Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

UDERZAJĄ HADACZEM W DUDĘ, ŻEBY ODWRÓCIĆ POLAKÓW OD KRZYŻA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Przed pałacem prezydenckim Andrzeja Dudy będą się zbierali zwolennicy przywrocenia Krzyża do Korony, przyjdą tam nowi liderzy i nie będzie to ani Pereira, ani Bulski, ani Czerwińska, ani nawet Braun czy Stankiewicz. I to jest ta dobra wiadomość.

 No i się wyjaśnia - czemu Radio ZET zaatakowalo medialnie Andrzeja Hadacza. Owa rozgłośnia zbliżona mentalnie do Adama Michnika rozpowszechniła sensacyjną nieprawdę - że słynny celebryta polski z TELEWIZJI NARODOWEJ Andrzej Hadacz miał niby dostać mieszkanie komunalne w Warszawie za zaatakowanie Andrzeja Dudy. Problem w tym, że to nie Hadacz atakował, ale to Hadacza zaatakowali. A to znaczy, że ktoś naciska i szantażuje tych, którzy pobili Hadacza i teraz mają sprawę w prokuraturze - czyli na najbliższe otoczenie Andrzeja Dudy, złożone z radnych warszawskich (jeden o charakterystycznym nosie, łysy). Domyslam się - że szantazuje ten ktoś tych ktosiów - aby nie przywracać Krzyża do Korony i żeby wraz z prezydentem prezydentem RP ulegli nielegalnym roszczeniom izraelskim. Jest to analogiczna sytuacja jak w początkach kadencji Komorowskiego, kiedy środowisko Michnika nacisnęło prezydenta RP - żeby usunął Krzyż sprzed pałacu. Komorowski się ugiął i na drugą kadencję wybrany nie został.

 Atak medialny na Hadacza odbił się szerokim echem wśród Polaków spauperyzowanych, mających kłopoty mieszkaniowe, naiwnie wierzących w rozdawnictwo mieszkań komunalnych.
Cholernie ubolewam, że głupiej manipulacji ulegli nawet tacy ludzie elity polskiej jak Magister Wojtas i Doktor Czarniawski. Owi luminarze słowa i myśli polskiej znani z tej lepszej strony z portalu NEon24.pl dali się wciągnąć w licytację niestosownych i prostackich uwag godnych parobków, a nie magistra czy doktora nauk humanistycznych. Sprawa Hadacza przeorała Was mentalnie, Drodzy Koledzy. Nie dziwię się teraz, że zabrakło Was na poczęstunku pieczonym wieprzem w ostatnią Rocznicę Odzyskania Niepodległości przy pomniku Dmowskiego na Placu Na Rozdrożu. Wasza postawa moralna dołuje, Drodzy Koledzy! Bardzo mi przykro.

 Dzisiaj, w lipcu 2015 zaczyna się nowa "akcja Krzyż" podczas której ci sami, ale już innymi metodami realizują pozbawienie Polaków Świętego Znaku. Atak na Hadacza - że niby był przekupiony to odpalenie medialne tego nowego ataku na Naród i Wartosci. Jest to nowa masońska akcja, ale WASP-om chodzi o to samo - żeby realizować cele masońskiego zamachu stanu z roku 1926-go - Polaków obezhołowić, pozbawić liderów, odciąć od informacji, zniewolić, trwale zniewolonych okradać stale.

Należy się spodziewać, że Duda i otaczające go środowsko pseudo-katolickie, spenetrowane przez WASP-owską masonerię zrobią bardzo dużo, aby Krzyż do korony nie powrócił. To są masoni, a ich rządy nie są wyrazem naszej siły, lecz kolejnym etapem naszego antypolskiego zniewolenia. Polacy zwrócą uwagę na ich wrogość wobec Krzyża i zaczną się nowemu prezydentowi bacznie przyglądać. Spodziewać się należy, że przed pałacem prezydenckim podczas kadencji Andrzeja Dudy będzie się zbierali ludzie domagający się przywrocenia Krzyża do godła państwowego, że wykształcą się tam nowi liderzy, raczej nie będzie to ani Pereira, ani Bulski, ani Czerwińska, Braun czy Stankiewicz. I to jest dobra wiadomość.

 Ciekawe, że atak na Hadacza przeprowadziła tym razem nowa pro-WASP-owska kohorta, do tej pory nie angażująca się w szczegółowe rozgrywanie pod Krzyżem aż tak bardzo - czyli Radio ZET. Dlaczego? Ano wygląda na to, że ktoś z szeroko rozumianych kręgów Gazety Wyborczej ze sfer radiowych postanowił nie tylko zemścić się na Hadaczu za to, że ten z łatwością, wspinając się na slup przydrożny i głośno krzycząc onegdaj odebrał rząd dusz Polaków spod pałacu prezydenckiego chytrej grupce srulków przymierzających się do wrogiego przejęcia tego rządu dusz... Ostatni podly atak Radio ZET na Hadacza to absolutna nowość. tego jeszcze skurczybyki nie grali. To jest "homagium" starych michnikoidów wobec Prezydenta Dudy i Jarosława Kaczyńskiego, wybitnie nie lubiącego Hadacza, który onegdaj spenetrował liczne grzeszki Pana Prezesa, kiedy jeszcze był duszeńką PiS-u, zanim Pan Prezes nie wysłał go na gej-paradę, żeby go utrącić, skompromitować i wyeliminować. A to znaczy, że pupilkowie Gazety Wyborczej zwierają szeregi i przekierowują szyki... Zaznaczmy - że to jest przekierowanie przeciwko nam, Polakom i katolikom, niewinnym i dobrym, prawym obywatelom!

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • TUTAJ FILM - JAK STAJE KRZYŻ Z GIEWONTU PRZY POMNIKU DMOWSKIEGO...
  96 rocznica odzyskania Niepodległości - czyli podpisania Traktatu Wersalaksiego. Warszawa, Plac Na Rozdrożu, przy pomniku Dmowskiego:
  https://www.youtube.com/watch?v=WzVlnapH3ew
 • To szokujące
  Jak mozna tak niszczyć człowieka, który tyle dobrego dla naszego narodu robił i robi.
  Mam nadzieje że Pan jako "prowadzący" bedzie właściwie kierował p.Andrzejem by nie dał sie prowokować.
  Szkoda że wtedy jak go pobito nie zgłoił tego do prokuratury a i dzieki telewizji Narodowej nie nagłośnionoi właściwie tej sprawy.
  Za takie pobicie na oczach niemal całej Polski mógłby dostać poteżne odszkodowanie,które starczyłby na niejedno mieszkanie i to własnościowe
 • @Zbójnicki pies 17:49:51 - UPORZĄDKUJMY FAKTY
  1)
  Nie jestem oficerem prowadzącym Hadacza. Owszem, pomagam mu pod względem medialnym. Taka jest misja TELEWIZJI NARODOWEJ - żeby pokazywać Polakom ważne rzeczy z polskiego punktu widzenia.
  2)
  Andrzej Hadacz zgłosił sprawę pobicia go przez radnych warszawskich (m.in. Krzysztofa Łapińskiego) i ochroniarza Kaczyńskiego do prokuratury - tak mnie poinformował.
  3)
  TELEWIZJA NARODOWA wyemitowała bardzo ważny film, na ktorym pkazano jest w stop-klatce jak owi perfidni ludzie biją Hadacza. Film jest na YouTube.
  4)
  Watek finansowy jest owszem, ważny. Na razie Łapiński et consortes się nie kwapią, żeby przeprosic i/albo placić odszkodowanie. Sprawa jest rozwojowa i się będzie ciągnęła przez lata, się obawiam.
 • Panie Eugeniuszu.
  hadacz lobbuje za wszystkim, proszę sobie przypomnieć jak za pedrylami lobbował... radio zet to chłam ale nie oni stoją za "niszczeniem" hadacza. w prokuraturze wyszło (za mieszkanie zgodził się "zaatakować" dudę), po prostu oni pierwsi poinformowali o tym. Tak po prawdzie Panie Eugeniuszu jaki lobbing może prowadzić hadacz - kim on jest, jakie ma wpływy, ktoś za nim pójdzie po za "dziennikarzynami" faktu? facet ma parcie na szkło i taka jest prawda a zresztą jak widać dla tego osobnika odbyt pederasty jest równoważny z krzyżem - byle głośno o nim było. Przykro mi to mówić ale dał Pan się wkręcić. Z Pańskich wpisów wynika że jest Pan szczerym patriotą i katolikiem, niestety religia zaciemniła Panu zdrowy osąd. Bóg nie wymaga ślepej wiary... Jest takie polskie przysłowie - krowa, która dużo ryczy mało mleka daje - hadacz ryczy gdzie się da. Pan sobie to przemyśli. Zdaję sobie sprawę że być może mój wpis Pana zaboli lub zirytuje ale mam dość sytuacji w której uczciwi ludzie tacy jak Pan padają ofiarą przekrętasów a kraj na dno idzie bo macherzy walą po oczach bozią i orzełkiem. Czas by orzeł powstał i stał się orłem.
 • @Eugeniusz Sendecki 19:09:28
  Nie miałem na myśli 'oficera" ale jako mentora jego działań. Na filmie niestety nie widac 'pobicia" ani tez podbitego oka czy jakichkolwiek innych obrażeń.
  Ale to tylko film.Jesli jest zgłoszenie to juz dawno powinna być decyzja o wszczęciu lub nie śledztwa. Nic na ten temat opini publicznej nie wiadomo.
  Pan Hadacz musi mieć jako zglaszajacy taka decyzje.Jeśli ma to niech publikuje i wtedy róbmy raban
 • Niestosowne zachowanie
  // Magister Wojtas i Doktor Czarniawski. Owi luminarze słowa i myśli polskiej znani z tej lepszej strony z portalu NEon24.pl dali się wciągnąć w licytację niestosownych i prostackich uwag godnych parobków, a nie magistra czy doktora nauk humanistycznych.//
  nieładnie sie zachowali, nieładnie
  8-)))))
 • @Zbójnicki pies 20:43:49 - NO CÓŻ, MOŻE TO PRZEZ UPAŁY?
  Może to pogoda tak wpłynęła? Przegrzewając naszym Przyjaciołom cenną substancję noszoną w głowach? Zawsze są tacy wnikliwi, subtelni - a tym razem zachowali się jak prości ludzie. Bardzo prości.
 • @ Eugeniusz Sendecki
  A pisałem i ostrzegałem tutaj: http://monsieurb.neon24.pl/post/118321,izraelski-lobbysta#comment_1105417
  Widocznie miałem rację.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

ULUBIENI AUTORZY

więcej