Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
658 postów 4860 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

PUNKT CIĘŻKOŚCI Z LUBINA PRZESUWA SIĘ POD URM

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

A zatem główny punkt ciężkości politycznej przesuwa się w stronę URM-u, do zielonego miasteczka (ZM). Tutaj wspiera sprawę narodową Piotr Rybak, ostatnio przez pięć lat współpracujący z Pawłem Kukizem, odsuniety na rzecz baronów Platformy.

 21 czerwca 2015 - po Mszy Świętej pod URM-em Piotr Rybak, lider Oburzonych odpowiada na apel Gabriela Janowskiego i deklaruje wsparcie dla polskich rolników protestujących w obronie polskiej ziemi i lasów. Piotr Rybak właśnie tego dnia zaalarmował polską opinię publiczną przez TELEWIZJĘ NARODOWĄ o tym, że wokół Pawła Kukiza zbierają się baronowie ze skompromitowanej Platformy Obywatelskiej. Ten sygnał wywołał oburzenie w środowiskach ubeckich durniów, którym się wydawało, że można kolejny raz będzie Polaków wydymać politycznie, tak jak wtedy, kiedy postawili swoich masońskich, komunistycznych i ubeckich doradców Solidarności, a narodowi podstawili swoją marionetkę - Bolka.

Piotr Rybak w tydzień przed planowaną wielką konwencją Pawła Kukiza w Lubinie zapowiedzianą na dzień 27 czerwca 2015 (najbliższa sobota) przypomniał o sprawie obrony polskiej ziemi i lasów przez utratą na rzecz Obcych. A zatem główny punkt ciężkości politycznej przesuwa się w stronę URM-u, do zielonego miasteczka (ZM). Tutaj wspiera sprawę narodową Piotr Rybak, ostatnio przez pięć lat współpracujący z Pawłem Kukizem, odsuniety na rzecz baronów Platformy. Miejsce jest bardzo wygodne, jest blisko dworca kolejowego Warszawa Centralna, rolnicy są gościnni i dobrze pilnują, żeby się antypolska siła nie wdarła do zgromadzenia, obok są dwie restauracje: Pub Przejście i Bar Rozdroże, w kórych można o pewnych sprawach, nie wymagającej ścisłej dyskrecji porozmawiać (pamiętajmy o kelnerach!). Zapowiada się gorące lato polityczne zatem...

Tutaj: film z wypowiedzią Piotra Rybaka z dnia 21-06-2015:

/-/ Eugeniusz Sendecki

Jakby ktoś chciał wesprzeć Zielone Miasteczko - niech się zgłasza bezpośrednio do organizatorów. Potrzeba modliwy i ofiary.

KOMENTARZE

  • @Autor
    Rzucanie grochem o ścianę . Ave.
  • @Repsol 21:23:48 - ANO RZUCANIE GROCHEM O ŚCIANĘ...
    Jednak jakiś odzew jest. Ostatnio portal "wPolityce.pl" napisał o Piotrze Rybaku:

    https://wpolityce.pl/polityka/256972-byly-wspolpracownik-kukiza-oskarza-tak-duzo-mowil-o-rozbijaniu-sitwy-i-betonu-dzisiaj-te-sitwe-i-beton-wzmacnia

    Powoli, powoli ludzie się odwrócą od tamtych lewych, a zwrócą ku nam prawym. Trzeba na nich, tych ludzi - poczekać przy pomniku DMowskiego w tę niedzielę. Jest rocznica Traktatu Wersalskiego. Koniecznie bądź.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej