Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

OŚWIADCZENIE PIOTRA RYBAKA O ODEJŚCIU OD PAWŁA KUKIZA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

(...) podjąłem decyzję, że odchodzę (...) stałem się niebezpieczny dla tej bezczelnej sitwy chcącej żerować na naszym sukcesie politycznym, na nas "kukizowcach", ludziach uczciwych i skrzywdzonych przez nich!

 

Szanowne Koleżanki i Koledzy.

Rodacy!!!
Zwracam się do Was jako były współpracownik Pawła Kukiza, wspierający jego kampanię prezydencką w roku 2015-tym.
W dniu wczorajszym podjąłem decyzję, że odchodzę i przestaję wspierać nieformalny ruch społeczny Pawła Kukiza. Tę trudną decyzję podjąłem po dłuższym zastanowieniu i analizie faktów, które dotknęły mnie i innych "kukizowców". Nasz Paweł Kukiz nie szanuje swojego elektoratu, ludzi tak ciężko pracujących na jego sukces wyborczy. Podczas kampanii przedstawiał problemy całego narodu, odwoływał się do licznych grup społecznych. 21% wyborców biorących udział w głosowaniu w pierwszej turze zaufało jemu. Podczas wieczoru wyborczego przyrzekał, że nas nie zdradzi i że będzie łączył wszystkie środowiska społeczne. Niestety, tak się nie stało i muszę Państwu o tym powiedzieć, zaalarmować opinię publiczną.
Pierwszym zauważonym przeze mnie przykładem nielojalności Pawła Kukiza jest porzucenie sprawy rolników i elektoratu wiejskiego. Drugim przykładem jest porzucenie środowiska dzieci niepełnosprawnych i ich matek oraz szerzej - całego środowiska osób niepełnosprawnych. Trzecim przykładem jest odwrócenie się przez Pawła od tych pełnomocników, którzy w terenie pracowali podczas kampanii prezydenckiej i obranie sobie zupełnie nowych, "wyciągniętych z kapelusza" i nieznanych osób. Czwarty punkt, to zaprzestanie pięcioletniej współpracy ze mną, bez podania ani bez zaistnienia żadnych przyczyn. Przez pięć lat kreowałem pozytywny wizerunek Pawła Kukiza na licznych protestach, strajkach i demonstracjach. Duża część jego sukcesu to jest mój sukces i całego elektoratu Ruchu Oburzonych, i wolontariuszy z całej Polski. Paweł obecnie rozmawia ze wszystkimi i składa różne propozycje współpracy różnym ruchom, na przykład KNP, RN, jakiemuś śmiesznemu Stowarzyszeniu Koliber, Korwinowi-Mikke, który ośmieszył go w oczach Rodaków i innym stowarzyszeniom, ale Paweł nie zadbał o własnych ludzi. Własny elektorat ma w czterech literach!
Nie mogę się pogodzić z tym, że Paweł nie ma szacunku do nas wszystkich, tak ciężko i długo pracujących na jego sukces. Spotykam się z różnymi środowiskami na terenie kraju i takie same odczucia mają wszyscy działacze - "kukizowcy".
Czarę goryczy przelało to, że Paweł Kukiza nawiązał ścisłą współpracę z bogatymi baronami upadającej Platformy Obywatelskiej, formacji która bezpośrednio odpowiada za krzywdę Polaków. Popularny bloger ujawnił fakty, które niestety są prawdziwe.
Paweł Kukiz prowadził podwójną grę ze społeczeństwem i z baronami politycznymi establishmentu - takimi jak pan Raczyński prezydent Lubina i jego cichy sztab wyborczy.
Po moim ostatnim publicznym liście do panów Hałaczkiewicza i Raczyńskiego, Paweł Kukiz się od nich nie odciął, czym potwierdził swoje powiązanie. Mnie osobiście bardzo prosił, żebym tego tematu więcej już nie poruszał. Podobną prośbę złożył Pan Miłosz Lodowski (obecny pełnomocnik Pawła Kukiza do spraw medialnych). W zamian odbywały się spotkania z udziałem establishmentu, mnie od tych rozmów odsunięto całkowicie, ponieważ stałem się niebezpieczny dla tej bezczelnej sitwy chcącej żerować na naszym sukcesie politycznym, na nas "kukizowcach", ludziach uczciwych i skrzywdzonych przez nich!
Nie mogę się pogodzić z tym, że Paweł Kukiz, który tak dużo mówił o rozbijaniu sitwy i betonu, dzisiaj tą sitwę i beton wzmacnia.

