Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

PUNKT CIĘŻKOŚCI Z LUBINA PRZESUWA SIĘ POD URM

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

A zatem główny punkt ciężkości politycznej przesuwa się w stronę URM-u, do zielonego miasteczka (ZM). Tutaj wspiera sprawę narodową Piotr Rybak, ostatnio przez pięć lat współpracujący z Pawłem Kukizem, odsuniety na rzecz baronów Platformy.

 21 czerwca 2015 - po Mszy Świętej pod URM-em Piotr Rybak, lider Oburzonych odpowiada na apel Gabriela Janowskiego i deklaruje wsparcie dla polskich rolników protestujących w obronie polskiej ziemi i lasów. Piotr Rybak właśnie tego dnia zaalarmował polską opinię publiczną przez TELEWIZJĘ NARODOWĄ o tym, że wokół Pawła Kukiza zbierają się baronowie ze skompromitowanej Platformy Obywatelskiej. Ten sygnał wywołał oburzenie w środowiskach ubeckich durniów, którym się wydawało, że można kolejny raz będzie Polaków wydymać politycznie, tak jak wtedy, kiedy postawili swoich masońskich, komunistycznych i ubeckich doradców Solidarności, a narodowi podstawili swoją marionetkę - Bolka.

Piotr Rybak w tydzień przed planowaną wielką konwencją Pawła Kukiza w Lubinie zapowiedzianą na dzień 27 czerwca 2015 (najbliższa sobota) przypomniał o sprawie obrony polskiej ziemi i lasów przez utratą na rzecz Obcych. A zatem główny punkt ciężkości politycznej przesuwa się w stronę URM-u, do zielonego miasteczka (ZM). Tutaj wspiera sprawę narodową Piotr Rybak, ostatnio przez pięć lat współpracujący z Pawłem Kukizem, odsuniety na rzecz baronów Platformy. Miejsce jest bardzo wygodne, jest blisko dworca kolejowego Warszawa Centralna, rolnicy są gościnni i dobrze pilnują, żeby się antypolska siła nie wdarła do zgromadzenia, obok są dwie restauracje: Pub Przejście i Bar Rozdroże, w kórych można o pewnych sprawach, nie wymagającej ścisłej dyskrecji porozmawiać (pamiętajmy o kelnerach!). Zapowiada się gorące lato polityczne zatem...

Tutaj: film z wypowiedzią Piotra Rybaka z dnia 21-06-2015:

/-/ Eugeniusz Sendecki

Jakby ktoś chciał wesprzeć Zielone Miasteczko - niech się zgłasza bezpośrednio do organizatorów. Potrzeba modliwy i ofiary.

KOMENTARZE

  • @Autor
    Rzucanie grochem o ścianę . Ave.
  • @Repsol 21:23:48 - ANO RZUCANIE GROCHEM O ŚCIANĘ...
    Jednak jakiś odzew jest. Ostatnio portal "wPolityce.pl" napisał o Piotrze Rybaku:

    http://wpolityce.pl/polityka/256972-byly-wspolpracownik-kukiza-oskarza-tak-duzo-mowil-o-rozbijaniu-sitwy-i-betonu-dzisiaj-te-sitwe-i-beton-wzmacnia

    Powoli, powoli ludzie się odwrócą od tamtych lewych, a zwrócą ku nam prawym. Trzeba na nich, tych ludzi - poczekać przy pomniku DMowskiego w tę niedzielę. Jest rocznica Traktatu Wersalskiego. Koniecznie bądź.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

ULUBIENI AUTORZY

więcej