Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
660 postów 4861 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

KUKIZEM W KORWINA I BRAUNEM W ER-EN TRÓJ-ESBECJA* BIJE!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Koledzy, kto Wam kazał, może zainspirował - żeby nie wpuszczać Sendeckiego z kamerami pod budkę pod ambasadą? Kto Was namawiał, żeby spalenia budki pod Ambasadą Rosji i tęczy na Placu Zbawiciela nie sfilmować, biernie sie przyglądać?

Ostatnio bylismy swiadkami i sporo się na ten temat dyskutuje - jak wrogie media przekierowały poparcie społeczne dla starego wygi JKM-a na fajnego, ale słabo obytego w sztuce politycznej Kukiza.
Obserwowałem ten moment podczas wieczoru wyborczego partii KORWiN. To była chwila przed ogłoszeniem pierwszych sondaży przez WASP-owskie media. Powiodłem wzrokiem i kamerą TELEWIZJI NARODOWEJ po sali i z przyjemnością spostrzegłem, że zebrany tłum młodych ludzi to są Słowianie. Swojskie, polskie rysy twarzy, charakterystyczne dumne sylwetki sarmackie, piękne polskie dziewczyny, blond czpryny, niebieskie, albo piwne, nieczarne oczy, brak krzywych czy spiczastych nosów, sporo ładnych nosków ostrych, zadartych albo nochali masywnych, mazurskich. Na niewielkiej ilosci twarzy znamiona opilstwa, jakże sympatycznie kojarzacego się z Soplicą, Szwejkiem, Bratem Kochanku... Wzruszyłem się wtedy. Poczułem się jak za młodych lat w Młodzieży Wszechpolskiej, kiedy jeszcze nie została zatruta dziegciem komenskym przez wiadomego mecenasa. Zadałem sobie wtedy pytanie - co Wróg wymyśli, żeby tych szlachetnych, fajnych i co najwazniejsze - p o l s k i c h ludzi oszukać, rozpędzić, sponiewierać? No i dosłownie w minutę po zadaniu w duchu tego pytania BACH! - ogłosili że KORWiN ma tylko 4,4 procenta, a Kukiz - ponad 20 procent. Stary wyga JKM został osłabiony, odarty z sukcesu na rzecz osoby mniej doświadczonej, którą jak się spodziewam Trój-Esbecja łatwo wykończy medialnie, morlanie i politycznie. Będzie nam trudno się przy Kukizie znaleźć, uprować z zamętem programowym, ustalić dwór, sztab, centra i peryferie działania. Trudno będzie wyeliminować nam, elicie narodowej agentów antypolskich, a agentom anty-polskim latwo będzie wyeliminować nas, porządnych i prawych Polaków. JKM jest przekonany o uczciwości i samodzelnosci Kukiza, ze nie jest zależny od Schetyny. A ja się boję, że Schetyna podsunie Kukizowi tego samego mecenasa, który przejął i oparszywił Młodzież Wszechpolską przed laty. Obawiam się, że ludzie owego mecenasa szybko wydymają Rybaka, autentycznego Słowianina i duszę czlowieka, odsuną go szybko od Kukiza i zawiodą Kukiza tam, gdzie kilka lat temu zawiedli Ligę Polskich Rodzin - czyli na polityczne manowce...
#
Jednak oprócz mega-manipulacji wynikiem KORWiN-a i Kukiza wydarzyła się i inna manipulacja - Wrogowie przypuscili atak na Ruch Narodowy odbierając eR-eN-owi głosy przez wystawienie i medialne nadęcie kandydata pro-WASP-owskiego, szermującego hasłami ultra-katolickimi.
Przy wszystkich zastrzeżeniach co do wierchuszki eR-eN-u to doły i środek tej masy jest nasz, tam są narodowcy, często zdezinformowani, oddaleni od pełni nauk Dmowskiego, nierozeznani w Służbach Bertone, ale jednak Nasi Koledzy. Żeby tym naiwnym mlodym kolegom utrudnic życie Wrogowie ustawili i wypromowali Reżysera Brauna. Z tych Braunów. Na NEonie24 właśnie niedawno ktoś z Ameryki o pseudonimie "Ślepa Mańka" powielał kłamstwo o wyjatkowości tego Brauna - że niby był jedynym sprzeciwiającym się fałszerstwom wyborczym jesienią 2014. Jest to charakterystyczna dezinformacja. Warto pamiętać, że ostatnio Grzegorz Świderski (GPS) ujawnił, że już 10-go listopada, czyli długo przed rzekomym bohaterskim gestem w PKW zapadła niejawna decyzja o graniu na Brauna, że brał w tej decyzji Mossakowski - człowiek znaczący w Ruchu Narodowym. Czyli - że nie był to żadan "przyszly kandydat" jak to pisze Ślepa Mańka, ale jak najbardziej kandydat już ustalony - po to aby zdezintegrować Ruch Narodowy. Przypomnę, że to ja od samego początku wskazywałem na udział Ewy Stankiewicz w kreaowniu tej kandydatury. Ślepa Mańka kłamie jeszcze i w tym, że zataja iż w słusznym najściu na PKW brał udział nie sam Braun, ale i mój przyjaciel Zenon Nowak z partii DzielnyTata.pl, ale on tam się znalazł spontanicznie, nie robiąc sobie kampanii prezydenckiej "z ukrycia", bez manipulacji, szczerze. Taka to była gra przeciwko Ruchowi Narodowemu wtedy, w listopadzie 2014. Teraz dalszym elementem tej gry jest wyciągnięcie, że podpalenie budki na Marszu Niepodlegości - to też była gra Służb. Jednak w tej informacji jest zawoalowane ostrzezenie pod adresem Organizatora Marszu, szantaz i pogróżka... bo kto mógł tę budką podpalić jak nie uczestnicy Marszu, ochraniani przez Organizatora? Ja bardzo dobrze pamiętam, że Organizatorzy NIE CHCIELI kamer ani w tamtym, ani w wielu innych newralgicznych miejscach... Czy nie jest aby tak, że jakiś mecenas, kumpel Grupy Trzymającej Włądzę teraz naszych młodych szantażuje, wymuszając na nich jakąś przysługę - na przykład osaczenie Kukiza? Grożąc ujawnieniem współpracy z Ministrem Sienkiewiczem?

Ja Was Koledzy z Marszu Niepodległości bardzo proszę. Nie idźcie drogą tego mecenasa o-parszywiającego młodzież narodową. Zawróćcie się do TELEWIZJI NARODOWEJ. Przyjdźcie, przyznajcie się, opowiedzcie jak było. Wskażcie - kto Wam kazał się wyrzec tego Krzyża z Giewontu postawionego przy pomniku Dmowskiego? Kto Wam kazał, może zainspirował - żeby nie wpuszczać Sendeckiego z kamerami pod budkę pod ambasadą? Kto Was namawiał, żeby spalenia budki pod Ambasadą Rosji i tęczy na Placu Zbawiciela nie sfilmować, biernie sie przyglądać? Co wspólnego macie z Grandem7777, vel Rafałem D. vel Władcą Wschodu vel Anthonym Soprano umieszczającym antypolskie wpisy pod filmami Sendeckiego na YouTube, na Frondzie i na portalu Narodowcy.net?
Przyjdźcie, czekam na Was, Koledzy - w Zielonym Miasteczku (ZM) pod URM-em i przy pomniku Dmowskiego w rocznicę Traktatu Wersalskiego.

 /-/ Eugeniusz Sendecki 

TUTAJ - link do całego tekstu "Ślepej Mańki";
 
"(...) Natomiast wierzacym w autentyzm tych ostatnich wyborow przypominam, ze uklad w wyborach samorzadowych, nie mial zadnych zahamowan, by w sposob ordynarny sfalszowac wybory, kpiac z jakiegokolwiek sensu aktu wyborczego, przy udawanym zdumieniu pisowskich eliciarzy z patriotycznej warszafki. Jak wiemy tylko przyszly kandydat na prezydenta Braun, zdecydowal sie otwarcie przeciwstawic tym kpinom w zywe oczy.(...)"

==========
* Trój-Esbecja - Trzy Esbecje (SB cywilna i wojskowa + Służby Bertone + Starsi Bracia). Inaczej; Grupa Trzymająca Wladzę (GTW).

KOMENTARZE

 • @ Autor
  Panie Eugeniuszu,
  a kiedy zacznie Pan pisać nowe ewangelie, przecież jest Pan świadkiem cudu nad urną? Gdzieś się zapodział pański nieważny głos.

  Wszyscy z niecierpliwością oczekujemy na pańskie objawione słowo.

  Zresztą nie można wykluczyć i innych cudów. Np. lider Hadacz zawiśnie na krzyżu - może nawet własnoręcznie wystruganym, a Pan będzie świadkował spod krzyża.
  Drogę do świętości macie już pewnie otwartą.

  PS
  Lider Hadacz musiał mieć jakieś lewe objawienia, bo zmarnował swój głos. Zamiast na Dudę - szczerego patriotę i katolika, jak przystało na rasowego syjonistę - głosował na Komorowskiego, także syjonistę, tyle że mniej radykalnego.
 • Jeśli mogę coś zasugerować
  to na chwilę obecną poparcie dla JKM jakie jest takie jest ale jest w rzeczywistości medialnej zawłaszczane przez nowoczesna-pl
  czy to prawda że młodzi znafcy liberalnej gospodarki wybierają balcerowicza zamiast JKM czy są poprostu za słabi by obronić swojego idola jkm..potrafią atakować 'moherów', ludowców, przeciwników totalnej likwidacji państwa, których nazywają 'lewakami', a nie radzą sobie z zawłaszczaniem ich przestrzeni politycznej przez skompromitowanego antypolaka balcerowicza, pozostają bierni i dają się mu rozpanoszyć??
  toż to wszystko o kant dupy potłuc, nieprawdaż?
  a może jkm i balcerowicz to jedno
 • @Rzeczpospolita 15:57:36 - PANIE DARKU, NIECH PAN POWSTRZYMA ZIEMBIŃSKIEGO
  P.T. Dariusz Kusiur
  (bo "Rzeczpospolita" na NEon24.pl to Pan Dariusz Kosiur, znany narodowiec z Łodzi, kolega Sławomira Ziembińskiego)
  Mam do Pana prośbę, żeby Pan wpłynął na swojego kolegę, żeby zaprzestał wprowadzania w błąd naszych ludzi w Łodzi i okolicy, jakobym przeszedł na stronę Komorowskiego, jakobym się Komorowskiemu zaprzedał. Ziembiński prawdopodobnie działając sam, niewłaściwie zinterpretował to, że zrobiłem wiele filmów z Hadaczem, znanym celebrytą polskim. Co prawda Hadacz pała nienawiścią do PiS-u i obcałowywał się z Komorowskim na Krakowskim Przedmieściu, taka go złość do tego PiS-u trzymała przez całą kampanię, ale ja się z Komorowskim ani nie obcałowywałem, ani na niego nie głosowałem, ani się Komorowskiemu nie zaprzedałem. Moja karta do głosowania z dwoma iksami została opublikowana w internecie, nie mam się czego wstydzić.
  Bardzo mi zależy, żebyście razem z Ziembińskim wsparli moją osobą w środowisku łódzkim i wszędzie tam, gdzie macie wpływy. Potrzebni mi jesteście w waznych działaniach na polu zarządzania polską służbą zdrowia.
  Tak się składa, że teraz mam bardzo ważne procesy z warszawskimi sitwami zarządzającymi po esbecku służbą zdrowia i potrzebuję, żebyście wszyscy przyjeżdżali na moje rozprawy przed sądem cywilnym, lekarskim i karnym. Panowie, Prezes Wasiak, Skatulski, Chandrała i cała reszta. Ziembiński i Pan jesteście mi bardzo potrzebni do pomocy, bo cenię Was i liczę na silne wsparcie, które mi się należy - jako zasłużonemu narodowcowi, czyli koledze. Wprowadzenie kamer w szpitalach, dodatkowej kontrolnej dokumentacji medycznej to są rozwiązania antysystemowe w polskiej medycynie bardzo potrzebne Polakom. Jeżeli się sprawie przysłużycie, to i ja o Was nie zapomne jak zostanę ministrem zdrowa i/albo spraw wewnętrznych.
  Serdecznie pozdrawiam ze Stolicy.
  #
  Bardzo proszę o powstrzymanie się przed zbędnymi żartami na temat Krzyża. To szkodzi Pana wizerunkowi. Po koleżeńsku radzę.
 • @WandalVeni 19:36:08 - JKM I BALCEROWICZ TO NA PEWNO NIE JEDNO
  W latach 90-tych ub. wieku wszystkie oszustwa Sachsa i Balcerowicza co do gospodarki polskiej były ujawniane systematycznie w "Najwyższym Czasie!" Korwina. Dzisiaj nie sztuka być przeciwko Balcerowiczowi i Spółce, ponieważ ich działania antypolskie są wyraźne, ewidentne w swoich skutkach. Ale w latach 90-tych to nie było takie ewidentne. A JKM to wszystko przewidywał, opisywał, ostrzegał, wieszczył upadek Unii Wolności (Unii Demokratycznej wcześniej). W Lublinie w latach 90-tych miałem przyjemność poznać starych korwinowców, wśród których dominowali autentyczni Polacy, szlachta i narodowcy. Pod koniec lat 90-tych poznałem UPR-owską sitwę warszawską, pełną żydostwa i ludzi brzydkich, żulikowatych. O wiele mniej żydowatych i żulikowatych było przy Korwinie w KNP, a obecnie w partii KORWiN - parchów i żuli tak jakby nie bylo w ogóle.
  Wy, Kolego Wandalu winniście mieć wprawniejsze oko w szacowaniu ludzi. Przeoczyliście ważną zmianę pokoleniową, cywilizacyjną i rasową w otoczeniu JKM-a. A przecież jesteście narodowcem. Popatrzcie uważniej, dostrzeżcie co się dzieje.
 • @Autor
  Pisałem swoją notkę przed I turą, m.in. o Braunie. Pańska notka po odarciu z promocji własnej osoby jest niejako rozwinięciem mojej i tłumaczy pewne sprawy bardziej dobitnie.
 • @tadman 09:04:07 - O TYM, ŻE LUDZIE SIENKIEWICZA PODPALILI BUDKĘ...
  ...zrobiło się głośno dopiero ostatnio. Ja od samego początku wiedziałem, że Organizatorzy Marszu zrobili jakiś błąd - nie robiąc dostatecznie silnego monitoringu MN. Do pewnego czasu traktowałem jako osobistą przykrość, że TELEWIZJA NARODOWA nie była mile widziana przez tych Kolegów. Teraz jestem przekonany, że nie chodziło jedynie o wycieczki osobiste (mnie w środowisku Giertycha źle traktują od roku 1997-go, czyli od chwili jak się poznalismy osobiscie, i gdy zwierzyłem się jemu, że przeczytałem książkę Jędrzeja Giertycha o Komensky'm). Teraz jestem przekonany, że eliminowanie kamer przez Organizatorów miała głębszy podtekst, jakąś osnnowę ponurą. Biedny Witek Tumanowicz i Reszta. Jak oni sobie poradzą z tym odium - że są ludźmi Sienkiewicza?
  [wspułczuje młodym kolegom, tak brzydko zdemaskowanym]
 • @tadman 09:04:07 - BARDZO DOBRZE PAN WSKAZAŁ NA REDAKTOR EWĘ STANKIEWICZ
  Właśnie się zapoznałem z Pańskim tekstem tutaj:
  http://tadman.neon24.pl/post/121987,wybory-2015-czyli-szafa-gra-a-urny-czekaja-na-nasze-glosy
  Nie znałem go wcześniej, jakoś mi umknął. Bardzo dobrze Pan kojarzy fakty. Pochwalę się, że już pod PKW, czyli "na gorąco" zauważyłem, że Braun "blisko stoi" przy Ewie Stankiewicz. Wtedy mnie zastanowiło podobieństwo Pani Ewy do Matki Kaczyńskich. Opublikowałem nawet zestawienie ich fotografii na fejsbuku, czyli jest dowód mojej analizy z listopada 2014:
  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10205598927436403&set=pb.1349710118.-2207520000.1432972779.&type=3&theater

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej