Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4879 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

PRZYWRÓĆ KRZYŻ DO KORONY. NIE ULEGAJ ROSZCZENIOM IZRAELSKIM.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dwa argumenty za bojkotem. Obydwaj kandydaci izolowali się od Krzyża przed gmachem TVN. Starannie wyreżyserowany spektakl, kordon ochroniarzy, samochodów, wesoło wymachujących flagami i planszami działaczy... a Krzyż stoi i czeka cierpliwie...

Tutaj są te dwa filmy. Niby nIc rewelacyjnego. Ot, spokojna praca lobbujących ludzi. Ten, który trzyma teksty postulatów to nasz Radosław Siedlecki z Tłuszcza, lokalny celebryta o ambicjach politycznych. Ten drugi trzymający Krzyż to działacz Narodowej Wolnej Polski Patryk Sawicki z zielonego miasteczka (ZM) pod URM-em. Oczekujemy na kandydatów, na ich ustosunkowanie się do dwóch waznych spraw... Kandydaci oraz ich dwory mają do nas stosunek wrogi, ale starannie swoją wrogość maskują niby-obojętnoscią. Po cichu, poza kamerą przyznają, że wiedzą, iż ani jeden ani drugi nie chce Krzyża w Koronie i bez oporu ulegnie Izraelowi w drenowaniu polskich podatników. Mimo to chcą poprzeć jednego, lub drugiego, bo jak mówią - nie można nie głosować. To jakaś forma zniewolenia, hipnozy telewizyjenj i społecznej jest...

Tutaj - jak izoluje sie od nas Bronisław Komorowski:

A tutaj film - jak się izoluje od nas Andrzej Duda. Zabezpiecza go przed kontaktem z Krzyżem i naszymi postulatami ten sam mały łysy z haczykowatym nosem, który napadł na Hadacza kilka dni wczesniej oraz Poseł Joachim Brudziński;


Bardzo szanuję uczucia i logiczne wywody tych wszystkich, kórzy optują za jednym czy drugim panem z Unii Wolnosci (UW) i będą go popierać 24-go maja 2015 w drugiej rundzie wyborów prezydenckich.
Ja nie zdobędę się na taki ruch polityczny. Za bardzo sobie cenię Najwyższe Wartości. Przyjdę do loklau wyborczego, na karcie do głosowania postawię dwa iksy, żeby nie można było jej potem sfałszować i dopiszę adnotację - że wolę Radosława Siedleckiego z Tłuszcza niż tych kandydatów. Kartę przed wrzuceniem do urny sfotografuję i fotografię umieszczę w internecie. 

/-/ Eugeniusz Sendecki

PRZECZYTAJ TAKŻE

KOMENTARZE

 • Popieram !
  Planuję zrobić to samo ! Skreślę obu kandydatów zgodnie z moim sumieniem.
  Serdecznie Pana pozdrawiam
 • ----------- ostatnią RZECZĄ JAKĄ Polakom dzisiaj potrzeba
  ---to WALKA o KRZYŻ !!!!!!!!----OSTATNIĄ !!!

  NORMALNIE ŻYDOSKA METODA !! --kij w szprychy !! ZDRADA !!!
 • No i mamy prawdziwą twarz narodowca (sam tak siebie nazywa) i katolika pana E.Sendeckiego
  Ciągłe wiszenie na krzyżu doprowadziło go do wniosku, że trzeba zrobić żydo-reżimowi frekwencję - a kto wygra wybory, to już kompletnie bez znaczenia.

  Panie Sendecki,
  cieszy mnie, że dokładnie określił Pan własną postawę - od początku uważałem, że pańska działalność to destrukcja wobec polskiego nacjonalizmu.

  A propos krzyża

  Osobiście żałuję, że żydo-bolszewia nie zlikwidowała w Polsce Kościoła, mielibyśmy dzisiaj przynajmniej o jeden wrogi Państwu i Narodowi Polskiemu element mniej.
  Ale warto zastanowić się, jaki rzeczywisty powód przyczynił się do zaniechanie likwidacji Kościoła przez żydo-bolszewię, która nie dość, że zaniechała jego likwidacji, to powołała do życia w 1954r. ATK (od 1999 UKSW).

  Wypada tu przypomnieć, że w murach tej uczelni, w 1997r. – nosiła jeszcze nazwę ATK i miała prawa kościelne ! -, znalazło swoje lokum Studium Generale Europa (SGE), nowoczesna, kosmopolityczna, europejska idea i inicjatywa polityczna. Uroczysta inauguracja działalności SGE odbyła się na Zamku Królewskim w Warszawie, w obecności Prymasa Polski kard. Józefa Glempa i Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Niemiec kard. Karla Lehmanna.

  Dyrektorem generalnym SGE był nie byle, kto, bo sam Andrzej Olechowski, który w inauguracyjnym wykładzie powiedział: „Krucjata przeciw globalizacji ma niewiele wspólnego z chrześcijaństwem. To państwo narodowe jest totalitarne i niechrześcijańskie„.

  Wśród prelegentów i wykładowców SGE są/były takie znakomitości jak: Leszek Balcerowicz, Hanna Gronkiewicz – Waltz, Lena Kolarska – Bobińska, Leszek Kołakowski, Tadeusz Mazowiecki, Krzysztof Michalski, Andrzej Olechowski, Aleksander Smolar, Hanna Suchocka, Jerzy Szacki, Andrzej Zoll, Józef Życiński.

  W murach tej szacownej katolickiej uczelni pracowano także nad zapisami Konstytucji RP przyjętej w 1997r. Nad treścią zapisów pracowali żydowscy i niemieccy agenci na polsko-niemieckim sympozjum pn. „Konstytucja a porządek gospodarczy” zorganizowanym w dniach 18-19.11.1994 r. przez władze ATK, Fundację ATK, Fundację Konrada Adenauera. Sympozjum miało także wsparcie Międzynarodowego Funduszu Walutowego, agendy światowych lichwiarzy. Referowali tam: ks. prof. Helmut Juros z ATK, dr H. Suchocka, była premier RP, dr T. Syryjczyk, poseł RP oraz profesorowie z RFN i Szwajcarii.

  I Pan chcesz przywrócić krzyż do korony polskiego orła, Panie Sendecki?
 • @Rzeczpospolita 15:27:33 - PANIE KOLEGO...
  Panu się coś pomyliło. Ja namawiam do bojkotu...
 • @Rzeczpospolita 15:27:33
  Co ma Pan na myśli poprzez "Osobiście żałuję, że żydo-bolszewia nie zlikwidowała w Polsce Kościoła, mielibyśmy dzisiaj przynajmniej o jeden wrogi Państwu i Narodowi Polskiemu element mniej."
  Rozumiem, że postawa dzisiejszych duchownych woła wręcz o pomstę do nieba, ale to stwierdzenie to zdecydowana przesada. Rozdział Kościoła od państwa owszem, zgadzam się ale nie likwidacja.
 • @rerak 17:30:32
  //Mister endecki też robi co może aby zbezcześcić Krzyż//

  Hamuj się gościu... Jak już to razem "bezcześcimy". A tego już nie będę tolerował.
 • @Sukarno 17:18:57
  Co nieco wyłuszczyłem to w powyższym komentarzu. A generalnie chodzi o całą antypolską, antynarodową politykę Kościoła na przestrzeni tysiąclecia.

  Ale chyba nie oczekuje Pan, że napiszę tu całą historię antypolskiej działalności KK.
 • Dobra myśl
  A ja dopiszę do kartki wyborczej osobę Władimira Władimirowicza Putina -to mój kandydat do objęcia władzy w Polsce , w ogóle nad całą Europą -bo Europa może funkcjonować tylko jako odrodzone imperium rzymskie a jedynym narodem który jest w stanie odrestaurować sacrum imperium romanum są Rosjanie -bardzo dobra mutacja starożytnych Rzymian!
 • @Eugeniusz Sendecki 16:14:10
  Chciał bym przypomnieć wszystkim że bojkot wyborów to odmówienie udziału w wyborach Udział w wyborach i oddanie nieważnego głosu nie można nazwać bojkotem wyborów Stefan Dembowski Obywatelski Ruch Bezpartyjny Akcja Narodu ORBAN
 • @Marienburg 19:02:10
  //A ja dopiszę do kartki wyborczej osobę Władimira Władimirowicza Putina...//

  Wszyscy w domu? A może babcia w wojsku? :P
 • @amadeusz2006 19:15:27 - E TAM. MIAŁO BY TO SENS (BOJKOT PRZEZ NIEPÓJŚCIE)...
  gdyby był formalny wymóg frekwencji 50%. A takiego wymogu nie ma tym razem.
  Natomiast owszem, bardzo fajną formą bojkotu jest pójście i nasranie do karty do głosowania. Niech się babrzą w gównie członkowie komisji.
  [zaśmiał się złowieszczo]
  Mina przewodniczącego komisji rozklejającego karty do głosowania ubabrane gównem, hehehe! Bezcenny widok! Jakby taka akcja srania do urn się przyjęła - to byłby cios w System, hehehe!
  [śmieje się po endecku, głośno!]
  Zasrana demokracja WASP-owska! Precz!
 • @Rzeczpospolita 15:27:33
  Szanowny Panie. Ja nie odważyłbym się stawiać znaku równania pomiędzy Krzyżem- znakiem Męki Pańskiej i naszego Odkupienia przez Jezusa Chrystusa a sprzedawczykami naszej, danej nam przez samego Jezusa Chrystusa, Wiary. Te sprzedawczyki z całą pewnością (o ile się skutecznie nie nawrócą) dostaną za swoje. Natomiast stawianie Krzyża do jednego kibla, szamba z tymi sprzedawczykami, jest niedopuszczalnym błędem, obciążającym Pana.
  Pozdrawiam
 • Szanowny Panie Doktorze...
  Nareszcie przejrzał Pan na oczy. Szkoda że tak późno, bo pewnie wielu ludziom zrobił Pan wodę z mózgu. Ale lepiej późno niż wcale.
  Pozdrawiam
 • @ninanonimowa 14:03:25
  Nina, nawróć się. Sprzedawczyki naszej, danej nam przez Samego Jezusa Chrystusa, Wiary z całą pewnością dostaną za swoje. Obejrzyj sobie na YT film o egzorcyzmach Annelise Michel.
  My natomiast, pozostańmy wiernie przy CHRYSTUSOWYM KRZYŻU, niezależnie od tego, czy ktoś nim kupczy, sprzedaje za srebrniki, cxzy najnormalniej w świecie, bezinteresownie zdradza.
  Trzymajmy się naszej Wiary, bo nic innego tu na Ziemi nie mamy, tylko z nią pójdziemy prędzej czy później TAM, pod SĄD OSTATECZNY.
  Z całego serca życzę Ci pozytywnego TAM egzaminu.
  Pozdrawiam
 • @Eugeniusz Sendecki 23:07:57
  Ave Amigo.
 • @Jan Paweł 23:20:57 - Z POKORĄ PRZYJMUJĘ PAŃSKĄ UWAGĘ
  Proszę zauważyć - że prawda przyjmowana jest często jako zburzenie jakiegoś status quo, jak jakiś niepotrzebny niepokój, zamieszanie, nowinka. A po jakimś czasie prawda daje początek nowemu dobru...
 • @Eugeniusz Sendecki 00:21:50
  Zgadzam się z Panem i pozdrawiam
 • @Jan Paweł 23:17:38
  Proszę przemyśleć, czy przypadkiem treści Pańskiego komentarza nie należało zaadresować do E.Sendeckiego - ? -, ponieważ ja żadnej hucpy z krzyżem nie uskuteczniam.

  A jeśli dla Pana krzyż ma wartość religijną, a co zatem idzie wyraża on także pewną postawę etyczną i moralną, czyli np. dbałość o PRAWDĘ, to jak to się ma do popierania E.Sendeckiego, który zachęca do robienia frekwencji reżimowej władzy.
  Dla reżimu ważna jest tylko frekwencja, bo problem, kto ma wygrać wybory, reżim rozwiązał już przed wyborami.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej