Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
660 postów 4861 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

STONOGA ZATRZYMANY! ŚMIEJE SIĘ IM W TWARZ!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Śmiał się funkcjonariuszom w twarz, obiecywał że się nie może doczekać sądu, że się czuje na sali sądowej jak ryba w wodzie. Drwił z tej bandy która SIEBIE NAZYWA "Państwo Polskie". System złamany przez biznesmena lubiącego sobie wypić...

 Właśnie zadzwonił Radzio Siedlecki i mi z przejęciem to opowiedział. Bardzo był przejęty. No to wrzucam na NEon24 - żeby elita się mogła na bieżąco wypowiedzieć, ustosunkować.

/-/ Eugeniusz Sendecki

 

KOMENTARZE

 • Już zwolniony.
  Według Stonogi osoba, która poinformowała go o tym, gdzie akta zostały opublikowane, pochodzi ze "ścisłych kręgów wymiaru sprawiedliwości".!!!
 • @Kula Lis 62 07:28:35
  No i chwali się tym wszystkim, niech poda jeszcze nazwisko tej osoby.
 • @Jan Paweł 08:03:13 - STONOGA DOBRY KUPIEC, UMIE SIĘ TARGOWAĆ.
  Ujawnił cztery tomy akt, a dwa sobie zakitrał na czarną godzinę. Oto, jak się roi interesy. Ciekawe - za ile ujawnił cztery pierwsze tomy?
  :)
  Swoją drogą, niezły z tego Stonogi kozak. Zmusił Ewę Kopacz do gałtownych ruchów. Za cząstkę takiego zmuszania do ruchów Redaktor Durczok poleciał z pracy na zbity pysk. Tylko czekać aż Stonodze ktoś zrobi kuku... się obawiam.
 • @Eugeniusz Sendecki 08:29:01
  http://p2.kciuk.pl/p2.kciuk.pl/9b732a915251c6c0c24237b762744dbc.jpg
 • @Jan Paweł 08:03:13
  On dostał cynk, że wszystko jest na serwerze chińskim. Dostęp do wszystkiego ma cały świat i wszystkie służby świata. Seremet już powiedział, że powielanie tego co już jest jawne i w sieci przestępstwem nie jest!!! Więc mogą go cmoknąć w pompkę.
 • @Jan Paweł 08:03:13
  KE wezwała 11 krajów do przyjęcia dyrektywy ratującej zagrożone bankructwem banki z pieniędzy m.in. klientów. http://http://kamilcywka.pl/powtorka-wariantu-cypryjskiego-coraz-bardziej-prawdopodobna - Więc trzeba wiać z oszczędnościami jeżeli się je ma z banków. Lepszy słoik i skarpeta w domu.
 • @Jan Paweł 08:03:13
  Stonoga nie publikował tylko podał link do publikacji. To nie on umieścił dane w internecie.
 • @Jan Paweł 08:03:13
  To najgorszy szef banku centralnego w Europie. Tak o Marku Belce, zamieszanym w aferę podsłuchową, pisze amerykańska agencja Bloomberg.

  - Jeśli Marek Belka sam nie zrezygnuje, władze powinny go zwolnić - pisze Mark Gilbert z Bloomberga. Agencja podkreśla, że ujawnione nagrania z rozmów z szefem MSW Bartłomiejem Sienkiewiczem, "uwłacza niezależności jego stanowiska i sprawia, że pozycja Belki jest nie do obrony".
 • @Jan Paweł 08:03:13
  Stonoga w wywiadzie dla Superstacji wyjaśnił - nie opublikował materiałów, ale przesłał dalej, to co zalinkowano mu w mailu, a co jednocześnie jest dostępne w czeluściach chińskiego Internetu od przynajmniej dwóch tygodni. Mail miał być napisany językiem prawniczym, na podstawie czego wnioskuje, że za opublikowaniem materiałów może stać ktoś z prokuratury. Podobno coś z góry blokuje postawienie zarzutów nagranym za przekroczenie uprawnień.
 • @Eugeniusz Sendecki 08:29:01
  :Nie obchodzą mnie pobudki tego Pana. Pokazał co każdy przeczuwał i wiedział. Dane, wszyscy jesteśmy inwigilowani od urodzenia. Ważne są zachowania rządzących nami i ich rozliczenie z afer za nasze pieniądze. To są miliardy na szkodę państwa, naszych pensji, emerytur i rent. Każdy z NAS od 25 lat na swoim przykładzie odczuł rozczarowanie transformacją, tym co miało być i co jest. Ile razy zostaliśmy ograbieni i oszukani. I za każdym razem nowe inwestycje, na myśl przynosiły kolejne afery i grabieże. Sprzedano co można było sprzedać, ile ruin zakładów jeszcze straszy a w tych które zostały ale już obcych, pracują Polacy niewolnicy. Barany wg. Lisa i idioci w/g chazarki, lachociąga Tuska i Wojtunnika Mojcho Bieńkowskiej za dużo mniej niż 6000 zł. i od roku toczy się śledztwo w sprawie ujawnienia podsłuchiwania a nie esencji i osób tam nagranych. I do wyborów nic by się z tym nie zadziało. A ile afer czeka na przedawnienie?
 • @
  Stonoga jak Lepper. Wysypuje zboże tyle tylko, że w internecie wśród sobie podobnych czyli drobnych buntowników, awanturników sieciowych, dorobkiewiczów jak on lub tych, którzy chcieli by się dorobić ale w obecnych warunkach nie mogą. Sam był doradcą Leppera, więc wie co i jak oraz po co. Cała walka przenosi się teraz do internetu. To tam się teraz kotłuje. To tam działają agencje pr-owe robiące taśmowo na skalę przemysłową wodę z mózgu wszystkim na to podatnym. Presja i ciśnienie tej walki jest ogromne i stale wzrasta. Siła oddziaływania telewizji zanika. Stonoga to nowe zjawisko zagospodarowujące bunt i niezadowolenie.
 • @Amarant 10:38:19
  Czytałem kiedyś książkę o podobnej treści : Było sobie państwo. Państwo w którym rządzący czuli się jak bogowie i tak postępowali. Byli przekonani że są bezkarni. Wszelkie próby piętnowania, były brutalnie tępione. Wtrącano ludzi do więzień. Posunęli się do tego, że stworzyli grupę tzw. " czyścicieli". Ludzie ci, bez skrupułów usuwali niewygodnych. Aż nadszedł czas, że lud tego państwa powiedział dość. Zaczęło się od wyłapywania "czyścicieli". Ci mając perspektywę udekorowania "kolumbijskim krawatem" wskazywali swoich mocodawców. Naród powstał, powiedział dość ciemiężcom. Finał był podobny do wydarzeń w Rumunii w 1989 roku...Bywa, że fikcyjna treść książki jest proroctwem...
 • @Jan Paweł 08:03:13
  Dziś Biernacki reklamuje sex taśmy chazarki i lachociąga Tuska a teraz Wojtunika Moicho Bieńkowskiej z VIP roomów? Boi się ich upublicznienia?
 • @Eugeniusz Sendecki 08:29:01
  Panie Stonoga.Może warto by było sprawdzić co robił Dukaczewski w kancelarii Tuska dn-10-04-2010 roku?
 • @Amarant 10:38:19
  LINKI DO SPRAWY WYCIEKU Z PODGLĄDEM: www.docdroid.net/12vzz/tom-i.pdf.html www.docdroid.net/12w00/tom-ii.pdf.html www.docdroid.net/12w07/tom-iii.pdf.html www.docdroid.net/12w09/tom-iv.pdf.html www.docdroid.net/12w0x/tom-v.pdf.html www.docdroid.net/12w12/tom-vi.pdf.html www.docdroid.net/12w14/tom-vii.pdf.html www.docdroid.net/12w1a/tom-viii.pdf.html www.docdroid.net/12w0r/tom-ix.pdf.html www.docdroid.net/12w1d/tom-x.pdf.html www.docdroid.net/12w1h/tom-xi.pdf.html www.docdroid.net/12w1m/tom-xii.pdf.html www.docdroid.net/12vzu/afera-podsuchow… www.docdroid.net/12vzv/falenta-dealowa… www.docdroid.net/12vzw/kelner-od-sowy-… www.docdroid.net/12vzx/latkowski-gral-… www.docdroid.net/12vzy/przesluchanie-a…
 • @Amarant 10:38:19
  Biernacki Marek mówi, że niedobrze, żeby te kopie były dziełem prokuratora, czy adwokata, bo to podważyłoby zaufanie społeczeństwa do państwa- stawanie sędziego na baczność nie podważa zaufania.
 • @Jan Paweł 08:03:13
  Jeżeli chodzi o wyciek to stawiam na któregoś z prokuratorów bo dobrze wiedział że największe podejrzenia i tak będą padały na adwokatów. Co się tyczy zapowiedzi kolejnych taśm to tylko dobrze.
 • @Jan Paweł 08:03:13
  Tak, w państwie bezprawia tylko afery podsłuchowe mają szansę powiedzieć prawdę o stanie państwa, kwalifikacjach jego urzędników i kwalifikacjach kiepskich prawników sankcjonujących to bezprawie.
 • @Eugeniusz Sendecki 08:29:01
  Szef Instytutu Obywatelskiego, (think tanku Platformy) i były minister spraw wewnętrznych Bartłomiej Sienkiewicz złożył rezygnację z pełnionej funkcji. Postanowił wycofać się z życia publicznego. Widać, że w tych aktach musi być coś bardzo grubego, ale nikt jeszcze nie doczytał, skoro minister Sienkiewicz reaguje tak gwałtownie. To mam wrażenie ruch paniczny. Gdy zostały ujawnione pierwsze podsłuchy z afery, pamiętamy, że ludzie PO, z premierem Tuskiem na czele, tłumaczyli, że nic takiego się nie stało, że rozmowy nie były niczym zdrożonym, że problemem był przecieki. Mówiono, że nie jest problemem to, o czym ministrowie rozmawiali, choć często były to sprawy bardzo niepokojące, ale to, że nagrano i ujawniono te nagrania. To było podtrzymywane, również Sienkiewicz mówił, że nie ma sobie nic do zarzucenia. No chyba, że w tych ostatnio ujawnionych znajdują się jakieś bardzo kompromitujące rzeczy. Wtedy taki ruch jest działaniem uprzedzającym.
 • @Kula Lis 62 12:03:09 ps...
  Jak widać dymisja Sienkiewicza wcale nie musi oznaczać końca jego problemów. To może być dopiero początek…
 • @Kula Lis 62 12:03:09
  Aha, przyszli p o niego. Sienkiewicz to żydziuch nawet nie trzeba go charakteryzować. Ślepia, nos i oczywiście charakterek. Wiadomo skąd wziął się w polityce. Jutro Stonoga publikuje te tomy akt, które maja spowodować paniczną ucieczkę z kraju najważniejszych osób w państwie...Może Sienkiewicz jest pierwszym w kolejce? Apartamenty coś tanieją....XX tomów afery na torrentach: http://www.filedropper.com/aktaaferypodsluchowejpdf
 • @Jan Paweł 08:03:13
  Osiągnięcia Sienkiewicza - podpalenie budki strażniczej przed Ruską ambasadą ? A wyjaśniono, jak było z tą budką? Kazał spalić, czy nie? Szczury zaczynają uciekać - znaczy się, okręt zaczyna tonąć. Tonąca platforma wyrzuca za burtę największe ciężary. Prokuratura może być ślepa, ale seryjny samobójca zadba o interesy tych, którzy mogą stracić na ujawnieniu prawdy przez najsłabsze ogniwa łańcucha...Jeśli ktoś zastrzeliłby Sienkiewicza czyli najgłupszego szefa MSW, ja płakał nie będę! Rezygnacja Sienkiewicza to zgaga po ośmiorniczkach ! ile chłop pożyje? Jak myślicie? Ja stawiam na zawał.
 • @Eugeniusz Sendecki 08:29:01
  Brutalne zatrzymanie „antysystemowego” Zbigniewa Stonogi... https://youtu.be/T7b5fLPL5zQ Przy okazji można dowiedzieć się ciekawostki, której nie ma w mediach o dymisji rzecznika KGP Mariusza Sokołowskiego
  http://pressmix.eu/2015/06/02/mariusz-sokolowski-zostal-dzis-odwolany-z-funkcji-rzecznika-kgp/
  … i o popieraczu Komorowskiego pajacu Karolaku, który razem z Sokołowskim pojechał do hotelu Senator w Dźwirzynie na koorwy i dragi. O tym, że chłopcom zabrakło na zapłacenie rachunku hotelowego media nie mówią. Tymczasem wiarygodność wszystkich panów jest dla postronnego obserwatora taka sama, Media zaś czepiają się tylko Stonogi.
 • @
  Zbigniew Stonoga komentuje sprawę swojego zatrzymania
  - Za chwilę zobaczymy rzeczy, których polskie media jeszcze nie widziały - powiedział Zbigniew S. podczas rozmowy z Superstacją. Przy okazji zaprosił media na konferencję prasową, która ma odbyć się wkrótce. Początkowo konferencja była zaplanowana na godz. 16, ale została przeniesiona na 16:30. w trakcie rozmowy z Superstacją, Zbigniew S. zapowiedział złożenie zażalenia w związku z jego zatrzymaniem, które miało miejsce we wtorek. - Trzeba było wezwać mnie do prokuratury i postawić zarzut, a nie wyciągać z domu po godz. 22. Sami sobie strzelili w stopę zatrzymując mnie na 20 minut. Dziękuję! - powiedział. http://wiadomosci.onet.pl/kraj/zbigniew-s-komentuje-sprawe-swojego-zatrzymania/rhnr2x
 • Czy „akta Stonogi” mają coś przykryć?
  Tylko pytanie co?... Często stosuje się tzw. maskirowkę, poświęca się jakąś ważną z pozoru sprawę po to, by przepchnąć coś znacznie bardziej ważnego. Mam złe przeczucie - tu wcale nie chodzi o dobro Polski (nie III RP, ale Polski).

  Przetargi, kontrakty, a może 65 mld USD dla Żydów? Zmiana ambasadora USA w III RP, wyjazd Anny Applebaum, prywatnie żony Radosława Sikorskiego jako "przedstawicielki Polski" na spotkanie Grupy Bilderberg? Sporo tych poszlak...

  I jeszcze jedna... Grzegorz Braun już jakiś czas temu sugerował, że "szykują nam okrągły stół bis". Czy chcą upozorować podcięcie nóg starego stołu, by wystrugać nam nowy? https://youtu.be/yeMaSOb1jQU

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej