Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

COŚ MI TU K***WA NIE GRA! GDZIE SĄ NIEWAŻNE GŁOSY?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Według oficjalnych sondaży NIE BYŁO głosów nieważnych w tych wyborach. A ja mam inne dane, sam głosowałem w sposób nieważny, oddając kartę z dwoma iksami i dopiskiem. W Tłuszczu w komisji Radzia bylo 8 kart niewaznych, w Łodzi u Chandrały - 12...

Już prawie pierwsza w nocy, w tę wyborczą noc. Ludzie się właśnie "dowiedzieli" że wygrał Duda...
Jesteśmy na pewno oszukiwani. Pomyślmy... według wyników podawanych przez media, kóre ZAWSZE kłamały - w tej drugiej rundzie nie było głosów nieważnych. A przecież wiemy, że głosów nieważnych bylo całkiem sporo. Sam głosowałem w sposób nieważny, oddając kartę z dwoma iksami i dopiskiem. Mam informacje od pewnych osób - że w Tłuszczu w komisji Radzia bylo 8 kart niewaznych, w Łodzi u Chandrały - 12, w Rudniku u Generała Grudniewskiego - 5... To daje około dwóch procent nieważnych głosów w tych komisjach. Ja szacuję że głosów nieważnych jest około 5%-10%. Dodatkowo szacuję, że trochę głosów jest "unieważnianych" tak jak to było jesienią 2014. Owszem, "unieważnianie" nie idzie z takim rozmachem jak ostatniej jesieni, sporo robi Ruch Kontroli Wyborów PiS-owski, ale nie jest to siła za duża. No to w sumie szacuję, że głosów nieważnych (tych prawdziwie niewaznych, jak mój i Radzia, jak i tych przestępczo "unieważnionych") jest około 10%.

Ostrożnie szacuję - że jesteśmy ofiarami kolejnego spektaklu. Komorowski utrzymał władzę, o czym się dowiemy we wtorek rano, a ta rewelacyjna informacja zostanie przykryta ot, chociażny incydentem z Radziem w Tluszczu (przedstawicielka PiS podglądała go w kabinie do głosowania i nie pozwoliła zrobić fotografii karty do głosowania z dwoma iksami) albo nawet media z oburzeniem odgrzeją kotleta sprzed tygodnia, czyli pobicie Hadacza, które notabene jest poważną plamą na garniturze europosła Dudy i może zaskutkować utratą przezeń mandatu.

Jeszcze się może okazać, że za 36 godzin zwycięzcą zostanie ogloszony Komorowski, a za tydzień Doktor Prawa przestanie być europosłem, a za dwa tygodnie zostanie z hukiem wyrzucony z uczelni.

DZIWNE MILCZENIE na temat głosów nieważnych jest próbą uśpienia zwykłych ludzi i oddalenia w czasie ewentualnych zamieszek pod PKW. W wtorek 26-go maja będzie pozamiatane, naiwni goje, pariasi PiS-owscy zostaną kolejny raz wystrychnięci (nomen omen!) na dudka.

Jeszcze się sprawy ważą. Jeszcze się Państwo zadziwią... Ale nas, elitę polską pisującą (też noemn omen!) na NEonie24 nic nie jest w stanie zdziwić. Nas, prawdziwych mędrców polskich.
[uśmiecha się serdecznie do swoich myśli].

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • Zdziwiony ????
  //Jesteśmy na pewno oszukiwani. Według wyników podawanych przez media, kóre ZAWSZE kłamały - w tej drugiej rundzie nie było głosów nieważnych//
  A czy były juz wyniki ??????
 • @Zbójnicki pies 00:53:30
  Ludzie głosy oddali ,a PKW głosy liczy ,czyli dymanko jak zwykle . Ave. :)
 • Fałszowanie wyborów
  Po ogłoszeniu kandydatury Andrzeja Dudy na prezydenta, w listopadzie ubiegłego roku, powiedziałem że reżim przełożył wajchę na PiS i że wybory prezydenckie wygra Duda a wybory do sejmu wygra PiS Wtedy jeszcze nikt się nie spodziewał że Paweł Kukiz w wyborach prezydenckich weźmie udział i że zdobędzie ponad 20 % głosów Teraz jest pytanie czy wygrana Pawła Kukiza jest autentyczna a jeśli tak to czy Kukiz po wejściu do sejmu jego ugrupowania nie da się wciągnąć w koalicję rządową co by się skończyło tak jak skończyła LPR i Samoobrona wchodząc w koalicję z PiS .Panie doktorze pan może zaświadczyć że przewidziałem wygraną Andrzeja Dudy a co do głosów nieważnych to nie mam wątpliwości że wybory w Polsce są fałszowane od 89 roku Stefan Dembowski Obywatelski Ruch Bezpartyjny Akcja narodu ORBAN
 • @Repsol 00:58:30
  tak to nie ulega wątpliwośi, ale odpowiadając Panu Sendeckiemu wytrawnemu politykowi przypominam ze to są wyniki sondaży a w tych nie ma wskazanych głosów niewaznych. Powinien to wiedzieć
 • @aliali 01:10:19
  Ty lepiej daj wszystkim d..y .Przykro mi że jesteś gamoniowaty. :(
 • @Eugeniusz Sendecki 01:17:02
  Co tam Mistrzu z naszym Celebrytą .Ave . :)))
 • @Zbójnicki pies 01:04:21 - JAK TO "NIE MA"? A SKĄD PAN WIE, ŻE "NIE MA"?
  Robiłem sondaże i wiem, że jest opcja "odmawiam udzielenia odpowiedzi" oraz "oddałem glos nieważny". Dlaczego Pan kłamie? Ładnie żeście się wyłożyli, Przyjacielu...
  Admini!!! Natychmiast ustalić kto on jest?! Wyczuwam fałsz! ALARM !!! Ewidentne odwracanie uwagi ludzi od prawdy o sytuacji rzeczywistej w tę wyborczą noc prezentuje anonimowy oficer frontu ideologicznego o pseudonimie "Zbójnicki pies". Ustalić skąd nadaje, przechwycić kontakty, namierzyć, zachować dane w razie próby ewekuacji! Na razie nie wyrzucać, zalecam staranną obserwację jak się robaczek zachowa! Nie spartolcie roboty admińskiej! Meldować o sytuacji co najmniej co godzinę. Spocznij!
  Aha. Temat na jedynkę. DO OGŁOSZENIA OFICJALNYCH WYNIKÓW TO JEST ABSOLUTNY PRIORYTET!
  ==========
  @Repsol 00:58:30 // tak to nie ulega wątpliwośi, ale odpowiadając Panu Sendeckiemu wytrawnemu politykowi przypominam ze to są wyniki sondaży a w tych nie ma wskazanych głosów niewaznych. Powinien to wiedzieć // nadużycie link skomentuj usuń // Zbójnicki pies 25.05.2015 01:04:21
 • A co niby mialo grac w teatrze kukielkowym????
  Kiedys dawno moj znajomy wlasni lalkarz powiadal mi, ze objezdzajac z teatrzykiem Polske stosowali takie malo inteligbntne tricki... rozpuszczali pogloski lepiac plakaty ...ze krolewna wystepuje bez majtek....
  Troche zdziwiony pytam...a po co lalce majtki- jak i tak nie ma ci..tzn co przykrywac....
  - No tak .....ale na glupkow to dziala podniecajaco:-)))))) i przychodza:-)))))
 • @Eugeniusz Sendecki 01:21:27
  dziekuje że mnie Pan nie wyrzuca, dobre i to
  Pozdrawia mały robaczek 8-))))
 • @Marx 8888 01:26:56 - OWSZEM, MIERZĄ.
  Mam w tej sytuacji rację jak cholera. Prowadzę własną sondażownię i WIEM. Mogą z jakichś powodów nie ogłaszać tych informacji, owszem. I tak właśnie się dzieje w tę noc wyborczą. Medialnie jesteśmy ustawiani. Z licznych tej nocy w telewizjach ekspertów nikt się nie zająknął na temat glosów z dwoma iksami i bez żadnego iksa.
  Co więcej - na temat głosów nieważnych w ten wieczór wyborczy zgodnie milczeli wszyscy politycy. Ta cisza to dzwon na alarm!
 • @Marx 8888 01:33:14 - NIE ROBIĘ SOBIE ŻADNYCH JAJ.
  Miejmy oko na każdego, kto bagatelizuje kwestię glosów nieważnych. Ostatnią jesienią się takich głosów "narobiło" dwadzieścia procent, a teraz zjawisko "zanikło"? Ejże...?
 • Szanowny autorze, wydawalo by się, że jest Pan człowiekiem wykształconym
  Ale nie odróżnia Pan podstawowej rzeczy. Dziś znamy nie wyniki wyborów a dane sondażowe. One uwzględniają odpowiedzi osób, które były losowo pytane, nawet nie ich rzeczywiste wybory, bo kto zagwarantuje, że osoba zagłosowała na kandydata A, ale ankieterowi powiedziała, że głosowała na kandydata B? Nieszczęściem będzie, gdy jutro okaże się, że jednak wygrał Komorowski, bo oszołomy zaraz powiedzą, że wybory sfałszowano. A przecież dzisiejsze 4% są na granicy błędu badania. Powinien Pan wiedzieć, co oznacza statystyka i, że nie jest to wynik głosowania a tylko ocena niosąca w sobie pewien błąd. Również nie jest zadaniem badania określenie ile procent nie głosowało na żadnego z kandydatów, czyli oddało głos nieważny. Pana głos, oszołomy z pewnością uznają, za głos sfałszowany, bo "ktoś dopisał" drugi krzyżyk. Trzeba rozróżniać wynik sondażu od wyniku wyborów, przynajmniej Pan to powinien.
 • @
  Przepraszam, czy ten portal na pewno jest dla osób dorosłych i w dodatku w pełni sprawnych intelektualnie?
  Czy na prawdę w niedzielę nie macie ludzie co robić (f.e. spacer z rodziną, kościół) tylko iść do wyborów , bu oddać nieważny głos z dopiskiem? A dla kogo ten dopisek, dla ludzi , których w większości z całych tych wyborów interesuje tylko dieta w wys. 160zł. No więc zobaczyli , spakowali do koperty i zakleili i tyle. W mojej komisji głosów nieważnych 8, na 658. Komorowski 335, Duda 315 - taka specyfika okolic Budy Ruskiej.
  Dołączając do głosu przedmówców: komisja zliczy , ogłosi - będą i głosy nieważne. Po cholerę to jątrzenie ? Dla zabawy? - To brzydko się bawicie.
 • @Mariusz G. 08:08:25 - PROSZĘ MNIE NIE ZASTRASZAĆ, JESTEM ENDEKIEM.
  Ja się nie dam. Albo jest demokracja, albo nie.
 • @
  W tych wyborach nie chodziło tylko o wybranie prezydenta. Chodziło także o próbę generalną tego co ludzie myślą o demokracji w takiej postaci jaka ona jest w Polsce. Wszystkie głosy nieważne są de facto przeciwko demokracji jako forma protestu dlatego zostały pominięte przez układ.Praktycznie zero informacji w oficjalnym obiegu medialnym na temat głosów nieważnych.
  Według nieoficjalnych informacji z 20/51 okręgów jest aż 59761 głosów nieważnych.
 • @Amarant 09:38:51
  Dzięki, ot jest skala naszego protestu. Nie jest nas duzo, jesteśmy rozbici, niezintegrowani. ale coś się zaczyna dziać w temacie anty-systemowym.
 • @Eugeniusz Sendecki 09:55:51
  Panie Sendecki nie należę do żadnych "naszych", "nas" oraz "Jesteśmy". Jestem wolnym elektronem. Przyłączę się do tych najlepszych z dobrych w odpowiedniej chwili.
 • dymanko jak zwykle...
  jestem pewien, że PKW nie poda w oficjalnych wynikach ile głosów otrzymał Radzio Siedlecki. BOJĄ SIĘ !!!!
 • @Eugeniusz Sendecki 09:09:04
  O ! Przepraszam! Nie wiedziałem - też jestem rolnikiem.
 • 20 nieważnych
  W komisji w której pracowałem w tę ostatnią niedzielę było 20 głosów nieważnych na 1135 oddanych
 • Panie Eugeniuszu, niech Pan nie udaje teraz wariata
  Trzeba było siedzieć w domu, a nie szwendać się z krzyżem do lokalu wyborczego.

  Jest Pan świadkiem cudów nad urną - i jako świadek cudu może Pan zacząć pisać nowe ewangelie.

  Dariusz Kosiur
 • Panie Gienku - znalazły się
  Ponad 250tyś, co jest nieco ponad 1 % w tym zapewne i Pana "zbuntowany" głos
 • Zabobon u społeczeństw prymitywnych
  .
  Typową metodą wyjaśniania zjawisk w społeczeństwach prymitywnych jest zabobon

  - https://marucha.wordpress.com/2015/05/23/o-globalnym-ociepleniu-troche-inaczej/#comment-483767

  nasze obok wielu innych wierzy w zabobon tzw. wyborów demokratycznych

  - https://marucha.wordpress.com/2015/05/23/o-globalnym-ociepleniu-troche-inaczej/#comment-484112

  spójrzmy także na frekwencję wyborczą

  - https://marucha.wordpress.com/2015/05/25/prawdziwa-stawka-wyborczej-hucpy/#comment-484417
 • Panie narodowcu katolicki, Eugeniuszu Sendecki
  Proszę obejrzeć filmik z pańskim kumplem Hadaczem - liderem obrońców krzyża
  https://www.youtube.com/watch?v=IK0_FgXRs8k#t=116

  Rozumiem, że wespół popieraliście B.Komorowskiego - ?

  Cóż, wypada żeby się teraz pan powiesił na krzyżu, ale nie jak jego obrońca, ale jak Judasz.
 • Bo na razie są wyniki sondażowe
  A w sondażach nie podaje się głosów nieważnych. PKW poda ostateczne wyniki jutro. W mojej komisji było 21 głosów nieważnych na 1061 wszystkich czyli raptem niecałe 2%.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

ULUBIENI AUTORZY

więcej