Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
663 posty 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

POSTULAT MICHALKIEWICZA I KONTR-AKCJA MOSSADU

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Właśnie wpadliśmy na trop oficera Mossadu, który od roku 2010 przychodził pod Krzyż i który ostatnio inspirował Andrzeja Hadacza, aby ten nie podnosił sprawy Krzyża w Koronie i postulatu Michalkiewicza.

Poniżej zamieszczam najważniejszy polityczny tekst obecnej, kończącej się wkrotce kampanii wyborczej. Jest to ten słynny "postulat Michalkiewicza" - czyli nasz narodowy opór przeciwko niesłusznym antypolskim roszczeniem żydowskim. Z tym właśnie postulatem występuje Andrzej Hadacz, celebryta polski, o którym tak głośno ostatnio. Okazuje się, że awanturującego się Hadacza nagłośniły media, w tym i media WASP-owskie, ale panuje ŚCISŁA CENZURA - że Hadacz na spokojnie domaga się właśnie tego postulatu Michalkiewicza i powrotu Krzyża do Korony... To właśnie dlatego, jak tylko Hadacz otworzył usta w hallu TVP - rzucili się nań ochroniarze i go stłamsili, łamiąc prawo, naruszając nietykalność cielesną. Wcześniej ci sami nieznani sprawcy wyszarpnęli dziennikarkę Polsatu zadającą Dudzie pytanie - i nikt tej sprawy nie porusza, nie zadaje niewygodnich pytań...

Właśnie wpadliśmy na trop oficera Mossadu, który od roku 2010 przychodził pod Krzyż i który ostatnio inspirował Andrzeja Hadacza, aby ten nie podnosił sprawy Krzyża w Koronie i postulatu Michalkiewicza. Ten czlowiek został sfotografowany przez Zenona Nowaka (lider partii dzielnytata.pl), który starannie archiwizował prawie wszystko co się pod Krzyżem działo. Mamy zatem dowody. Obecnie ów pan biznesmen kręci się przy Prezydencie Komorowskim i przy Kandydacie Dudzie. Cecha charakterystyczna - fisis ma diaboliczny, jakby z filmów Polańskiego o Szatanie. Jest siwy, ale włosy farbuje na czarno. Jest nieochrzczony, z matki Żydówki. W roku 1968-mym wyemigrował do Izraela i tam wstąpił do armii izraelskiej. Obecnie występuje jako biznesmen USA-ński.
Pytamy z Zenonem Nowakiem - jak to się dzieje, że Służby Prezydenckie dopuściły do obracania się tego pana w otoczeniu Bronisława Komorowskiego? Dlaczego Służby Prezydenckie nie chcą Krzyza na pierwszej części dziedzińca pałacu prezydenckiego, a tego diabolicznego pana - chcą, i to jak najbardziej?

Poniżej zamieszczam (za podaniem źródła) tekst Stanisława Michalkiewicza. Proszę o potraktowanie tego tesktu jako tekstu szkoleniowego;

 
 

Przetestujmy Umiłowanych Przywódców

Komentarz    serwis „Prawy.pl” (prawy.pl)    5 maja 2015
(zamieszczony rówież na stronie
www.michalkiewicz.pl)

W ostatnim okresie mnożą się naciski na Polskę, by zadośćuczyniła żydowskim roszczeniom majątkowym. Ostatnio do ataku zatrąbił pan Daniel Schatz, stwierdzając na łamach „The Jerusalem Post”, że oto nadszedł „najwyższy czas, by Polska zmierzyła się ze swoją przeszłością”, to znaczy – pod pretekstem „restytucji mienia” pozwoliła Żydom się obrabować. Żydowskie roszczenia majątkowe nie mają bowiem żadnego uzasadnienia prawnego. Zgodnie z zasadami przyjętymi przez wszystkie państwa cywilizowane – w tym również USA, które mimo to wywiera na Polskę naciski – majątek obywatela, który zmarł nie pozostawiwszy spadkobierców ustawowych, ani nie sporządził testamentu, przypada państwu, którego zmarły był obywatelem. Polscy Żydzi zamordowani przez Niemców w okresie okupacji byli obywatelami polskimi, a więc prawnym sukcesorem pozostawionego przez nich mienia jest państwo polskie. Żydowskie organizacje „przemysłu holokaustu” nie są niczyimi przedstawicielami w znaczeniu cywilno-prawnym, więc nie mają do tego mienia jakichkolwiek uprawnień, podobnie jak Izrael, który powstał dopiero po wojnie i żaden z zamordowanych na terenie Polski Żydów nie był obywatelem tego państwa.

Mimo braku jakiegokolwiek uzasadnienia prawnego dla żydowskich rewindykacji, ze strony żydowskiej nieustannie wysuwane są coraz bardziej natarczywe żądania, połączone niekiedy z pogróżkami, że w razie niespełnienia tych żądań Polska będzie „upokarzana” na arenie międzynarodowej. Te akty „upokarzania” są coraz częstsze i przybierają postać bezczelnych oskarżeń nie poszczególnych Polaków, czy jakichś polskich środowisk, tylko „narodu polskiego” o pomocnictwo w zbrodniach II wojny światowej, albo nawet o sprawstwo samodzielne. Tej oszczerczej kampanii wychodzi naprzeciw działalność piątej kolumny w kraju. Różni ambicjonerzy w nadziei na łatwe pieniądze, albo zyskanie poklasku, albo na jedno i drugie, przyłączają się do operacji „upokarzania”, kręcąc filmy, albo publikując oszczercze opracowania. Nie spotyka się to z żadnym przeciwdziałaniem ze strony władz państwowych, stwarzających wrażenie, jakby przechodziły na stronę wrogów Polski.

Jesienią ubiegłego roku przybył do Warszawy prezydent Izraela, pan Riwlin, który w przeddzień przyjazdu do Polski udzielił wypowiedzi dla Polskiej Agencji Prasowej, w której stwierdził m.in., że wprawdzie celem jego przyjazdu jest uczestnictwo w uroczystości otwarcia Muzeum Historii Żydów Polskich w Warszawie, ale doskonale pamięta o sprawie roszczeń majątkowych, „o złożonych obietnicach i podpisanych umowach”. Te „obietnice” i te „umowy” stanowią tajemnicę dla polskiej opinii publicznej. Tedy w związku z wyborami prezydenckimi i zbliżającymi się wyborami parlamentarnymi, powinniśmy przetestować wszystkich kandydatów, zarówno na urząd prezydenta, jak i kandydatów do Sejmu i Senatu, na okoliczność ich stosunku do wspomnianych żydowskich roszczeń. Jeśli kandydat na prezydenta w sposób nie budzący wątpliwości nie odrzuci żydowskich roszczeń majątkowych wobec Polski, to nie ma żadnego powodu, by na niego głosować. Jeśli kandydat na posła lub senatora, zwłaszcza taki, który już piastuje mandat poselski lub senatorski na pytanie, czy coś wie o „złożonych obietnicach i podpisanych umowach” o których wspominał izraelski prezydent, odpowiedziałby, że nic nie wie, to znaczy, że to dureń, więc nie ma żadnego powodu, by na takiego kandydata głosować. Gdybyśmy bowiem o to samo zapytali osła, to też by nic nie wiedział, a w jakim celu mielibyśmy wybierać osła do Sejmu lub Senatu? Jeśli natomiast kandydat, który piastuje aktualnie mandat poselski lub senatorski odpowiedziałby, że owszem, wie – ale nic w tej sprawie nie zrobił, to tym bardziej nie wolno na niego głosować, bo to na pewno łajdak. W ten sposób, przy pomocy tego prostego testu, możemy przeprowadzić kurację oczyszczającą naszą scenę polityczną z durniów i łajdaków. Zatem – przepytajmy ich!

Stanisław Michalkiewicz

Za zgodność tekstu z oryginałem - ręczę.
/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • @herbu Grabie 13:27:04 - WYSZARPNIĘCIE DZIENNIKARKI POLSATU
  Czołem Doktorze. Dzięki za kontakt. Proszę popatrzeć na moment 2'10" w tym filmie - tutaj widać jak wyszarpują dziennikarkę Polsatu:
  https://www.youtube.com/watch?v=v-ADzCU4us4
 • @herbu Grabie 13:27:49 - O KOPERCIE NIC MI PAN HADACZ NIE MÓWIŁ
  Ale na pewno się by podzielił, jak by co. W końcu jesteśmy przyjaciółmi.
  :)
 • @herbu Grabie 13:42:03 - MYŚLĘ, ŻE HADACZ NIE SKOŃCZY TAK JAK JUDASZ
  Myslę, że Andrzej wyjawi nam wszystkie tajemnice i to będzie sądny dzień. Na razie pokazaliśmy jak działają niektóre mechanizmy. Hadacz się wypowiedział przed kamerą TELEWIZJI NARODOWEJ o tym, jak szło sponsorowanie niektórych obrońców Krzyża. To dopiero początek lawiny prawdy, mam nadzieję.
 • @Eugeniusz Sendecki 13:49:35
  Ile płaca za promocję katodebilizmu na tym portali? Może i ja dorobię do emerytury.
 • @Eugeniusz Sendecki 13:49:35
  O, super że pan zapodał ten temat, doktorze Sendecki.
  Pozwoli pan, że zacytuję cytaz z cytatu: „The Jerusalem Post”, że oto nadszedł „najwyższy czas, by Polska zmierzyła się ze swoją przeszłością”, to znaczy – pod pretekstem „restytucji mienia” pozwoliła Żydom się obrabować".
  W powyższej kwestii kandydat Duda zadał bardzo istotne pytanie prezydentowi Komorowskiemu, mianowicie dlaczego przepraszając za Jedwabne, użył krzywdzącego Polaków i zakłamującego historię, sformułowania "Polacy muszą się przyzwyczaić, że też byli sprawcami".

  Bardzo istotne pytanie, z punktu widzenia wielokrotnie podejmowanego przez pana Michalkiewicz, tematu tzw. "pedagogiki wstydu".
  Pan Komorowski zamiast odpowiedzi, odniósł się, w całkowitym oderwaniu od meritum, do sprawy listu biskupów polskich do niemieckich.
  Całkiem idiotyczne porównanie, bowiem tam chodziło o ułożenie stosunków polsko-niemieckich, co zaowocowało wkrótce uznaniem przez RFN granicy na Odrze i Nysie Łużyckiej.
  Tutaj zaś chodzi o chamskie wymuszenie na Polakach nienależnych pieniędzy i to już po raz drugi.
  Pan Duda wystąpił więc w tej sprawie jako obrońca polskich interesów.
  Dziękuję, nie mam nic więcej do dodania.
  Chociaż niech będzie jeszcze ten mem, bo śmieszny. (Ale jakiż prawdziwy..)
  http://ocdn.eu/images/pulscms/NjU7MDMsMmU0LDAsMSwx/8784293e3e5f730db499f3b62cc53105.png
 • Czołem WSioki
  Dziś rano w hotelu Mercure przy ul. Kruczej w Warszawie Andrzej Hadacz odbył specyficzne "szkolenie" na temat tego, jak się wypowiadać do kamery. Jak ustalił portal niezalezna.pl, w spotkaniu uczestniczyło dwóch mężczyzn, którzy według naszych informacji mogli być związani ze sztabem Bronisława Komorowskiego. Robert Tyszkiewicz pytany w tej sprawie przez dziennikarza "Do Rzeczy" Wojciecha Wybranowskiego - nie odpowiada.

  http://niezalezna.pl/67194-kto-szkoli-andrzejka-hadacza-ujawniamy-szczegoly-spotkania-w-hotelu-mercure

  Towarzysze armia radziecka z nami od dziecka.
  Hadacz tęczowy to prawdziwy J-23

  https://www.youtube.com/watch?v=gLGbRjH-970
 • @fresh prince 18:25:33
  Chłopie ogarnij się. Na katodebilizm choruje nie więcej niż 5% katolików, których poważam i szanuję. Boga ma się w sercu a nie w dwóch patykach złożonych pod katem prostym.
 • @fresh prince 18:41:49
  Eeee tam. Ponoć w Piekle są wszystkie dziewczyny rozrywkowe. Może być całkiem ciekawie.
 • @nikander 18:32:49
  Szanowny Panie. O tych dwóch patykach złożonych pod kątem prostym pięknie napisał już Mickiewicz:

  Tylko pod Krzyżem
  Tylko pod tym znakiem
  Polska jest Polską
  A Polak, Polakiem.

  Wiele można by napisać o Krzyżu i jago mocy. Gdyby to były tylko takie zwykłe dwa patyki, to czy ktoś kruszyłby o to kopie?
  Jak wiemy walka z Krzyżem przybiera już niemal paranoiczne rozmiary.
  Dlaczego to komuś przeszkadza?
  Szanowny Panie, wiem że jest Pan ekonomistą i z całą pewnością Pan wie, jak kolejne odkrycia reguł matematycznych ukazywały zupełnie nowe obszary poznania. Weźmy np taki zbiór liczb zespolonych, czy rachunek różniczkowy itd.
  Zachęcam do takiego właśnie otwarcia umysłu, także i na te sprawy.
  Pozdrawiam
 • @nikander 19:01:28
  No... niemal, nachalne już przekazy z tzw zaświatów, pokazują nam, że raczej nie ma tam rozrywki. Także i tu zachęcam do otwarcia umysłu.
 • @herbu Grabie 13:42:03
  jeszcze nigdy w historii nie zdarzyło się by pozytecznemu idiocie trafiło się zbrodnicze zadzierzgnięcie lub seryjny samobójca.
 • Szanowny Panie Doktorze
  Promowany przez Pana p. Hadacz jest niestety - delikatnie mówiąc - osobą bardzo niejednoznaczną.
  Jest to niejednoznaczność z gatunku tych, które rzucają cień na otoczenie.
  Bardzo mi przykro.
 • @Ptasznik z Trotylu 22:21:48 - OTOCZENIE... WŁAŚNIE...
  Hadacz owszem, jest niejednoznaczny. Ale postulat przywrócenia Krzyża do Korony i zablokowanie roszczeń żydowskich - to już są sprawy jednoznaczne. Andrzej poszedł do telewizji, aby się spotkać z obydwoma kandydatami i lobbować w tych dwóch sprawach. Wzbudziło to wielki strach w obydwu środowiskach. Środowisko Dudy pękło pierwsze i aby zamknąć Andrzejowi usta - rzuciło się na niego, wrzeszcząc "Andrzej Duda!". Dzięki Bogu udało się rzecz nagrać. Dwukrotnie. Przed i po debacie widzimy na filmie jak było. Andrzej Hadacz stoi, nikogo nie atakuje, nabiera powietrza, żeby zadać pytanie i jest atakowany, chwytany za korpus, za ręce, wyszarpywany, odciągany poza zasięg wzroku Andrzeja Dudy. Kandydat Duda udaje, że nie widzi i nie słyszy, jak jego ludzie łamią prawo, naruszają nietykalność osobistą Hadacza, biją go, kopią, popychają. Za takie coś euro-poseł Andrzej Duda będzie odpowiadał przed komisją dyscyplinarną Europarlamentu i zostanie pozbawiony mandatu... się obawiam.
  Tak się przegrywa wybory prezydenckie. Dwoma filmami TELEWIZJI NARODOWEJ...
  Zapytajmy - kto aranżował wejście i wyjście Dudy do i z TVP? Chodzą słuchy, że Jacek Kurski, brat wiceszefa Gazety Wyborczej Jarosława Kurskiego. Może to było ukartowane przez niego, żeby wykończyć Dudę?
  Ten łysy mały z haczykowatym nosem szarpał Hadacza przed debatą i po debacie. Kto to jest? Czy był szkolony przez Izrael, czy przez USA?
  Odsyłam do filmów na YT.
  Nie chcę się chwalić, ale te dwa filmy TELEWIZJI NARODOWEJ zdejmują gacie Panu Dudzie. Możecie sobie na niego glosować, proszę bardzo. Ale widzicie i nie wymówicie się - żeście nie widzieli. To jest esbecki kandydat. Jeżeli nie wywalił ze swojego sztabu tego łysego i tę bandę napadającą na Hadacza - to znaczy, że to jest groźny typ, liczący cynicznie na Waszą naiwność. Dla zrealizowania roszczeń żydowskich i walki z Krzyżem nie cofnie się przed przemocą. On i jego ludzie.
  Krzyki Hadacza to jest krzyk prostych ludzi, Polaków. Odzieranych z godności, manipulowanych, upadlanych... Wasz Krzyk.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej