Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

"W SIECI" OTWIERA KOLEJNY ETAP WOJNY Z KRZYŻEM.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Przygotujmy się na nowe prowokacje" - Marek Pyza i Marcin Wikło w okładkowym tekście "Cyngiel Władzy"tygodnika "W SIECI" tak kwitują starania Polaków o przywrócenie Krzyża do Korony. Otwierają nowy etap walki z Krzyżem - za prezydentury Dudy.

Zaalarmowali mnie znajomi - że kolejna tygodniówka kolorowa przypusciła atak na polskiego celebrytę, od pięciu lat działającego na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie i na mnie, przez te pięć lat filmującego te działania w ramach TELEWIZJI NARODOWEJ. Tym razem tygodnik "W SIECI" klawiaturami Redaktorów Pyzy i Wikły wpisał się w nurt WASP-owskiej propagandy antypolskiej, zakłamującej prawdę o tym co się wydarzyło i wydarza na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie przed pałacem prezydenckim, gdzie przy Krzyżu ludzie się cały czas gromadzą, modlą i dyskutują o polityce. Oj, Komuś Złemu się nie podoba, że się ludzie domagają Krzyża w Koronie... że się przy Krzyżu zbieraja, opowiadają sobie prawdę o polityce...
Ciekawe - kim jest ten Ktoś Zły kierujący działaniami Redaktorów Wikły i Pyzy, kto ewidentnie przypuszcza diabelski atak na proces przywrócenia Krzyża do Korony w godle polskim? Czy aby nie jest to ta sama masońska loża, która w roku 2010 przymusiła Prezydenta Komorowskiego do podjęcia wojny z Krzyżem?
Czy Prezydent Duda ugnie się przed tymi masońskimi atakami, tak jak poprzednik? Obawiam się, że jeśli się ugnie - odejdzie tak samo w niesławie.

Zaistnienie Krzyża w roku 2010 w polskiej przestrzeni publicznej jako tego Bożego Znaku Zwycięstwa, wyrwanego z korony orła przez masonów w roku 1927-mym (po masońskim zamachu stanu w roku 1926-tym) jest wydarzeniem podobnym do postawienia Krzyża na Giewoncie w roku 1901-ym. Wstrząs moralny i emocjonalny, który się wydarzył w Polsce przeorał grube warstwy zakłamania, odslonił antypolskie interesy, zburzył wiele obłudnych konstrukcji zniewalających Polskę i Polaków.

Naturalną konsekwencją budzenia się świadomości narodowej po niewoli komunistycznej, nazistowskiej i masońskiej (tej sanacyjnej, przedwojennej i tej poogrągłostołowej, WASP-owskiej) jest nanoszenie istotnych korekt w funkcjonowaniu Państwa. Przywrócenie Krzyża do należnego centralnego miejsca w Polsce to taka właśnie korekta. Postawienie tej kwestii podczas kampanii wyborczej prezydenckiej w roku 2015-tym to ważny etap tego procesu. Tak się składa, że bralem w tym udział, zdaję sobie sprawę jaki budzi to strach, opór i wrogość przeciwników Polski - i nie zdziwił mnie paszkwilancki, kłamliwy i złośliwy atak Tygodnika "W SIECI". Prędzej co prawda bym się go spodziewał na łamach Gazety Wyborczej, lub Newsweeka, ale cóż - może to i dobrze, że sie Polacy dowiedzą jakie jest prawdziwe oblicze ludzi "W SIECI"? Że to to tacy sami wrogowie normalnej Polski i Krzyża?

Tekst Wikły i Pyzy wymaga starannej analizy i precyzyjnego wypunktowania wszystkich kłamstw. Proszę o wyrozumiałość i trochę czasu, uczynię to po kolei. Najwazniejsze przesłanie jednak to powyżej napisałem.

Wszystkich chcących wesprzeć nasze starania o przywrócenie Krzyża do Korony proszę o kontakt: endecki@wp.pl, tel. +48 601 787 407.

/-/ Eugeniusz Sendecki

 

KOMENTARZE

 • //Wszystkich chcących wesprzeć nasze starania o przywrócenie Krzyża...//
  Zgłaszam swój akces Panie Doktorze Sendecki :)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 10:46:26 - NA POCZĄTEK POJEDZIEMY NA ŻWIROWISKO
  W rocznicę przejścia Świętego Msaksymiliana do Nieba - będziemyw KL Auschwitz w nocy z 12-go na 13-ty sierpnia. Krzyż z Giewontu (replika) zostanie tam postawiony wieczorem 13-go. I będzie do 15-go, na Święto Wniebowziecia Matki Bożej.
  :)
  Bardzo Panu dziekuję, Kolego Ruszkiewicz, Redaktorze nasz drogi!
 • @Eugeniusz Sendecki 11:04:08
  Po tak szczegółowej informacji ,granatowa policja chazarów i ABW hera bedą was oczekiwać ze zniecierpliwieniem.
 • @Eugeniusz Sendecki 11:04:08
  Tak z ciekawości.

  Przeciwko komu ma świadczyć krzyż w polskiej świadomości?
  Przeciwko zażydzonemu Kościołowi?, czy przeciwko wiernym, którzy chcą żyć normalnie?

  Czy zastanawiałeś się , Drogi Gieniu< nad wymową tego symbolu w przestrzeni publicznej?

  Ja jestem za przywróceniem wartości chrześcijańskich do życia publicznego, ale to "machanie krzyżem" na pewno celu nie przybliża, a wykorzystywane jest dla celów manipulacyjnych.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 10:46:26
  Coś cię mało w necie ostatnio.
  Czyżbyś się ożenił i żona pozwala na max 1 notka i 5 komentarzy tygodniowo?
 • @kfakfa 11:10:33
  Za każdym razem oczekują z utęsknieniem :)
  Ale to bardzo miłe chłopaki i dziewczyny.
 • @ireneusz 13:23:13
  chyba człowieku to gorąco ci dobrze nie robi
 • @
  Chciałem to już dawno powiedzieć ale jakoś nie było odwagi no ... no wiesz Pan, no bo krzyż. Teraz już powiem.

  Człowieku, jeżeli chcesz Polskę naprawić to weź się panie do porządnej polityki a nie jak teraz bo chodzisz pan z tym krzyżem jak smród w gaciach.
  To by było na tyle.
 • @ireneusz 13:23:13
  ---- sama prawda ! / obligatoryjna katoliczka/
 • @Stara Baba 16:05:17 - A CO TEŻ PANI MI TU WYPISUJE ?!?
  [żachnął się]
  Porządna polityka - znaczy co? Mam kraść, kłamać, wstąpić do masonerii i robić WASP-om laskę za darmo? A takiego wała!
  [pokazuje zgiętą w łokciu prawą kończyną górną z zacisniętą pięścią]
 • @Eugeniusz Sendecki 16:30:46
  No to lataj pan po ulicy z tym krzyżem i machaj nim jak cepem. Wtedy na pewno symbol ten nabierze jeszcze większego znaczenia.
 • @Stara Baba 16:40:56 - PANIĄ KTOS W BŁAD WPROWADZA...
  I POTEM PANI POWTARZA KŁAMSTWA
  Jakim cepem? Jakie machanie? My zawsze z kolegami wznosimy Krzyż w przestrzeni pubicznej wtedy kiedy trzeba, z należnym szacunkiem. Jest to forma egzorcyzmu, czyli wyganiania Zlego Ducha z przestrzeni publicznej i z ludzkich serc oraz inicjowanie Dobra. Niepokoi mnie Pani, Stara Babo nerwowość przy omawianiu tematu.
  Czy Pani aby jest ochrzczona?
 • @Eugeniusz Sendecki 17:05:16
  ---Panie Sendecki proszę zrobić zdjęcie swojego / ptaszka / i wrzucić w sieć ! -mnie się widzi ,że to Pan OBRZEZANY !!
 • @ireneusz 15:32:54
  Człowieku, ogarnij się.
  A jak mało - przyjdź do mnie d pracy na wiosnę.
 • @ninanonimowa 17:24:44
  A fee..... Z takaim tekstem to do jego żony. Załatwcie to po babsku.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 10:46:26
  "uderzajmy" do swoich proboszczów, by organizowali wycieczki-pielgrzymki błagalne (i pokutne) do Warszawy z modlitwami o przywrócenie Krzyża do Korony. Przy okazji, jak pisze Pan Sendecki, powychodzi na wierzch wszelka satanistyczna szumowina poukrywana w Kościele RK. W pełni popieram inicjatywę powrotu Krzyża do Korony.
 • @Stara Baba 16:05:17
  Jeżeli ktoś myśli że bez Pana Boga, jakimiś politykami, programami, knifami itd, itp uda się odzyskać Ojczyznę, to z całego serca gratuluję "dobrego" samopoczucia.
  Kolego, to jest stawianie się ponad Panem Bogiem, więc jest to czystej wody satanizm co Pan głosi.
  Z całą pewnością zdobędzie Pan tutaj poparcie szatana a nawet jakies tam granty, ale biada TAM.
  Pewnie napisze Pan że nie ma żadnego TAM. Tak z całą pewnością myśleli tacy sataniści jak np Hitler, czy Kain ale ich myśli, tragicznie dla nich zostały TAM zweryfikowane. Polecam film... m.in o nich:
  https://www.youtube.com/watch?v=AN3HvPLVruw
 • @Jan Paweł 19:37:13
  A gdzie napisałem ze tak myślę? To są Pana słowa i insynuacje.
  Ja napisałem autorowi ze "chodzi z tym krzyżem jak smród w gaciach"
  oraz ze lata z tym krzyżem i wymachuje jak cepem dewaluując jego wartość dla wiary". Nie umie Pan czytać?
  A czy Pan wie z czym, jak to popularnie jest nazwane, prawdziwym Polakom kojarzy się krzyż poza budynkiem kościelnym czyli na ulicach,
  przy domu lub nawet w lasach? Lepiej aby Pan prawdy nie słyszał.
  Jedno tylko na głos powiem. Nie zdziwię się jak autor postu już pewnie zauważył iż gdy z krzyżem idzie zwykli ludzie od niego po prostu uciekają.
  Dlaczego? Jeżeli w tym wieku się jeszcze nie wie czy to ma sens odesłać niewiedzącego po prawdę do zwykłych ludzi?
 • @Krzysztof J. Wojtas 11:12:13
  Proszę Pana, Krzyż z całą pewnością nie jest przeciw nikomu. Każdy może się nawrócić i przyjąć Moc Krzyża przeciw szatanowi. Jak pokazuje praktyka, nawet najbardziej zatwardziali przeciwnicy Krzyża nawracają się (np Jaruzelski, czy Luna Brystygierowa). Oby udało im się zrobić to skutecznie. Jak wiemy, integralną częścią Sakramentu Pokuty jest... Zadośćuczynienie. Czy oni zdążyli? Czy my zdążymy?
  Z całą pewnością Pan Dr Sendecki, walcząc o Krzyż w przestrzeni publicznej, ale przede wszystkim w Koronie, robi wiele w sensie Zadośćuczynienia. Szatan, źle czuje się w obecności Krzyża. Niech więc ten nasz polski Krzyż będzie obecny wszędzie.
 • @Krzysztof J. Wojtas 11:12:13
  Może np jakiemuś sędziemu, zadrży ręka przed podpisaniem niesprawiedliwego wyroku, gdy na jego łańcuchu będzie Orzeł z Krzyżem w Koronie
 • @ireneusz 13:19:53
  Pedofilia w kręgach kościelnych stanowi promil promila w porównaniu np z takimi środowiskami "artystycznymi". A jakoś tylko ciągle, bez ustanku pedofilię utożsamia się z Kościołem RK jakoś dziwnie nie żadnym innym a tylko i wyłącznie z katolickim. Czy nie jest to dziwne.
  Więc nie powtarzaj satanistycznej propagandy, bo jesteś w tym momencie jej częścią.
 • @Stara Baba 19:58:20
  To nie ludzie nie mogą patrzeć na Krzyż a... siedzący w nich szatan. Więc, wg mnie, powinno to w nich pilnie obudzić czujność.
 • @ Autor oraz Komentatorzy domagajacego się krzyża w kornie Orła Białego
  Krzyż w koronie -?

  Pytam, pytam poważnie, jakich to korzyści politycznych, a może i gospodarczych, spodziewają się Państwo po przywróceniu krzyża do korony?

  Co faktycznie oznaczałby krzyż w koronie?

  Jak do tego pomysłu winni się odnieść Polacy, którzy wyznają inne religie lub są ateistami?
 • @Rzeczpospolita 20:35:46
  Czy Pan Bóg posłał nam Swojego Syna po to byśmy byli ateistami czy innowiercami? Wiemy, że niektóre religie są starsze niż nasza, ale czy gdyby w tych starszych religiach wszystko było ok, to czy Pan Bóg wysyłałby nam tu na Ziemię Swojego Syna?
  Czy te pytania są bezzasadne? Bo wiemy, że Jezus Chrystus na pewno 2tyś lat temu żył na świecie, na pewno został ukrzyżowany i zmartwychwstał
  Obawiam się, że za Panem też stoją jakieś mroczne siły
 • @Jan Paweł 20:45:56
  Panie Janie,
  proszę ze mną nie rozmawiać w ten sposób, choćby dlatego, że żyję ponad pół wieku.

  A co do Pańskiego komentarza: skoro w starszych religiach od naszej nie wszystko było ok, to dlaczego Bóg nie wysłał tam swojego syna?

  Panie Janie - to nie ma sensu, nie polemizujmy n/t religijnych treści i dogmatów, bo przecież nie o nie chodzi. Chodzi o wykorzystywanie religii do dzielenia narodu !!!!
 • @rerak 20:45:26
  I Bóg i ja jesteśmy podobni - tolerujemy idiotów.
  Sobie się nie dziwię, bo po prostu muszę ich tolerować - nic na to nie mogę poradzić, ale postawa Boga bardzo mnie niepokoi.
 • @Rzeczpospolita 21:02:18
  Proszę Pana, wierzę, że zgodzi się Pan ze mną, że to właśnie ten "jednoczący" ludzi tzw Ekumenizm, jest narzędziem... dzielącym ludzi.
  A dlaczego? ano dlatego, że ten posoborowy Ekumenizm, i tzw Neokatechumenat wg mnie rozmydla ten dany nam przez Jezusa Chrystusa Punkt Odniesienia. Brak tego Punktu, niosącego uniwersalne wartości, jest dopiero pożywką dla dzielącej ludzi Sodomy i Gomory. Sami widzimy : gender, deprawacje już nie tylko dorosłych ale i dzieci, depopulacja itd, itp. Wiemy, ze to wszystko razem z tym całym ekumenizmem i neokatechumenatem ma wspólny rodowód.
  Nie ma więc innego ratunku dla Polski i świata, jak tylko i wyłącznie powrót do Nauk Jezusa Chrystusa i Jego Krzyża
 • @rerak 21:27:40
  rerak, ok inwektywy, ale gdzie argumenty? Masz jakieś argumenty oprócz inwektyw?
 • @rerak 21:41:01
  rerak, piszę to z... szacunku do Ciebie:-) (pewnie w to nie wierzysz, ale inaczej bym nie pisał), bo jak już Ciebie czytam to mam nadzieję, że się czegoś od Ciebie nauczę, bo jak mówi chińska mądrość, nie lekceważ nikogo, bo od kazdego możesz się czegoś nauczyć:-) Pozdrawiam
 • @Jan Paweł 20:02:26
  O kurcze...
  Znaczy Pan chyba często w towarzystwie Szatana przebywa, że wie, że tenże w obecności krzyża czuje się nieswojo.
  Znaczy te wyroki sądowe to popisuje z niechęcią i obrzydzeniem.
 • @Krzysztof J. Wojtas 22:50:59
  Proszę posłuchać, co na ten temat mówią księża egzorcysci. Jest tego wiele na YT. Polecam ks Mariana Rajchela
 • @Jan Paweł 23:36:44
  Rośnie liczba szatanów i egzorcystów.

  Jak na mój gust, a kiedyś interesowała mnie działalność ks. Posackiego, to wymieniony chyba już "odjechał", a na pewno należałoby go uznać za schizmatyka.
  Chyba, że KRK wszedł w stan schizmy względem nauki Chrystusa.
 • @ Autor i Obrońcy krzyża, co to znów chcą go widzieć w polskiej koronie
  Jakoś nie doczekałem się odpowiedzi na dość proste pytania:

  Jakich to korzyści politycznych, a może i gospodarczych, spodziewają się Państwo po przywróceniu krzyża do korony?

  Co faktycznie oznaczałby krzyż w koronie?

  Jak do tego pomysłu winni się odnieść Polacy, którzy wyznają inne religie lub są ateistami?

  Proste pytania, a tu cisza.

  Jest jeszcze jedno pytanie:

  czy krzyż w koronie nie oznaczałby automatycznej aprobaty dla unijnej integracji, której domagali się wielokrotnie JPII, prymas Polski H.Muszyński oraz episkopat Polski - wszyscy oni sygnowali swoją zawodową posługę pasterską krzyżem -?
 • @Rzeczpospolita 10:39:16 - JUŻ ODPOWIADAM
  ORAZ UPRZEJMIE PROSZĘ O SPROSTOWANIE I PRZEPROSINY
  Panie Dariuszu
  Już odpowiadam. Pozwolę sobie zachować Pański tekst nawet;
  ==========
  @ Autor i Obrońcy krzyża, co to znów chcą go widzieć w polskiej koronie // Jakoś nie doczekałem się odpowiedzi na dość proste pytania:
  (1) Jakich to korzyści politycznych, a może i gospodarczych, spodziewają się Państwo po przywróceniu krzyża do korony?
  (2) Co faktycznie oznaczałby krzyż w koronie?
  (3)Jak do tego pomysłu winni się odnieść Polacy, którzy wyznają inne religie lub są ateistami? // Proste pytania, a tu cisza. // Jest jeszcze jedno pytanie:
  (4) czy krzyż w koronie nie oznaczałby automatycznej aprobaty dla unijnej integracji, której domagali się wielokrotnie JPII, prymas Polski H.Muszyński oraz episkopat Polski - wszyscy oni sygnowali swoją zawodową posługę pasterską krzyżem -? // nadużycie link skomentuj usuń // Rzeczpospolita 23.07.2015 10:39:16
  ==========
  Moja odpowiedź w punktach;
  +
  (1) Spodziewam się wielkich korzyści politycznych w Polsce dla ludzi prawych, uczciwie pracujących, realizujących polski interes narodowy. Łączy się to również z korzyściami gospodarczymi (uczciwe płace, godziwe kredyty dla młodych małżeństw, nie zabijanie ludzi strych i niedołężnych, niskie łapówki dla policjantów na drogach).
  +
  (2) Krzyż w Koronie oznacza wierność Bogu i Dekalogowi, sprawiedliwą władzę, szacunek dla Boga i Matki Najświętszej. W Polsce i w polskim kontekście Krzyż oznacza po prostu polskość.
  +
  (3) Polacy, którzy wyznają inne religie lub są ateistami winni się odnieść do tego pomysłu z szacunkiem. Jest jeden wyjątek. Sataniści. Dla nich nie ma miejsca w Polsce. Dla nich jest miejsce w Piekle.
  +
  (4) Nie Krzyż nie oznacza automatycznej aprobaty dla unijnej integracji. Pan nieprawdę pisze, że Ojciec Święty, Prymas Polski i Episkopat domagali się unijnej integracji. Oni byli do tej integracji PRZYMUSZENI przez Służby Sowieckie, masonerię WASP-owską i trzy esbecje działjące w Polsce.
  Uprzejmie proszę o sprostowanie i przeprosiny mojego Kościoła, Matki Naszej.
 • @Eugeniusz Sendecki 12:43:19
  Ad.1
  A jakimż to czarodziejskim sposobem te dobrodziejstwa by spłynęły, bo chyba nie za sprawą graficznego znaku krzyża w koronie? A jeśli tak, to po co ta akcja? proszę samemu zacząć malować koronę z krzyżem i już się spełnić powinno. - Panie Eugeniuszu, ile ma pan lat, 5, czy jednak więcej?

  Ad.3
  A dlaczego odmówić im szacunku i nie dołożyć do Korony ich symbole wiary, ale co z ateistami, którzy żadnego nie mają?

  Ad.4
  Panie Eugeniuszu, czy uważa mnie Pan za idiotę, który pisze brednie bez odniesienia do faktów?

  ______________________________

  „Kościół nie może nigdy pozwolić na nadużywanie go do antyeuropejskiej demagogii oraz podsycania antyeuropejskich nastrojów. Dla zjednoczonej Europy nie ma bowiem alternatywy.”

  Jan Paweł II
  przemówienie do parlamentarzystów austriackich,
  Rzym, 23 marca 1997 roku.  „Rozszerzenie Unii Europejskiej na Wschód, a także dążenie do stabilizacji monetarnej powinny prowadzić do coraz ściślejszego wzajemnego powiązania narodów (…)”

  Jan Paweł II,
  do korpusu dyplomatycznego akredytowanego przy Stolicy Apostolskiej.
  10 I 1998

  http://samorzad.malopolska.w.interia.pl/europa/papiez.htm

  Na lotnisku w Krakowie 2003r., tuż przed referendum akcesyjnym Polski do UE, JPII agitował:
  „Polska potrzebna Unii, Unia potrzebna Polsce”
  ______________________________

  O episkopacie i H.Muszyńskim może Pan sam znaleźć w sieci, że apelowali, domagali się od władz IIIRP podpisania traktatu lizbońskiego.
 • @Rzeczpospolita 13:18:51
  Ad.3
  A dlaczego odmówić im szacunku i nie dołożyć do Korony ich symbole wiary, ale co z ateistami, którzy żadnego nie mają?

  Ad.4
  Panie Eugeniuszu, czy uważa mnie Pan za idiotę, który pisze brednie bez odniesienia do faktów?
  Ciekawe, Pan dzieli się swoją żoną z sąsiadem? Skoro chce dodatków dla innych do Korony Polskiej.
 • @Eugeniusz Sendecki 12:43:19
  "Uprzejmie proszę o sprostowanie i przeprosiny mojego Kościoła, Matki Naszej."

  No, Gieniu!!! Pojechałeś.
  Teraz wyjaśnij który to ten Twój kościół, bo opisany - na pewno nie jest Rzymsko-Katolickim.

  PS. Podoba mi się "niskie łapówki dla policjantów".
  Ale juz mniej "nie zabijanie ludzi starych i niedołężnych" - rozumem, że siebie masz na myśli (ja to sam umrę, a ty się będziesz męczył).

  No i - rzeczywiście Dekalog jest symbolem polskości? Znaczy - chyba jesteś obrzezany. To też symbol polskości.

  Wiem, że gorąco i mózg się może zwarzyć. Ale po co o tym pisać?
 • @oleg 21:16:35
  Ile osób chodzi w Polsce do Synagogi? Gdzie jest mapka?
  Czy usunięcie krzyża z godła rozwiązało polskie problemy?
  Czy agentura lóż masońskich lepsza od "watykańskiej" (której nie ma)?
  Czy wiara w szatana lub pieniądze na drodze masowej korupcji lepsza od wiary w Chrystusa?
  A może zwiększone podatki dla syjonistycznego rządu poprawią Polakom życie?

  PUKNIJ SIĘ w swoje niskie czoło!
 • הבה נגילה
  Pragnę zauważyc, że od roku 1927 Krzyża na szczycie Korony nie ma, i pomimo tego faktu, sytuacja polskiego narodu ani państwa wcale się nie poprawila. Oj!
  Brak krzyża jest symbolem detronizacji Jezusa. Uru aḥim bi-lev sameaḥ!
  Do tego, pięcioramienna gwiazda w polskim godle to pentagram, symbol satanistyczny oraz magiczny. Jest on też kojarzony z masonerią okultystyczną i kabałą żydowską, z czego Syjoniści są niezmiernie zadowoleni!
  Obecnie chodzi im tylko o to, aby ich radość nie zostala zakłócona.
  Hava nagila ve-nismecḥa! (עִירָא "ireneusz" jest wsrod nas! :)
 • @oleg 07:29:28
  .
  Sam rozum bez narzędzi, na pierwszym poziomie kultury nic nie stworzy.

  Krzyż prawdziwy, nieuszkodzony jest prawdziwym świętym narzędziem, które potrafi łączyć na wszystkich poziomach kultury.

  Uszkodzony krzyż, który podrzucili Polakom jest tylko "KOTWICĄ" hamującą bezwzględnie rozwój wszystkiego.
  Poczytaj o uszkodzonym krzyżu:
  http://alfa.com.hel.neon24.pl/post/124354,badz-pozdrowiony-krzyzu-chrystusa

  Klub Polskiej Demokracji Kwantowej
 • @oleg 21:16:35 - A WIDZI PAN. I TU SIĘ PAŃSKI SATANIZM ODEZWAŁ.
  Zdemaskował się Pan i to ewidentnie. Uderz w stół, odezwą się nożyce. Powinien się Pan ochrzcić i wyrzec tego strasznego Zła, które zagnieździło się w Pańskiej czarnej duszy.
  Proszę Pana. Gotów jestem nawet zostać Pańskim ojcem chrzestnym.
  +
  ==========
  Krzyżowcom // Co faktycznie oznaczałby krzyż w koronie? // Symbol panowania Watykanu. // nadużycie link skomentuj // oleg 23.07.2015 21:16:35
 • @oleg 07:20:03
  To zrobił Duch Swiety, który wyposażył niektórych ludzi w pełny rozum, a niektórych tylko w szare komórki potrzebne do zaspakajania materialnych potrzeb jak zwierzęta. Biblia opisuje te materialne "rozkosze" półgłówków jako Siedem Grzechów Głównych, czyli: pycha, chciwość, pożądliwość, zazdrość, obżarstwo, gniew, i lenistwo. Karol Marx usprawiedliwia te Siedem Grzechów Głównych jako Materializm Dialektyczny, a zaangażowani w te grzechy półgłówki nazywają siebie "racjonalistami". Podobnie jak syn rabina Karol Marx, zdefiniował ich również naczelny rabin Izraela Owadia Josef, który oficjalnie oznajmił: "Goje jak zwierzęta pociągowe - mają służyć Żydom" (https://forumemjot.wordpress.com/2012/07/10/szokujace-slowa-rabina-goje-jak-zwierzeta-pociagowe-maja-sluzyc-zydom-www-wprost-pl).
  Obaj, Marx i Owadia z premedytacją zignorowali fakt, że nie wszyscy Goje są wyłącznie materialistami. Olbrzymia ich większość (Katolicy!) uczy się i buduje naszą cywilizację na chwałę Boga, i dlatego mamy wspaniałe katedry, uniwersytety, ciepłą i zimną wodę, centralne ogrzewanie, kanalizację, samochód, komputer, telefon, TV, lodówkę itd. - WBREW półgłówkom, którzy zajmują się usuwaniem krzyży za możliwość zysku i popracia od śmiejącego się Żyda.

  (Módl się do Ducha Świętego aby i Ciebie oświecił spirytualnie. Modlitwa leczy i uszlachetnia.)
 • Właściwe miejsce Romana Dmowskiego - proszę o Pańską wypowiedź ENDEKA !
  1. Panie Eugeniuszu Sendecki, bardzo sobie Pana wyczucie historii cenię i dlatego zwracam się o konsultację j.w. co do mojego najnowszego filmu RESTYTUCJA.
  2. Na którą Konstytucję złoży 6.8.2015 ślubowanie Duda-juda , na tę III RP z 1997, czy na II RP z 1935 ? Oczekuję PILNEJ odpowiedzi - to nie jest żart ! http://beata.neon24.pl/post/124400,hamulcowi-restytucji-ciaglosci-ii-rp-blokuja-samoobrone
  3. Natychmiast odwołać kosztowne referendum absurdu satanistycznego, zarządzonego przez Szczynukowicza na 6.9.15.
 • @Beata Andrejas Wrocław Clooney 12:07:51 - BARDZO DOBRZE, ŻE UCZY PANI O TYCH FAKTACH
  Restytucja Krzyża w Koronie to jest bardzo ważny akt heraldyczny, warto o nim ludzio mopowiadać, żeby wiedzieli kim są, że przynależą do narodu ochrzczonego, który za wierność Bogu i Krzyżowi został bardzo nagrodzony, wyszedł na dwieście lat na prowadzenie w Europie (1410-1610). Jest mnóstwo ważnych spraw, które się przekładają na świadomość historyczną Polaka - i właśnie obecność Krzyża w Koronie to jest jednoznaczne wskazanie na polskość pojętą jako służba Bogu, jako praca dla Nieba. Pani pracuje dla Nieba, Pani Beato - i tego Pani pragnę pogratulować.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

ULUBIENI AUTORZY

więcej