Oświadczam Wam, Koleżanki i Koledzy, że film z moją wypowiedzią z dnia 21-06-2015 (link poniżej) i niniejszy list piszę do Was w trosce o przyszłość Narodu Polskiego, bez urazu własnego, i bez osobistego interesu. Bo przecież my wszyscy widzieliśmy w Pawle Kukizie nadzieję na zmianę systemu politycznego w Polsce, rozbicie betonu partyjnego i rozliczenie za zdradę narodu wszystkich baronów partyjnych!
Oby ten list i moja wypowiedź zmusiły Pawła Kukiza do powrotu do idei, które nam przyświecały od początku. Niech pracuje politycznie z narodem, z wolontariuszami jemu oddanymi, nie musi tego robić ze mną, ale niech natychmiast odsunie się od ludzi szkodzących nam wszystkim.

Paweł! Pamiętaj, że to największa szansa byśmy zdobyli Polskę dla naszych dzieci! Nie zniszcz nadziei całego narodu. Taka szansa się nie powtórzy przez lata.

Poniżej link do filmu z moją wypowiedzią :

https://www.youtube.com/watch?v=uS75O43p_JY

---
Piotr Rybak

KOMENTARZE

 • O Loboga!
  Mamy nowy Ruch Obrazonych i Zawiedzionych??????..na Kukiza:-)))
  Polak potrafi!
  Mialo byc ho ho ho..a wychodzi jak ...ZAWSZE!
 • @RomanKa 14:53:35 - RYBAK JEST WIARYGODNY, ZOSTAŁ OSZUKANY JAK CHIŃSKA FIRMA COVEC
  A teraz jak widzi, że Ci co go wydymali kłębią sie wokół Kukiza, BO MAJĄ KASĘ, KTÓRĄ JEMU UKRADLI - to się człowiek wk***rwia. Ja Rybakowi ufam. Szczery aż do bólu człowiek. Autentyczny facet z Samoobrony. Skrzywdzony Polak. Sól naszej czarnej ziemi.
  [zamyślił się nad polskim losem]
 • @Eugeniusz Sendecki 15:05:00
  Nareszcie dobra wiadomość. Brawo dla Pana Rybaka. Ludzie chcą zmian na lepsze, podstawiono im Pana Kukiza. Oby jak najwięcej ludzi przejrzało na oczy. Pan Kukiz zaś niech nadal zajmuje się rozsławianiem imienia Polski "inaczej", lub hodowlą prawdziwych baranów. - http://disneyland.neon24.pl/post/123605,pan-kukiz-potrafi
 • @Eugeniusz Sendecki 15:05:00
  Zaraz panie Doktorze Drogi...to panu Rybakowi chodzi o wydymana Kase, a nie o Polske??? no tak- to wzbudza do gocsia zaufanie ...ale ...to zupelnie zmienia postac rzeczy!!!
  Zawsze , zawsze, zawsze..follow the Money.....jak nie wiadmo o co chodzi to chodzi o kase...
  Owszem gdyby sie zmienilo teraz ---mozna by bylo wydymac baronow PO ,KUkiz by i9ch trzymal za leb...a my sruuuu od tylu.... odebrac swoja kase i jeszcze odebrac im KASE...za odsetki....
  A swoja droga swita mi w glowie taka mysl...moze Kukizowi jednak wcale nie chodzi o dymanie???? i kase??? jak zawsze..zreszta, ale o cos wiecej????
  Przeciez Kukiz od pocztku mowil, ze nie tworzy zadnej partii..ale oddolny ruch odnowy..ze nie narzuca zadnych wodzow...struktur ale radzi...To- ze pojawiaja sie nowi ludzie to moim skromnym zdaniem radosc!!!!ma byc okregowo i jednomandatowo!!!! Niech sie organizuja ludzie sami u wsiebie , w malych mistaeczkach , wsiach i osiedlach..niech wysuwaja swoich liderow , mysla o swych kandydatach....
  i niech ich sobie wybiora...SWOICH REPREZENTANTOW!
  Pan Rybak ma dokladnei taka sama szanse jak inni!
  Co w tym zlego???? Powiedzcie mi???? TO najuczciwszy plan i dzialanie jakie znalem do tego czasu!!!
  I z tego co widza ludziom tym wlasnbei prostym ludziom to odpowiada...i to popieraja....i dlatego na miejscu pana Piotra Rybaka zastanowilbym sie dwa razy....
  TU nikt nikogo nei lekcewazy....wrecz przeciwenie tu KAZDY Ma Szanse zeby naprawde pokazxc swoja WARTOSC!!!!!
 • @nocny gryzoń 15:11:34jak na razie Kukiz jest uczciwy: nic nie obiecuje,""
  Jak to nic. Obiecuje nam zwycięstwo w konkursie eurowizji. z owcą ma wystąpić A taki występ kosztuje. Owcę ma zamiar kupić. Więc cóz dziwnego, że się bogatym sprzedaje? Biedni mu owieczki nie kupią. Sponsoring kosztuje, a każdy sell-e-bryta stara się by swprzedać się jak najdrożej. Wygląda na menela z pod budki z piwem, ale widać że wie jak trendy w kulturze masowej wykorzystać i łeb do biznesu ma że ho! Ho!http://disneyland.neon24.pl/post/123605,pan-kukiz-potrafi
 • @RomanKa 15:37:37Pan Rybak ma dokladnei taka sama szanse jak inni!//
  Akurat. W systemie JOW są wybierani bogaci.
 • Lub sponsorowani przez bogatych.
  Jak Justin Trudeau przez Pana Bronfmana, jednego z najbogatszych Kanadyjczyków. ;).
 • @moher 16:18:23 Przy czym zapomniałem;
  sponsorowany znaczy się kupiony
 • Telewizja uroczyście raz podała
  że Pan Bronfman przyznał iż stoi za Panem Justinem Trudeau i go sponsoruje. Pan Trudeau popiera małżeństwa tej samej płci i różne takie inne postępowe fanaberie...
 • @moher 16:33:56 Pan Bronfman
  Kieruje światową organizacją, która nie może się doczekać, kiedy wreszcie ten polski rząd wypłaci te odszkodowania dla tych pokrzywdzonych ofiar .
 • @chrisdigger 16:35:55 Dzięki.
  To moja zapłata :)))))))))))))))) Pytałeś...
 • @moher 15:49:27
  Wygląda na steranego życiem menela z pod budki z piwem, ale widać że wie jak trendy w kulturze masowej wykorzystać i łeb do biznesu ma że ho! (Pozory mylą ):))))))) Ho!http://disneyland.neon24.pl/post/123605,pan-kukiz-potrafi
 • Tu jest o owcy seller-brytce;
  https://youtu.be/bLWmIte4QL0
 • @chrisdigger 17:26:51 - A BO TAKA PRAWDA. DYMAJĄ NAS.
  Po prostu ordynarnie dymają. Okradają, oszukują...
 • @Eugeniusz Sendecki 17:32:58
  NIgdy czego innego nei robili..lecz ludzie krotka pamiec maja:
  Roman Kafel

  Blade i czarne!

  Sprawa abpa Wielgusa nie znika z naszego codziennego życia, nie znika ze szpalt gazet, nie znika ze świadomosci. I tak powinno być! Tak właśnie powinno działać to zaaplikowane lekarstwo na polska świadomość. Zabiegi te zapoczątkowane grubą kreska, sprawą płk. Kuklińskiego, aferami teczkowymi etc. maja na celu przeoranie i zmianę polskiej świadomości. Mają za zadanie przenicowanie zbiorowej świadomosci narodowej Polaków!
  Śmiem twierdzić, że cała sprawe przygotowywano i długo i dokładnie. Z rozmysłem i rozpisaniem na role, używajac dokładnie sprawdzonego na wiele sposobów scenariusza. Najważniejszym jednak zadaniem jest rozbicie po raz kolejny polskiej solidarności. Rozproszenie dokładnie po liniach podziałów świadomość kształtujacych elementów, po liniach pojmowania etyki, moralności, religii, honoru, męstwa , lojalności etc., mieszając pojęcia typowo prawne, uzasadniać zachowania etyczne i vice versa, powodując chaos myślowy starać sie natychmiast zamienić go w relatywna logike chwili.
  Wiekszość z nas wie, że nie każdy grzech jest przestępstwem i nie każde przestępstwo prowadzi do potępienia wiecznego. Dlatego prawo zawsze starało się dokonać dokładnego i precyzyjnego rozdzielenia tego, co należy do prawa, a co do religii i etyki.
  Szafuje sie uogólnieniami i szasta mało precyzyjnymi epitetami w imie sprawiedliwości. Zastanówmy sie zatem - co to jest sprawiedliwość? Św. Augustyn powiada (De Moribus Eccl. xv), że sprawiedliwością - jest miłość służby Bogu! Miłość i służba… Czy można miłować i służyć dwóm panom?
  Prawna zasada kardynalna zawarta w rzymskim kanonie prawa powiada: nullum crime sine culpa! Nie ma przestepstwa bez winy! Wina - culpa - jest pochodną woli, wolnej woli czlowieka - największego daru Boga! Czy miłość może być wyrażona bez wolnej woli? Czy decyzja podjęta wbrew własnej wolnej woli jest sprawiedliwą? Czy jest wogóle decyzją - skoro podejmuje się ją pod przymusem? Czy skutkami decyzji podjętej przez wymuszenie można obciążyc zmuszonego i, co za tym idzie, obarczyć go winą i uczynić odpowiedzialnym?
  Prawo ma jedną i jasną odpowiedź: Nie! Nie wolno! Prawo powiada dalej, że wszystkie czynności podjęte pod przymusem nie mają żadnej ważności prawnej i są nieważne! Przy zawieraniu ważnego małżeństwa pada pytanie: czy masz wolna i nieprzymuszona wolę? - warunek kardynalny ważności małżeństwa!
  Odstępujac od tej zasady dokonujemy przekreślenia całego dorobku cywilizacji łacińskiej. Przekreślamy gwarancje wolności człowieka! Stawiamy siłę przed prawem! Zastępujemy miłość służby Bogu- zwykłym strachem i barbarzyńską krzepą!
  Degradujemy Człowieka stworzonego na wzór i podobieństwo Boga do roli przerażonego bydlęcia, poddającego się przemocy drugiego człowieka na wzór bydlęcia! Sankcjonujemy niesprawiedliwość!
  Wiedzieli o tym ci , którzy przygotowali aferę od dawna. Nasuwa sie pytanie: kto? Odpowiedż jest dziecinnie prosta i stara! Qui prodest! Kto skorzysta!
  Komisja, przygotowująca opinie na poczekaniu dla nadania ważności i pozorów legalności własnej opinii, która w mediach zastapiła wyrok-osąd, używa – jestem o tym stuprocentowo przekonany - ze świadomą premedytacją nieistniejących w prawie, ale chwytnych propagandowo pojęć „świadomej gotowości”. Dzięki temu falandyzmowi prawnemu z pola widzenia znikają natychmiast oprawcy, którzy do tego stanu „ świadomej gotowosci” swoje ofiary przygotowywali przez odpowiednia obróbkę. Pod pręgierz stawiamy ofiarę… oprawców powołujemy na świadków, wiarygodnych świadkow „upadku moralnego ofiary”. W marmurze ryjemy ochoczo nową zasadę starego barbarzynskiego prawa: nie ma ludzi niewinnych – sa tylko źle przesłuchani!
  Wymiar etyczno–moralny ma znaczenie pierwszorzędne w owej aferze. Wiedzą o tym doskonale przygotowujący skandal na skale światową. Wiedzą, że imputując takie, a nie inne rozwiązanie tworzą grożny precedens. Posługując się etyką i moralnością powodują skutki organizacyjno-prawne o daleko idących konsekwencjach, których skutki odczujemy już w najbliższej przyszłości.
  Qui bono?

  Kościół w Polsce od chwili wyboru na papieża Polaka, jakby zawiesił swoją niezależną działalność. Oddany bezgranicznie Papieżowi slużył jako najwierniejszy sługa. Nie podejmował żadnych autonomicznych decyzji, nie zajmował żadnego stanowiska, które w jakiś sposób mogłoby zaszkodzić umiłowanemu , największemu Synowi Polski. Takiego afrontu nie odważono by sie wyrządzić Naszemu Papieżowi! Nigdy! Polacy stanęliby murem za każda - podkreślam, każdą - decyzją Papieża! Teraz perfidnie sprawiono brzydką niespodziankę papieżowi Niemcowi, zabijając jednym rzutem dwie sroki. Wbijając wygodny dla manipulatorów klin pomiedzy Kościół Polski a Watykan!
  Antykościół na tę chwilę czekał i szykował się 30 lat… Kościół na tę chwilę nie był przygotowany w ogóle! Mimo, że powinien być przygotowanym, owo zaniechanie stało sie grożnym zaniedbaniem. Tajemnicą poliszynela było istnienie całej masy umoczonych ksieży! Dla myślącego nie trzeba było być prorokiem, żeby spodziewać się, że zostanie to wykorzystane do ataku - jako Achillesowa pięta.
  Apel profesora Mirosława Dakowskiego, skierowany do wladz Episkopatu Polski, który sygnowalem – wraz z wieloma innymi Polakami Katolikami - zwracał uwagę biskupów na ten grożny fakt. Pokorna prośba wiernych o dokonanie samooczyszczenia została niestety zignorowana przez jednych, przyjęta wrogo przez innych, chociaż wielu biskupów przyjęło ją z duża troską, podzielając opinie apelu.
  Prawa przynależa jednostkom , a nie grupom ludzi. Tak samo odpowiedzialność za podejmowane decyzje spada na jednostki, nawet jeśli podejmują je kolegialnie. Dzięki tej zasadzie nie ma odpowiedzialności zbiorowej! Wierze, że z tego bolesnego zaniedbania, odpowiedzialni za dopuszczenie do niego zdaja sobie sprawę. I chcę wierzyć, że poczuwają się do odpowiedzialności - zarówno za działania, jak i własne zaniechania!
  Decyzja, jaką podjął papież Benedykt XVI jest godna podziwu i zgodna z tym, co czyni tego papieża wielkim. To właśnie jego słowa wypowiedziane na Uniwersytecie w Regensburgu, które wywołały taki tumult w dzisiejszym barbaryzyjacym się w szybkim tempie świecie, przypominają nam, że nie ma Wiary bez Rozumu.
  Abp Wielgus stał się z własnej słabości wygodnym kozłem ofiarnym… ale przeciez to nie o niego chodziło, ale o wymuszenie pewnej sytuacji, w której postawiło się Episkopat Polski i zmuszenie go do uległości. Natychmiast wyjawia się pragnienie: Precz z Radiem Maryja! Precz z Ojcem Rydzykiem! Jeśli nie ulegniecie presji – nie jesteście przyjaciółmi papieża! Nagle wychodzi, jak szydło z worka, brzydka prawda. Prawda, że ta „troska” niechrzczonych katolików o Kościół w Polsce, o właściwego Prymasa - to działania “by proxy”, majace na celu likwidację przeszkadzającej w zniewoleniu świadomości Polaków, katolickiej rozgłośni w Toruniu i unicestwienie jej twórcy i dyrektora Ojca Tadeusza Rydzyka.
  Po to nie zawahano sie uknuć intrygę, włączajac w nią największy autorytet Kościoła, papieża Benedykta XVI-tego. Papieża, który wbrew ich oczekiwaniom i planom podjęcie właściwych decyzji pozostawił wolnej i nieprzymuszonej woli Kościoła Polskiego. Te wielkie dary Boga, czyniace z nas Człowieka - czyli rozum , wolna wola i wiara - musza być wykorzystane zgodnie z ich przeznaczeniem. Z miłością służby Bogu, czyli sprawiedliwie! A służba Bogu nie jest miła, jeśli nie pełni się jej w Prawdzie. I o tym nie wolno zapomnieć, ani temu z najmniejszych, ani temu, którego wyniesiono wysoko.
  Nikt z nas nie zmieni Antykościoła… dozwolono mu bowiem szkodzić. Szkodzić przez niesprawiedliwość, przez wymuszenie, przez zastąpienie wolnej woli przymusem sytuacyjnym, szkodzić kłamstwem udającym prawdę, obelgą, pomówieniem i prowokacją. Przedstawiając wszystko w kolorze bladym i czarnym zmusza się do przyjęcia konwencji i określania się po jednej, albo po drugiej stronie tak naprawde nieistniejącego konfliktu. Konfliktu stworzonego do wywołania zamierzonych skutków.
  My wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za Kościół i jego kondycje. I dlatego musimy zdawać sobie sprawę, gdzie przebiega granica pomiędzy jednym, a drugim. Wolno nam szukać na godne stanowiska ludzi godnych - nawet czystych, jak łza. Chociaż doskonale wiemy, że tacy nie istnieja. A Jeden - Ten Jeden, ktory był - też stanął w kolejce do obmycia się w Jordanie. My wszyscy dostaliśmy przykrą nauczkę. Polacy, katolicy, duchowni, polski naród, polski Kościół. Nauczkę o wymiarze historycznym, której nie zapomnimy długo. Ale nie wolno nam też zapominać, żeby szukając czystych, jak łza, nie zamienić tego padołu łez w bajoro, wypełnione taplającymi się w nim, zawsze prawymi, nigdy nie nieskalanymi siostrzyczkami: razwiedce, mossadce i atlantyczce o obliczach umazanych błotem wieprzy.
  A wszystkim Polakom przytoczę popularne w Teksasie przysłowie: „Bawiac się ze świniami sprawiacie im dużą przyjemność, ale pamietajcie - to wy będziecie śmierdzieć gnojem”.
  Roman Kafel, Dallas Texas
 • Ten kukiz to...
  dałby sobie spokój z ta polityką. Bo wychodzi na to, że robią z niego bolka
 • @RomanKa 02:17:52 - ANO PRAWDA. WIELGUSA WYKOŃCZYLI, BO MIAŁ POLSKIE KORZENIE.
  Wbrew temu co się mówi - że niby Wielgus był jakimś herosem walki z masonerią, to nie jest prawda. On tym herosem nie był, ale - owszem, MÓGŁ jako arcybiskup warszawy i kardynał - w przyszłości zostać. Wielgus był następcą Ojca Krąpca i żeby tym następcą zostać - zachowywał się bardzo powściągliwie, nie wychylał się z patriotyzmem. Szef Służb Watykańskich na Europę Wschodnią i ZSRR Ojciec Krąpiec promował go wbrew zaleceniom Służb Watykańskich, aby nie promować w karierze naukowca i duchownego księży pochodzenia słowiańskiego, lecz żydowskiego. Wielgus od samego początku stąpał po bardzo cienkim lodzie, musiał udawać Żyda, a był z prostej polskiej rodziny, był wysokim rasowym aryjskim blondynem o niebieksich oczach. Wyglądał wręcz jak żywkiem wzięty ze średnioweicznego witraża. To bardzo Chazarów i masonów drażniło. Dlatego trzymał linię pro-żydowską i pro-masońską. I ja to pamiętam, że jak mieszkałem w Lublinie (1989-2000) i Wielgus był rektorem i profesorem Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego (KUL) - to Fundacja Batorego oficjanie działała na KUL-u. Nominacja Księdza Wielgusa na arcybiskupa warszawskiego otwierała jemu drogę do zostania kardynałem i do waznych funkcji w Watykanie, do zastąpienia Wojciecha Giertycha nawet... i ja bym tutaj szukał powodów publicznego upokarzającego zgilotynowania go.
  Widziałem co inny potomek Marcina Gerticha robi z narodowcami i wykończenie Wielgusa przypomina mi wykańczanie endeków w Stronnictwie Narodowym i Lidze Polskich Rodzin.
  [przypomina sobie liczne krzywdy doznane od giertychowców]
 • To, że Pan Piotr Rybak dał się ograć obszczymurkowi to jego problem.
  Mógł się 4 lata z nim nie bratać i go nie lansować . Co przez tyle lat nie zauważył z kim ma do czynienia. Natomiast problemem jest
  naiwność i łatwowierność Polaków , zwłaszcza młodych Polaków okazana przez nich w czasie wyborów prezydenckich wobec Kukiza. To się w głowie nie mieści, żeby być takim tępym i głupim.

  Polecam artykuł na temat Kukiza i jego zaplecza :

  http://archiwaipn.hvs.pl/kukiz-i-bezpartyjni-czerwoni-baronowie/
 • @Eugeniusz Sendecki 08:00:01
  Nalezy oddzielic to co stanowi maskirowke od sedna.
  Taka maskirowka jest...to- co pan uzywa..."mowi sie".."uwaza sie", "wszyscy wiedza ze", " jak powszechne wiadomo" etc...
  To co porzypominam wyzej- pisalem na kanwie goracej sprawy Bpa Wielgusa..wbrew temu co pan sugeruje nie bylo sprawa wewnatrzkoscielna i przepychanka stolkow vatykanskich purpuratow.
  Dlaczego???powiem panu dlatego, ze Polska jest krajem chrzescijanskim tylko w takim wymiarze , ze "mowi sie"- ze Polska to katolicki kraj"....
  Niech pan sam spojrzy na siebie..uczciwie na swych znajomych i pan powie sam sobie do lustra... Jestem Katolikiem:-))))
  I o tym wiedza nasi wrogowie...doskonale wiedza..maja to opracowane do najmniejszych szczegolow ,,,jak klawiature fortepianiu...i graja nam rozne kawalki w zaleznosci od potrzeb:-)))
  O tym wlsanie pisze w przypomnianym texcie....
  Znalem Ojca Krapca...i to co cenie sobie najbardziej rozmawialem z nim czesto do samej jego smierci...przyspieszonej sprawa bpa Wielgusa, o czym nia watpie ani chwili. I Ojciec i arcb Wielgus to Polacy..tak...ale, jak mowil ojciec w specyficzny sposob...sam o sobie,.,ja... syn polskiego Chlopa....
  Takiego wlasnie syna poskiego chlopa uznano za persona non grata na najwyzszym stanowisku Kosciola w Polsce.
  KTO uznal??? Napewno nie Vatykan , ktory mu wystawil nominacje....
  Zatem KTO??? Qui prodest?????cui fecit....
  Oklaski i widok usmiechnietcyh ryjow hazarskich w Katedrze Warszawskiej....znaczy mniej wiecej tyle- co czestowanie pieczona swina i narodowa herbata w przedsionku Synagogi Nozykow.....
  Niech pan nie lekcewazy tego pomyslu....
  Dzielo Mickiewicza Pan Tadeusz- czyli Ostatni Zajazd na Litwie....jest jakby przenoszony non stop w czasie..... jest- jakoby polskim deja vu....
  NIby nic sie nie dzieje, wszystko po staremu..niby tytuly, uczty, polowania, swary i gary....i wszystkim sie wydaje ,ze Polska wciaz trwa... ale- panie Eugeniuszu ...to...tylko sie .." tak wydaje"......
  I o to wlasnie chodzi, tym- ktorzy placa za te ..ostatnie polowania na niedzwiedzia....z nagonka i szczwaczami..z kieszeni polskiego chlopa i robotnika...odpalajac co nie co baserunku dla klechow. Calosc zapisujac po stronie ...WINIEN.
 • @chrisdigger 11:45:39
  Napisz im to ..po ludzku ..kawe na lawe..potrafisz.
  POkazywanie kupki, wachanie a nawet degustacja..przeciez polega tylko na tym zeby uwage skupic na kupce:-)))
  Wtedy wszyscy zapomna ,ze wlasnei teraz jest czas kupek i sniadanka....tracac swoj wlasny bezcenny czas na zachwyty podsrywanymi kupkami ...zaraz musza leciec do roboty niewystrani i glodni:-))))
 • @chrisdigger 17:39:22
  Wiesz dlaczego straszenie Starej Madam wielkim fiutem, uchodzi za akt idiotyzmu osmieszajacyc straszacego?????
  BO stara Madam nie boi sie zadnego:-)))) ani duzego, ani tym bardziej mniejszego:-))))
  Prawda jest zawsze prawda..kazdy najlepiej robi sobie zawsze z rana...dla chwaly Ojczyzny i oddaje mocz...... honorowo:-))))
  Stad widzisz takie zatrzesienie medali dla trzesidupkow:-)))) za wstrzachanie zadem:-))))
  Na tych odruchach robaczkowych jelit..buduja imperia.
  Dlatego..... ze znaja fiozjologie belecozernych:-))))
 • @RomanKa 22:18:43
  Niech pan się leczy ! Koniecznie i niezwłocznie ! To mi wygląda na przypadek ciężkiego upośledzenia mózgu ! Ale jak pan szybko zadziała może jeszcze jest jakaś szansa.....
 • @joasia 23:25:21
  Nie podsuwaj swojej glowki dziecino...nie ciebie iskaja nie podpychaj....
  Ech te marzenia dziewczece
  suchy kacik z czymstam w rece:-))))
 • @chrisdigger 00:19:32
  Krotko i bez przenosni..powiem....
  Szybko. Zeby zdazyc strawic:-))))
 • @Jan Paweł 07:49:54--//Ten kukiz to... dałby sobie spokój z ta polityką. Bo wychodzi na to, że robią z niego bolka//
  Taki głupi to on nie jest. Kocha kasę...Nie da spokoju. Cinkie Bolki to Ci, którzy dali się ogłupić za darmo i na niego głosowali.
 • @moher 01:40:53
  NIby dlaczego ma sobie dac spokoj?? z polityka???
  Jak narazie idzie mu zupelnie dobrze..lepiej niz innym..o wiele lepiej....
  CO najlepiej swiadczy, ze jest lepszy od innych...
  I ponadto ma takie same prawa i obowiazki jak pan, ja czy kazdy inny...rozni sie tym od pozostalych ze cos robi..i robi to skutecznie!
  Oczywiscie kocha kase..co w tym zlego ??? Bez kasy dzis nie ma zadnej milosci... ani agape, ani philia, ani storge..ze o eros nawet nie wspomne,,,
  Kasa i umiejetnosc zbierania kasy na cele polityczne- to klucz do sukcessu....i swiadectwo dojrzalosci dla kazdego , kto chce byc uwazany za ....elite.
  Cienkie BOlki za darmo???? to- jak to niby kasa beeee,e a Bolki cienkie ze dali za darmo??? to w sumie pan(i) wierzy w milosc ..prawdziwa..czy zadrosci prostytutkom?????
 • KONTRWYWIAD POLSCE potrzebny od zaraz !
  Propolskich POLITYKÓW wyniesie propolski KONTRWYWIAD, nie inaczej ! https://www.youtube.com/watch?v=S-Dtaulgjbo

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

ULUBIENI AUTORZY

więcej