Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

DZIEŃ ROSJI. SOJUSZ Z INDIAMI. ZMIANA GEOPOLITYCZNA.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Na raucie w ambasadzie rosyjskiej 11.06.2015 nadreprezentacja gości z Indii. Niewielu Chińczyków. Połaczenie Rosji z Indiami geopolitycznym unikiem przed wojną? A służby watykańskie zmieniają kurs na Państwo Środka z kierunku amerykańskiego...

W czwartek 11-go czerwca 2015 w ambasadzie Rosji w Warszawie odbyła się okolicznościowa uroczystość dla uczczenia Dnia Rosji (rosyjskie święto państwowe*). Wśród zaproszonych gości nie zabrakło blogerów NEon24.pl - elitarnego portalu polskiego, na którym często omawiana jest problematyka rosyjska z punktu widzenia życzliwego dla dialogu polsko-rosyjskiego.

Amasador w imieniu państwa rosyjskiego wygłosił przemówienie, w którym przekazał wolę Rosji funkcjonowania na zasadach pokoju światowego. Przemówienie wywołało aplauz zebranych, po aplauzie tłumnie kierujących się do suto zastawianych stołów.

Dało się zauważyć, że mnostwo było gości z Indii, co wskazuje na ostentacyjne opowiedzenie się Rosji za nowym sojuszem Rosja-Indie, przedłożeniem tego sojuszu przed sojusz Rosja-Chiny. Ten akt koresponduje z informacją o tym, że Antoni Macierewicz - prominentny polityk PiS w oparciu i w porozumieniu z esbecją chińską, za pomocą skrzywdzonego biznesmena Zbigniewa Stonogi, pełnego słusznej wrogości do pro-WASP-owskiej sitwy rządzącej Polską ujawnił kompromitujące akta prokuratorskie z tzw. "afery kelnerów". Macierewicz posluguje się szyldem katolickiem w nazwie swojej partii, co jest sygnałem podwieszenia pod Służby Watykańskie. Wolta owego watykańskiego i pro-WASP-owskiego polityka w Polsce w kierunku Chin (ciekawe, czy Stonoga świadomy był w jakiej sprawie bierze udział?) jest aktem zacieśnienia współpracy i zmiany układu sił przez wielkich graczy globalnych: USA, Chiny i Stolicę Apostolską.
Znany celebryta warszawski Andrzej Hadacz** twierdzi, że Chiny za pomocą Antoniego Macierewicza hojnie finansowo wsparły ostatnią elekcję prezydencką. Według Hadacza prezydentura Andrzeja Dudy, uchodzącego za pro-WASP-owskiego została poczęta na łożu tego globalnego sojuszu USA-ChRL. Czyli Polska już nie będzie kondominium niemiecko-rosyjskim pod żydowskim powiernictwem, lecz stanie się kondominium amerykańsko-chińskim pod żydowsko-katolickim zarządem powierniczym. Chiński "naszyjnik z pereł" (tak opisywano pasmo chińskich sukcesów dyplomatycznych w tworzeniu kolejnych przyczółków na globalnej szachownicy) staje się amerykańsko-chińską ośmiornicą oplatającą glob przy błogosławieństwie Kościoła Świętego Matki Naszej. A poczciwa, podobna do Maliniaka buzia nowego prezydenta Polski to twarz tej ośmiornicy. Jaka jest natura tego żydowskiego powierniczego zarządu amerykańsko-chińskiego nad Polską - mozemy i powinniśmy się zapoznać oglądając materiał Gazety Lubuskiej (przeanalizowany na filmie TELEWIZJI NARODOWEJ) jak sztabowcy Andrzeja Dudy biją Hadacza. Obawiam się, że wszystkich Polaków czeka właśnie los Andrzeja Hadacza. Brrr... Matko Boża, ratuj Polskę!

Dlatego Rosja zaniepokojona tym, że Polska się staje chińskim lotniskowcem u jej wschodnich rubieży - zaprasza tłum Hindusów do ambasady w Polsce na rosyjskie święto państwowe. Inaczej nie można ten nagłej miłosci wytłumaczyć. Ano takie niewesołe informcje i analizy mamy w tę piekną sobotę 13-go czerwca 2015... 

/-/ Eugeniusz Sendecki

==========
Dzień Rosji (ros. День России, błędnie nazywane Świętem Niepodległości) – rosyjskie święto państwowe, obchodzone corocznie w dniu 12 czerwca. W dniu 12 czerwca 1990 obradował pierwszy Zjazd Deputowanych Ludowych RFSRR, na którym ogłoszono deklarację niepodległości państwowej Rosji[1]. Dokładnie rok później odbyły się pierwsze wybory prezydenckie w tym kraju. Od 1994 data ta uznawana jest jako oficjalne święto państwowe. W 2001 roku ustaliła się obecna nazwa święta: "Dzień Rosji" (ros. День России), oficjalnie Święto Narodowe Rosji. [za Wikipedią]

Tutaj: film na którym analizujemy pobicie Andrzeja Hadacza przez sztabowców Dudy (wśród nich radni warszawscy - m.in. Krzysztof Łapiński):

==========
** Andrzej Hadacz twierdzi, że transfer danych odbył się przez bank chiński w toy-toyu (zaokrąglonym niebieskim wieżowcu przy Placu Artura Zawiszy w Warszawie). Tam jest nieformalna ambasada chińska na Polskę. Niedaleko jest na ul. Nowogrodzkiej siedziba PiS.

Uwaga! Ważny komentarz i pilny komunikat dla Polaków - funkcjonariuszy Policji i Innych Służb czytujacych NEon24.pl.
Z informacji od Hadacza wynika, że oprócz służb rosyjskich, niemieckich i żydowsko-amerykańskich oraz obok masy Wietnamczyków przelewającej się po Warszawie mamy już na miejscu służby chińskie. Warto mieć oko (policjanci polscy! dla Was to piszę! w duchu patrona policjantów Eligiusza Niewiadomskiego!) ilu wśród Wietnamczyków jest tak naprawdę Chińczyków? Sugeruję funkcjonariuszom rutynowe pobieranie odcisków palców i fotografowanie teczówek każdemu żółtkowi, bo sam mam kłopoty w rozróżnianiu ich po rysach twarzy, jest to obiektywnie trudne. To nie jest rasizm, zapewniam, lecz praktyczna uwaga lekarza izby wytrzeźwień warszawskiej. Sugeruję tworzenie podręcznych baz danych, na potrzeby służby, na poziomie każdej komendy powiatowej, bez szczegółowego powiadamiania komend wojewódzkiej i krajowej. Istnieje prawdopodobieństwo, że za pomocą przekupstwa chińczycy już przekupili "górę" i wszelkie próby namierzania będą z ich strony karane śmiercią. To jest groźny przeciwnik. Zalecam ostrożność większą niż nawet w kontaktach z Mossadem i Haganą. Czołem Wielkiej Polsce!
/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • Masoneria w Sejmie RP zablokowała wczoraj przyjęcie uchwały dot. uczczenia pamięci ofiar zamachu majowego 1926 r.
  Przeciwko przyjęciu dokumentu głosowały kluby PO, PIS i SP. W wyniku antydemokratycznego przewrotu zginęło wówczas 379 osób, w tym 164 cywilów. Za rok okrągła rocznica tego wydarzenia. Zobaczymy stosunek prezydenta Dudy do tej sprawy.

  tekst dokumentu:
  http://orka.sejm.gov.pl/Druki7ka.nsf/0/96370E6D9A544DA1C1257E5000288708/%24File/3414.pdf
 • Co się stało z panem Andrzejem ????
  "Obawiam się, że wszystkich Polaków czeka właśnie los Andrzeja Hadacza. Brrr... Matko Boża, ratuj Polskę!"

  jakieś szczegóły, proszę podzielić sie z nami posiadanymi informacjami dla ,wielu to może być jakaś wskazówka, to bardzo ważne
 • @Zbójnicki pies 12:26:13 - POBITY I ZROZPACZONY ANDRZEJ HADACZ DZISIAJ...
  wylizał się jakoś po wyborach z ran i się dzisiaj udaje na 15:00 na gej-paradę. Jest zaproszony przez organizatora gej-parady osobiście. Ma lobbować za powrotem Krzyża do Korony i za zablokowaniem nielegalnych roszczeń żydowskich. Ma być w sektorze vip-owskim i ma być dopuszczony do głosu. Podczas swojego wystąpienia ma reklamować TELEWIZJĘ NARODOWĄ i NEon24.pl. Czyli nas, porządnych ludzi z internetu.
  Obiecał, ze zadzwoni i powie jak było.
 • @PontoSarmata 12:10:30
  A może spojrzeć z innej strony; to zapiekła nienawiść narodowych katolików do nurtu próbującego stworzyć normalne warunki rozwoju dla mieszkańców Polski zablokowała możliwość bezkrwawego przejęcia władzy i stabilizacji po usunięciu "partiokaracji" rozdzierającej Polskę na strzępy.

  Zatem - może winnych śmierci tylu ludzi należy szukać wśród ND- ków?
 • @Krzysztof J. Wojtas 13:19:22 - KRZYSZTOFIE, WYŚCIE COŚ PILI MOCNIEJSZEGO?
  Proszę mi wskazać conajmniej pięć nazwisk osób przynależących do owego "nurtu próbującego stworzyć normalne warunki rozwoju dla mieszkańców Polski " który żeście wskazali. Interesujące rzeczy prawicie. Musi, żeście się ZNOWU miodu opili...
  [zasmucił się meandrami myślowymi Wojtasa...]
 • @Krzysztof J. Wojtas 13:19:22
  Przyczyny szkodzenia odrodzonej Polsce były różne. II RP, szczególnie po 1926 r., była niemniej ograniczona w swobodzie swych działań jak PRL w czasach stalinowskich. Polska w XX w. zawsze była zależna i totalitarna. Ale totalitaryzm, przy dużym rozwarstwieniu ekonomicznym, jest często bardziej nieznośny dla narodu.
 • @Eugeniusz Sendecki 13:37:19
  Panie Sendecki. A rozdajcie tam z Hadaczem pod krzyżem te ulotki gej parady. Czemu nie. Mnie tam za jedno ku czemu prowadzą narodowcy.

  PS. Rozumiem, że np. normą działań narodowców było w 1926 roku bombardowanie lotnicze w czasie walk w którym ucierpieli cywile.

  Oj, Gieniu, Gieniu. Cosik mi się widzi, że musi co ten krzyż wam na łby spadnie bo tylko kara boska może być zadośćuczynieniem za grzechy, które czynicie.
 • @PontoSarmata 13:41:37
  Patrząc na rozwój sytuacji to ówczesna przypomina obecną.
  Stopień degeneracji zbliżony. Wtedy było to pod egida Watykanu, obecnie zjudaizowanego USA. Biorąc pod uwagę, że nastąpiła judaizacja KRK (co nawet Sendecki zauważa) - to wskazuje identyczność drogi "rozwojowej".

  Potrzeba odbudowy bez chowania się pod jakimkolwiek parasolem. Tylko własna doktryna, a ta może być tylko Rzeczypospolitej.

  PS. Właśnie sejmokracja prowadziła do totalitaryzmu i oligarchii. Za Sanacji - miła miejsce parcelacja wielkich majątków. (Teraz - jest akurat odwrotnie).

  Wcześniejsze komentarze i uwagi wskazują, że jest Pan myślącym człowiekiem. A tu taka opinia. Droga "narodowców" - vide Sendecki gotów dla poklasku Polskę gejom sprzedać, albo z JKM konszachty prowadzić, to nie jest droga wyjścia z bagna.
 • @Krzysztof J. Wojtas 14:50:02
  Jakie ulotki gej parady rozdawane przez nas pod Krzyżem?
  Jakie bombardowanie, w którym ucierpiała ludność cywilna?
  Jakie grzechy?
  Krzysztofie, jestem zdumiony Twoją pro-masońską postawą w kwestii zamachu 1926 r. Bardzo nieładnie żeście się wypowiedzieli. Fu!
 • @Krzysztof J. Wojtas 15:00:39 - PROSZĘ NIE OSZUKIWAĆ POLSKIEJ OPINII PUBLICZNEJ!
  Nieprawdą jest, że jestem "gotów dla poklasku polskę gejom srzedać"! To oburzająca nieprawda, coście tu wysmarowali, Kolego Wojtas!
 • @Eugeniusz Sendecki 12:46:10
  Sporo czasu trwała "rekowalescencja" pana Hadacza, to musiały być spore obrażenia zarówno fizyczne jak i ...
  Czy nie obawia sie Pan ze tym razem (czego mu osobiscie nie życzę) ta rekowalescencja czyli lizenie ran, może potrwać znacznie dłużej.
 • @Eugeniusz Sendecki, Krzysztof Wojtas
  Prawda jest taka, że zarówno sanacja, jak i opozycja wobec niej (w tym endecja) dały ciała. Jeżeli chodzi o sanację to po pierwsze Piłsudski i jego judeofilia (choć pod koniec życia chyba zaczął się ogarniać bo w 1934 podpisał traktat pokojowy z Niemcami, a rok później zmarł - dziwne to nie?) Po za tym Piłsudski usuwał z wojska zasłużonych utalentowanych wojskowych co osłabiło armię. Natomiast żydek Beck tylko sprowokował Niemcy do ataku.
  Endecja natomiast zamiast wykorzystać okazję, że dwaj wrogowie Polski (Niemcy i żydzi) chcieli sobie skoczyć do gardeł, to snuli o granicy na Odrze czy Łabie. A niektórzy narodowcy ratowali też żydów, co stawia ich w świetle gorszym niż tych piłsudczyków, którzy byli świadomi żydowskiego zagrożenia (byli tacy z pewnością). O Rządzie Londyńskim to już nie będe wspominał, polecam do przeczytania artykuł:
  http://sukarno.neon24.pl/post/121932,obrona-badz-kontratak-przeciwko-zydowskiej-supremacji
 • @rerak 16:34:43
  ja mu nie lizałem 8-)))))
  A jesli chodzi o umieszczenie na jedynce Pan Jarek juz to wyjaśniał
  http://trybeus.neon24.pl/post/123436,oswiadczenie-w-sprawie-komentarza-sendeckiego#comment_1182879
  ale wracając do tematu, reklama jaka p.Sendecki robi tu Hadaczowi jest zastanawiająca. Czy łączy ich jakaś idea , a jeśli juz to jaka czy też ma to tzw."drugie dno" 8-)))))))))))))))))))))))
 • @Zbójnicki pies 19:57:44 - ALEŻ JA O TYM WIELE RAZY PISAŁEM.
  ŁĄCZY NAS KRZYŻ, PRAWDA I... PIENIĄDZE.
  Ja po prostu pd roku 2010 filmuję i pokazuję prawdę o Hadaczu - w związku z tym, że bronił bardzo dzielnie i odważnie Krzyża. Hadacz wyrósl ponad wszystkich obrońców, szczególnie - ponad tych brunetów, brodaczów i brunetki z Solidarnych 2010. Hadacza prześladuje Kaczyński za to, że chciał dać pieniądze na TELEWIZJĘ NARODOWĄ w roku 2013-tym. Do transakcji nie doszło, bo Kaczyński w ramach perfidnego psucia wizerunku wysłał Hadacza na Paradę Równosci i zablokował jemu sprawę w sądzie przeciwko PO, w kórej Hadacz miał wygrać milion (a może i sześć milionów) zlotych. Wspólpracował w wykańczaniu Hadacza Ryszard Kalisz będący z Kaczyńskim na ty.
 • @Sukarno 19:39:25
  Piłsudski i Sanacja, z "miłości do Żydów", wspierali i szkolili wojskowo młodych Żydów. Dążyli do utworzenia Izraela.

  A wszystko po to, aby tam wysłać Żydów z Polski, gdyż tu byli zaciskającym się sznurem na szyi społeczeństwa.
  Była próba wysłania ich na Madagaskar - nie wyszło.

  Co do reszty spraw - możemy rozmawiać.
 • @Eugeniusz Sendecki 20:47:01
  Panie Eugeniuszu , za dużo tu "martylorogi" a za mało faktów popartych dowodami. I nie mam zamiaru bronić tu Kaczyńskiego czy tym bardziej Kalisza. To że Kaczyński z Kaliszem jest na ty to nie żaden dowód ich współpracy w niszczeniu Andrzejka.
  A wizerunek p.Hadacza jaki jest każdy widzi, nie jestem jakimś wrogiem Hadacza ale jego "działania polityczne" w ostatnich miesiącach sa nieco kabaretowe.Warto by kiedyś Pan przeprowadził wywiad z panem Hadaczem i zadał mu pare prostych pytań które wcześniej zaproponowaliby nasi blogerzy czy komentatorzy. Łatwiej by nam sie wtedy o Nim rozmawiało.
  Zachęcam

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej