Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

W KUKIZA MATKA KURKA UDERZA, A AFERY OŁÓWKOWEJ NIE TKNIE?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Beata Andrejas - endek z Wrocławia przysłała do redakcji TELEWIZJI NARODOWEJ analityczny tekst słynnego blogera Matki Kurki. W tekście surowej krytyce poddani zostali współpracownicy Kukiza, inżynierowie jego sukcesu, sponsorzy, lokalni patrioci...

Radzę cały artykuł Matki Kurki (MK) skopiować sobie na dysk twardy, rzadko albo w ogóle nie podłączany do komputera z internetem;

Zacznijcie się śmiać z „antysystemowego” Kukiza, bo za chwilę będziecie płakać!

Tekst starannie sobie zapisałem. Jestem wdzieczny Matce Kurce (MK) za sporą garść informacji. Szczególne wrażenie robi długa lista sponsorów, wpłacających po 25 tysięcy złotych Kukizowi na kampanię. Pomysleć, że na kluczową dla polityki polskiej imprezę przy pomniku Dmowskiego udaje mi się wyżebrać dotacje wielokrotnie niższe, a i to ludzie się czasem boją, żebym ujawniał ich nazwiska. Masoneria warszawska poprzysiągła zemstę każdemu, kto się głośno do dziedzictwa Dmowskiego przyzna, kto wspomni o testamencie Dmowskiego i o ukrytym kluczu do tego testamentu - czyli Układzie z Dorotheenstrasse. Aktem zemsty warszawskich masonów i esbeków jest sądowe nękanie mnie (afera ołówkowa, zapraszam na rozprawy do sądu na Kocjana)

Zasadniczo wymowa tekstu jest pro-PiS-owska i, niestety - antynarodowa, antypolska. Interpretuję Matkę Kurkę* właśnie jako zwolennika tej pro-WASP-owskiej opcji, zwolennika naiwnego, szczerze wierzącego w dobro opcji amerykańsko-judeo-prawicowej dla Polski. W tekście daje się wyczuc zlosc - że Platforma znalazła sobie struktury i posłuch we wspólnotach lokalnych, wśród Polaków i katolików.W tekście nie ma, ale ja się obawiam, że w głowie Matki Kurki jest straszliwa niechęć, żeby w melasie grosza publicznego aby nie zanurzyli chętnych dziobów polscy szeregowi działacze służb watykańskich i służb rodzimych, co to 10-go kwietnia 2010 zdały egzamin, działacze lokalni co to z Kardynałem Bertone nie mają za wiele wspólnego, działacze co to ani matki Żydówki, ani babci Żydówki przechowywanej w szafie nie mieli, działacze co to z polskich rodzin pochodzą!

Operacja Kukiz (trudno ustalić, czy Kukiz jest cynicznym graczem, czy nieświadomym pieknoduchem czy może - szybko-uczącym się polskim alkoholikiem, postacią autentyczną, oddolną, taką jak Kmicic trochę) przynosi Polsce JOW-y, czyli zmianę zarządzania z koteryjno-masońsko-francusko-bolszewickiego na zarządzanie koteryjno-szlachecko-republikańskie. Na pewno ta zmiana systemu jest popierana przez Platformę Obywatelską i wychodzi naprzeciw uroszczeniom niemieckim. Hipotetycznie jest możliwe, że posłowie opolscy wybrani w JOW-ach opowiedzą się za przyłączeniem opolsczyzny do Niemiec na przykład. Czyli zbieg interesów PO-wskich, niemieckich i patriotyczno-demokratycznych owszem, jest. Slużby watykańskie są obecne po stronie PiS-owskiej (współpracują z USA i Izraelem od czasow Reagana) oraz po stronie PO-wsko-kukizowskiej. Czyli Kościół Święty Matka Nasza zachowa się niejednoznacznie, życzliwie udzielając ambon każdemu tego lata i jesieni...

Informacje Matki Kurki (MK) rzucają snop światła na mechanikę sukcesu Kukiza tak jak informacje Grzegorza Świderskiego (GPS) o Mossakowskim otworzyły oczy na mechanikę powstania kandydatury Grzegorza Brauna. Co nie znaczy, że mamy Matce Kurce wierzyć i się od Kukiza odwrócić. Wręcz przeciwnie - powinnismy JOW-y wspierać, bo spowodują, że zarówno w PO jak i w PiS do gosu dojdą ludzie uczciwsi, bardziej polscy, mniej pro-WASP-owscy.

Nad tym wszystkim nosem endeka wyczuwam złowrogi cień pewnego mecenasa związanego ze Służbami Watykańskimi (SB - Służby Bertone), inżyniera projektu o nazwie Liga Polskich Rodzin, jak powiadają - kumpla Ministra Schetyny, współpracującego z MSZ-etem w dziedzinie zwalczania antysemityzmu i dialogu z diasporą żydowską, adwokata potomstwa PO-wskiego w aferach gospodarczych i matrymonialnych... cień Cromwella i Oxenstierny... cień katastrofy Państwa Polskiego.

/-/ Eugeniusz Sendecki

==========

W sumie to chyba przykre, że tak zaslużonemu blogerowi, co to na samego Owsiaka rękę podniósł - nie wierzę. Ale ja naprawdę nawet Matce Kurce nie dowierzam. Jakby był uczciwy i miał polski nos, to by się moimi aferami zajął (aferą na Kolskiej, afera EKUZ, aferą ołówkową, aferą Hadacza). A przecież się nie zajął... Oczywiście - jak się zajmie, to ja niniejszy tekst odszczekam, ale na razie jak nie - to nie!

KOMENTARZE

 • TUTAJ CAŁY TEKST MATKI KURKI:
  Zacznijcie się śmiać z „antysystemowego” Kukiza, bo za chwilę będziecie płakać!

  Jak się narodził "antysystemowy" buntownik bez wyboru? 23 maja 2014 roku Zbigniew Moździerski, basista skonfliktowanego z Pawłem Kukizem zespołu „Piersi”, uzyskuje w Urzędzie Patentowym pod nr Z-411221 prawa do znaku towarowego "Piersi" . Tym samym były kolega z kapeli ostatecznie pozbawia złudzeń i pieniędzy przyszłego kandydata na Prezydenta Polski Pawła Kukiza. Trwający od 2013 roku konflikt, prowadzony na żenującym poziomie i z udziałem mediów, zostaje ostatecznie rozstrzygnięty na drodze prawnej. Kukiz nie ma prawa do używania nazwy „Piersi” i żeby było jasne, wcale nie uważam, że to sprawiedliwe rozwiązanie, niemniej to Kukiz zostawił zespół na lodzie, a ten walcząc o życie zadbał o swoje interesy. Lider „Piersi” był przekonany, że samotnie wyjdzie na muzycznym biznesie lepiej, zwłaszcza, że starym zwyczajem zaangażował do swoich projektów weteranów polskiej sceny muzycznej. Tymczasem wszystko się panu niedoszłemu prezydentowi sypie. „Piersi” nagrywają komercyjną „Bałkanica”, absolutny hit i top na wszystkich listach, zarabiają kupę kasy. Co ciekawe ta zabawowa piosenka niczym się nie różni stylistycznie od kiczu i cepelii typu „Hela”, ale Kukiz niegdyś śpiewający z Shazzą, rzuca w „Piersi” disco polo. W 2014 roku egzystencjalnie przyciśnięty artysta robi na dwóch frontach, angażuje się w przeróżne, całkowicie sprzeczne ideologicznie projekty polityczne, najpierw przykleja się do Piotra Dudy i Solidarności, potem flirtuje z Ruchem Narodowym i KNP, po drodze są jeszcze chłopi z Samoobrony i zmieleni.pl. Drugi front to działalność muzyczna, bezwzględnie podporządkowana polityce. Powstaje płyta „Zakazane piosenki”, a w niej komentarze do bieżącej sytuacji politycznej, krytyka Michnika, dialogi z restauracji „Sowa i Przyjaciele”. Żaden kawałek nie staje się przebojem, ale śpiewak nie jest sam, zyskuje sympatię radykalnego skrzydła prawicy i na tej nucie będą też grać podrzędni aktywiści Ruchu Kukiza.

  Po konflikcie z Piotrem Dudą, Kukiz rzuca wszystkie majdany i wiece związkowe, by związać się z dolnośląskimi baronami samorządowymi, wiecznymi działaczami „bezpartyjnymi”, którzy od 15 lat zaliczają kolejne komitety. Od tego miejsca zaczyna się kariera jeszcze nie istniejącego Ruchu Kukiza i samego marionetkowego przywódcy starej kliki. Rzutem na taśmie pod koniec sierpnia 2014 roku, na dwa miesiące przed wyborami samorządowymi, powstaje KW Bezpartyjni Samorządowcy. Bezpartyjność i „ruchowość społeczna” to są znaki firmowe tego towarzystwa, które od zawsze posiadało legitymacje kilku partii, a spora część od lat 90-tych żyje z kasy podatnika. Bezpartyjni Samorządowcy wywodzą się z byłego Komitetu Rafała Dutkiewicza, który opuścili po tym jak Dutkiewicz postanowił pójść na wybory razem z PO. Członkowie założyciele KW Bezpartyjni Samorządowcy to: Robert Raczyński, prezydent Lubina, Piotr Roman, prezydent Bolesławca i Patryk Wild, dolnośląski radny wojewódzki. Paweł Kukiz, jak na lokalnego działacza JOW przystało, rezygnuje z zameldowania na Opolszczyźnie, gdzie mieszka od 52 lat i zostaje Wrocławianinem. Trafia na 14 miejsce listy KW Bezpartyjni Samorządowcy i zostaje radnym. Proszę zapamiętać ten model JOW w pigułce, bo to jest właśnie projekt macherów stojących za Kukizem. Za kasę lokalnych klik urządzonych w miejskich spółkach wystawia się artystę spadochroniarza, którego gawiedź zna z TV, potem melduje w wybranym mieście i tak się „walczy z systemem” przejmując okręg po okręgu. Z całego KW Bezpartyjni Samorządowcy do dolnośląskiego sejmiku wojewódzkiego trafia 4 radnych: Patryk Wild, Aldona Wiktorska-Święcka, Paweł Kukiz, Tymoteusz Myrda. Dodatkowo ponownie prezydentami zostają Robert Raczyński w Lubinie i Piotr Roman w Bolesławcu.

  Czas przedstawić całe towarzystwo, które ponoć nie ma nic wspólnego z 25 latami przy korycie, te „nowe twarze”, tę młodość nie uwikłaną w partyjniactwo i przede wszystkim tych samodzielnych, co to ich wódz nie wybiera. Gdy nie wiadomo o co chodzi, to wiadomo, że ktoś musiał za to zapłacić i na tym zarobić. Zacznijmy zatem od wybranych sponsorów KW Bezpartyjni Samorządowcy, którzy na początek zrobili z Kukiza radnego i proponuje zwrócić uwagę na bardzo charakterystyczne prawidłowości publiczno-rodzinno-biznesowe:

  1. Tadeusz Kielan, Lubin – 25 000,00 zł – (Wójt Gminy Lubin, wcześniej Wiceprezes Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Lubinie)

  2. Jarosław Wantuła, Lubin – 25 000,00 zł, (obecny Prezes Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Lubinie)

  3. Ryszard Zubko, Szprotawa – 25 000,00 zł (członek zarządu Powiatu Lubińskiego)

  4. Edward Siwak, Lubin – 25 000,00 zł (Prezes zarządu MPO sp. z o.o.)

  5. Artur Dubiński, Lubin – 25 000,00 zł (były prezes Lubińskiej Spółki Inwestycyjnej. Wiceprezes Lubina 2006)

  6. Lech Dłubała, Lubin – 25 000,00 zł (Doradca Wójta Tadeusza Kielana i Sekretarz Miasta Lubina, członek rady nadzorczej Mundo)

  7. Marek Dłubała, Szklary Górne – 25 000,00 zł (syn Lecha, wiceprezes Regionalnego Centrum Sportu, zarządzającego halą sportową),

  8. Witold Kulesza, Lubin – 25 000,00 zł (Prezes MKS Zagłębie Lubin)

  9. Andrzej Górzyński i Górzyńska Teresa, Lubin – 5 000,00 zł (Przewodniczący Rady Miasta Lubina)

  10. Andrzej Pudełko, Legnica – 25 000,00 zł (Naczelnik wydziału kultury i oświaty w Urzędzie Miejskim)

  11. Marek Zawadka i Jolanta Zawadka, Górzyn – 25 000,00 zł (dyrektor Ośrodka Kultury Wzgórze Zamkowe w Lubinie z żoną)

  12. Aneta Lubaś, Lubin – 24 500,00 zł ( Kierownik Biura Kadr w Starostwie)

  13. Piotr Midziak, Głogów – 25 000,00 zł (prezes Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie)

  14. Tomasz Jeger, Lubin – 25 000,00 zł (RTBS Lubin)

  15. Damian Stawikowski, Lubin – 25 000,00 zł (Wicestarosta Powiatu, Prezes RTBS, hali w której Prezydent Kukiz miał swoje show wyborcze i tam miała odbyć się debata)

  16. Elżbieta Niemiec, Lubin – 25 000,00 zł (żona Andrzeja Niemca, właściciela Pressmedial sp. z oo. -TV Regionalna, www.lubin.pl, wydawca „Wiadomości lubińskich”)

  17. Ewa Legienc, Lubin – 11 600,00 zł (Kierownik Biura Zarządu w Starostwie)

  18. Ewa Myrda, Lubin – 25 000,00 zł (PKS Lubin)

  19. Tomasz Ochocki i Anna Ochocka, Lubin – 18 100,00 zł (były prezes TVL sp. z oo -starostwo powiatowe)

  20. Tymoteusz Myrda, Lubin – 18 100,00 zł (przewodniczący Stowarzyszenia Lubin 2006, dyrektor ds. rozwoju w MPWiK, radny sejmiku).

  Dłuższa lista tutaj

  Perpetuum mobile, prawda? Za kasę uzyskaną dzięki stanowiskom w samorządach i spółkach miejskich ci sami wybrańcy lokalnego narodu ustawiają się na tych samych stołkach. Genialne w swojej prostocie i jeszcze do tego hala miejska dla Prezydenta Kukiza w pakiecie na potrzeby kampanii. Większość "działaczy" przez 13 lat poustawiał jeden "wódz" - Raczyński. Chyba nie będzie wielkim zaskoczeniem jeśli na liście sponsorów KW Prezydent Kukiz pojawią się podobne nazwiska i nowe gwiazdy z tej samej drużyny? Bardzo krótko i trójka z brzegu, bo sam Kukiz też się nie chce chwalić:

  1. Ewa Myrda, Lubin – 10 500,00 zł (PKS Lubin )

  2. Robert Raczyński i Elżbieta Andruszków-Raczyńska, Lubin – 10 000,00 zł (prezydent Lubina i Szanowna Rodzina)

  3. Marek Jakubiak, Warszawa – 10 000,00 zł (znany „narodowiec” biznesmen, browarnik, który sponiewierał miłośnika stosunków homoseksualnych, boksera Michalczewskiego. Zarobił krocie na wylewaniu piwa)

  KW Prezydent Kukiz miał na koncie prawie milion złotych, póki co udostępnił grosze, zebrane według modelu Palikota: babcie, ciotki, studenci, działacze, biznesmeni po 5, 10, 20 tysięcy złotych od głowy.

  Ścisły komitet KW Prezydent Paweł Kukiz.

  Robert Raczyński – zawodowy polityk od 25 lat i wieczny działacz samorządowy. Od 13 lat niezatapialny prezydent Lubina. Drugi Jacek Karnowski z Sopotu albo Paweł Adamowicz z Gdańska. Mózg całej operacji pod kryptonimem "Prezydent Kukiz". Macher, który ustawił w miejskich spółkach i samorządach wszystkich głównych sponsorów swoich własnych komitetów wyborczych. Członek Partii Chrześcijańskich Demokratów, Akcji Wyborczej Solidarność, Polska XXI, były człowiek związanego z PO Rafała Dutkiewicza i współtwórca jego "bezpartyjnego" komitetu Obywatelski Dolny Śląsk.

  Patryk Hałaczkiewicz – z wykształcenia politolog, zawód wykonywany "działacz społeczny". Bez powodzenia walczył w ostatnich wyborach samorządowych o fotel burmistrza Bielawy, ale został radnym. Naturalnie startował jako obywatelski i bezpartyjny kandydat z KWW Patryka Hałaczkewicza. Człowiek Raczyńskiego, prezes FUNDACJI INSTYTUT STUDIÓW OBYWATELSKICH OBYWATELE24.PL, wiceprezes zarządu spółki SYNERIA POLAND. Oficjalnie szef komitetu Prezydenta Pawła Kukiza.

  Patryk Wild – niezwykle barwna postać od 13 lat niezmordowany działacz szczebla powiatowego i wojewódzkiego, potrafi łgać w żywe oczy, nawet gdy mu pod nos podsunąć dokumenty. Jako jeden z pierwszych histerycznie zareagował na odkrywanie wstępnych faktów dotyczących ludzi Kukiza. W latach 2006-2008 był Nowakiem Schetyny i pełnił wysoką funkcję w zarządzie wojewódzkim (Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego). Za wzmożony apetyt i kolaborację Schetyna "zniszczył" Patryka i od roku 2008 Patryk przykleił się do Rafała Dutkiewicza. Funkcje polityczne doskonale potrafił łączyć z biznesem publicznym: koordynator Wrocławskich Inwestycji, wiceprezes wrocławskiego MPK, gdzie ma fuchę dyrektorską do dziś. Po kolejnej wolcie przeszedł z obozu Dutkiewicza do obozu Raczyńskiego i teraz tam buduje "bezpartyjny blok wspierania reform".

  Damian Stanikowski – radny z wieloletnim stażem, wicestarosta lubiński, powiązany z PO i... jakżeby inaczej spółką utrzymywaną z kasy podatnika. Sławetna legnicka Agencja Rozwoju Regionalnego "Arleg", w której 90% udziałów ma lokalny działacz PO Jarosław Rabczanko, przytuliła Damiana Stanikowskiego i dała mu stanowisko przewodniczącego rady nadzorczej, żeby nie biedował z pensji wicestarosty. Dodatkowo kolega Damian robi w nieruchomościach, dokładnie jako prezes RTBS w Lubinie. Za jego prezesury z RTBS wyprowadzono miliony, ale przed sądem stanęła delegacja w osobie księgowej.

  Tymoteusz Myrda – niezwykła hybryda, mentalność i kariera peeselowca, z wyznania liberał. Zasłynął jako doradca własnego ojca w starostwie lubińskim, jednocześnie dyrektor MPWIK Lubin, członek zarządu spółdzielni NOVA i radny sejmiku wojewódzkiego. Kim jest dla Tymoteusza Ewa Myrda, zatrudniona w PKS S.A Lubin? Jeszcze na 100% nie sprawdziłem, ale prawdopodobnie mama i żona taty starosty. Miał też Tymoteusz ochotę zostać prezydentem Legnicy, ale Legniczanie wybili mu to z głowy.

  A teraz wybrani pomagierzy, partyjniacy i zadymiarze, którzy rwą się do organizowania lokalnych struktur, oczywiście sam Kukiz twierdzi, że nigdy z nimi niczego nie ustalał, ale oni twierdzą coś innego. Mało to jednak ważne, bo prezydent Paweł nie jest od ustalania, on jest tylko dekoracją. Posłów i działaczy wybierze Raczyński i spółka.

  Maciej Maciejowski – były działacz i radny PiS, wyrzucony z partii za kompromitujące wpisy na Twitterze, wyrzucony z TV Republika za podobne błazeństwa. Pracownik kancelarii premiera RP i to w latach 2006-2012, czyli za Kaczyńskiego i Tuska. Do 2014 radny warszawski, paraduje w koszulce z orłem na piersi i robi za patriotę Kukiza, jednocześnie blisko współpracoweał z Piotrem Guziałem (dawniej SLD). Obok Patryka Wilda drugi nerwowy. Nie wytrzymał i zaczął "dowcipkować o spiskach", po pierwszych komentarzach dotyczących życiorysów "buntowników" i "nowej siły apolitycznej" skupionej wokół Obywatela Pawła Kukiza.

  Piotr Guział – znana postać z czasów referendum w sprawie odwołania Hanny Gronkiewicz-Waltz. Ten dzielny wojownik tuż po przegranym referendum usiłował w przedpokoju TVN całować rączki pani prezydent i został potratowany jak smarkaty. Były działacz SLD, potem popierany przez szczęściarza Pawła Piskorskiego, który wygrał milion w kasynie. Stracił urząd burmistrza Ursynowa, zachował stołek radnego. Bardzo dobry kumpel Macieja Maciejowskiego, pomimo zmiennych losów i wahań wzajemnej sympatii.

  Andrzej Jagiełło – Tak, ten sam! Aferzysta z SLD, skazany prawomocnie za udział w aferze starachowickiej. Członek PZPR od 1964 roku do samego końca. Modelowy "antysytemowiec" i aktywny uczestnik podkarpackiego spotkania zwolenników Obywatela Pawła Kukiza. Zadeklarował pot, krew i łzy, a towarzysze nie usunęli go z sali, tylko przyjęli z otwartymi rękami. Mało tego, sam Kukiz się ucieszył z zaangażowania Jagiełły, ale potem dyplomatycznie dodał: "Ja też mogę się angażować w różne rzeczy. Na razie czekam na wyniki wyborów prezydenckich, po nich będą dopiero wybory parlamentarne".

  bilde.jpgJanusz Lamer – niegdyś działacz Samoobrony, dziś poważny i największy przedsiębiorca wśród ślusarzy, a także prezes Stowarzyszenia Narodowo-Patriotycznego "Orzeł Polski". Stanowił poważną konkurencję dla Andrzeja Jagiełły i to pod każdym względem, chociaż obaj grają teraz w jednej drużynie. Prezes Janusz Lamer utrzymuje, że dostąpił zaszczytu i osobiście rozmawiał z Obywatelem Pawłem Kukizem, a ten wspaniałomyślnie zaakceptował jego przeszłość i przyszłość partyjną.

  Cały ten projekt cuchnie na hektary i kilometry prymitywnym biznesem politycznym firmowanym przez lokalne kliki i cwaniaków partyjnych praktykujących przez kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt lat. Całkowitą groteską jest formuła JOW w wykonaniu radnego Kukiza, spadochroniarz z Opola, bankrutująca gwiazdeczka rockowa, opłacona z publicznej kasy, którą taczkami wywożą nepotyczne koterie. Zbieranie podpisów potrzebnych kandydatowi na prezydenta to kolejna bezczelne łgarstwo. Przypomnę, że na tydzień przed terminem było 30 tysięcy i tylko głupi uwierzy w bajki o 200 tysiącach zebranych przez Internet. Podpisy po spółkach miejskich i administracji niczym Bronkowi Komorowskiemu zbierali wyżej wymienieni sponsorzy. Czemu to wszystko ma służyć? Główny macher Raczyński nawet nie ukrywa, że to jego trzecia, czy czwarta próba przejęcia biznesu w całej Polsce. Na nazwisku Dutkiewicz się przejechał, dlatego nazwiskiem Kukiz w wyborach prezydenckich przygotował sobie grunt pod:

  Chcemy wejść do Sejmu jako ruch obywatelski. Przeprowadzić reformę ordynacji wyborczej i doprowadzić do rozwiązania parlamentu. Tak, by nowe wybory mogły odbyć się już według ordynacji większościowej, w jednomandatowych okręgach wyborczych

  Raczyński przetrenował JOW-y na Dolnym Śląsku z oszałamiającym skutkiem i doskonale wie, co się sprawdza, a sprawdzają się stare jak świat metody opakowane w ładne „bezpartyjne i obywatelskie” hasełko. Dlaczego Kukiz jest narodowcem? Bo za to mu płaci Marek Jakubiak z Warszawy, browarnik narodowiec i ślusarz Janusz Lamer, prezes Stowarzyszenia Narodowo-Patriotycznego "Orzeł Polski“. Dlaczego Kukiz jest JOW-owcem, bo sponsoruje go dolnośląska klika z Raczyńskim i prezesem fundacji JOW Hałaczkiewiczem, którzy zobaczyli w tym błogosławionym systemie idealny model na wymianę kadrową w trybie nasze ciotki i szwagrowie za waszych wujków i siostrzeńców. Skąd to parcie „antysystemu” i partii władzy w jednym kierunku? To równie proste. PO ma opanowaną tą sama technikę dojenia kasy publicznej i z JOW doskonale da sobie radę. Czego potrzebuje nowa stara siła? Ano dwóch rzeczy: nowej ordynacji i zlikwidowania subwencji partyjnych. JOW pozwoli im kupić upadłe gwiazdeczki typu Kukiz, a dotacje nie są im potrzebne, ponieważ mają swoich ludzi w rozmaitych biznesach i publicznych spółkach - finansują się sami, za nasze pieniądze.

  Ta "mapa drogowa" nie powstał w głowie gówniarza, czy jakiegoś grajka bez pojęcia i doświadczenia politycznego. Wątpię też, aby to było samodzielne działo Raczyńskiego, on może poustawiać sprawy lokalnie, ale wywiadów w TVN u Olejnik i Wojewódzkiego nie załatwi, podobnie jak pompowanych sondaży i ciszy medialnej wokół szemranego towarzystwa. Plan wielkiego i póki co nieznanego gracza, zmierza w jednym kierunku, usadzić na stołkach nowych tłustych misiów i młode wilczki z rodzinami, w miejsce zgranych starców z wierchuszki PO. Przy okazji zostaną odświeżone kadry PO i za jednym zamachem zostanie ukatrupiona wszelka opozycja, pozbawiona dostępu do kasy i mediów. Żeby to zrozumieć wystarczy chwilkę pomyśleć i poczytać historię polskiego 25-lecia. Akcja o kryptonimie „Palikot” to była nieszkodliwa ideologiczna maskarada, na jeden sezon. Teraz idą poważni ludzie po ciężki szmal i absolutną władzę. Mam nadzieję, że w końcu naiwni zwolennicy koalicji z Kukizem przestaną rozkosznie patrzeć na przebierańców w patriotycznych koszulkach i na chamsko przemalowane partyjne szyldy, które teraz robią za„obywatelskie” transparenty. Jesienią jeszcze nie, ale po kilku miesiącach rzeczywiście możemy się obudzić w innej Polsce. Kolejna Zielona Wyspa z takim porządkiem konstytucyjnym, który najgorsze partyjne złogi i młodych wygłodniałych Nowaków uczyni baronami, a rodziny i kochanki baronessami.

  Czy Paweł Kukiz wie, czy nie wie jacy ludzie wynieśli go na polityczne szczyty? Jeśli nie wie, to jest kompletnym idiotą. Jeśli wie, to jest cynicznym karierowiczem. W obu przypadkach polityczna dyskwalifikacja i strach przed skutkami sprawowania władzy!
 • Bez złudzeń
  http://nikander.salon24.pl/652877,szczepionka-przeciw-hu-jow-iznie#logged
 • Rochefeller, Soros, Rothschild, Kukiz a antypolska strategia KGHM Lubin
  Może w warszawie się to ukrywa, ale KGHM jest NAJWIĘKSZYM producentem MIEDZI w Europie, a 4 co do wielkości na świecie. Naiwnością byloby myśleć, że żydzi na tej kopalni nie położyli swoich wrednych, zawsze ANTYPOLSKICH łap. Kukiz alkoholik żyd, czy Kukiz mason ? Odpowiedź znajdziecie Państwo na filmie: https://www.youtube.com/watch?v=hbV5EbGMo0k
 • @Beata Andrejas Wrocław Clooney 13:04:56 - PANI BEATO, BARDZO PANI DZIEKUJĘ ZA CENNE INFORMACJE
  Teraz w internecie jest tyle ludzi nierzetelnych, występujacych anonimowo, podłych co do obycia, nikczemnych co do pochodzenia. No po prostu bardzo obciachowo się robi. Gmin, wredne pachciarze i karczmarze czosnkowe, szlachta pijana... elity mało i ze świecą szukać!
 • @Eugeniusz Sendecki 11:24:26
  "Czy Paweł Kukiz wie, czy nie wie jacy ludzie wynieśli go na polityczne szczyty? Jeśli nie wie, to jest kompletnym idiotą. Jeśli wie, to jest cynicznym karierowiczem. W obu przypadkach polityczna dyskwalifikacja i strach przed skutkami sprawowania władzy!"

  W pełni popieram to podejście. Nikt nie powinien oddać głosu na taki element. Niech sobie dalej wyje na Majdanie.

  https://www.youtube.com/watch?v=rhHAUiFLeWg#t=20

  Pozdrawiam
 • @Jasiek 16:41:15 - BARDZO PRZEPRASZAM...
  Ale to nie jest moje stanowisko, lecz Matki Kurki. Żeby nie było, że moje. My z Penem Generałem Grudniewskim zdecydowaliśmy się poprzec JKM-a i Kukiza w tych wyborach parlamentarnych nadchodzących.
 • @Eugeniusz Sendecki 17:30:10
  Sam się zastanawiałem nad poparciem JKM. Ale Kukiz? "Były" alkoholik?

  Ukłony
 • @oleg 19:02:12
  "Konkretnie jakie zarzuty tym ludziom można postawić i z jakiego paragrafu?"

  To niech normalny antysystemowy lekarz, dyrektor poprze Kukiza kwotą 25 tys złotych.
  Pan nie widzi co jest grane? Jaki antysystemowy kandydat miałby tyle miejsca w świerwomediach? Kto normalny śpiewa na banderowskim Majdanie? Kto śpiewał "ZCHN się zbliża" jak stopowali złodziejską prywatyzację?
 • @oleg 18:57:46
  "Bo ja nie, ale Kwacha, widziałem, Jelcyna widziałem,
  Kukiza nie"

  Ja też wielu rzeczy nie widziałem, ale to nie jest dla mnie kryterium.
 • Tym wszystkim , którzy mają krótką pamięć przypomnę :
  https://www.youtube.com/watch?v=rhHAUiFLeWg
 • @oleg 09:29:47
  -- pełna zgoda !.
 • Dokąd zmierza trzecia siła?
  Dzisiaj w Klubie "HYBRYDY" ul. Złota 7/9 o godz. 18.00 Debata z Liderami Pawła Kukiza: Patrykiem Hałaczkiewiczem i Robertem Raczyńskim.
  Pytania zadawać będą redaktorzy:

  Piotr Gursztyn
  Michał Szułdrzyński
  Łukasz Warzecha
  Dawid Wildstein

  Debatę poprowadzą:
  Prof. Marek A. Cichocki oraz Dariusz Karłowicz
 • @oleg 09:29:47
  "25 tyś. zł to kwota duża dla mizernych przeciętniaków"

  Dobra, Oleg przekonaj mnie jakim przeciętniakiem nie jesteś. Numer konta na priv? Obiecuję, że wykonam "odlew" jak Ty wykonasz przelew. Idziesz na to? Inaczej będziesz dla mnie "mizernym przeciętniakiem".

  Ale szczerze - życzę powodzenia przy przelewie.
 • @detektywmjarzynski 05:44:55
  I wszystko jasne. Dzięki za link. Też znam, ale cieszę się, że nie jestem osamotniony. Pozdrawiam mimo różnic.
 • @Eugeniusz Sendecki 11:24:26
  Żydowski układ wrocławski: Kukiz, PO, PiS, PSL i PKW.... Czy Kukiz wie z czego Dolny Śląsk wystąpił 21.5.15 uchwałą Sejmiku? Kiedy Kukiz był na sesji Sejmiku – za co pobiera pieniądze?

  Terminy sesji Sejmiku Dolny Śląsk, kolejna 25.6.15:

  http://bip.umwd.dolnyslask.pl/dokument,iddok,27175,idmp,209,r,r

  Uważam, że wybory urnowe z 16.11.14 są NIEWAŻNE z mocy prawa – ex lege !

  Nie ma na co czekać, że partyjni z PiS lub quasi patyjni, tzw. pozasystemowi żydzi, beneficjenci wyborów złożą sprawę do sądu o uznanie nieważności z urzędu – kto więc to zrobi ?

  „NIEWAŻNOŚĆ BEZWZGLĘDNA – najostrzejsza sankcja w prawie dla wadliwych czynności prawnych. Polega ona na tym, że mimo istnienia zewnętrznych pozorów konkretnej czynności prawnej, w tym przypadku WYBORÓW, nie wywołuje ona zamierzonych skutków prawnych.
  Cechy charakterystyczne:
  – może na nią powołać się każda osoba zainteresowana, a więc każdy Polak, wyborca;
  – istnieje z mocy prawa i dlatego sąd musi ją uwzględniać z urzędu;
  Ma to miejsce w następujących sytuacjach:
  – przy braku świadomości elektoratu wprowadzonego w błąd przez antypolskie media;
  – jeżeli czynność ma na celu obejście ustawy, jest sprzeczna z ustawą lub zasadami współżycia społecznego

  Przesłanką nieważności bezwzględnej ex lege mandatu radnego Pawła Kukiza jest PODSTĘP: https://youtu.be/4Uf3AUVK8NQ Cytuję ze strony, której jestem adminem razem z Adamem Jagłą:
  Komunikat 27.11.14
  Wybory 16.11.14 są nieważne z mocy prawa polskiego.
  https://www.facebook.com/pages/KWW-Pospolite-Ruszenie-Polak%C3%B3w/298206407029096
  Komunikat 19.11.2014
  Nie tylko powtórne wybory są oczywistą konsekwencją, ale przede wszystkim odpowiedzialność karna zgodnie z art 248 KK dla członków PKW i komisji wyborczych, w których doszło do nieprawidłowości (np głosowałeś na konkret…nego kandydata, a w protokole jest: zero)

  Art. 248 Fałszowanie dokumentów wyborczych
  Kto w związku z wyborami do Sejmu, do Senatu, wyborem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, wyborami do Parlamentu Europejskiego, wyborami organów samorządu terytorialnego lub referendum:
  1) sporządza listę kandydujących lub głosujących, z pominięciem uprawnionych lub wpisaniem nieuprawnionych,
  2) używa podstępu celem nieprawidłowego sporządzenia listy kandydujących lub głosujących, protokołów lub innych dokumentów wyborczych albo referendalnych,
  3) niszczy, uszkadza, ukrywa, przerabia lub podrabia protokoły lub inne dokumenty wyborcze albo referendalne,
  4) dopuszcza się nadużycia lub dopuszcza do nadużycia przy przyjmowaniu lub obliczaniu głosów,
  5) odstępuje innej osobie przed zakończeniem głosowania niewykorzystaną kartę do głosowania lub pozyskuje od innej osoby w celu wykorzystania w głosowaniu niewykorzystaną kartę do głosowania,
  6) dopuszcza się nadużycia w sporządzaniu list z podpisami obywateli zgłaszających kandydatów w wyborach lub inicjujących referendum, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. https://youtu.be/videoseries Beata Andrejas

  mgr prawa, mediator-legalista, Poseł Ziemski z Wrocławia na Sejm Walny, który odbędzie się w Kole dnia 14.6.15, osoba zainteresowana
 • @Eugeniusz Sendecki 11:24:26
  Podstawiona Rzeczywistość .... Czy Paweł Kukiz prowadzony jest przez służby?

  Paweł Kukiz pojawia się wszędzie. Ma dobry sztab wyborczy, albo otwarte drzwi do wielu mediów. Samo uczestnictwo w programie Kuby Wojewódzkiego, dało mu dostęp do 2 milionów widzów.

  Grzegorz Braun nie ma takich rarytasów. Występuje w niszowych mediach. Tylko z racji wyborczego prawa do mediów, przeprowadzają z nim suche wywiady. Niedawno miał cztery procesy w trybie wyborczym. Wygrał jeden. Procesuje się nawet z „Gazetą Polską”, która powinna być jego poplecznikiem, a na pewno nie wrogiem.
  Dlaczego postawili na Pawła Kukiza?

  Gra toczy się o utratę władzy przez układ okrągłostołowy. Rozgrywają ją służby.

  Ich strategia jest następująca:

  „jeżeli udostępnimy media (TVN – Polsat) Pawłowi Kukizowi, to jego popularność automatycznie wzrośnie. Mówi z sensem, oskarża PiS, PO i cały układ okrągłostołowy, ale nie wyjawia nazwisk, tylko mówi ogólniki. Skupia się raczej na przyziemnych sprawach, jak: górnicy, rolnicy, matki z dzieckiem. Nie dotyka szczegółów, nie psoci żydom, nie rozumie gospodarki. Jest bezpiecznym kandydatem opozycyjnym”.

  Rola Pawła Kukiza przypomina tę, którą odegrał Andrzej Lepper w 2005 roku. W wyborach prezydenckich był trzeci i zdobył poparcie 15,11% głosów. Najpierw wynieśli go na salony, wykorzystali do zabrania głosów innym kandydatom, a następnie zniszczyli, tak jak całą partię Samoobrona.

  Dalej czytać tu:

  http://wiadomosci.robertbrzoza.pl/polska-kolonia/czy-pawel-kukiz-prowadzony-jest-przez-sluzby/
 • @oleg 19:03:09
  "Jasiu, ależ ja nie pisałem, że nie jestem "mizernym przeciętniakiem"."

  Oleś! Witaj w klubie. No, może nie do końca bo za patentowanego lenia sam siebie nie uważam. A rezultaty... A tak szczerze mówiąc/pisząc, to wątpię by ci tacy zaganiani dali ot tak, żeby dać na Kukiza. Ten pieniądz to przecież ich krwawica.

  Ale pieniądze mają jednak zaletę. Jak przyjdzie do nich mowa, to od razu widać, kto kim jest...

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

ULUBIENI AUTORZY

więcej