Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4879 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

OBU Z UNII WOLNOSCI SKREŚLAM I DOPISUJĘ SIEDLECKIEGO !!!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Obaj nie chcą przywrócenia Krzyża do Korony. Obaj nie chcą się przeciwstawić nielegalnym roszczeniom izraelskim. No to ja zagłosuję przeciewko nim. Stawiam iksa przy Dudzie i Komorowskim i dopiszę Radzia Siedleckiego celebrytę TELEWIZJI NARODOWEJ.

Taką formę protestu opracowaliśmy w TELEWIZJI NARODOWEJ:
Obaj - i Duda, i Komorowski nie chcą przywrócenia Krzyża do Korony. Obaj nie chcą się przeciwstawić nielegalnym roszczeniom izraelskim. No to ja zagłosuję przeciewko nim. Stawiam iksa przy Dudzie i Komorowskim i dopiszę Radzia Siedleckiego celebrytę TELEWIZJI NARODOWEJ.
Tutaj - film o tym jak stoimy przed pałacem prezydenckim i ogłaszamy Polsce nasz sprzeciw wobec zawłaszczeniu sceny politycznej przez pogrobowców Unii Wolności (partii Bronisława Geremka!) ; 

 Z całym szacunkiem dla Pana Prezesa Stefana Michała Dembowskiego ze stowarzyszenia ORBAN, zachęcającego do bojkotu przez niepójście, ale ja mam pomysł na bojkot przez pójście i sprytne się zachowanie - czyli oddacie głosu nieważnego. Trzeba pójść i postawić iksa przy obydwu panach z Unii Wolności (partia Bronisława Geremka!). Przy starym i młodym. I dopisać Radosława Siedleckiego - celebrytę TELEWIZJI NARODOWEJ. Niech im w piety pójdzie!
Kartę przed wrzuceniem do urny trzeba sfotografować i z dumą pokazać znajomym - najlepiej na wiadomym żydowskim portalu społecznościowym. Niech im w pięty pójdzie!

 /-/ Eugeniusz Sendecki

PRZECZYTAJ TAKŻE

KOMENTARZE

 • @Autor
  Szaleństwo od geniuszu dzieli mniej niż nic - OCZYWIŚCIE, że należy ODDAĆ GŁOS EWIDENTNIE NIEWAŻNY - bojkotem się przejmowali sługusy "ruskich", bo dowodził niezaradności w oczach ich mocodawców. Ale dla dzisiejszego, bizantyńskiego reżymu bojkot nie ma znaczenia, co najwyżej grzecznościowe - bo skoro liczą się dla niego wyłącznie względy formalne, to nawet gdyby kadydaci sami na siebie kandydaci zagłosowali, wystarczyłoby.
  Kłaniam się.
 • @herbu Grabie 06:21:45 - DOKTORZE... EGZORCYZM NAD WASZĄ ZAGUBIONĄ DUSZĄ POLSKĄ ODPRAWIĘ...
  Jeśli Pan Doktor chce zagłosować na jakiegoś faceta z Unii Wolności, i jeszcze agituje za nim w ciszę wyborczą, to ja ubolewam. Ubolewam, ale rozumiem. Żyjecie sobie w Białymstoku, Warszawa daleko, Bóg wysoko, piękna przyroda i żubry blisko - to i Unia Wolnosci się Wam może wydać nie taka zła. Rozumiem Wasze oderwanie od spraw polskiej informacyjnej wojny obronnej (P.I.W.O.). Rozumiem, ale ubolewam...
  [zasmucił się nad opętaniem diabelskim Doktora Marka Cz. z Białegostoku, onegdaj mózgu operacji o kryptonimie "Kononowicz na prezydenta"]
  Ech, Panie Boże!
  [zwraca się do Pana Boga]
  Nasza Rzeczpospolita sypie się w gruzy, klątwa Cadyka Horovitza (1812) żre naród jak kwas, mózgi doktorom wyżera. Nad wszelką sprawą polską szaleje Duch Zły, duch Profesora Geremka. Już Panu Doktorowi Markowi Cz. tak dużo narzucił. Wdal się ów nieszczęsny doktor w dialog ze Złem, w dialog z Geremkiem. Spraw Boże, niech Twoje zagubione dziecię wspomni na marny koniec pod Nowym Tomyślem, jaki spotkał owego Geremka i niech zaprzestanie gwałcenia mnie, niewinnego, gwałcenia przez klawiaturę w komputerze, przez oko, przez monitor i przez internet.
  Proszę o uwolnienie Doktora Marka Cz. z opętania przez Ducha Geremka, Ducha Horovitza, Ducha Złego, Ducha Unii Wolności...
  Apage Satanas, vade retor Satana!
  In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti.
  Gloria Patri, et Filio, et Spiritui Sancto,
  sicut erat in principio et nunc et semper
  et in saecula saeculorum.
  + Amen!
 • EUGENIUSZ SENDECKI NA PREZYDENTA
  Ja uważam że to pan Eugeniusz Sendecki powinien być prezydentem .
  Niejednokrotnie już udowodnił że zajmuje się rzeczywiście najważniejszymi rzeczami w państwie - jak walka o zachowanie krzyża na Przedmieściu Krakowskim, promowaniu zasłużonego działacza krzyżowo-gejowskiego - niejakiego Hadacza , demaskowaniu paskudnych satanistów haniebnie grających w piłkę w czasie świetej procesjii w czasie Bożego Ciała .
  Ten człowiek jak nikt inny w tym kraju WIE , O CZYM MYŚLI i CZEGO POTRZEBUJE KAŻDY POLAK !!!!
  Eugeniusz Sendecki to Prawdziwy KRZYŻAK . Zagłosuj na niego :))) .....
 • @prometeusz 19:34:05 - OWSZEM, MAM AMBICJE POLITYCZNE
  I nie zniszczy Pan/Pani tego. Dziękuję za przypomnienie niektórych moich zasług. Chociaż czyni to Pan/Pani w tonie prześmiewczym, antypolskim.
  Nazwanie tamtej spoganiałej młodzieży z Ursynowa grającej w piłkę satanistami jest nieco na wyrost. Niepotrzebnie Pan/Pani przerysowuje. Problemy wychowawcze jakie mamy z młodzieżą są i tak poważne.
  Co do Hadacza, to jest zgłoszone do prokuratury pobicie go w gmachu TVP w dniu 17-tym maja 2015. Na jednym z filmów (prezentowanym przez lubuska.tv) jest widać jak Pan Andrzej jest bity przz prominentnych polityków prawicy pro-WASP-owskiej. Ustalamy, kim są owi bijący mężczyzni. Hadacz twierdzi, że jednim z nich jest poseł do Sejmu RP. Ów byk, wyższy od Hadacza o więcej niż głowę, bije naszego celebrytę w nerkę, po czym... przewraca się, aby upozorować, że to on jest bity. Jak się to ogląda - to się człowiekowi słabo robi. Biciu wyborcy przyglada się polski prawicowy poseł do europarlamentu, ale odwraca wzrok. Wszystko jest sfilmowane. Zanosi się na głośne sprawy dyscyplinarne w Sejmie i w Parlamencie Europejskim. TELEWIZJA NARODOWA pomaga Hadaczowi dochodzić swoich spraw.
  Powielając oszczerstwo o rzekomym gejostwie Hadacza popełnia Pan/Pani solidne nadużycie i antypolonizm. My wiemy kto Hadacza wysłał na gej paradę i głośno o tym mowimy. Nie boimy się kłamstw udawanej prawicy pro-WASP-owskiej.
  Bardzo mi przykro.
 • @Marx 8888 19:47:31
  jeszcze ponad 2 godziny bedzie trwac cisza do 22.30

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej