdę o Krzyżu i postulacie Michalkiewicza.
Czy Hadacz przegrał tę debatę? Myślę, że owszem, został przygnieciony do ziemi, wyrzucony, nie pozwolili jemu zadać kluczowego pytania - i poczuł się zamotny i przegrany. Ale perspektywnicznie to Hadacz i TELEWIZJA NARODOWA -wygraliśmy. Bo prawda o tym niezadanym pytaniu przeżre mury PiS-owskiego i PO-wskiego kłamstwa systemowego. A prawda w demokracji jest najważniejsza.
I właśnie dzieki temu niepozornemu, krzykliwemu celebrycie polskiemu Pan Bóg da Polsce zwycięstwo nad tym Systemem Zła.
+ Amen!

 /-/ Eugeniusz Sendecki

 Z Andrzejem Hadaczem jestem w stałym kontakcie telefonicznym. Konto Pana Andrzeja na Facebooku:
https://www.facebook.com/andrzej.hadacz.1
Proszę uważać na fałszywki. Na Tweeterze i na Facebooku są inne konta sygnowane wizerunkiem Andrzeja Hadacza i są to konta fałszywe.

KOMENTARZE

 • Bul?
  Znowu bul? No nie. Ja mam go dosyć. Nie chcę żeby wygrał. Duda szybciej zgodzi się na krzyż i w godle i gdzie Pan, Panie Eugeniuszu będzie chciał.

  Serdeczności
 • Hadacz
  Daję 5* jakkolwiek wiadomość ważna. Proszę pozdrowić Hadacza. Tak to jest jak ktoś się za bardzo kręci przy bulu, to może oberwać od co bardziej narwanych jego przeciwników.
  Oby Pan Andrzej szybko się wykurował. I przeszło mu z bulem.
 • Czołem WSIoki
  Pana kochaś dobry popis dał :)))
  https://www.youtube.com/watch?v=IK0_FgXRs8k
 • za lat 5
  kto to wie, kto to wie, może zagłosujemy w 2 rundzie na p.Andrzeja
  jak dotąd idzie jak burza !!!!!
 • @nostradamus 22:26:03
  Rzeczywiście, coś nie wyglądał na poturbowanego, ani mającego połamane palce. W sumie bohater filmiku wygląda na takiego, który mógł się podrapać pod okiem i skaleczyć sobie kciuk podczas codziennej czynności podcierania się papierem toaletowym.
 • @alek.san 23:18:38
  jest prawdziwym wygranym nudnej debaty 8-)))))))
  cała Polska teraz debatuje nad..........................p.Andrzejem
  https://youtu.be/G0yBVnYr7Ko
 • @Zbójnicki pies 23:25:04
  "jest prawdziwym wygranym nudnej debaty"

  No to na prezydenta go! Na prezydenta! ;-DDD

  Pozdrawiam
 • @Zbójnicki pies 23:25:04
  W okrągłej minucie tego filmiku (1:00), bohater pokazuje dokładnie co mu dolega.
  A tak w ogóle, to czuję się dziwnie, rola advocatus diaboli niezbyt mi pasuje. Niemniej bliżej mi do Dudy, niż do tego pana:
  http://www.liveleak.com/view?i=ade_1425214862
 • Nie dotykaj mnie, bo się zarażę wścieklizną pisowską
  http://blogpublika.com/2015/05/17/andrzejek-prowokator-hadacz-przegrywa-komorowskiemu-debate-nie-dotykaj-mnie-bo-sie-zaraze-wscieklizna-pisowska/
 • @rerak 01:53:08
  Też bym chciała wiedzieć.
 • @aliali 23:44:30
  A skąd wiesz, że to czarne q..wy z PISu? To że wyglądali jak czarne q..wy z PISu wcale nie musi oznaczać że nimi byli.
 • Panie Genku
  życzliwi ludzie od dawna mówili, daj Pan sobie spokój z tą hadaczową szopką, a Pan żeś w to brnął.
  Po co to Panu było?
 • @Zbójnicki pies 23:25:04
  Tzn. które mniejsze zło mam wybrać. Tego co brnie do wojny z Rosją razem z swoją ciotką w imię interesów żydów amerykańskich, czy tego, że udaje, że chce wojny z Rosją??? Lecz ich polityka w stosunku do Polski jest pro-izraelska bardziej konkretny w tej polityce jest wystawka cioty, którego zresztą poparła diaspora garbonosych w Polsce, który głosował w EUE przeciw uznaniu państwa palestyńskiego.
  Obydwu łączy przynależność do żydowskiej partii UW oraz łączy ich to, że mają obydwaj żony żydówki.
  Dlaczego namawiasz innych do głosowania na działaczy żydowskiej partii UW. Takie zachowanie to nic innego jak głupota albo agentura.
  Jaka jest różnica między zięciem Korchasnera a Bulem. Konkretnie czym różnią się w swoich pseudoprogramach wyborczych w sprawach ważnych dla Polski.
 • @Wrzodak Z. 08:29:03
  nikogo na nic nie namawiam, sam nie głosowaem i nie będę gosował, nie wiem skąd Pan wie (lub inaczej) gdzie ja napisałem cokolwiek o głosowaniu na tych 2 kandydatów
  Pozdrawiam
 • @Zbójnicki pies 08:36:51
  kto to wie, kto to wie, może zagłosujemy w 2 rundzie na p.Andrzeja
  jak dotąd idzie jak burza !!!!!


  Może, czyli zastanawiasz się. Choć z tego zdania nie wynika, że głosujesz za Dudą czy Bulem, jeżeli tak to przepraszam
 • ---------------WAŻNE !!!!!!!!!!!!!!!!!
  http://pressmix.eu/2015/05/06/katastrofalny-podatek-katastralny-juz-za-rok-czemu-kandydaci-na-prezydenta-o-nim-milcza/
 • //Miałem wielkie pretensje do Redaktora Ruszkiewicza, że
  tam go nie było i że nie pisał wszystkiego na bieżąco, ale się już pogodziliśmy.//

  Co pan powiesz, Panie Doktorze Sendecki? Czy ja musiałem się z Panem godzić skoro się nie pokłóciłem?
  To może Pan, Panie Doktorze Sendecki ma jakieś problemy egzystencjonalne?...
  Ja, skromnie oczywiście, mogę zaoferować Panu konsultacje fachowców, których już wynajmowałem przy trzebieży przestrzeni medialnej.
  To nie boli i za darmo a zaraz Pan, Panie Doktorze Sendecki poczuje się lepiej. :)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 09:57:16 - COOO? MNIEEE? BOHATERAAA? BANOWAĆ!
  O żesz ty...!
  [zaklął szepetnie!]
  [ocenzurował wypowiedź po chwili namysłu, bo głupio by było być wurzuconym z NEonu za brzydke słówka]
 • @Eugeniusz Sendecki 10:04:18
  Bo w sumie należy Pan, Panie Doktorze Sendecki do grupy podwyższonego ryzyka i to Pan powinien korzystać z porad fachowców.
  Jednym z nich, skromnie nadmieniam, jestem ja...
  Pan, ratując zawodowo życie innych, zapomina o swoim. Ale jestem ja, Spiritek i Panu pomogę. Cieszy się Pan? :)))
 • @Eugeniusz Sendecki 10:04:18
  Ten Hadacz to jakiś nowy mesjasz? Mi to raczej na katodebila wygląda.
 • @Eugeniusz Sendecki 10:04:18 - Manipulacja?
  Panie Eugeniuszu,

  Myślę, że popełnił Pan nadużycie - tytuł sugeruje, że biedny, poszkodowany i zażywający nieco sławy pan Hadacz został poturbowany za Krzyż i postulat. Widziałem film i muszę przyznać, że to wcale tak nie wyglądało.
  Była przepychanka, bo ktoś... wspiera bula.... tego się nie da usprawiedliwić. Jeśli wie Pan coś co determinuje w sposób jednoznaczny konieczność wspierania bula przez biednego pana Hadacza, to proszę to jasno i konkretnie napisać: "Trzeba wspierać bula, bo..." i tu argument.
  A tak można pisać o ataku na Krzyż, postulat, wolność słowa a nawet i NATO.

  Czyżby to, co zauważyłem, to tylko niedopatrzenie, nadużycie czy może świadoma manipulacja?

  Jak się czuje Poszkodowany?
 • @Atanatari 11:07:54 - PROSZĘ NIE GROZIĆ KARALNIE I HOMOSEKSUALNIE
  A w ogóle - to kim Pan jest? Dlaczego Pan obraża Andrzeja Hadacza?
  Facet chciał przyjść w miejsce publiczne, gdzie się promowali kandydaci. Chciał jednemu z nich zadać pytanie - czy przywroci Krzyż do Korony, i czy odda Żydom mienie zagrabione Polakom? Został poturbowany przez jakichś nieznanych sprawców. To znaczy, że jest bohaterem. W słusznej sprawie wystapił.
  Jasne?
  Co jeszcze mam Panu wytłumaczyć? Jeden Hadacz wystarczy, żeby nakłuć balon tej pseudo-demokracji esbeckiej. Widok osiłków tłamszących Hadacza to najlepsza pointa tej całej kłamliwej i antypolskiej WASP-owskiej kampanii wyborczej.
 • @Eugeniusz Sendecki 12:11:08
  Od dawna obserwuję pana "narodowe"działania. "Kiepscy"przy pańskiej produkcji, to klasyka.

  Zastanawia mnie jednak nie pan, ale bardziej grono wzajemnej adoracji, które pana promuje. Toż to w czystej postaci antypolonizm, jak ze zjadliwej żydowskiej gazetki. Redakcja portalu ponosi za to chcąc, czy nie -odpowiedzialność.

  Interesującym przypadkiem psychiatrycznym pan jest z tym uwielbieniem dla kretynizmu, nieszczęścia ludzkiego, podnoszeniem na piedestał marginesu społecznego oraz uprawianiem tzw.katakumbowego "ruchu narodowego".To wiele o panu mówi i zleconych panu zadaniach.

  Nawet "polski król" Jan Kobylański pana nie osłoni, choć stara się pan instrumentalnie używać Jego osoby.
 • @rerak 01:53:08
  Pewnie jakiś Mongoł.Pełno ich tutaj.
 • @nikander 10:34:52
  Daruj sobie tego "katodebila".Debile są bezwyznaniowcami.
 • @Eugeniusz Sendecki
  Panie Eugeniuszu a to, że Hadacz zaatakował tą panią na wózku to z jego strony w porządku?
 • @Cheval Noir 12:47:23
  A to tysz prowda.
 • echhh
  wystarczy że przygłup błyśnie dewocie przed oczyma krzyżem, jezuskiem i maryjką a dewota robi z tego przygłupa guru. panie eugeniuszu, pan da sobie spokój z hadaczem. krzyż to tylko symbol a symbol to bałwan a bóg zabronił oddawania czci bałwanom.
 • Banana Republic of Poland...
  http://m.neon24.pl/c1dd52ebf4ada1aa0ec9a1198f329297,14,0.jpg
 • @Wrzodak Z. 09:18:03
  dokadnie napisaem e za lat 5 w drugiej rundzie ewe. zagosujemy na p.Andrzeja H.
 • @Kula Lis 62 14:55:08
  A ja wkleję link do Wirtualnej Polonii http://wirtualnapolonia.com/2015/05/18/debata/
  Czy pani Alina Sendecka jest też "inaczej narodowa"?
  Alina said

  2015-05-18 @ 18:18
  Ci ludzie to zarząd. Zarząd LPR:

  Witold Bałażak – Prezes,
  Maciej Giertych – Przewodniczący Kongresu,
  Zenon Mroczkowski – Przewodniczący Rady Politycznej,
  Edmund Zając – Wiceprezes,
  Mirosław Ciechanowski – Skarbnik,
  Mieczysława Zalewska – Sekretarz,
  Dariusz Chmiel – członek Zarządu,
  Grzegorz Dębski – członek Zarządu,
  Andrzej Dorszewski – członek Zarządu,
  Maria Sendecka – członek Zarządu,
  Antoni Sosnowski – członek Zarządu.

  Ci ludzie do niczego nie przymuszeni, sami nie zgłosiwszy żadnego kandydata w wyborach prezydenckich POPIERAJĄ KOMOROWSKIEGO całkiem jak rodzina Giertychów ….
  NAPISALI TO NA STRONIE LPR http://www.lpr.pl/2015/05/12/stanowisko-lpr-przed-ii-tura-wyborow-prezydenckich/

  Uprzejmie proszę, żeby mnie ktoś uszczypnął albo oświecił o co chodzi? A mogli skorzystać z okazji i siedzieć cicho. WSI-owi patrioci?
 • @nikander 10:34:52 Kultura a'la niejaki pan nikander:
  //Ten Hadacz to jakiś nowy mesjasz? Mi to raczej na katodebila wygląda.//
 • @moher 20:01:55
  To miało być tak , http://grafik.rp.pl/grafika2/638759,661471,16.jpg niestety im wszystkim wychodzi tak , http://i424.photobucket.com/albums/pp325/panczen/az1-9.jpg?t=1302082094 To trudno jest się z Autorem nie zgodzić . Szczęść Boże. Ave.
 • @Repsol 21:15:51 To jest paranoiczny stan.
  Naród podaje się w 95% Katolicki, a jego "reprezentanci" gotowi polec w walce z narodem, byle mu Krzyż odebrać. Już to świadczy że kariery i pieniądze zapewnia im jakaś "antykrzyżowa" potężna ciemna siła. https://youtu.be/G8x-7j2dO0Q
 • P. S.
  Bo nasz naród na pewno nie takich podstawionych reprezentantów sobie życzy. SZCZĘŚĆ BOŻE!
 • ---------- i mówisz Pan, że krzyży w Polsce nie dość ??
  http://colaska.pl/#!prettyPhoto/1/
 • @moher 21:48:42
  Dotacje z U.E. i niby problem z wsparciem banderopiteków po przewrocie antydemokratycznym na majdanie . Przykro na to patrzeć i na tych gamoni . Szczęść Boże . https://www.youtube.com/watch?v=LrKLciF49Yk , albo następny idiota https://www.youtube.com/watch?v=vrpKXUmosng , o nim nie wspominam bo zajebiście się zawiodłem , ale zobacz https://www.youtube.com/watch?v=h_pNHWGeiB8 .Pora Przyjacielu dorosnąć Judeopolonia ma powstać .Polska ma przestać istnieć .Ave.
 • @ninanonimowa 21:59:43 -//i mówisz Pan, że krzyży w Polsce nie dość ??//
  Ninoczka! Boisz się krzyża? Ja myślę, że egzorcyzmy są darmowe. No, ale rozumiem Twój dylemat. Musiałabyś zrezygnować z miotły... :(( ( http://m.neon24.pl/3de8dab1d4ce6e6347dfb0da1394d28c,1,1.jpg
 • @ninanonimowa 21:59:43
  Ano mówię zgodnie z wychowaniem że krzyży w tym kraju coraz mniej , pamiętając przesłanie J.P.II radzę nie wychylać się. Pozostań z Bogiem w sercu . Ave . https://www.youtube.com/watch?v=SX0XxiopJ7E
 • @Repsol 22:03:32.//Pora Przyjacielu dorosnąć Judeopolonia ma powstać .Polska ma przestać istnieć .Ave.//
  To nie takie proste. Polska będzie WWW! :)))https://youtu.be/vdYCbAjgfh4
 • @Eugeniusz Sendecki
  Pośmiejmy się Ave. Celbryta Show. :)))
 • @Repsol 22:10:44
  „Tylko pod krzyżem, tylko pod tym znakiem / Polska jest Polską, a Polak Polakiem” – SZCZĘŚĆ BOŻE!
 • @moher 22:38:26
  Bronki z Dudą wydymają Nas jak zwykle .Ave Amigo . Zakład ?.
 • @moher 22:44:01
  Ave Amigo . Szczęść Boże.
 • @aliali 23:01:58
  Fajnie że Bronisławie się określiłeś . Bywaj z daleka , napisz więcej jutro Ciebie tu nie będzie .Przykro mi. :(
 • @Repsol 22:47:45 Obaj mi się nie podobają, więc nie widzę powodu do zakładu.
  Ale uważam, że w PIS jest więcej uczciwych ludzi. Na tonącej Platformie są najgorsze Obwiesie. Podobno w desperacji rzucają się w objęcia jakiegoś wiru? - Zapomnieli chyba Polskiego przysłowia, że co ma wisieć nie utonie. -(A kaszaloty muszą być wszędzie?:))). Bronka, jak widzę za zdradę na rzecz stronnictwa przeciwnego się dyscyplinuje prowokacją ? (Idiota myślał, że jednemu świeczkę, a drugiemu meorę, a żyrandol dla niego?) Miota się miedzy jednym a drugim. Marne ma widoki na dalsze pilnowanie żyrandola. A żyrandol taki ładny i splendoru gajowemu dodaje, bezpieczeństwo przed odpowiedzialnością za grzechy zapewnia ... jak się okazuje do pewnego czasu:))))
 • @aliali 23:08:53
  Za brak inteligiencji .Przykro mi :(.
 • @moher 23:09:15
  Przykro mi , nie zgadzam się z walczącymi debilami . Ave Amigo , No pasaran . Prawda ? . https://www.youtube.com/watch?v=3e8MnreB2PE Szczęść Boże , Przyjacielu.
 • @Repsol 23:42:51 //Za brak inteligiencji .Przykro mi :(.//
  Z ust mi to wyjąłeś. Tu jest trochę takich ludzi, co nie rozumieją słowa pisanego i nie pojmują, co chce im się przekazać. Biedne ofiary braku rozumu :((
 • @aliali 23:54:16
  Przykro mi jutro Ciebie tu nie będzie .Obiecuję . https://www.youtube.com/watch?v=cu9JLe1faJQ
 • @moher 00:04:13
  Ave .Bracie.
 • @aliali 00:17:56
  Genetyka ty urodziłeś się i zdechniesz z bronkiem , oni wszyscy mają nas w dupie, temat wątpię czy rozumiesz , ale to twoje ostatnie POdrygi jutro rano zostaniesz skasowany za obniżanie poziomu portalu . Przykro mi. :)
 • @Repsol 22:47:45
  "Bronki z Dudą wydymają Nas jak zwykle ."

  To dlaczego tak mało ludzi głosowało na Kowalskiego? Załamać się idzie....
 • @aliali 00:17:56
  Za spadanie w temacie pytań Michalkiewicza też ci się należy walnięcie w łepek jako nieprzytomnemu i nie kumającemu o co Autorowi chodzi .Nie dość że analfabetę bronka POpierasz to jako lemingus rex sam skacz ze skały. Przykro ze z tobą muszę dyskutować . Bywaj synku z Bogiem , na innym portalu.
 • @Jasiek 00:37:51
  Bo wszyscy normalni ludzie , mamy przerąbane . Polski już nie ma .Ave.
 • @Repsol 00:41:23
  Ja tam dalej wierzę w dobry wynik RN... Oby Pan nie miał racji z tym nieistnieniem Polski.

  Ukłony
 • @aliali 00:41:33
  Tak o pytaniach Michalkiewicza dalej nic nie napiszesz ?.
 • @Jasiek 00:43:09
  Jeżeli w Polsce mieszkasz to jest mi przykro , jeżeli nie to nie wracaj .Pozdrawiam.
 • @stanislav 12:26:37 - BARDZO DZIĘKUJĘ ZA POPARCIE
  Będę potrzebował Pańskiej pomocy w procesach przeciwko Szpitalowi Wolskiemu i esbekom fałszującym dokumentację medyczną. To jest niesłychanie ważna sprawa. Jesteśmy zagrożeni jako nacja - jeśli odpuścimy zarząd nad polską służbą zdrowia satanistom, ubekom, gestapowcom, mosadowcom i masonom.
  Dzięki za wsparcie.
 • @aliali 00:41:33
  Wybacz jesteś młodym człowiekiem i obiecuję że wycięty nie będziesz , masz Pocztę Wewnętrzną to zapytaj . Pozdrawiam młodziaka. Odpowiem zgodnie z Sumieniem .Ave.
 • ------- CZUB SENDECKI z CZUBEM HADACZEM
  ----OBRAŻA MOJE UCZUCIA --PATRIOTYCZNE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  https://www.youtube.com/watch?v=j-PPYGsFZ3U
 • @ninanonimowa 04:48:31
  https://sites.google.com/site/poezjapl/poezja-pl
 • --------ROLA jaką ma spełniać ! Sendecki z hadaczem !!!!
  https://www.youtube.com/watch?v=BhBUT1Xs6Sw
 • @Repsol 22:42:03
  https://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2015/05/pieszczoch-c582ac584cuchowy.jpg
 • @Kula Lis 62 07:54:43
  To syndrom sieroty odrzuconej przez innych. Taki przylgnie nawet do złoczyńcy, który go pogłaszcze.
 • @Kula Lis 62 07:54:43
  https://i2.wp.com/paczaizm.pl/content/wp-content/uploads/deska-do-gory-suflerka-bronislawa-komorowskiego-toaleta.jpg
 • @Repsol
  Przejrzałem całą debatę na http://telewizjarepublika.pl/pierwsza-debata-prezydencka-komorowski-duda-relacja-na-zywo,20051.html
  Cytaty z wypowiedzi Komorowskiego
  (…)
  1. Nie można mówić ludziom, że się ich odrzuca, że zostaną zepchnięci na margines
  2. Komorowski mówi, że najwięcej Polaków wyjeżdżało z kraju za chlebem za rządów PiS-u.
  3. 25-lecie polskiej wolności jest gigantycznym osiągnięciem Polski i Polaków. Ja o tę wolność walczyłem, jestem z niej dumny co nie znaczy, że jestem bezkrytyczny
  (…)

  Co za cynizm i kłamstwa ze strony Komorowskiego. Nie rozumiem, że Duda nie potrafił skontrować tych wypowiedzi i ośmieszyć Komorowskiego.

  Ad1.
  Duda mógł powiedzieć, że to są tylko słowa, gdyż PO cały czas to robi – spycha innych na margines wg zasady "kto nie z nami tego zmieciem".
  Ad2.
  Trzeba było powiedzieć, że to były skutki rujnującej polityki likwidowania miejsc pracy przez postkomunistów, zdrajców i przestępców z UD, UW, KLD, PSL, SLD, etc. Ludziom nie mających pracy zaczęły się kończyć pieniądze i dlatego wyjeżdżali tak masowo z Polski.
  Ad3.
  To żadne osiągnięcie. To ruina Polski, polskiej gospodarki i każdej dziedziny życia. Wyśmiać te stwierdzenie. Zadłużenie olbrzymie a pieniądze rabowane przez SLD, UW, UD,KLD, PSL, PO.
  Duda nie wspomniał o tragicznych działaniach Platformy Antyobywatelskiej: wypędzenie milionów Polaków, miliony bezrobotnych przez likwidacje przemysłu,floty handlowej, sklepów, PGR, szkół , wojska itd, rozbijanie i nędza rodzin, dewastacja wychowania przez kolejne rządy ociemnienia narodowego, walka z patriotyzmem,Kościołem, wprowadzanie śmiercionośnego GMO, pigułek wczesnoporonnych do szkół, porzucenie Sybiraków na rzecz zacofanych imigrantów,wypłacanie przez Polskę utraconych rzekomych majątków żydowskich a zupełne przemilczanie kontrybucji wojennych ze strony zbrodniczych Niemiec, zwrotu polskiego złota przez Anglię, szczucie na Rosję i Białoruś, topienie finansów przez udzielanie pomocy dla banderowskiej Ukrainy, brak wsparcia dla Polonii itd. Duda lichy kandydat. Widać, że Duda to nie jest błyskotliwy wojownik. Jak on zrobił ten doktorat? http://i.imgur.com/zUspwqQ.png
 • @Repsol
  Znależli jakiegoś przypała na każdą okazję i na czele łonetu wszyscy piszą o „rozróbach” de facto wywoływanych przez niego. Sendecki ze swoją „niezależną telewizją: nazywa go Andrzejkiem i rozpytuje, jak przedstawiciela grupy, że ho ho. Andrzejek zachował się jak typowy wyborca PO, kierujący się poprawnością polityczną gazety wyborczej i tvn24. Trudno mu się dziwić. Tutaj: https://dzieckonmp.wordpress.com
 • @Repsol Andrzej pójdzie na wybory, a Ty?
  https://youtu.be/IK0_FgXRs8k
 • @Kula Lis 62 08:08:40
  "Widać, że Duda to nie jest błyskotliwy wojownik. Jak on zrobił ten doktorat?"
  Tak ,jak Bronek magisterkę.Trzeba mieć odpowiedniego teścia.
 • @Eugeniusz Sendecki 00:50:47
  Panie Sendecki,

  z "bulem" stwierdzam, że pomylił pan adresata specjalistycznej pomocy. Ja jestem dr ekonomii, a panu potrzebny jest dr medycyny ze specjalizacją psychiatria kliniczna, a nawet nie wiem, czy nie należałoby zwołać konsylium w składzie doktorów wielu specjalizacji, może i rzeczywiście nie tylko medycznych?- wtedy być może nie odmówiłbym?! :))))
 • @Kula Lis 62 08:16:18
  Ale to nie tylko przypał , to jest teraz Celebryta . Masz Bracie cojones to wyłap nasze pisanie .Jaja jak berety ?. Kumasz bazę ?. Ave :)))
 • @stanislav 13:51:38
  Przykro że tak synu piszesz , to tylko wskazuje ze w obecnym nadwiślańskim kraju , taki idiota jak ty może być "Sic Doctore" Przez takich jak ty doktorów ekonomii mamy w tym kraju tak jak wszyscy widzą .Zalecam samemu się wypatroszyć .Wiem że nie zrozumiesz co napisałem . Chory kraj i chora kadra . Prawda ?. Pozostań sam z "Bulem "
 • @moher 22:44:01
  tak jak trupy...
 • @czerwony baron 00:21:31
  Dzięki jako nieboszczyk pozdrawiam. Po co chcesz mi przyrąbać , nie ta liga wyluzuj . :))))) https://www.youtube.com/watch?v=PjW43ud_PN0

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej