Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
661 postów 4861 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

SŁUŻBY CHIŃSKIE SIĘ MSZCZĄ ZA COVEC NA ESBECJI WARSZAWSKIEJ

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Chińska esbecja pozwoliła na użycie serwerów na jej terytorium aby nieznani sprawcy dokonali informacyjnego ataku i upokorzenia establishmentu warszawskiego. Dalej - robi się jeszcze ciekawiej. Przewidywane jest ujawnienie "Aneksu likwidacji WSI"...

Kiedy Polacy są niszczeni ekonomicznie - to polskie służby nie marnują okazji aby siedzieć cicho. Działania elit post-kiszczakowskich (dla zmyły nazywają siebie elitami Okrągłego Stołu, europejczykami, piłsudczykami nawet) to nic innego jak okradanie Polaków, zniewalanie  i ogłupianie. Slużby przeciwko temu nie reagowały od roku 1989-go. Przyglądały się jak nas niszczą, a są nawet opinie - że brały (i biorą!) za milczenie i brak reagowania suty haracz. To się nazywa zdrada narodu. I za tę zdradę przyszło Slużbom słono zapłacić. W końcu. Jako narzędzia kary się Panu Bogu spodobało dopuścić komunistów-kapitalistów chińskich.

Leniwi Ludzie Służb ruszyli się dopiero jak ich budżet (100 mld $) został wypompowany do Izraela i działając nieprofesjonalnie wykonali wyrok smierci na sprzyjającym Izraelowi prezydencie wraz ze świtą. Na razie niechlujnie wykonany wyrok na Lechu Kaczyńskim uszedł tym panom i paniom na sucho. Umiejętnie wysterowały polską opinię publiczną w kierunku wiecznej kłótni; pojawiła się frakcja twierdząca, że to była katastrofa (wersja błędu pilota vel wersja brzozy vel wersja nacisków na pilotów) i druga frakcja twierdząca że to był zamach (wersja wybuchu, wersja Samary). Obie te wykreowane przez nasze Służby frakcje jak zaklęte milczą zgodnie w temacie - co się stało z pieniędzmi WSI zlikwidowanych w roku 2006-tym. Czyli nasze Slużby mają Polaków za durniów cały czas, odwodzą nas od tematu finansów państwa. Źle to wróży na przyszłość.

Naród odpowiedział Służbom wykreowaniem trzeciej frakcji twierdzącej że to był wyrok (wersja zabójstwa w pałacu i w hangarze vel versja maskirowki) i domagającej się ujawnienia prawdy o przepływach finansowych podczas likwidowania WSI. Niestety, ta frakcja nie jest słuchana przez skołowanych Polaków, istnieje głównie na niszowych forach internetowych, skupia się wokół nielicznych wybitnych jednostek borykających się z siermiężną rzeczywistością i jeszcze gorszą wirtualnością polską.
Ostatnio jeden z tych ludzi prawdziwej elity polskiej ujawnił powiązania chińskie z sytuacją w Kraju, grę Służb Watykańskich i rolę chińskich serwerów w ataku na establishment warszawski (tzw. afera Stonogi). Ów dzielny bloger ujawnił globalną zmianę gry sojuszu Rosja+Chiny przeciwko WASP-owskiej masonerii na grę sojuszu Rosja+Indie przeciwko sojuszowi USA+Chiny. Ujawnienie tych informacji spotkało się ze wściekłym atakiem, po którym ów bloger otrząsał się prawie tydzień.

Sytuacja jest dynamiczna, ponieważ po Warszawie gruchnęła wieść - że na chińskich serwerach pojawi się mityczny "aneks do likwidacji WSI". A zatem chińska esbecja ma pozwolić na użycie serwerów na jej terytorium aby nieznani sprawcy dokonali kolejnego informacyjnego ataku i upokorzenia establishmentu warszawskiego. Czyli robi się coraz ciekawiej. Przewidywane ujawnienie "Aneksu likwidacji WSI" wymusza już teraz nerwowe działania nadwiślańskiej "szlachty jerozolimskiej". I bardzo dobrze. Niech sobie łby pourywają. Tyle będą prawdziwi Polacy mieli wytchnienia.

Chichotem historii jest to, że elity warszawskie zgubiła nadmierna chciwość, która pchnęła tych zlodziei i antypolaków do podniesienia ręki na chińską firmę COVEC, kiedy ta budowała autostradę. W tym samym czasie nasi esbecy skrzywdzili firmę Piotra Rybaka, dzielnego polskiego biznesmena również budującego autostradę. Dotąd za Rybakiem nikt się nie wstawił... Skrzywdzenie Chińczyka jak widać - nie jest tak bezkarne jak skrzywdzenie Polaka. Chińczycy płacą swoim służbom i coś z tego mają. Polacy - owszem, płacą ale mają same zgryzoty przez to.
Esbecja Chińskiej Republiki Ludowej wybrała najodpowiedniejszy moment, złamac kręgosłupy naszym prześladowcom, prześladującym również chińską firmę COVEC.

Tutaj: film TELEWIZJI NARODOWEJ z wypowiedziami o aferze Stonogi. Historyczny moment - Adam Słomka zwraca uwagę na związek tej afery z akcją przeciwko firmie COVEC poszkodowanej przez "nieznanych sprawców" podczas budowy autostrady w Polsce:

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • Panie Doktorze Sendecki,
  Daruj se Pan tego Słomkę...
  To taki Radzio Siedlecki (tylko lepiej ubrany).
 • Ciekawy artykuł, panie Eugeniuszu.
  Lekceważenie Chińczyków odbija się jak widać naszym eliciarzom coraz większą czkawką.
 • Tak się kończy wymachiwanie szabelką przez małpki po natowskiej tresurze
  https://youtu.be/2yShQ1IVpYI
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:42:45 - CIEKAWE, CO PAN DOKTOR CZARNIAWSKI NA TAKIE SŁOWY?
  On taki wielki Adama Słomki entuzjasta. :)
  A Pan Redaktor Ruszkiewicz tak sobie smiało poczyna z Panem Adamem.
  Ciekawe - co on Panu zrobił takiego?
 • @ Autor
  "Ów dzielny bloger ujawnił globalną zmianę gry sojuszu Rosja+Chiny przeciwko WASP-owskiej masonerii na grę sojuszu Rosja+Indie przeciwko sojuszowi USA+Chiny."

  Dlaczego Pana zdaniem tak się stało?
  Co USA ma PRC?

  Pozdrawiam i daję 5* za bardzo ciekawy wpis.
 • @Jasiek 18:43:12 - MÓGŁ BYŁ SIĘ ODBYĆ ZŁOŻONY TARG:
  Chińczycy dostali Polskę od USA tak jak się tatarskiego jeźdźca, psa, albo sokoła dostawało w czasach baroku. W zamian za utracone wpływy na Ukrainie. A mieli tam 5% ziemi ornej wykupionej*, którą USA-ńscy agenci im odebrali w związku z ostatnią wojną ukraińską. Chińczycy muszą coś jeść, więc polską ziemię w zamian za ukraińską przyjmą od WASP-owskiej masonerii z wdzięcznością.
  Rosja będąc w okrążeniu ma do wyboru KTO skolonizuje Syberię - Japończycy? Chińczycy? Muzułmanie? Hindusi? Zdecydowała się na wybór dalszej nacji. Bardzo logicznie - padło na Hindusów. Szachują w ten sposób Chińczyków i wyciągają ich poza WASP-owski krąg wpływów. Sojusz Hindusów z Rosją jest geopolitycznie tak samo logiczny dzisiaj jak przed laty za Gandhiego sojusz z ZSRR. Drugim narodem potrzebnym Rosji na terenach dalekowschodnich są Japończycy. Japonia jest pod WASP-owską okupacją, tam ludzie są truci przez różne fukuszimy i inne ludobójcze akcje WASP-owskie, stamtąd ludzie chcą uciec, ale nie mają gdzie. Rosja przyjmie ich z otwartymi ramionami.
  Nie zanosi się, że będziemy graniczyli z Chinami. Raczej będziemy miejscem chińskiego pogranicza. Brzmi podobnie, ale jakże inną rzecz oznacza.
  ==========
  * Czyli niemrawy opór polskich rolników przeciwko wyprzedaży polskiej ziemi ma kontekst międzynarodowy o wiele większy niż się wydaje. Nie tylko antysemicki, ale również anty-chiński. Tłumaczyło by to dziwne zachowanie Ojca Rydzyka i Andrzeja Dudy podczas ostatniej kampanii prezydenckiej. Obydwaj pojawiali się w ZM ukradkiem, poza głównym nurtem medialnym, tak, żeby się chłopom pokazać, ale WASP-om nie narazić, ogółu społeczeństwa polskiego nie obudzić.
  Warto zwrócić uwagę na tych blogerów, którzy niedostatecznie się tym naszym narodowym oporem interesują, do zielonego miasteczka (ZM) nie przychodzą, na ZM nie łożą, nie propagują, nie wspierają modlitwą i ofiarą...
  [rozgląda się czujnie po NEonie, wzrokiem endeckim, wzrokiem szmalcownika...]
  [po wielu grzbietach hasbarowskich przechodzi... dreszcz!]
 • @Eugeniusz Sendecki 07:11:37
  Dziękuję za wyjaśnienia. Z tymi Chinami to rzeczywiście teraz bardzo ciekawa sprawa.
  Serdeczności
 • @Eugeniusz Sendecki 07:11:37
  "Warto zwrócić uwagę na tych blogerów, którzy niedostatecznie się tym naszym narodowym oporem interesują, do zielonego miasteczka (ZM) nie przychodzą, na ZM nie łożą, nie propagują, nie wspierają modlitwą i ofiarą..."

  To bardzo ważny wątek.
  Ukłony
 • Ważniejsze aspekty
  .
  Numer 1 na świecie

  - http://pppolsku.blogspot.com/2014/10/number-1.html

  Chiny Ludowe działają bardzo dyskretnie, przypominam sobie n.p. w 2008 były masowo zaangażowane finansowo w AIG, które spekulanci w USA chcieli doprowadzić do bankructwa, w efekcie nacisków zmusiły kręgi ChL USA do "ratowania" AIG, tzn. wkładu ChL. ChL mają bardzo przekonywujące argumenty, z uwagi na monopol dostaw towarów masowych dla pospólstwa w USA i UE, mogą łatwo wywołać zjawisko kolapsu, przez wstrzymanie dostaw, zresztą "opłacanych" bezwartościowymi dolarami.

  - http://pppolsku.blogspot.com/2012/01/fh.html#Globalizacja

  ChL w sumie przyjęły wyczekującą pozycję, znając stan rozkładu USA, czekają cierpliwie na moment, kiedy zostaną zaproszone, aby przejęły funkcję USA.

  Naturalnie, jest dziwaczną rzeczą, że nic nie słyszymy z ChL n.t. krainy U

  - https://marucha.wordpress.com/2014/09/08/obama-destabilizuje-europejska-gospodarke-sankcje-poglebiaja-recesje/#comment-411711

  ale wydarzenia w Kijowie są zgodne z interesami Chin, w gruncie rzeczy ich parobki z USA nie pierwszy raz realizują chińskie wytyczne, UE jest najważniejszym konkurentem ChL w imperium, a pewne osłabienie Rosji też leży w ich interesie.

  ChL mają dość skuteczną strategię, minimalizować własne zaangażowanie i związane z tym koszty i straty i czekać aż USA się rozlecą i MWF

  - http://pppolsku.blogspot.com/2012/03/lexde.html#MWF

  powoła ich do pełnienia centralnej funkcji imperium. Dość podobną politykę prowadziły USA w pierwszej połowie XX wieku, kiedy musiały cierpliwie czekać na rozkład brytyjskiego imperium.

  E. Sandecki zwrócił uwagę na niezbędny czynnik dzisiejszej polityki, Chiny Ludowe, istotnie bez ChL nie uda się rozwiązać żadnego większego konfliktu na świecie, ani Libii, ani Syrii, ani krainy U, ani Iraku, ten ostatni zdaje się zgoła być pod ich parasolem, ani wojen w Afryce, skąd czerpią ChL ropę dla swego przemysłu.

  Niestety, media w Polsce a nawet w UE ukrywają przed nami liczne aspekty geopolityczne, co uniemożliwia należycie zinterpretować zjawiska. G8 zakałapućkało się do tego stopnia, że nadal nie zaprasza ChL do tego grona, na dodatek ten klub wyeliminował Rosję, stając się klubem adoracji USA ale też pozbawiając się zupełnie znaczenia. Jakiż sens ma bowiem grupa większych państw uprzemysłowionych bez największej gospodarki świata ?
 • @Laznik 17:53:16 - GORĄCA PROŚBA. SENDECKI. PRZEZ "E"
  Sandecki przez "a" to dziennikarz Gazety Wyborczej. Proszę mnie nie obrażać.
 • @Eugeniusz Sendecki 23:56:06
  Najmocniej przepraszam !!!

  Rozumiem jak ciężka to jest obraza, w końcu "Gazeta Wyborcza", znana jest mi pod kryptonimem

  "GW"no

  co przywodzi pewne skojarzenia i one odpowiadają dokładnie jakości tego dziennika

  - http://pppolsku.blogspot.com/2012/02/fi.html

  pospolitej gadzinówki syjonistycznej. Jeszcze raz przepraszam panie SENDECKI.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

ULUBIENI AUTORZY

więcej