Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4879 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

KLĄTWA CADYKA HOROVITZA 200 LAT PO WYROKU POLSKICH SŁUŻB

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

On zorganizował polityczne przymierze Anglii i Rosji przeciwko Francji i Polsce oraz zainicjował akcję religijną - rzucając wraz z dwoma innymi cadykami klątwę w roku 1812-tym - wezwał pomocy Antychrysta przeciwko odbudowie Polski.

05 lipca 2015 - jesteśmy w Lublinie pod starym grodziskiem, które zostało wydarte Polakom 500 lat temu i zamienione na kirkut (cmentarz żydowski). Teren wzgórza był zniwelowany przez Niemców, którzy usunęli większość nagrobków podczas okupacji 1939-1944. Aby upokorzyć Polaków katolików Niemcy wykonywali na kirkucie masowych mordów na polskiej elicie Lublina.

Od kilku lat trwa akcja antypolska propagowania kultu Cadyka Horovitza pochowanego na tym cmentarzu. Naiwni młodzi ludzie namawiani są do składania na piśmie (na karteczkach) swoich życzeń. Jest to perfidna forma walki satanistów z Wiarą Świętą i wplątywania młodzieży polskiej w gusła kabalistyczne. Ostrzegamy szczególnie polską młodzież przed tym kultem, ponieważ ów Horovitz aktywnie działał przeciwko Polsce. On zorganizował polityczne przymierze Anglii i Rosji przeciwko Francji i Polsce oraz zainicjował akcję religijną - rzucając wraz z dwoma innymi cadykami klątwę w roku 1812-tym - wezwał pomocy Antychrysta przeciwko odbudowie Polski. Jego klątwa zadziałała niestety na podświadomość Napoleona, który zamiast zatrzymać się na starej granicy polsko-rosyjskiej, odbudować armię polską i uderzyć dalej na Rosję wiosną 1813 - chciał sprawę załatwić podczas jednej kampanii. Bonaparte przez Cadyka Horovitza nie dał Polakom czasu na zorganizowanie wielkiej Armii Polskiej i dlatego przegrał wszystko.

W roku 1815-tym za swoją zdradę Cadyk Horovitz zapłacił życiem. Polscy wojskowi wykonali na nim wyrok śmierci wyrzucając przez okno. Zginął uderzając o lubelski bruk. Propaganda antypolska rozsiewa plotkę - że było to samobójstwo, albo że święty cadyk lewitował i że Bóg się zniecerpliwił tym lewitowaniem. Typowe żydowskie bajeczki dla naiwnych Polaków...

Cadyk Horovitz swoją klątwą (wspieraną przez tajne służby izraelskie) spowodował nie tylko przegraną wojsk polskich i Napoleona podczas wyprawy na Rosję ale również przejęcie władzy w świecie anglo-saskim przez Rotszyldów.
Klatwa Cadyka Horovitza do tej pory jest powodem masowego rozpicia narodów słowiańskich i Indian, licznych polskich i indiańskich nieszczęść osobistych i rodzinnych.
Namawianie polskiej młodzieży do kultu tej mrocznej postaci to przykład niebywałej perfidii i bezczelności.

Przed Cadykiem Horovitzem i Antychrystem może nas uratować jedynie Bóg. Dlatego zabraliśmy ze sobą Krzyż, kiedy realizowaliśmy film dla TELEWIZJI NARODOWEJ o fałszywym kulcie szerzonym na wzgórzu w Lublinie.

/-/ Eugeniusz Sendecki

 

 

KOMENTARZE

 • @ Autor
  Szanowny Panie Eugeniuszu,
  jak dorosły mężczyzna może wypisywać podobne androny -?:

  "Cadyk Horovitz swoją klątwą (wspieraną przez tajne służby izraelskie) spowodował nie tylko przegraną wojsk polskich i Napoleona podczas wyprawy na Rosję ale również przejęcie władzy w świecie anglo-saskim przez Rotszyldów.
  Klatwa Cadyka Horovitza do tej pory jest powodem masowego rozpicia narodów słowiańskich i Indian, licznych polskich i indiańskich nieszczęść osobistych i rodzinnych."

  Jako podwieszonemu do krzyża i świadkowi cudu nad urną (przecież to Pan nie mógł doszukać się swojego oddanego nieważnego głosu w minionych wyborach) nie pozostaje Panu nic innego jak postąpić tak samo jak ów cadyk i rzucić klątwę - no właśnie, nie bardzo wiem na kogo chciałby Pan, czy powinien Pan te klątwę rzucić -?

  Nie wiem, czy Pan wie, ale dwukrotnie więcej polskich ochotników walczyło po stronie cara przeciw Napoleonowi, niż z Napoleonem przeciw carowi.
  Owszem, żydo-masoneria miała w tym swój udział, że Polacy nie pierwszy raz nie potrafili dostrzec swojego politycznego interesu stając po stronie Rosji, ale miał w tym swój udział również Kościół marzący o ewangelizacji - czytaj podboju ( - w interesie syjonizmu - tak, tak) - Rosji.
 • @Rzeczpospolita 13:46:25
  Ja jednak myślę, że Pan Dr Sendecki przynajmniej po części ma rację i to raczej tej większej części.
  Otóż świat nie jest tylko tym co jesteśmy objąć swoimi zmysłami. To że na świecie istnieją siły Dobra i Zła, to chyba już każdy podświadomie gdzieś tam czuje. To że, są ludzie którzy odwołuja się do tych sił Zła z jakims tam skutkiem, to tez już wiemy.
  Na szczęście, nie jesteśmy bezbronni wobec tego. Pan Dr ma rację, zabierając ze sobą Krzyż w takie miejsca złych mocy.
 • Warto wyciągać wnioski z historii
  Panie Eugeniuszu - cadyk Horovitz był tak naprawdę jedną z wieku ofiar, wewnętrznych sporów i oskarżeń, jakie miały miejsce na porozbiorowych terenach Polski. Takie ofiary okupanci I RP lubili najbardziej. Nie trzeba bowiem spłacać zaciągniętych podczas rozbiorów długów. Proponuję rozwinąć wątek zaangażowania cadyka w sojuszu anglo-rosyjskim, bo jest to niejasne. Należy pamiętać, że Powstanie styczniowe było zemstą uprzemysłowionych państw europejskich (głównie Prus i Anglii) na Rosji, której flota broniła portów Unii w czasie wojny secesyjnej i to po obu stornach amerykańskiego wybrzeża. To dzięki carskiej Rosji USA zwyciężyły w tej wojnie.
 • @Rzeczpospolita 13:46:25
  ..dodam tylko ze dzis wcieleniem Cadykim Horovitza jest najprawdowpodobniej pan Hadacz.
  Radze sprawdzic go na lewitacje.
 • @Jan Paweł 14:53:14
  "Otóż świat nie jest tylko tym co jesteśmy objąć swoimi zmysłami."

  Jest tak w istocie, ponieważ nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na fundamentalne pytanie o początek. Ale tym samym nie jesteśmy w stanie twierdzić, że czyjaś klątwa ma moc sprawczą.
 • @PontoSarmata 16:24:47
  Polecam: Polskie zrywy narodowe - http://www.kworum.com.pl/drukuj.php?uid=4121
 • @herbu Grabie 19:08:25 - JEST TO BARDZO TAJEMNICZA OKOLICZNOŚĆ...
  Bo należy pamiętać, że Biłgoraj jest ze wszystkch stron otoczony lasami. Tam się ludzie krzyżowali przez wieki jak w tyglu. Kto wie? Może to rodzina? Koledzy? Ziomki?
  Muszę to pytanie dołożyć do listy pytań do Pana Andrzeja. Szykuje się bardzo interesująca rozmowa.
 • @Eugeniusz Sendecki 21:27:39
  BIŁGORAJ :

  Najpierw robili tutaj sita, potem przestawili się na bezrobocie. Podczas II wojny światowej roiło się tutaj od partyzantów, którzy starali się umilić pobyt przebywającym tutaj żołnierzom Trzeciej Rzeszy a nastepnie Sowietom
  Jest tu całkiem spora liczba knajp, które są idealne na sobotni wieczór, by zalać się do nieprzytomności przy dźwiękach beznadziejnej muzyki. Osoby ceniące sobie "dobrą", wiejską zabawę przy "dobrej" muzyce powinny odwiedzić kluby „Exodus” lub „Pod Napięciem”. Amatorzy mocnych wrażeń powinni przejść się ulicą Nadstawną około północy, najlepiej w szaliku klubu Hetman Zamość lub Chełmianka Chełm. Spotka ich tam wiele atrakcji, zwykle zakończonych zwiedzaniem rozpadającego się szpitala powiatowego.
  W Biłgoraju są aż 3 Biedronki. Były 4, ale niestety jedną nakazał zamknąć Sanepid z powodu drogich reklamówek. Dawna Biedronka znajdowała się przy bardzo popularnej ulicy w Biłgoraju tzn. Nadstawnej. Obecnie miejsce dyskontu spożywczego zajęła Biłgoraj Plaza, którą z niewiadomych przyczyn nazywają Galerią Mody. Mody importowanej z zachodu, należy dodać. Poza tym możemy pochwalić się jednym Lidlem, jednym Kauflandem i jednym Tesco.

  Przed drugą wojną światową liczba obywateli wyznania handlowego w Biłgoraju wynosiła blisko 50%.
  Z tej jakże wielebnej stolicy powiatu pochodzi znany i lubiany poseł Janusz Palikot.
  Miasto to jest znane po obu stronach oceanu dzięki heavy metalowemu szlagierowi "Piejo kury piejo, ni majo koguta". To je ładna, to je ładna biłgorajsko nuta!.
  Najpopularniejsza nazwa w mieście to Łada. Jest tu taki klub sportowy, spółdzielnia mieszkaniowa, nazwę tę noszą dwie płynące tędy rzeki a także jeżdżące tędy radzieckie samochody.
  Biłgoraj odpowiada za 70% bezrobocia w Polsce.
  Biłgorajczycy chwalą się śmiercią trzech żołnierzy na terenie gminy, podczas II wojny światowej. Co dziwne, nigdy nie porównują swoich strat, z liczbą ofiar w Warszawie.
  Bill Gates tworząc Windowsa, wzorował się na realiach Biłgoraja. Każdy wie, co z tego wyszło.
 • @Zbójnicki pies 21:47:44 - NO I W BIŁGORAJU DZIAŁA PAN SCHODZIŃSKI
  Pamiętam, że działał w AWS-ie i że był przyjaźnie nastawiony do LPR-u. Polski polityk, bardzo OK.
 • Czego gratulował w senacie wiceprzewodniczący knessetu Bar ?
  Stan uchwalonych ustaw na 5.7.2015 to 628 w 1 kadencji sejmu&senatu, "ktoś" je SPECJALNIE PiSał ! https://www.youtube.com/watch?v=K5xBNntnckQ Tymczasem B. Zdrojewska dała sobie samej absolutorium za planowe zadłużenie woj. Dolnośląskiego - "ktoś" jej na to POzwolił. Kukiz - Sejmik Dolnośląski - Zdrojewska Dutkiewicz i niemiecka fundacja Friedrich Ebert Stiftung https://www.youtube.com/watch?v=4Uf3AUVK8NQ
 • @Eugeniusz Sendecki 21:59:06
  Nie znam tego polityka ale opinie w Biłgoraju ma raczej nienajlepszą
  http://www.bilgorajska.pl/aktualnosc,8698,0,0,0,Jest-siodmy-kandydat-na-burmistrza-Bilgoraja.html

  warto poczytac komentarze po wpisem
 • @chrisdigger 22:11:43
  8-))))))
  manifestowklejka z cioteczki viki
 • @herbu Grabie 19:08:25
  No tak ,tylko po mieczu czy po pochwie , ale dowaliłeś . Ave . :)
 • 5*
  Świetny artykuł. Podoba mi się zwłaszcza ten fragment:
  "W roku 1815-tym za swoją zdradę Cadyk Horovitz zapłacił życiem. Polscy wojskowi wykonali na nim wyrok śmierci wyrzucając przez okno. Zginął uderzając o lubelski bruk"

  Wspaniałe. Wreszcie pan ukazał tych Polaków, którzy niezłomnie walczyli z żydowską supremacją. Dokładnie tak samo trzeba zrobić z kopaczką, komorosiem, kaczorem. urbanem, hartmanem, michnikiem, smolarem i innymi genetycznymi pomiotami. Czy Pan mógłby coś więcej powiedzieć o tych dzielnych żołnierzach, którzy wymierzyli sprawiedliwość antypolskiemu rabinowi? To oni są bohaterami na dziś, nie żadni żydowscy sługusi typu Karski czy Sendlerowa.
 • @Sukarno 10:22:18 - ALEŻ PANIE SUKARNO KOCHANY...
  Czemu Pan tak emocjonalnie pisze? Pan siebie naraża, mnie naraża i caly NEon naraża Pan! Pan niech pisze mniej twardo, bardziej miękko na temat Żydów pisze Pan. Ja bardzo proszę Pana.
  Mój artykuł nie jest na pewno wyzywaniem do nienawiści, ale pełnym zadumy i refleksji tekstem na rzecz dialogu polsko-żydowskiego. Czy my duzo chcemy? Ot, my chcemy prac wykopaliskowych na terenie prastarego grodu słowianskiego, chcemy odsłonięcia prawdy o tym jakie były fortyfikacje naszych Przodków - Słowian. Zawłaszczenie naszego polskiego grodu przez Żydów ma cele funeralne pięćset lat temu nie dało żadnej korzyści ani Polakom ani Żydom - w perspektywie pięćsetlecia. Obecnie teren zarastają chaszcze, mur z siedemastego wieku pęka i lada chwila będzie grozić osunięciem i zabiciem niewinnych ludzi przechodzącym pod tym murem.
  Nie możemy dopuścić, żeby fałszywy kult zdradzieckiego antypolskiego cadyka doprowadził do kolejnej tagedii.
  Nie ma na to zgody!
 • @Eugeniusz Sendecki 10:51:11
  Być może trochę przesadziłem z moim wpisem. Ale uważam, że w dzisiejszych czasach brutalnej żydowskiej okupacji Polski trzeba gloryfikować tych, co stawiali opór żydowskiej supremacji. Niedobrze mi się robi, kiedy czytam koszerno patriotyczne portale typu wPolityce.pl, gdzie promuje się postawy judeofilskie jako przykład dobrego patriotyzmu. To właśnie nasze zbyt łagodne nastawienie wobec tej nacji doprowadziło nas do zniewolenia, w którym jesteśmy. Konfrontacja będzie nieunikniona, jeżeli mamy wywalczyć suwerenność. Do tego czasu gloryfikujmy tych, co walczyli przeciwko żydowskiej supremacji.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej