Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

LOBBUJEMY PODCZAS DEBATY PREZYDENCKIEJ W TVN

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Oczywiście spotkamy się przy Krzyżu. Dla dobra Polski. PROSZĘ o wsparcie i towarzyszenie mi. Nie jest to nielegalne zgromadzenie, lecz legalna kampania wyborcza, spotkanie wyborców z kandydatami w ważnej sprawie.

Oto oficjalne oświadczenie Andrzeja Hadacza obrońcy Krzyża:

 "Wybieram się dzisiaj na Wiertniczą 188 w Warszawie, przed siedzibę TVN-u. Będziemy dalej lobbować w naszych polskich sprawach. Ujawnię fakty, o których huczą media - m.in. na temat białej koperty, która była użyta w Hotelu Merkury podczas mojego spotkania z prawnikami. Ujawnię również fakty, które są przez media zatajane. Zamierzam tam być z obrońcami Krzyża od godziny 18:00.Oczywiście spotkamy się przy Krzyżu. Dla dobra Polski.
PROSZĘ o wsparcie i towarzyszenie mi. Nie jest to nielegalne zgromadzenie, lecz legalna kampania wyborcza, spotkanie wyborców z kandydatami w ważnej sprawie.
"

Proszę o linkowanie wydarzenia na facebooku:
LOBBUJEMY PODCZAS DEBATY PREZYDENCKIEJ W TVN
(z przykroscią informuję, że około godziny 12:30 w dniu 21 maja 2015 konto Andrzeja Hadacza na Fejsbuku zostało zablokowane, więc utworzyłem kolejne wydarzenie, tym razem osobą tworzącą jestem ja, Sendecki)

Podczas ostatniego lobbowania Andrzej Hadacz nie był dopuszczony do głosu przez sztabowców Dudy (najbardziej agresywny był ten charakterystyczny łysy mały z haczykowatym nosem - ciekawe kto to jest?) został zablokowany, przyciśniety, pochwycony ze ręce, głowę i tułów i nogi, wyszarpany spośród zgromadzonych, szczypany, dźgany chorągiewką biało-czerwoną przez pewną brunetkę o charakterystycznej urodzie, kopany, powalony na ziemię, lżony. Potem owszem, niepotrzebnie, ale zrozumiale (emocje pokrzywdzonego człowieka!) wdał się w kłótnię z tymi agresywnymi ludźmi z otoczenia Dudy. Media WASP-owskie pokazały jedynie tę kłótnie Hadacza, przedstawiając go jako agresora. Oto szczyt stalinowskiej manipulacji. Pobity, poniżony, broniący się Polak został pokazany jako agresor. Agresorzy o charakterystycznej niesłowiańskiej urodzie - zostali pokazani jako obrońcy, szlachetni Polacy, wręcz elita, przyszli urzednicy prezydenccy, pełni radości skandujacy nazwisko swojego jasnego idola. Oto jak się robi wodę z mózgu Polakom...

Na szczęście były tam kamery TELEWIZJI NARODOWEJ, które ujęły kto zaczął, kto napadł na Hadacza, jak Duda udawał że nic nie widzi i nie słyszy - kiedy jego sztabowcy wrzeszczą "Andrzej Duda!" żeby zagłuszyć krzyki broniącego się Polaka. Mi ten ich okrzyk "Andrzej Duda" kojarzy się z głośno włączonym motorem zagłuszającym strzały w Katyniu i więzieniach sowieckich, oraz zagłuszaniem krzyku gazowanych w nazistowskich obozach zagłady. Ta sama ludobójcza technika zagłuszania krzyku krzywdzonego Polaka, Żyda... abortowanego dziecka...

Tutaj: film TELEWIZJI NARODOWEJ o tym jak wygladało lobbowanie Hadacza po debacie prezydenckiej:

Proszę zauważyć - jak się Andrzejowi Dudzie trzęsą ręce z podniecenia. On dobrze wie, że skandowanie jego nazwiska to nie są wyrazy poparcia, lecz zagłuszanie bitego krzyczącego człowieka, zagłuszanie postulatu o powrót Krzyża do Korony i zagłuszanie postulatu Michalkiewicza - o nieuleganie roszczeniom izraelskim. Zachowanie Dudy i dudowców podczas tej debaty 17-go maja 2015 było, jak podają media przygotowywane przez Jacka Kurskiego, brata Jarosława - wiceszefa Gazety Wyborczej. Nie zdziwił bym się jakby po towarzysku sam Michnik wpadł na to szkolenie i uczył ich rzemiosła manipulacji i zagłuszania. Wygląda wręcz jakby sam Trocki z Himlerem i Inne Szatany zmartwychwstali, przylecieli na skrzydłach diabelskich i nauczyli dudowców nieuczciwego zachowania, manipulacji ludźmi, bicia i zagłuszania jęku bitych ludzi.
 Ten nieco diaboliczny profil owego małego łysego, skradającego się i czającego się za plecami Pana Andrzeja, kiedy zada pytanie o powrót Krzyża do Korony - żeby przerwać polskie lobbowanie w slusznej sprawie - bardzo jednoznacznie mi się kojarzy...
No, ale w Auschwitz nie było kamer TELEWIZJI NARODOWEJ. A dzisiaj jest XXI wiek i my, Polacy dopilnujemy żeby się totalitaryzm nie panoszył. Wybory już tuż, tuż - i ludzie widzą, i wiedzą jak mają stawiać krzyżyki...

No, to taraz Państwo widzą - jak potrzebne jest to nasze lobbowanie, jakie fakty wychodzą na jaw dzięki naszej pracy - wolnych Polaków, pracowników TELEWIZJI NARODOWEJ.

 /-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • Panie Eugeniuszu już mocniej Pan się nie osmieszy
  Hadacz i Zbigniew Stonoga 21.05.2015

  https://www.youtube.com/watch?v=eD6hS4gcr8o
 • @zwykły człowiek 11:16:23 - TAK, TO PRAWDA, ALE NALEŻĄ SIĘ POPRAWKI...
  Właśnie rozmawiam z Andrzejem Hadaczem i oto co On twierdzi (notuję na bieżąco):
  "- Tytuł filmu nie jest do końca prawdziwy, do spotkania i wywiadu doszło około godziny 18:20 w dniu 20-tym maja 2015, (czyli wczoraj) a nie w dniu 21 maja 2015, jak to jest fałszywie podane w tytule filmu.
  Film, w przeciwieństwie do filmów TELEWIZJI NARODOWEJ Pan Doktora Sendeckiego jest montowany, oczywiście nie podejrzewam Pana Stonogi, że to on wycinał i manipulował, ale jednak ubolewam. Ja sobie zastrzegłem na koniec tego filmu - że Pan Stonoga puści wszystko bez cenzury, jak widać - film jednak jest jakoś obrabiany (cenzurowany?).
  Pan Stonoga zachowywał się bardzo wesoło, rozśmieszał mnie, odnioslem wrażenie, że jest na rauszu. Sprawiał wrażenie młodszego, nieco szczuplejszego Rysia Kalisza. Co zresztą widać na filmie. Serdecznie pozdrawiam Pana Stonogę i sugeruję jemu - żeby się udał po naukę do Doktora Sendeckiego - jak kręcić filmy bez cenzury. Stonoga oświadczył, że głosuje na Dudę, usiłował mnie namówić żebym ja też Dudę poparł, jednak ja grzecznie odmówiłem."
 • Bronek ! Co znowu ?
  http://img.wiocha.pl/images/d/b/dba573ebb4ae1b47c7ceda9cff5914d9.jpg
 • Nie potrzeba żadnych zaborów Polska pozbawiona Siły roboczej upadnie...
  http://img.wiocha.pl/images/0/0/0077e2f49441e5f75318a4453285ada9.jpg
 • Call boy?
  http://img.wiocha.pl/images/7/8/78f299227cd7cc0e2f4f41556357ad03.jpg
 • Zaślepiony dorobkiem politycznym ?
  http://img.wiocha.pl/images/e/c/ecd48373e775e56b540ce69bef305e5e.jpg
 • @Witkacy 12:36:55 - SERDECZNIE PANU DZIĘKUJĘ ZA TE MEMY (FOTOGRAFIE ZE ZNACZĄCYMI GESTAMI I SYTUACJAMI)
  Oddał Pan dramatyzm sytuacji, i przekleństwo tych ustawionych wyborów. Ja pokazałem jak traktuje Polaków jedna strona, a Pan - jak traktuje druga strona. Nici powiązań wiodą do Trockiego, Himlera, Michnika, Kurskiego...
  Biedna nasz Polska...
 • @Eugeniusz Sendecki 13:08:40
  Panie Eugeniuszu.

  Jest nam Pan winien komentarza pod tą notka: http://nikander.neon24.pl/post/122681,u-konfederatow-o-ustroju-politycznym. To trochę poważniejszy kaliber, ale przecież jest już Pan dorosłym chłopcem i ...
 • @nikander 13:14:27 - NIE MA SPRAWY
  Dziękuję za kontakt. Już odpowiadam.
 • @Eugeniusz Sendecki 13:19:18
  ::::: )))) KRZYŻ z GIEWONTU !! nie jest tym samym krzyżem ,który górale postawili !! // obrońco ! // nie wiesz o tym ??.
 • @ninanonimowa 16:28:30 - NO DOBRZE, ALE ...
  ...przecież Pani jest wrogiem każdego Krzyża. I tego z 1901-go roku, i tego odnowionego? No to - o co właściwie Pani chodzi? Dlaczego Pani przyłazi na blog poświęcony lobby na rzecz Krzyża i udaje zwolennika? Niech Pani idzie na portal Gazety Wyborczej, albo na FFrondę! Tam znajdzie Pani takich obłudników masy. WASP-owskich i sowieckich.
  [otrząsa ze wstrętem koniuszki palców zbrukane pisaniem na klawiaturze do AOFI-ego - wroga Krzyża]

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

ULUBIENI AUTORZY

więcej