Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
663 posty 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

ANDRZEJ HADACZ PODAJE DŁOŃ ANDRZEJOWI DUDZIE, A TEN UCIEKA.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dzisiaj około godziny 09:00 na popularnej warszawskiej "Patelni" - przy Rondzie Dmowskiego (metro Centrum) Andrzej Duda rozdawał autografy. Podszedł do niego i się przywitał Andrzej Hadacz. Podali sobie ręce. Andrzej Hadacz zadał pytanie...

 Dzisiaj około godziny 09:00 na popularnej warszawskiej "Patelni" - przy Rondzie Dmowskiego (metro Centrum) Andrzej Duda rozdawał autografy. Podszedł do niego i się przywitał Andrzej Hadacz. Podali sobie ręce. Andrzej Hadacz zadał pytanie;
- Dlaczego Pańscy ludzie mnie biją?
Andrzej Duda dopiero teraz zorientował się, że to jest ten nasz słyny Hadacz, przestraszył się, że zaraz padnie pytanie o Krzyż w Koronie i roszczenia izraelskie, wyrwał swoją dłoń z ręki obrońcy Krzyża i uciekł po schodach, ścigany charakterystycznym głosem Pana Hadacza:
- Podobno jest Pan prezydentem wszystkich Polaków? Dlaczego Pan przede mną ucieka?
Zebrany lud, niestety zmanipulowany przez agenturę WASP-owską zaczął syczeć na naszego celebrytę:
- Ile ci płacą, agencie? Ty ku***wo!
Podczas kiedy Duda uciekał, Andrzej Hadacz znowu był przytrzymywany przez tego samego osiłka w garniturze, który mu odbił nerkę w gmachu telewizji publicznej 17-go maja 2015, kiedy Duda wchodził do gmachu telewizji i nasz celebryta chciał jemu zadać pytanie o Krzyż w Koronie i roszcenia izraelskie. Podobno ten osiłek jest posłem PiS-u, tak twierdzi Andrzej Hadacz. Ów mężczyzna o twarzy co prawda słowiańskiej, ale służący raczej nie polskim interesom znowu przytrzymywał nielegalnie Hadacza, jednak tym razem szcześliwie nie bił go, ani się nie przewracał. Zabezpieczył jedynie ucieczkę Dudzie do auta, przyciskając Hadacza do muru na schodach. Puścił go dopiero wtedy, gdy Duda był daleko.
- Panie Eugeniuszu, czuje Pan temat? I to ma być prezydent i zwierzchnik sił zbrojnych? Który ucieka przed samotnym Andrzejem Hadaczem, a co dopiero przed całą armią najeźdźców? - pyta rozzłoszczony Hadacz. Dodaje po chwili: - Nasze państwo jest zagrożone! Widzi Pan? Żeby Pan widział jak oni szybciutko po tych schodach zasuwali. Nawet ten z ekipy telewizyjnej mówił do Dudy: niech Pan zwolni, niech Pan tak szybko nie idzie!

 Powyższe informacje otrzymałem telefonicznie od Pana Andrzeja Hadacza obrońcy Krzyża, znakomitego celebryty polskiego. Można je zweryfikować pod telefonem +48 726 805 611 - bezpośrednio u niego samego.

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • Panie Eugeniuszu
  Idźże Pan do kolegi po fachu ale innej specjalności aby Pana uleczył od tego pojeba Hadacza czy jak mu tam.
 • Szanowny Panie Doktorze...
  A czy ten Hadacz, nie przecenia czasami swojej roli, swojego miejsca w szeregu? Kto to jest Hadacz? Co on reprezentuje poza tym, że tak jak większość tych pokazywanych w TV celebrytów, jest znany, bo jest znany?
 • @nikander 09:50:05 - CZYŻBY PAN BYŁ ZAZDROSNY? PAN, CZŁOWIEK ELITY POLSKIEJ?
  O sławę Panu idzie? Że Andrzej Hadacz, prosty człowiek ze średnim wykształceniem więcej czyni przeciwko Systemowi od Pana, mądrego człowieka w krawacie, publicysty elitarnego portalu?
  Zapewniam Pana, że nie powinien Pan być zazdrosny. Proszę podejść do sprawy z wyrozumiałością.
  A słowo "pojeb" to powinien sobie Pan darować. Człowiek elity polskiej tak się o obrońcach Krzyża nie wyraża.
  Bardzo mi przykro.
  ==========
  Panie Eugeniuszu // Idźże Pan do kolegi po fachu ale innej specjalności aby Pana uleczył od tego pojeba Hadacza czy jak mu tam. // nadużycie link skomentuj usuń // nikander 25.05.2015 09:50:05
 • @Eugeniusz Sendecki 10:00:07
  Panie Eugeniuszu.
  Czyśmy wszyscy odurnieli? Tu czytam o koronie otwartej, że gorsza od zamkniętej, tu o usunięciu pentagramów, tu o jakichś dwóch patykach pod kątem prostym.
  O gdzie kuźwa poważna dyskusja o naszym dniu dzisiejszym i jutrze?

  Co do elyty to pretensji nie mam. Ja prosty chłop spod Przeworska.
 • @Jan Paweł 09:54:06
  Hadacz jest postacią zagadkową. Jednak był moment, kiedy się spontanicznie otworzył. To było wtedy jak stary mason Olechowski wchodził nadęty do TVN-u na Wiertniczej. Ja go nie rozpoznałem, ale nasz Hadacz tak. I wtedy się pięknie odsłonił - okazał autentycznie polską postawę. Ta postawa nie jest do podrobienia. To jest postawa Świętego Ojca Maksymiliana i Świętej Siostry Faustyna, postawa pełna umiłowania Polski i świętego gniewu przeciwko Wrogom Kościoła Matki Naszej.
  Wtedy się utwierdziłem w przekonaniu, że Hadaczem posługuje się Pan Bóg tak jak prorokami w Starym Testamencie. Dzisiaj Nasz Pan posługuje się telefonami komórkowymi, żydowskimi portalami społecznościowymi i celebrytami, żeby doprowadzić masy ludzkie do Poznania, do Wyzwolenia i do Zbawienia.
  Co więcej, Hadacz dobrze działa na ludzi dobrych, ja się na przykład super czuję, jak z nim przebywam, czuję powiew skrzydeł Anioła Polskości jak analizuję akcje Pana Andrzeja.
  Ale za to Hadacz źle działa na ludzi złych, co mają w sobie Złego Ducha. Doprowadza ich do błędów, do poplatania ichnich diabelskich planów, udaremnia zamiary złe. Na przykład rozwalił robotę Kurskiemu - temu z tych Kurskich co Michnikowi służą. Samym pojawieniem się w telewizji rozwalił im misterny plan mamienia Polaków. Pokazał, że to są zwykli ubecy bijący chrześcijan po nerkach. Dzieci masonów, gestapowców i enkawudowców.
 • @nikander 10:10:36 - AAA, JAK SPOD PRZEWORSKA, TO JA JUŻ ROZUMIEM. ZNACZY - WYŚCIE RUSIN...
  Dobrze, żeście się przyznali. Ja jestem z Zamojszczyzny, z Tyszowiec, z Antoniówki koło Komarowa i z Tomaszowa Lubelskiego. I właśnie zrozumiałem Pańską sytuację statyczną i zamkniętą, nieruchawość wręcz etc. Starzy ludzie mi opowiadali, że za Bełżcem kończy się normalna Polska i się zaczyna dziwny kraj zamieszkały przez ludzi co nie jedzą pomidorów na słono, nie leją śmietany do mizerii i do sałaty, ale za to pomidory posypują cukrem. Kraj ten niby jest polski, ale ludzie nie mają w sobie takiego ducha jak potrzeba, nie umią za polskością finezyjnie działać, lecz jedynie ot, tak troszkę... popierdywać tędy i owędy.
  Ja Panu coś, Drogi Kolego Nikandrze powiem. Ja Was przejmę pod właściwą komendę. Zobaczycie, że daleko zajedziecie. O wiele dalej niż samotny jeździec.
  No, to weźcie się we Warszawie pojawcie i pogadamy. Spotkam Was z Panem Hadaczem i się od niego nauczycie wszystkiego powolutku...
  ==========
  @Eugeniusz Sendecki 10:00:07 // Panie Eugeniuszu. // Czyśmy wszyscy odurnieli? Tu czytam o koronie otwartej, że gorsza od zamkniętej, tu o usunięciu pentagramów, tu o jakichś dwóch patykach pod kątem prostym.
  O gdzie kuźwa poważna dyskusja o naszym dniu dzisiejszym i jutrze? // Co do elyty to pretensji nie mam. Ja prosty chłop spod Przeworska. // nadużycie link skomentuj usuń // nikander 25.05.2015 10:10:36
 • @Eugeniusz Sendecki 10:15:39
  Oby zatem tak było jak Pan pisze. Pozdrawiam
 • @Eugeniusz Sendecki 10:24:56
  OK

  No to zapraszam Panów na drugi sejmik naszej konfederacji. Najprawdopodobniej odbędzie się w Krakowie za miesiąc. Warunkiem jest dokładna znajomość raportu Frosti Sigujonssona na temat reformy monetarnej. Wstęp do debaty tutaj: https://dl.dropboxusercontent.com/u/75370509/Stanowisko%20konfederacji25-05.pdf
  Tylko Panowie bez piedoł o jakich genitaliach orzełka.
 • @nikander 10:52:24
  ----to nie pisze Sendecki !! - nie jego pióro !! / wespółzespół działają !! /
 • ...
  Hadacz pewnie nie umył tej ręki. Na czyściocha nie wygląda. Też bym nie podał komuś kto akurat może wracać z gej party ...

  Czemu doktorze się chwalisz zadupiami pochodzenia ? Teraz ześ się odsłonił, że słoik jesteś i warszawiaki z pogardą patrzeć będą spoglądając ukosem ...
 • @Big Ben 14:24:38 - III TAM, TAKIE WARSZAWIAKI. SIĘ MAM BAĆ?
  Paru Żydów, masonów, gestapowców i ubeków na Krzyż. Reszta to sami przyjezdni. Nie strasz, bo się ze***asz.
  Właśnie? A Wy to z jakiej pipidówy, a?
 • @rerak 16:30:45
  8-))))))))))))))))))))))))))))))))))
 • @All
  I tu mamy klasyczny przykład czegoś, o czy się mówi - "totalny odlot".

  Panie Eugeniuszu!

  Życzę Panu przede wszystkim zdrowia.

  pozdrawia

  nonscolar

  PS. Radzę nie liczyć na własne siły tylko nie szczędzić pieniędzy i udać się do naprawdę, podkreślam - NAPRAWDĘ - dobrego psychiatry.
  Chociaż i on pewnie już nic nie pomoże.
 • @nikander 09:50:05
  Tobie też przydałby się dobry psychiatra.

  Chociaż, szanse by Ci pomógł są niewielkie.

  pozdrawia

  nonscolar
  :-)
 • @rerak 16:30:45
  Świetne !!!!!!

  Mało się nie posikałem

  pozdro

  noncośtam
 • @aliali 23:31:27 - DZIĘKI
  Powiem Panu o co IM chodzi, dlaczego mnie atakują.
  Oni się bardzo boją, że wydrę im esbecki zarząd nad służbą zdrowia. Wszystkie ataki na mnie, afera z Hadaczem i inne plucie na TELEWIZJĘ NARODOWĄ to jest pochodna afery na Kolskiej, afery EKUZ i afery ołówkowej. Niech Pan zauwazy - że budżet medyczny Polski ma wartość trzech budżetów obronnych. Olbrzymia kasa. I o to IM chodzi, żeby Sendecki nią nie zarządzał, lecz ONI.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej